Znajdujesz się w:
Opineo

Garmin Forerunner 920XT HRM + GRATIS

Garmin Forerunner 920XT HRM + GRATIS

Dostępność:

Wysyłamy natychmiast

Sprawdź koszt dostawy

od 1432.00 zł od 1164.23 zł netto
Wybierz wariant
z dostępnych poniżej

Warianty produktu

 • Biało-Czerwony + HRM + GRATIS [010-01174-31]

  1432.00 zł Wysyłamy natychmiast
 • Czarno-Niebieski + HRM + GRATIS [010-01174-30]

  1432.00 zł Wysyłamy w 72h
 • Czarny + HRM + GRATIS

  1522.00 zł Wysyłamy natychmiast

Atrybuty produktu Garmin Forerunner 920XT HRM + GRATIS

Pomiar tętna (HR) Na klatce piersiowej
Tryb wielodyscyp. Tak
Monitor aktywności Tak
Odtwarzacz muzyki Nie
Wodoodporność Tak
Wysokościomierz Tak
Nawigowanie po trasie Tak
Kompas Nie
Interwały Tak
Asystent odpoczynku Tak
Pułap tlenowy Tak
Dynamika biegu Tak
Powiadomienia z tel. Tak
Dotykowy ekran Nie
Bateria w spoczynku 3 tyg. - 4 tyg.
Bateria w aktywności Powyżej 20h
Obsługa map Nie
WI-FI Nie
Szafirowe szkiełko Nie
OPIS PRODUKTU:Zegarek sportowy Garmin Forerunner 920XT występuje w dwóch wersjach
 • Bez czujnika tętna HR RUN (wersja tańsza)
 • Z dołączonym czujnikiem tętna HR RUN (wersja droższa)

Czujnik tętna pozwala na określenie tętna podczas wykonywania ćwiczeń i pozwala dokładniej określić wyniki sportowe. Do wyboru mają Państwo również kolor zegarka: czarno - niebieski oraz biało - pomarańczowy. Obie wersje są równie wysokiej jakości.

Forerunner 920XT to jeden z najbardziej zaawansowanych zegarków firmy Garmin. Rewelacyjnie sprawdza się do pływania, biegania, jazdy na rowerze czy wspinaczki. W porównaniu do pozostałych zegarków wyróżnia się innowacyjnym, kolorowym ekranem o najwyższej rozdzielczości, mnogością funkcji, odbiornikiem GPS GLONASS - który pozwala na jeszcze dokładniejsze określenie pozycji, posiada zdecydowanie lepszą baterię pracuje aż do 4 miesięcy w trybie zegarka i do 24 godzin w trybie treningu).

Zegarek ma także możliwość monitorowania snu, otrzymywania powiadomień z telefonu, umożliwia sterowanie kamerą sportową Garmin Virb. Cechy te zdecydowanie wyróżniają go na tle innych modeli.
PogrubienieZegarek do bieg ania Garmin Forerunner 920XT HR to nowość firmy Garmin, która zasłynęła z wprowadzenia na rynek pierwszego na świecie urządzenia GPS dla osób, które lubią wiele dyscyplin sportowych. Zegarek z GPS to urządzenie. które doskonale pokieruje  treningiem — każdego profesjonalnego sportowca, jak i amatora biegania. Zegarek Garmin Forerunner 920XT HR jest zaopatrzony w wysoko rozwinięte funkcje, takie jak dynamika biegu, śledzenie na żywo, powiadomienia z telefonu, automatycznie przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect™ oraz szacowany pułap tlenowy.


Zaawansowany trening połączony ze śledzeniem całkowitej aktywności sportowej

Zegarek z pulsometrem Garmin Forerunner 920 XT HR cechujący się wykwintną stylistyką, posiada mnóstwo najnowocześniejszych funkcji treningowych. Ten zegarek sportowy, jest przystosowany do nurkowania, dzięki zmniejszonej aż o 15% wadze jest świetnym następcą modelu Forerunner 910XT. Ten nowoczesny zegarek treningowy posiada kolorowy ekran dotykowy w wysokiej rozdzielczości, wygodny pasek na nadgarstek oraz funkcję standardowego zegarka, dzięki czemu nadaje się do ciągłego, wygodnego użytku. Aby dać szerszy obraz całodziennej aktywności sportowej, użytkownik może poznać liczbę kroków, liczbę spalonych w ciągu dnia kalorii oraz przebieg snu, dzięki funkcji śledzenia aktywności.Ruszaj przed siebie!

Zegarek do biegania Garmin Forerunner 920XT, gdziekolwiek jesteś - na basenie krytym czy pływasz w jeziorze - zapisuje szczegółowe dane dotyczące pływania, w tym tempo, liczbę i tempo ruchów, pokonany dystans i wynik SWOLF.

Zapisywanie ćwiczeń i serii odbić na basenie jest możliwe dzięki wbudowanej w ten zegarek sportowy funkcji dziennika ćwiczeń. Możliwość pomiaru czasu odpoczynku pomaga w odbijaniu się od ściany basenu na czas. Alerty dystansu informują użytkownika o ukończeniu serii, natomiast za utrzymanie tempa odpowiadają alerty czasu. Urządzenie Garmin Forerunner 920XT oferuje również funkcje alertów dotyczących liczby kalorii i tempa ruchów.Trenuj szybciej!

Zegarek z GPS Garmin Forerunner 920XT jest zgodny z czujnikami prędkości, rytmu i tętna, dzięki czemu daje możliwość pełnego wykorzystywania zaawansowanych opcji treningu na rowerze. Zegarek treningowy umożliwia również pokazywanie danych dotyczących mocy po sparowaniu zegarka z miernikami mocy ANT+™, w tym z urządzeniami z linii Vector™ z jednym lub dwoma czujnikami na pedały.

Urządzenie treningowe Garmin Forerunner 920 XT podczas użytkowania czujnika pulsu i miernika mocy umożliwia określenie w czasie jazdy na rowerze szacowanego pułapu tlenowego, co znacznie pomaga w monitorowaniu poziomu sprawności fizycznej podczas treningu. Kolorowy wskaźnik przedstawia pozycję użytkownika w odniesieniu do innych sportowców w podobnym przedziale wiekowym. Segmenty serwisu Garmin Connect są kolejną funkcją umożliwiającą porównanie, jak użytkownik wypada na tle innych sportowców. Użytkownik zegarka sportowego ma możliwość sprawdzenia swojej pozycji na tablicy wyników natychmiast po skończonym treningu rowerowym i przesłaniu danych do Garmin Connect.


Doskonal swoją kondycją biegową!

Zegarki do biegania firmy Garmin umożliwiają korzystanie w zegarku z danych dynamiki biegu. Model Garmin Forerunner 920XT, ułatwia uzyskanie optymalnej kondycji biegowej w przypadku użycia go w połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run™. Połączenie z czujnikiem umożliwia gromadzenie w urządzeniu Garmin Forerunner 920 XT danych na temat rytmu (pełna liczba kroków na minutę), odchylenia pionowego (wysokość odbicia podczas kroku) i czasu kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu). Zegarek do biegania oferuje również funkcję metronomu z alertami dźwiękowymi i wibracyjnymi, które ułatwiają sterowanie rytmem treningu i utrzymanie synchronizacji z docelowym tempem kroku — bez konieczności patrzenia na wyświetlacz zegarka.


Rozbudowane funkcje dzięki czujnikowi tętna


Zegarek biegowy w połączeniu z czujnikiem tętna zdobywa dodatkowe funkcje określające status odpoczynku oraz potencjał wyścigowy. Przede wszystkim urządzenie zapewnia kontrolę odpoczynku, która na bieżąco sygnalizuje stan regeneracji sił przez kilka pierwszych minut aktywności aerobowej. Po zakończeniu aktywności aerobowej zegarek Garmin Forerunner 920XT pokazuje czas, jaki  należy odczekać przed rozpoczęciem kolejnego intensywnego treningu.  


Garmin Connect


Zegarek sportowy współpracuje z Garmin Connect, w którym można dokonywać zapisu ćwiczeń, planować nowe oraz udostępniać swoje ulubione ćwiczenia. Po skończonym treningu z profilem aktywności Multisport w urządzeniu czas etapu i przejścia jest zapisywany w jednym pliku co umożliwia łatwe wyświetlanie i udostępnianie. Poszczególne zakładki zapewniają dostęp do szczegółowych informacji  odnoszących się do każdego z etapów.

Synchronizacji z serwisem Garmin Connect jest możliwa na wiele sposobów.. Urządzenie Garmin Forerunner 920XT może przesyłać dane z użyciem aplikacji Garmin Connect™ Mobile w smartfonie przez łączność Bluetooth®. Można także ustawić hotspoty Wi-Fi, przy użyciu których ten zegarek dla biegaczy będzie automatycznie synchronizować dane z serwisem Garmin Connect, gdy tylko znajdzie się w ich zasięgu. Można również za pomocą połączenia USB zsynchronizować urządzenie z komputerem osobistym.

Po połączeniu urządzenia Garmin Forerunner 920XT ze smartfonem i aplikacją Garmin Connect Mobile można korzystać z dodatkowych funkcji, ułatwiających pozostawanie w kontakcie podczas biegu, jazdy na rowerze lub wyścigu. Funkcja śledzenia na żywo pozwala na dzielenie się informacjami o treningu ze znajomymi poprzez pocztę elektroniczną, bądź serwisy społecznościowe. Można nawet korzystać z powiadomień SMS i e-mail w zegarku po sparowaniu z odpowiednim urządzeniem z systemem Android lub produktem Apple®.


Sporty wodneZegarek Garmin Forerunner 920XT, stworzony aby korzystać z niego na wszystkich zbiornikach wodnych, zapisuje i mierzy każdy pokonany dystans i ruch. Pozwala wykorzystywać w najlepszy sposób posiadane funkcje treningowe. Dzięki lekkiej, smukłej budowie nadaje się idealnie jako komplet do sprzętu do nurkowania  lub surfingu.

Liczniki

Urządzenie treningowe wyposażone w dwa rodzaje liczników czasu odpoczynku, ułatwia wybicie się od ściany na czas.


Jazda na rowerze


Zegarki rowerowe Garmin współpracują z czujnikiem prędkości, rytmu i tętna oraz miernikiem mocy, dzięki czemu umożliwia korzystanie z zaawansowanych funkcji treningowych. Oprócz danych GPS może także odbierać sygnały GLONASS zapewniające jeszcze większą dokładność.

Wysokościomierz

Garmin Forerunner 920XT posiada wysokościomierz barometryczny, który podczas treningów na rowerze przekazuje dokładne informacje na temat wzniesień, spadów i pochylenia terenu.

Pułap tlenowy

Zegarek dla rowerzystów potrafi określić pułap tlenowy podczas jazdy na rowerze za pomocą czujnika tętna i miernika mocy. Ułatwia to monitorowanie poziomu aktywności fizycznej, a kolorowy wskaźnik pomaga ustalić pozycję na tle innych sportowców w tym samym przedziale wiekowym.

Moc

Urządzenie treningowe pokaże informacje dotyczące mocy po połączeniu z miernikami mocy ANT+™, w tym z urządzeniami z linii Vector™ z jednym lub dwoma czujnikami na pedały.BieganieZegarek dla biegaczy Garmin dzięki połączeniu z czujnikiem HRM-Run™ wyświetla dane dotyczące dynamiki biegu przez co ułatwia zoptymalizowanie tempa biegu. Metronom z wibracyjnymi i głosowymi powiadomieniami pozwala na regulację rytmu treningu w modelu Garmin Forerunner 920XT. Tryb UltraTrack wydłuży czas działania baterii aż do 40 godzin, ponieważ wyłącza on nawigację GPS podczas określonych interwałów. 

Asystent odpoczynku

Zegarek do biegania Garmin Forerunner 920XT planuje czas odpoczynku między sesjami ćwiczeń w precyzyjny sposób. Urządzenie zapewnia kontrolę wypoczynku przy użyciu wskaźnika tętna, który na bieżąco informuje o stanie regeneracji sił w ciągu pierwszych minut aktywności aerobowej. Po treningu zegarek wskazuje czas jaki musi upłynąć przed podjęciem następnej intensywnej aktywności fizycznej.

Symulator wyścigu

Zegarek biegowy potrafi określić pułap tlenowy podczas biegu za pomocą czujnika tętna. Ułatwia to monitorowanie poziomu aktywności fizycznej, a kolorowy wskaźnik pomaga ustalić pozycję na tle innych sportowców w tym samym przedziale wiekowym.

Garmin Forerunner 920XT na podstawie tych danych może przewidzieć czas biegu dla wielu dystansów.


Porównanie wersji kolorystycznych zegarka Garmin Forerunner 920XT:


KLUCZOWE CECHY:

 • Funkcja dynamiki biegu dostarcza informacji o rytmie, odchyleniu pionowym i czasie kontaktu z podłożem
 • Urządzenie wskazuje szacowany maksymalny pułap tlenowy i jest wyposażone w funkcje symulatora wyścigu i asystenta odpoczynku
 • Dostarcza informacje na temat dystansu i tempa pływania oraz stylu pływackiego i liczby ruchów. Jest także wyposażony w funkcje dziennika ćwiczeń i pomiaru czasu odpoczynku
 • Funkcja powiadomień z telefonu pozwala przeglądać wiadomości e-mail i SMS oraz inne alerty w zegarku


PREZENTACJA WIDEO:


Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij