Znajdujesz się w:
Opineo

Garmin Forerunner 920XT HRM TRI + HRM SWIM + GRATIS

Garmin Forerunner 920XT HRM TRI + HRM SWIM + GRATIS

Dostępność:

Wysyłamy natychmiast

Sprawdź koszt dostawy

od 1949.00 zł od 1584.55 zł netto
Wybierz wariant
z dostępnych poniżej

Warianty produktu

 • Czarno-Niebieski + HRM TRI + HRM SWIM

  
														Czarno-Niebieski + HRM TRI + HRM SWIM													1949.00 zł Wysyłamy natychmiast
 • Biało-Czerwony + HRM TRI + HRM SWIM

  
														Biało-Czerwony + HRM TRI + HRM SWIM													1949.00 zł Wysyłamy natychmiast

Atrybuty produktu Garmin Forerunner 920XT HRM TRI + HRM SWIM + GRATIS

Pomiar tętna (HR) Na klatce piersiowej
Tryb wielodyscyp. Tak
Monitor aktywności Tak
Odtwarzacz muzyki Nie
Wodoodporność Tak
Wysokościomierz Tak
Nawigowanie po trasie Tak
Kompas Nie
Interwały Tak
Asystent odpoczynku Tak
Pułap tlenowy Tak
Dynamika biegu Tak
Powiadomienia z tel. Tak
Dotykowy ekran Nie
Bateria w spoczynku 3 tyg. - 4 tyg.
Bateria w aktywności Powyżej 20h
Obsługa map Nie
WI-FI Nie
Szafirowe szkiełko NieOPIS PRODUKTU:

Garmin Forerunner 920XT HRM TRI + HRM SWIM dla triathlonistów

To specjalnie przygotowany zegarek treningowy, który powstał z myślą o ambitnych amatorach oraz osobach zawodowo uprawiających aktywności wielodyscyplinowe. Został wyposażony w czujniki tętna HRM-Tri, HRM-Swim, a także specjalnie przygotowany uchwyt pozwalający na szybkie przepięcie zegarka dla sportowców z nadgarstka na kierownicę roweru. Powstał z myślą o tym, by spełniać najwyższe oczekiwania wszystkich użytkowników. Garmin Forerunner 920XT ma nowatorski design oraz zgrabny kształt. Kolor to zestawienie barwy czarnej i szarej.

Zegarek GPS dla sportowców Garmin Forerunner 920XT z funkcjami online oraz dynamiką biegu dla aktywnych użytkowników:

 • funkcja dynamiki biegu – podaje dane o rytmie, odchyleniu pionowym oraz czasie kontaktu z podłożem,
 • zegarek szacuje maksymalny pułap tlenowy i posiada funkcje symulatora wyścigu oraz asystenta odpoczynku,
 • podaje dane odnośnie dystansu oraz tempa pływania, a także stylu pływackiego i liczby wykonanych ruchów. Posiada również funkcje dziennika ćwiczeń i pomiaru czasu odpoczynku,
 • opcja alertów z telefonu umożliwia przeglądanie wiadomości SMS oraz email, a także innych powiadomień generowanych przez telefon,
 • funkcje online, czyli automatyczna transmisja danych do portalu Garmin Connect, śledzenie na żywo oraz udostępnianie informacji w serwisach społecznościowych.

Marka Garmin to pionier na rynku urządzeń dla osób aktywnych i uprawiających wiele różnych dyscyplin sportowych. Tym razem prezentuje zegarek, który w sposób idealny pokieruje treningiem sportowca amatora, jak i zawodowca. Zegarek dla triathlonistów Garmin Forerunner 920XT posiada rozbudowane funkcje takie jak: dynamika biegu, śledzenie live, powiadomienia z telefonu oraz szacowany pułap tlenowy.


Rozbudowany trening wraz ze śledzeniem aktywności

Elegancja tego sportowego zegarka skrywa wiele najnowocześniejszych funkcji treningowych. Świetnie się nadaje do używania razem ze strojem do nurkowania. Jego waga została zmniejszona w porównaniu do poprzednika. Garmin Forerunner 920 XT został wyposażony w dotykowy kolorowy ekran o wysokiej rozdzielczości, pasek na nadgarstek z przegubami oraz tryb regularnego zegarka, dzięki czemu świetnie się sprawdzi także w czasie codziennych czynności. Moduł odpowiedzialny za śledzenie aktywności pozwala na rejestrację liczby wykonanych kroków, przebieg snu oraz przebieg spalonych podczas dnia kalorii co pozwala nakreślić szerszą perspektywę codziennej aktywności.


Zaczynamy!

Obojętnie czy Twoje treningi odbywają się na otwartym akwenie czy też na basenie, zegarek dla triathlonistów Garmin Forerunner 920XT zawsze będzie rejestrował wszelkie dane dotyczące pływania w tym liczbę i tempo ruchów, tempo, dystans oraz wynik SWOLF. Opcja dziennika ćwiczeń pozwala na zapis odbywanych ćwiczeń oraz serii odbić na basenie, a 2 opcje mierzenia czasu odpoczynku pozwalają odbijać się od ściany basenu w odpowiednim czasie. Powiadamiania czasu umożliwiają utrzymanie tempa, podczas gdy powiadomienia dystansu powiadamiają użytkownika o ukończeniu serii. Ponadto zegarek pozwala zaoferować użytkownikowi funkcje alertów obejmujących liczbę kalorii oraz tempo ruchów.Szybszy trening

Garmin Forerunner 920 XT jest kompatybilny z czujnikami prędkości, rytmu oraz tętna, co pozwala korzystać użytkownikowi z rozbudowanych opcji treningowych podczas jazdy na rowerze. Po zintegrowaniu urządzenia z miernikami mocy ANT+, w tym przyrządami z linii Vector z jednym lub dwoma czujnikami umieszczanymi na pedałach, można wyświetlić informacje o mocy.

Jeśli używamy czujnika tętna i miernika mocy zegarek treningowy Garmina pozwala na wskazanie w czasie jazdy rowerem szacowanego pułapu tlenowego, dzięki czemu monitorowanie poziomu sprawności fizycznej jest dużo prostsze. Specjalny wskaźnik pozwala określić pozycję użytkownika w kontekście innych sportowców znajdujących się w tym samym przedziale wiekowym. Innym rozwiązaniem na porównanie swoich osiągnięć jest opcja segmentów serwisu Garmin Connect. Jeśli ukończymy naszą jazdę i prześlemy swoje dane do wspomnianego serwisu, to będziemy mieli możliwość porównania swojej pozycji na specjalnej tabeli wyników.

Pracuj nad kondycją

Spełniając oczekiwania klientów, firma Garmin umożliwia użytkowanie w zegarku danych dotyczących dynamiki biegu. Garmin Forerunner 920XT, który bazuje na technologii dostępnej także w zegarkach Forerunner 620 oraz fenix 2 pozwala na uzyskanie optymalnego poziomu kondycji biegowej, dodatkowo jeśli użyjemy go wraz z czujnikiem tętna HRM-Run. Jeśli sparujemy zegarek dla sportowców to będziemy mogli gromadzić dane o rytmie (czyli łącznej liczbie kroków na minutę), odchyleniu pionowym (czyli wysokości odbicia podczas kolejnych kroków) oraz czasu kontaktu stopy z podłożem. Dostępna jest również funkcja metronomu wraz z powiadomieniami dźwiękowymi i wibracyjnymi, które usprawniają kierowanie rytmem treningu oraz pozwalają utrzymać synchronizację z pożądanym tempem kroku, bez potrzeby ciągłego spoglądania na zegarek.

Rozbudowane funkcje z wykorzystaniem danych o tętnie

Łącząc Garmin Forerunner 920 XT wraz z czujnikiem tętna (marki Garmin lub HRM-Run) posiada dodatkowe funkcje określające status odpoczynku i potencjał wyścigowy. Zapewnia kontrolę odpoczynku, która umożliwia stałą sygnalizację stanu zregenerowania sił przez początkowe minuty aktywności aerobowej. Po jej zakończeniu urządzenie przedstawia czas odpoczynku przed kolejnym intensywnym treningiem. Dodatkowo korzystając z zegarka Garmin wraz z czujnikiem tętna możliwe jest wyświetlanie szacowanego pułapu tlenowego w czasie biegu. Jeśli chcemy go wyświetlać także w czasie podróży rowerem niezbędne jest użycie czujnika tętna oraz miernika mocy.

Trenuj korzystając ze specjalnych treningów opartych na strefach tętna pod wodą, korzystając z urządzenia HRM-tri lub HRM-Swim. To drugie stanowi idealne rozwiązanie dla osób trenujących w basenie ze względu na antypoślizgową konstrukcję. Stabilnie przylega do dłoni nawet w przypadku nawrotów pod wodą, a pasek czujnika HRM-Tri dla trenujących trzech różnych dyscyplin sportowych pozostaje wygodny na lądzie, jak i w wodzie.

Serwis Garmin Connect

Dzięki darmowej społeczności Garmin Connect, która pozwala na zapisywanie, planowanie oraz udostępnianie swoich ćwiczeń pozwala wzrost atrakcyjności treningów zakładkowych i wyścigów. Po każdym ukończeniu danej aktywności, korzystając z profilu aktywności Multisport zaimplementowanemu w zegarku, czas etapu oraz przejścia zapisywany jest do postaci jednego pliku, co usprawnia proces wyświetlania i udostępniania. Każda z zakładek pozwala na zapewnienie dostępu do dokładnych danych każdego z etapów.

Przesłanie danych do serwisu Garmin Connect, może odbyć się na kilka sposobów. Można wykorzystać do tego aplikację Garmin Connect Mobile korzystając ze smartfona oraz technologii Bluetooth lub też wykorzystać moduł WiFi do automatycznej synchronizacji danych. Możliwe jest też dokonanie klasycznej transmisji danych wykorzystując połączenie USB w komputerze.

Sparowanie zegarka dla biegaczy Garmin Forerunner 920XT ze smartfonem daje dostęp do kilku dodatkowych funkcji. Funkcja śledzenia na żywo pozwala zaprosić z wykorzystaniem poczty elektronicznej i serwisów społecznościowych do obserwacji statystyk użytkownika oraz jego aktualnej lokalizacji w czasie rzeczywistym. Opcja alertów z telefonu pozwala przeglądać przychodzące wiadomości SMS i e-mail, a także powiadomienia w zegarku, które są dostępne po sparowaniu ze zgodnym smartfonem z systemem Android lub iOS. Sparowanie ze zgodnym smartfonem umożliwia błyskawiczne przesłanie ukończonych treningów.

W wodzie i pod wodą

Urządzenie dla pływaków Garmin Forerunner 920XT powstał z myślą o osobach aktywnych używających go na otwartych wodach oraz na basenie. Umożliwia on pomiar podczas ćwiczeń przebytego dystansu i zapewnia dostęp do udoskonalonych funkcji treningowych. Nowoczesna i smukła konstrukcja pozwala na używanie go razem z pianką do nurkowania. Zredukowano jego wagę o 15% w stosunku do poprzedniego modelu – 910XT.


Dziennik z ćwiczeniami

Dziennik z ćwiczeniami pozwala w prosty sposób zapisywać ćwiczenia i serie odbić na basenie. Najnowszy model zegarka dla triathlonistów firmy Garmin rejestruje również przepłynięty dystans, tempo, liczbę ruchów, wynik SWOLF oraz styl pływania.

Dwa liczniki

Garmin Forerunner 920 XT posiada wbudowane dwa rodzaje liczników czasu odpoczynku, które pozwalają dopracować wybicie się od ściany w odpowiednim czasie.

Rozbudowane alerty

Powiadomienia czasu pozwalają utrzymać odpowiednie tempo, a powiadomienia dystansu informują o ukończeniu danej serii. Dodatkowo w zegarku dostępne są powiadomienia odnośnie liczby spalonych kalorii oraz częstotliwości ruchu.

Czas na rower

Zegarek Garmin Forerunner 920XT posiada zgodność z czujnikami prędkości rytmu, tętna czy też miernikiem mocy, co pozwala użytkownikowi wykorzystywać rozbudowane funkcje treningowe. Oprócz danych lokalizacyjnych GPS obsługuje również system GLONASS, co zapewnia jeszcze większą dokładność.
Wysokościomierz

Wbudowany w zegarek wysokościomierz barometryczny zapewnia dostęp do dokładnych danych o wzniesieniach, spadach oraz nachyleniach terenu w czasie treningów na rowerze.

Pułap tlenowy

Jeśli wykorzystujemy czujnik tętna wraz z miernikiem mocy zegarek marki Garmin pozwala na określenie w czasie jazdy rowerowej szacowanego pułapu tlenowego, co usprawnia nadzorowanie poziomu sprawności fizycznej. Wskaźnik prezentuje aktualną pozycję użytkownika w kontekście innych sportowców ze wskazanej grupy wiekowej.

Moc

Sparowanie Garmin Forerunner 920XT z miernikami mocy ANT+ (w tym tymi pochodzącymi z linii Vector – z jednym lub dwoma czujnikami umieszczanymi na pedałach) możliwe jest wyświetlanie informacji dotyczących mocy.

Stale w biegu

Zegarek dla sportowców jest pomocny w utrzymaniu stałego i optymalnego tempa biegu, w tym celu wyświetla po połączeniu z czujnikiem HRM-Run dane o dynamice biegu. Posiada wbudowany metronom wraz z wibracyjnymi i dźwiękowymi powiadomieniami, które umożliwiają regulację rytmu treningu. Osoby biegające będą usatysfakcjonowane z trybu UltraTrac, który pozwala na wyłączenie nawigacji GPS na czas wskazanych interwałów, co wydłuża prace urządzenia na baterii do 40 godzin.

Dynamizm biegu

Jeśli wykorzystamy Garmin Forerunner 920XT wraz z czujnikiem tętna HRM-Run będzie możliwa rejestracja rytmu (czyli liczby kroków na minutę), odchylenia pionowego (czyli wysokość odbicia podczas kroku) oraz czas kontaktu z podłożem (czyli łączny czas, w którym stopa dotyka podłoża). Kolorowy wskaźnik prezentuje aktualną pozycję gracza w odniesieniu do innych biegaczy we wskazanym wieku.

Pomoc przy odpoczynku

Garmin Forerunner 920XT potrafi dokładnie zaplanować czas na odpoczynek pomiędzy sesjami wymagających ćwiczeń. Jeśli użyjemy je wraz ze wskaźnikiem tętna będzie możliwa kontrola odpoczynku, która umożliwia stałe sygnalizowanie stanu regeneracji sił w czasie pierwszych minut aktywności aerobowej. Po skończonym treningu lub aktywności zegarek GPS pokazuje czas niezbędnej regeneracji przed kolejnym treningiem.

Symulacja wyścigu

Używając Garmin Forerunner 920 XT wraz z czujnikiem tętna możliwe jest określenie szacowanego pułapu tlenowego dla biegania, co pozwoli przewidzieć czas biegu dla kilku dystansów.

Najważniejsze cechy:

 • moduł Bluetooth Smart,
 • moduł WiFi,
 • funkcja codziennego nadzoru Daily Activity Tracking (kroki, sen, kalorie itp),
 • funkcja tworzenia internetowych związanych aplikacje, widżety, pola danych (Connect IQ)
 • funkcja Live Tracking (niezbędne jest noszenie telefonu),
 • kolorowy monitor,
 • stworzenie profilu aktywności (pozwala na tworzenie własnych profili, szybkie w wyborze)
 • Running Dynamics (odchylenie, czas kontaktu z podłożem, kadencja)
 • Recovery Advisor, Recovery Time, Race Predictor – system wspomagania odpoczynku,
 • jazda na rowerze ze wskaźnikami VO2max,
 • Personal Records – prezentacja osobistych rekordów,
 • tryb zykłego zegarka,
 • UltraTrac (do 40 godzin aktywności GPS z czujnikiem ANT+),
 • odbiór sygnału GLONASS (dla większej dokładności GPS),
 • wsparcie na bieżni – bez konieczności posiadania krokomierza i bez zapisywania dystansu,
 • funkcja metronomu,
 • tryb Drill Log,
 • czas odpoczynku w interwałach na basenie,
 • porównanie z ostatnimi aktywnościami lub wybranymi aktywnościami.

PREZENTACJA VIDEO:Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij