Znajdujesz się w:
Opineo

Garmin Fenix 3 + GRATIS

Garmin Fenix 3 + GRATIS

Dostępność:

Wysyłamy natychmiast

Sprawdź koszt dostawy

od 1490.00 zł od 1211.38 zł netto
Wybierz wariant
z dostępnych poniżej

Warianty produktu

 • Gray [010-01338-01]

  
														Gray [010-01338-01]													1490.00 zł Wysyłamy natychmiast

Atrybuty produktu Garmin Fenix 3 + GRATIS

Pomiar tętna (HR) Na klatce piersiowej
Tryb wielodyscyp. Tak
Monitor aktywności Tak
Odtwarzacz muzyki Nie
Wodoodporność Tak
Wysokościomierz Tak
Nawigowanie po trasie Tak
Kompas Tak
Interwały Tak
Asystent odpoczynku Tak
Pułap tlenowy Tak
Dynamika biegu Tak
Powiadomienia z tel. Tak
Dotykowy ekran Nie
Bateria w spoczynku Powyżej 5 tyg.
Bateria w aktywności 11h - 16h
Obsługa map Nie
WI-FI Nie
Szafirowe szkiełko Nie

OPIS PRODUKTU:

Zegarek fēnix® 3 to kompilacja doskonałego stylu i niezwykłych funkcji

Jesteś wymagającym sportowcem? W tym przypadku wybór jest prosty. Zegarek fēnix 3 to sportowy model zaawansowany technicznie, który może pełnić swoją tradycyjną funkcję i jednocześnie podkreślać aktywny styl życia. Firma Garmin połączyła w inteligentnym zegarku wysoko zaawansowane funkcje treningowe wraz z satelitarną nawigacją.
Wiele dyscyplin sportu – jeden niezawodny zegarek GPS

 • Antena EXO™ ze stali nierdzewnej z obsługą GPS + GLONASS oznacza szybkie wyszukiwanie satelitów i bardzo dokładne określanie pozycji
 • Czytelny, nawet w pełnym słońcu, kolorowy, 1,2 calowy wyświetlacz Chroma™
 • Funkcje treningów fitness – asystent wypoczynku i pułap tlenowy (działa w połączeniu z sensorem tętna)
 • Nawigacja w otwartym terenie – wysokościomierz, funkcje TracBack, barometr, 3-osiowy kompas
 • Zgodność z ConnectIQ™, pozwalająca na personalizowanie aplikacji, widgetów, pól danych, tarcz zegarkaInteligentny, wytrzymały i wydajny zegarek GPS. Jest to najdoskonalsza propozycja dla wszystkich, którzy nie mogą zdecydować się na jedną dyscyplinę sportową i podejmują treningi w wielu z nich. Garmin Fenix 3 posiada funkcje nawigacji w otwartym terenie oraz do treningu fitness umożliwiają podejmować wszelkie wyzwania i aktywności treningowe. Dostęp do platformy Connect IQ pozwala na personalizowanie tarczy zegarka, aktywności, widgetów, pola danych. Dodatkowo zegarek GPS fēnix 3 jest lekki i płaski. Można być dynamicznym, korzystając z niego podczas każdego dnia, jak i treningu.Zaawansowane pomiary kondycji

Zegarek fēnix 3 posiada funkcje treningowe, na których podstawie poznasz informacje na temat formy i sprawności. Pierwsza z funkcji to szacowany pułap tlenowy. Za sprawą połączenia z czujnikiem tętna zegarek fēnix 3 może dokonywać analizy m.in. prędkości biegu, liczyć uderzenia serca na minutę oraz badać zmienność tętna. Na tej postawie oblicza maksymalną ilość tlenu, jaką w ciągu minuty może wykorzystać organizm. Śledzenie zmian zachodzących w pułapie tlenowym to także szansa, aby monitorować poprawy wyników oraz porównywać je z tymi osiąganymi przez znajomych. Wśród innych pomiarów kondycji można wymienić: funkcję asystenta odpoczynku – czas odpoczynku i jego kontrolę. Dodatkowa funkcja – symulator wyścigów – to opcja oszacowania idealnego czasu ukończenia wyścigu. Obliczenia są dokonywane na podstawie bieżącego szacowanego pułapu tlenowego.

Zegarek fēnix 3 daje biegaczom terenowym kompleksowy pakiet funkcji: dokładne pomiary parametrów w trakcie biegu, nawigacja ułatwiająca orientowanie się w terenie, kiedy zbacza się z utartych szlaków. Poza technologią GPS zegarek fēnix 3 wyposażono w funkcję odbioru sygnałów satelitarnych GLONASS. Tym samym uzyskuje się bardziej dokładne dane. Do już i tak rozbudowanego zestawu funkcji dodano jeszcze automatyczny przełącznik trybu biegu/wspinaczki. Tryb UltraTrack wydłuża (do 50 godzin pracy) czas działania modułu GPS. Z pewnością osoby biorące udział w ultramaratonach docenią opcję podłączenia do tego zegarka zewnętrznego źródła zasilania.Funkcje dynamiki biegu

Zegarek fēnix 3 firmy Garmin do biegania to dostęp do szczegółowych informacji na temat formy jego użytkownika. Informacje odnoszą się do wielu parametrów biegu. Połączenie z czujnikiem tętna HRM-Run pozwala na podawanie przez model fēnix 3 wartości rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem. Są to parametry nazywane dynamiką biegu i wpływają na jego ekonomię.

Nic nie uzewnętrznia prawdziwego charakteru człowieka lepiej niż zmagania z wyzwaniami natury”

Zegarek fēnix 3 to gwarancja bezpiecznego dotarcia do celu. Zestaw podstawowych narzędzi nawigacyjnych – barometr, wysokościomierz, kompas, najdoskonalsza technologia satelitarna GLONASS i GPS – to najwyższa dokładność. Z zegarkiem fēnix 3 bezpiecznie pokonuje się trasy, ma się dostęp do aktualnych wiadomości.

 • Rejestrowanie trasy
 • Automatyczne kalibrowanie kompasu i wysokościomierza
 • Funkcja TracBack®
 • Barometr powiadamiający o zmianie pogodyZegarek fēnix 3 to szeroki zakres zaawansowanych funkcji, jakie firma Garmin opracowała dla biegaczy. Biegając z tym zegarkiem, można poczuć się, jakby trenowało się z osobistym trenerem. Zastosowanie czujnika tętna HRM-Run daje dostęp do takich parametrów jak: rytm1, czas kontaktu z podłożem1 czy odchylenie pionowe1. Są to informacje na temat aktualnej formy biegacza, czasie niezbędnym na odpoczynek oraz potencjale biegacza. Możesz korzystać z tych danych nawet w trakcie przerw od treningów. Zapisuj wszystko, później analizuj lub też udostępniaj informacje o swoich treningach. Możesz to robić za pośrednictwem serwisu Garmin Connect w wersji online lub mobilnej.

 • Pułap tlenowy
 • Funkcja Virtual Partner
 • Wskaźnik odpoczynku
 • Serwis GarminConnect


Profil pływania oraz narciarstwa

Zegarek fēnix 3 przyda się również, kiedy jest się aktywnym w innych dyscyplinach. Specjalne funkcje okażą się przydatne, kiedy będziesz pływać lub jeździć na nartach. Tak jak w przypadku modelu Garmin Swim™, zegarek fēnix 3 śledzi wiele parametrów, m.in. liczbę ruchów, dystans, tempo. Wystarczy, że na zegarku wprowadzisz długość basenu i możesz już rozpoczynać trening. Tryb Skiboarding upraszcza dostęp do danych dotyczących dystansów, prędkości, różnicy wzniesień, automatycznego licznika zjazdów (automatyczna pauza w trakcie jazdy wyciągiem). Zegarek fēnix 3 sprawdzi się także jako pilot zdalnego sterowania – opcja obsługi w rękawiczkach i za pośrednictwem interfejsu ANT+™ kontrola kamer sportowych VIRB® i VIRB Elite.


Triatlon

Fēnix 3 to zegarek doceniany przez triatlonistów. Dzięki zaawansowanym funkcjom zwiększeniu ulega skuteczność prowadzonych treningów, a tym samym szansa na wygraną w wodzie, na rowerze i w biegu. Funkcje dotyczą: dynamiki biegu, kontroli odpoczynku, pułapu tlenowego, pomiaru mocy w trakcie jazdy rowerem oraz informacji o pływaniu czy też dziennika ćwiczeń, będącego sporym ułatwieniem podczas treningów na basenie lub otwartym akwenie. Możesz zapomnieć o pustych kartach w treningowym kalendarzu. Urządzenie działa również w pomieszczeniach.


Dynamika biegu

 • Pomiar mocy podczas jazdy rowerem
 • Szczegółowe dane nt. pływania
 • Wodoszczelność do 100 metrówNawigacja podczas jazdy

Żaden inny zegarek GPS z funkcją kompasu, barometru i wysokościomierza nie zapewnia połączenia opcji treningowych z najnowocześniejszymi technologiami nawigacyjnymi. Zegarek fēnix 3 to rozbudowany zestaw funkcji śledzenia aktywności i nawigacyjnych – pomocnych na znanych i nieznanych szlakach. Czujniki podają informacje o zmianach pogody, wysokości i kursie.

Podczas wędrówki zegarek zapisuje trasę GPS, tworząc jej elektroniczną ścieżkę. Zegarek pozwala także na oznaczanie pozycji, np. linii startu/mety, punktów kontrolnych, obozowiska, miejsca parkingowego oraz wielu innych szczególnych punktów. Za sprawą zegarka fēnix 3 tworzysz i śledzisz trasy, możesz odznaczyć nawet 1000 pozycji oraz zapisać maksymalnie 10 tysięcy punktów na trasie i kierować do nich nawigację.

Zaplanuj swoje podróże i udostępnij ich trasy rodzinie lub znajomym dzięki aplikacji BaseCamp™. Zegarek posiada technologie ANT+ i Bluetooth® Smart pozwalające na bezprzewodowe podawanie pozycji, tras oraz skrzynek geocachingowych.


Wysokościomierz, kompas, barometr

Zegarek fēnix 3 posiada kompas, wysokościomierz i barometr, dające wiele ważnych informacji. 3-osiowy kompas elektroniczny nieustannie wskazuje kierunek, Twój ruch lub spoczynek. Wysokościomierz podaje dane o wzniesieniach i spadkach, co przekłada się na prostsze śledzenie zmian wysokości. Barometr okazuje się pomocny w przewidywaniu zmian pogody w oparciu o wiadomości dotyczące krótkoterminowych zmian ciśnienia.

Zegarek automatycznie kalibruje wyżej opisywane funkcje przy wykorzystaniu odbiornika GPS oraz określa czas, opierając się na lokalizacji. W celu uzyskania najdokładniejszego odczytu temperatury należy sparować zegarek z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.Profesjonalny styl stawiający czoło najtrudniejszym warunkom

Zegarek fēnix 3 to trzy stylowe wersje: szary z odpornym, wytrzymałym na uszkodzenia i zarysowania szkiełkiem i paskiem w kolorze czarnym; szafirowy z takim samym szkiełkiem i paskiem ze stali nierdzewnej; srebrny z czerwonym paskiem. Każdy z wariantów kolorystycznych posiada ramkę zabezpieczającą, przyciski z nierdzewnej stali i ma wzmocnioną obudowę. Wszystko to zapewnia jeszcze większą wytrzymałość. Kolorowy ekran Chroma z podświetleniem LED o wysokiej rozdzielczości to zawsze czytelny obraz – bez względu na warunki oświetleniowe – nawet w pełnym słońcu.

Zegarek fēnix 3 wyróżnia się klasą wodoszczelności do 100 metrów. Jeśli chodzi o baterię, to może ona pracować nawet 50 godzin w trybie UltraTrac, w trybie GPS 16 godzin i 3 miesiące w swoim własnym trybie (zależnie od ustawień).


Connect IQ

Zegarek fēnix 3 wykorzystuje platformę Connect IQ, gwarantującą dostęp do specjalistycznego oprogramowania. Zegarek można spersonalizować za pomocą aplikacji pasujących do użytkownika, a także przy wykorzystaniu widgetów, pól danych oraz oryginalnych tarcz zegarka.Bądź ze wszystkim na bieżąco

Funkcja powiadomień z telefonu umożliwia na odbieranie e-maili, SMS-ów i alertów w zegarku nawet podczas wędrówki na szlaku. Zegarek fēnix 3 odbiera sygnał ze sparowanego z nim smartfonu iPhone® 4s lub Android.Niecodzienna funkcjonalność i stylowa forma

Zegarek fēnix 3 spełnia wygórowane oczekiwania sportowców wystawiających go każdego dnia na działanie bardzo trudnych warunków. W efekcie zaprojektowano zegarek łączący w sobie zaawansowane funkcje technologiczne firmy Garmin z idealną formą oraz wykończeniem na najwyższym poziomie.

Innowacyjnym rozwiązaniem, zastosowanym w zegarku fēnix 3, jest antena EXO. Ten zaawansowany odbiornik satelitarny jest w całości zintegrowany z ramką ochronną wykonaną ze stali nierdzewnej. Ta silna antena pierścieniowa pozwala na odbiór sygnałów GLONASS i GPS.

Wyświetlacz Chroma – kolorowy, duży o wysokiej rozdzielczości – udoskonala jakość wyświetlanego obrazu tarcz analogowych i nadaje zegarkowi tradycyjny wygląd.

Okrągła obudowa oraz elementy ruchome paska gwarantują jeszcze wyższy komfort noszenia.

Grubość wzmocnionej obudowy to 15 mm. Tył zegarka powstał z włókna węglowego – bardzo wytrzymałego materiału.


Dokładniejsze statystyki = jeszcze lepsze wyniki

Fēnix 3 to zegarek dla sportowców i tych wszystkich, którzy uprawiają na wolnym powietrzu inne formy aktywności. Szczegółowe dane pochodzące z uzupełniających się czujników to źródło danych, jakie zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających sportowców. Wbudowany akcelerometr podaje informacje dotyczące aktywności w miejscach, gdzie zanikł sygnał GPS lub jest on słaby. Automatyczna kalibracja wysokościomierza, kompasu i godziny, oparta na sygnale GPS, zapewnia dokładność wszelkich wskazań nawet w trudnych warunkach. Czujniki bezprzewodowe, opcjonalnie w połączeniu z technologią ANT+, umożliwiają uzyskanie dodatkowych danych, np.: temperatury otoczenia oraz pozwalają na monitorowanie innych parametrów – mocy pedałowania i tętna.PREZENTACJA WIDEO:

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij