Znajdujesz się w:
Opineo

Garmin Alpha 100 z obrożą T5

Garmin Alpha 100 z obrożą T5

Dostępność:

Wysyłamy natychmiast

Sprawdź koszt dostawy

3099.00 zł 2519.51 zł netto

Galeria produktu Garmin Alpha 100 z obrożą T5:


http://www.abcgps.pl/_var/edytor/belka_garmin_abc.jpg
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zestawów ALPHA 100 z innymi obrożami:


Przy składaniu zamówienia uprzejmie prosimy o podanie numeru PESEL, bądź NIP - jest to niezbędne do realizacji zamówienia. 
 
 OPIS PRODUKTU:

Użytkowanie produktu Garmin ALPHA 100 nie generuje żadnych dodatkowych opłat!

Rozbudowane śledzenie psów – większa liczba psów, lepsza kontrola i większy poziom bezpieczeństwa

  • Jakość zapewnia firma Garmin – możliwe jest maksymalne śledzenie do 20 psów lub innych myśliwych, znajdujących się w odległości nawet do 14,5km,
  • Większa kontrola – funkcje wirtualnego ogrodzenia i alarmu obszarowego, a także sygnalizacji z wykorzystaniem dźwięku i wibracji, które są przesyłane do psa za pomocą obroży T5,
  • większy poziom bezpieczeństwa poprzez zdalną aktywację diody LED na obroży T5 lub poprzez wezwanie innych myśliwych, dzięki wykorzystaniu alarmu w urządzeniu Garmin Alpha 100,
  • intuicyjność obsługi – dzięki jasnemu i dużemu ekranowi o przekątnej 7,6cm wyposażonemu w ekran dotykowy, który można obsługiwać w rękawiczkach,
  • preinstalowana zawartość – roczna subskrypcja zdjęć satelitarnych wykonanych w technologii BirdsEye oraz turystyczna mapa Europy.


Nawigacja dla psów Garmin Alpha 100 stanowi niezawodne narzędzie, do jak najefektywniejszego wykorzystania psów myśliwskich. Powiększa ona możliwości systemów śledzenia, poprzez dodanie dodatkowych funkcji zapewniających rozbudowaną kontrolę nad psem. Garmin Alpha 100 jest proste w obsłudze i pozwala na śledzenie psów na obszarze o promieniu do 14,5km. Dane dotyczące pozycji przesyłane są co 2,5 sekundy.


Nawigacja Garmin Alpha 100 potrafi także śledzić pozycje innych myśliwych, a także wysyła im ustawione wcześniej wiadomości, które są przesyłane na ich urządzenia Garmin Alpha.

By móc jednocześnie określić dokładne pozycje do 20 psów lub myśliwych, nawet tych, które znajdują się poza zasięgiem wzroku, a także by umożliwić wyświetlenie danych na dużym ekranie, który został przystosowany do obsługi w rękawiczkach, należy skorzystać z wielu urządzeń Garmin Alpha 100 i obroży dla psów T5.

Nowa jakość śledzenia

Urządzenie Garmin Alpha 100 firmy Garmin pozwala na dokładne śledzenie odległości oraz prędkości pokonywanej przez psa, a także kierunku w którym się poruszał. Dodatkowo możliwe jest otrzymywanie alertów w sytuacji, gdy pies biega swobodnie lub też zatrzymał się w miejscu. Pojedyncza nawigacja Garmin Alpha 100 pozwala na śledzenie do 20 psów lub myśliwych na dystansie o maksymalnym promieniu do 14,5km, pod warunkiem używania innych urządzeń Alpha 100 lub T5 (nawigacja Alpha nie jest kompatybilna z produktem Astro!). Funkcja śledzenia urządzeń dla psów T5 aktualizuje się co 2,5 sekundy. Zewnętrznie montowana na urządzeniu antena GPS/GLONASS pozwala na szybką i co ważne pewną lokalizację z wykorzystaniem satelity, a także bardzo wysoką precyzje śledzenia, także w wymagających warunkach terenowych.


Ulepszona kontrola

Nawigacja dla psów Garmin Alpha 100 pozwala na zwiększoną kontrolę podczas polowań. Zapewnij kontrolę, jeśli śledzisz każdy krok swojego psa. Wirtualne funkcje ogrodzeń oraz alarmy na danym obszarze pozwalają na kontrolowanie ruchów czworonogów i wysyłanie alertów, kiedy pies wejdzie lub opuści zdefiniowany wcześniej obszar.

Garmin Alpha 100 pozwala na „rozmowę” z psem, z wykorzystaniem wibracji oraz sygnałów dźwiękowych, które obsługiwane są przez urządzenie T5. Pozwala ono na zdalne prowadzenie wyszkolonych czworonogów. W celu zwiększenia czasu działania urządzenia na baterii możliwe jest dokonanie zmiany częstotliwości aktualizacji wysyłanych przez obrożę, by móc dostosowywać się do zmieniających się w trakcie warunków polowania. Nawigacja umożliwia także kontrolowanie położenia myśliwych oraz psów przy pomocy tabletu lub laptopa. Niezbędna jest do tego instalacja darmowego programu firmy Garmin BaseCam, w połączeniu z Garmin Alpha 100, co pozwala na stworzenie polowego centrum kontrolnego dla innych urządzeń T5 i Alpha 100. Dodatkowo możliwe jest uruchamianie i wyłączanie kamery sportowej VIRB, montowanej u psa na nawigacji dla psów obroży T5.Większe bezpieczeństwo

Możliwość konfiguracji wirtualnych ogrodzeń pozwala na zachowanie większej kontroli nad tym, czy psy zachowują odpowiedni dystans w stosunku do niebezpiecznych obszarów, takich jak klify, czy drogi. Pozwalają na tworzenie zamkniętych terenów i konfigurowanie alarmów, który powiadamiają właściciela, kiedy pies się do nich zbliży. Wtedy, gdy pies zbliży się do drogi możliwe jest także włączenie świateł LED w obroży T5, które sprawią, że będzie on lepiej widoczny. Obroża dla psa może być także przełączona w tryb ratunkowy, w których radio automatycznie ustawia niższą częstotliwość aktualizacji, pod warunkiem spadku poziomu naładowania baterii poniżej 25%, co pozwala na dodatkowe 12 godzin pracy urządzenia. W celu umożliwienia lepszej komunikacji pomiędzy myśliwymi, nawigacja Garmin Alpha 100 umożliwia przesyłanie uprzednio zdefiniowanych wiadomości do urządzeń innych użytkowników, co pozwala na przesyłanie alarmu ratunkowego do wszystkich powiązanych z urządzeniem myśliwych, pokazując położenie i trasę do miejsca, w którym znajduje się wzywający pomocy użytkownik.


Planowanie wypraw

Użyj darmowego programu do planowania wycieczek BaseCamp firmy Garmin, dzięki czemu zaplanujesz swoją kolejną wyprawę myśliwską. Aplikacja pozwala na wyświetlanie i porządkowanie map, punktów, śladów oraz tras. Program wyświetla mapy topograficzne w perspektywie 2D lub 3D z ukazaniem poziomic terenu i profili wysokości. Dzięki połączeniu z funkcją BirdsEye, czyli obrazami satelitarnymi możliwe jest przesyłanie niemal nieograniczonej ilości zdjęć wykonanych w formie satelitarnej do urządzenia Garmin Alpha 100.


Nadzór i szkolenie

Użytkownik nawigacji dla psów Garmin Alpha 100 może jednocześnie śledzić do 20 psów. Na ekranie kompasu pokazywane są wszelkie szczegółowe dane dotyczące kierunku ruchu, odległości i prędkości wybranych psów.


Statystyki czworonogów

Wszystkie niezbędne informacje takie jak odległość psa od urządzenia, stan psa (ruch bądź wystawianie/zaganianie), czy prędkość wyświetlane są na ekranie kompasu.


Unikaj zagrożeń

Zabezpiecz się, zanim pies się zgubi lub znajdzie w sytuacji zagrożenia. Wytycz na mapie wirtualne granice i otrzymuj alerty, gdy czworonóg zabłądzi poza wirtualnym ogrodzeniem, by móc go szybko przywołać.


Poznaj teren

Używając nawigacji Garmin Alpha 100 możesz śledzić swoje psy. Możliwe jest to dzięki obrazom satelitarnym BirdsEye. Są to wysokiej jakości zdjęcia wykonane z perspektywy lotu ptaka, posiadające współrzędne geograficzne i oferujące realistyczne widoki parkingów, budynków, dróg i terenów, w tym szkiców linii drzew, rzek i strumieni, jezior. Znakomicie uzupełniają wbudowane mapy topograficzne znajdujące się w urządzeniu Alpha 100 marki Garmin.


Skieruj na właściwy szlak

Dzięki ekranowi szkoleniowemu naiwgacji Garmin Alpha 100 możliwe jest wprowadzenie korekt dotyczących położenia psów, a także przywoływanie jednocześnie kilku czworonogów (przy wykorzystaniu dodatkowych urządzeń TT15/T5) wykorzystując do tego funkcję elektronicznego systemu szkolenia Tri-Tronics. Możliwy jest wybór tradycyjnego, bądź liniowego, a także skorzystanie ze stymulacji lub emisji dźwięków.


Nigdy nie pozostawaj w tyle

Odbieraj powiadomienia o obecności innych myśliwych z danej grupy. Możliwe jest skonfigurowanie nawigacji Garmin Alpha 100 tak, by oprócz informacji o psach należących do grupy, były także wyświetlane dane o innych produktach Alpha (maksymalnie 20 urządzeń TT10/15 lub Alpha. Urządzenia Astro nie są zgodne).


Profesjonalna nawigacja

  • dotykowy i kolorowy ekran o przekątnej 7,6cm, który może być obsługiwany w rękawiczkach,
  • wbudowana rekreacyjna mapa Europy,
  • kompas elektroniczny,
  • barometryczny wysokościomierz
  • przesyłanie predefiniowanych wiadomości z opcją zgłaszania pozycji innych myśliwych.


GARMIN OBROŻA T5


Obroża Garmin T5 została wyposażona w wysokiej czułości odbiornik GPS/GLONASS, który pozwala precyzyjnie określić lokalizację Twojego psa.  W odróżnieniu do modelu Garmin DC 50, nowa obroża Garmin T5 posiada wbudowane światła sygnalizacyjne LED. Włączenie świateł led odbywa się z  poziomu urządzeń Garmin Astro® 320 lub Garmin Alpha® 100. Światła przydają się w warunkach słabego oświetlenia i w nocy oraz są widoczne z odległości do 100 metrów.

 

 

Obroża Garmin T5  służy wyłącznie do śledzenia psów. Wodoszczelność oraz  wytrzymała konstrukcja sprawiają że obroża Garmin T5 może  towarzyszyć psu w jego najbardziej ekstremalnych  wędrówkach. Czuły odbiornik zapewnia zasięg do około 14,5 km.

Urządzenia T5 sprzedawane osobno są wyposażone w żółty pasek obroży o szerokości 2,5 cm (1 cala). Wymienne paski (do nabycia osobno) są dostępne w wielu kolorach.

 


 

 

 NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

Wodoszczelność

Obroża T5 jest wodoodporny do głębokości 10 m, wykonany z niezwykle wytrzymałych materiałów, które sprostają każdym warunkom. Śledzenie może przebiegać w złych warunkach pogodowych. Deszcz, śnieg, czy błoto nie są już przeszkodą!


Zasięg obroży

Urządzenie wykorzystuje antenę GPS/GLONASS zapewniającą szybką i pewną lokalizację przy użyciu satelity oraz precyzyjne śledzenie w najbardziej wymagających warunkach, zasięg do 14,5 km.


Baterie i ładowanie

Urządzenie zasilane jest baterią litowo-jonową wielokrotnego ładowania. Ładowarka w zestawie. Wytrzymałość baterii do 20-40 godzin. Aby zwiększyć czas pracy baterii możesz zmienić częstotliwość aktualizacji pozycji na urządzeniu Alpha.

 

Waga i rozmiary

Wymiary odbiornika: szerokość 8,9 cm, wysokość 4,4 cm, głębokość 4,7 cm, waga: 188 g (przekaźnik z anteną, bez obroży); 265 g (z obrożą).
 
 
 


 Instrukcja obsługi do pobrania - kliknij *

*Instrukcja obroży zawiera się w instrukcji uogólnionej, która dotyczy zestawu urządzeń: Alpha 100 +  obroża T5.

 

Prezentacja video:


Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij