Znajdujesz się w:
Opineo

Garmin Forerunner 935 [010-01746-04]

Garmin Forerunner 935 [010-01746-04]

Dostępność:

Wysyłamy w 72h

Sprawdź koszt dostawy

2168.00 zł 1762.60 zł netto

Atrybuty produktu Garmin Forerunner 935 [010-01746-04]

Pomiar tętna (HR) Na nadgarstku
Przeznaczenie Tak
Monitor aktywności Tak
Odtwarzacz muzyki Tak
Wodoodporność Tak
Wysokościomierz Tak
Nawigowanie po trasie Tak
Kompas Tak
Interwały Tak
Asystent odpoczynku Tak
Pułap tlenowy Tak
Dynamika biegu Tak
Powiadomienia z tel. Tak
Dotykowy ekran Nie
Bateria w spoczynku 1 tyg. - 2 tyg.
Bateria w aktywności Powyżej 20h
Obsługa map Nie
WI-FI Tak
Szafirowe szkiełko Nie

Galeria produktu Garmin Forerunner 935 [010-01746-04]:

OPIS PRODUKTU:
Forerunner 935

Jeśli pragniesz poprawić swoje wyniki, Forerunner 935 to zegarek dla Ciebie. Ten najwyższej klasy, lekki zegarek GPS do biegania i triathlonu został zaprojektowany tak, aby pokonać każdy dystans. Razem z Tobą. Zapewnia on dostęp do licznych danych, takich jak dynamika biegu, nadgarstkowy pomiar tętna, stan wytrenowania i pułap tlenowy, które pomogą Ci tak opracować trening i czas odpoczynku, aby osiągać lepsze wyniki. Aby zaspokoić drzemiącą w Tobie potrzebę współzawodnictwa, urządzenie umożliwia korzystanie z usługi Strava Live Segments, co pozwala zmienić każdy bieg i każdą jazdę w wirtualne zawody. Wygląd też ma znaczenie, dlatego dzięki wymiennym opaskom możesz błyskawicznie dostosować zegarek do nowej dyscypliny sportu lub nadać mu więcej stylu. Oferuje on także powiadomienia z telefonu, funkcję automatycznego przesyłania i zgodność z Connect IQ™, co zapewnia dostęp do niestandardowych tarcz zegarka i aplikacji.

 Najwyższej klasy zegarek GPS do biegania i triathlonu z nadgarstkowym pomiarem tętna:
 • Ten komfortowy zegarek wyposażony jest w zaawansowane funkcje zarówno do biegania, jak i do wielu innych dyscyplin sportu. Możesz nosić go przez cały dzień — waży tylko 49 gramów
 • Wbudowany barometr pokazuje zmiany w wysokości 
 • Wysokościomierz i elektroniczny kompas ułatwiają utrzymanie kierunku
 • Ocenia Twój stan wytrenowania, aby określić, czy trenujesz wystarczająco intensywnie lub czy się nie przetrenowujesz, a także zapewnia dodatkowe funkcje monitorowania wydajności
 • Zapewnia funkcję zaawansowanej dynamiki biegu, jazdy rowerem i pływania, w tym bilans czasu kontaktu z podłożem, długość kroku, odchylenie do długości i wiele innych
 • Czas działania baterii: do 2 tygodni w trybie zegarka; do 24 godzin w trybie GPS; do 60 godzin w trybie UltraTrac™

Kogo może interesować, że Forerunner 935 oferuje szereg danych, takich jak dynamika biegu, nadgarstkowy pomiar tętna, stan wytrenowania, współczynnik FTP i pułap tlenowy? Sportowca, gotowego poprawić swój wczorajszy wynik – takiego jak Ty. Ten najwyższej klasy zegarek GPS do biegania i triathlonu pomoże Ci tak opracować trening i czas odpoczynku, aby osiągać lepsze wyniki.

 

Pokonaj każdy dystans dzięki długiej pracy baterii

Podczas triathlonu długodystansowego lub ultra maratonu potrzebujesz baterii, która zapewni Ci długi czas pracy. Zegarek Forerunner 935 wytrzymuje nawet 24 godziny pracy w trybie GPS i do 60 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac™. A jeśli używasz go po prostu jako inteligentnego zegarka... Wtedy bateria po naładowaniu wytrzymuje nawet 2 tygodnie.

 

 

Aktywnie tam, gdzie nie docierają sieci komórkowe

Z urządzeniem Forerunner 935 możesz udać się wszędzie, gdzie poniesie Cię twoja aktywność — dzięki wykorzystaniu zasięgu GPS i GLONASS, co umożliwia śledzenie pozycji w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS. Wbudowany barometr zapewnia informacje o wysokości dostarczane w czasie rzeczywistym. Co można śledzić za pomocą modelu 935? Więcej, niż by Ci się wydawało możliwe! Dyscypliny triathlonowe to dopiero początek, wbudowane są także funkcje obsługujące piesze wędrówki, sporty wioślarskie, golf, jazdę na nartach, pływanie z wiosłem na desce i wiele innych.

 

 

Funkcje do wielu dyscyplin sportu

Pobij swoje wyniki w różnych dyscyplinach sportu dzięki funkcjom do wielu dyscyplin, które uwzględniają szeroki zakres aktywności: od biegania po kolarstwo czy biegi narciarskie. Model 935 jest doskonale przystosowany do aktywności multisportowych, dzięki czemu można je zmieniać w mgnieniu oka.

 

 

Stan wytrenowania

Jak efektywny jest Twój obecny plan treningowy? Forerunner 935 zna odpowiedź. Firmy Garmin i Firstbeat podjęły współpracę w celu zapewnienia nowych statystyk. Jedną z nich jest stan wytrenowania, która ocenia historię ostatnich treningów oraz wskaźniki wydolności i na ich podstawie dostarcza informacji o efektywności treningu, szczytowej formie bądź przetrenowaniu. 

 

 

Dobrze leży na nadgarstku i podkreśla Twój styl

Zegarek GPS Forerunner 935 do biegania i triathlonu jest lekki i wygodny, dzięki czemu przyjemnie nosi się go przez cały dzień. Model 935 jest zgodny z linią pasków QuickFit™, które można bardzo łatwo zmieniać. Od sportowego silikonowego przez klasyczny skórzany, aż po wykonaną z metalu najwyższej jakości bransoletę - możesz z łatwością zmieniać paski, aby zegarek pasował na każdą okazję.Monitoruj wydolność, trening i czas odpoczynku

Jak efektywny jest Twój obecny plan treningowy? Forerunner 935 pomoże Ci monitorować trening i czas odpoczynku, dzięki czemu możesz lepiej przygotować się do następnego wyścigu lub cyklu treningowego. Stan wytrenowania to nowe narzędzie monitorowania wydolności, które automatycznie ocenia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności, dostarczając informacji o efektywności treningu, szczytowej formie czy przetrenowaniu. Nowy pomiar efektu treningu beztlenowego umożliwia wgląd w niezwykle istotne obszary treningu, pokazując, w jaki sposób Twój trening podnosi możliwość przekraczania kolejnych barier. Możesz również wyświetlić całościowe obciążenie treningowe, mierzące intensywność treningów z ostatnich 7 dni i porównujące te dane z optymalnym zakresem dla Twojej kondycji fizycznej i historią ostatniego treningu.

 


Przeanalizuj swoją technikę

Ułatwiamy uzyskiwanie danych niezbędnych do poprawy kondycji fizycznej. Forerunner 935 mierzy istotne parametry biegu, które możesz wykorzystać do przeprowadzenia analizy efektywności. Pomiary biomechaniczne, takie jak rytm, długość kroku, czas i bilans kontaktu z podłożem, odchylenie pionowe i odchylenie do długości, mają kluczowe znaczenie dla określenia formy, aby dać z siebie wszystko w dniu wyścigu. Pomiary te są dostępne po założeniu zgodnego paska do nadgarstkowego pomiaru tętna lub kompaktowego czujnika dynamiki biegu, który można przypiąć do pasa. Skorzystaj także z zestawów funkcji pomocnych podczas treningów rowerowych i pływackich. Podczas pływania Forerunner 935 monitoruje dystans, tempo, liczbę ruchów itp.

Bieganie, sprint, pływanie, kolarstwo, triathlon

Trening to nie rutyna. Forerunner 935 umożliwia łatwą zmianę ustawień dzięki wbudowanym profilom biegania (w pomieszczeniu/na powietrzu), jazdy rowerem (w pomieszczeniu/na powietrzu), pływania (w basenie/na otwartym akwenie), biegów narciarskich, sportów wioślarskich, biegów przełajowych, pieszych wędrówek, treningów siłowych itp.

Podczas treningów zakładkowych i wyścigów duathlonowych lub triathlonowych funkcja Multisport pozwala na zmianę dyscypliny sportu jednym naciśnięciem przycisku. Model 935 jest przystosowany do zaawansowanych treningów biegowych, rowerowych, a nawet pływackich. Twórz własne treningi i pobieraj je bezpłatnie z serwisu społeczności internetowej Garmin Connect™. Następnie przeglądaj swoje dokonania w aplikacji lub udostępniaj je rodzinie i znajomym, aby dodatkowo się zmotywować.

 


Inteligentniejsze połączenia

Powiadomienia z telefonu przesyłane bezpośrednio do zegarka to dopiero początek. Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem urządzenie Forerunner 935 umożliwia także automatyczne przesyłanie do serwisu Garmin Connect, korzystanie z monitów dźwiękowych, sterowanie muzyką i wiele więcej. Pozwól ukochanym śledzić Twoje biegi i jazdy w czasie rzeczywistym dzięki usłudze LiveTrack lub korzystaj z funkcji GroupTrack i miej oko na pozostałych jadących w grupie. Jeśli szukasz szybkiego połączenia Wi-Fi®, aby sprawnie pobierać dane z chmury lub je tam przesyłać, skorzystaj z urządzenia 935 - ono też to potrafi.


Podążaj za swoim sercem

Nadgarstkowy pomiar tętna to dobry wybór, jeśli zależy ci na swobodzie ruchu podczas wyścigu, ale Forerunner 935 umożliwia dostęp do znacznie szerszego zasobu danych po założeniu zgodnej opaski z czujnikiem tętna. Opaska z czujnikiem tętna na klatkę piersiową (np. HRM-Run™ lub HRM-Tri™) odblokowuje dostęp do zaawansowanych funkcji, takich jak próg mleczanowy i analiza zmienności tętna HRV.

 

 

Połączenie i personalizacja

Zegarek GPS Forerunner 935 do biegania i triathlonu automatycznie synchronizuje się z Garmin Connect, naszą społecznością internetową z bezpłatnym dostępem, gdzie możesz przeglądać swoje postępy i udostępniać dane w mediach społecznościowych. Zaloguj się do serwisu Garmin Connect na komputerze lub pobierz aplikację Garmin Connect ™ Mobile na zgodny smartfon. Możesz także spersonalizować urządzenie, stosując pola danych, bezpłatne tarcze zegarka, a nawet aplikacje, takie jak Uber i Accuweather, a wszystko to dostępne przez Connect IQ™.

 

  

 

Kilka nowych dodatków

Podobnie jak Ty, zegarek Forerunner 935 intensywnie pracuje przez cały dzień. Jest on również doskonałym partnerem podczas odpoczynku dzięki funkcji całodobowego monitorowania liczby kroków, spalonych kalorii i snu. Jest także zgodny z linią produktów zwiększających bezpieczeństwo podczas jazdy serii Varia™, takich jak rowerowy radar wsteczny, inteligentne oświetlenie rowerowe i wyświetlacz na okulary Varia Vision™. Uzupełnij swoje wyposażenie o mierniki mocy w pedałach — Vector™ 2 (z dwoma czujnikami) lub 2S (z jednym czujnikiem). Miernik Vector 2 bezproblemowo łączy się z urządzeniem Forerunner i pozwala odczytywać moc, rytm, bilans mocy dla lewej i prawej nogi oraz wskaźniki dynamiki jazdy, które pozwalają określić, jak i gdzie jest generowana moc.


Niech każdy dzień będzie dniem zawodów

Dzięki usłudze Strava Live Segments zmotywujesz się jeszcze bardziej, aby poprawić wczorajszy wynik. Członkowie Strava Premium mogą automatycznie synchronizować segmenty biegowe i rowerowe z modelem 935, aby zapewnić bieżące informacje podczas aktywności. Będziesz również otrzymywać powiadomienia o rozpoczęciu i ukończeniu segmentu, a na koniec rankingi liderów oraz informację informacje o tym, jak bieżący wysiłek ma się do Twojego rekordu.

 

 

Od słów do czynów dzięki TrainingPeaks

Nic nie daje większej satysfakcji niż perfekcyjnie wykonany trening. Korzystając z aplikacji TrainingPeaks Connect IQ, możesz rozpocząć codzienny trening bezpośrednio w modelu Forerunner 935. Wtedy urządzenie na bieżąco poprowadzi Cię przez trening, wyświetlając przy tym docelową intensywność i czas trwania interwałów bezpośrednio z aplikacji TrainingPeaks. Po zakończeniu sesji automatycznie synchronizuje zakończony trening z aplikacją TrainingPeaks, co umożliwi dokładną analizę wydajności i pomiar postępu w realizacji celów.


Uwolnij swój potencjał

Dzięki aplikacji TrainingPeaks możesz przenosić swoje codzienne treningi prosto do urządzenia Forerunner 935 and i podglądać je na żywo. Po zakończeniu i szybkiej synchronizacji możesz przeglądać szczegółowe analizy treningu w TrainingPeaks onlineAplikacja TrainingPeaks IQ pozwala na przeglądanie treningów na urządzeniu Forerunner 935. Zegarek może poprowadzić cię przez cały trening, łącznie z monitorowaniem właściwych intensywności i długości interwałów, tak jak ustawiłeś je w TrainingPeaks.


Twój zegarek zapewni Ci spokój

Nie martw się, kiedy wyruszasz w drogę lub na szlak — wyposaż swoje urządzenie 935 w płytkę identyfikacyjną Road ID (do nabycia osobno). Łatwo ją przymocować do opaski i można na niej umieścić najważniejsze informacje medyczne oraz kontakty alarmowe, gdyby coś poszło nie tak podczas treningu. Jest to prosty sposób, aby podczas treningu zapewnić Tobie i Twoim bliskim poczucie bezpieczeństwa.

 

Wygodny design

Zapomnij o sztywnych, tradycyjnych zegarkach wielodyscyplinowych i ciesz się konstrukcją, która umożliwia wygodne noszenie zegarka przez cały dzień. Zegarek waży niecałe 50 gramów, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla zapalonych sportowców. Nowe, opcjonalne paski QuickFit™ można łatwo wymienić i zmienić wygląd urządzenia w dowolnym momencie.


Connect IQ

Ze sklepu Connect IQ pobierz aplikację Strava Live Suffer Score na zgodne urządzenie Garmin, aby osiągać lepsze wyniki w wielkim stylu. W sklepie Connect IQ są również dostępne tarcze zegarków, widżety, aplikacje i pola danych, które można bezpłatnie pobrać. Spersonalizuj posiadane urządzenie i miej swoje dane zawsze pod ręką. Kup urządzenie Forerunner® 735XT lub Forerunner® 935, a zyskasz bezpłatny 60-dniowy okres próbny usługi Strava Premium. Dzięki tej subskrypcji dowiesz się, gdzie plasujesz się ze swoim wskaźnikiem bólu wśród innych sportowców.

Plany treningów

Chcesz przebiec pierwsze 5 km? A może wziąć udział w maratonie? Zawsze znajdziemy dla Ciebie odpowiedni trening. Dzięki fachowej wiedzy utworzyliśmy całą gamę 12-tygodniowych treningów dla wszystkich dystansów i poziomów zaawansowania. Jeśli potrzebujesz konsultacji na bieżąco, możesz zaplanować trening i wysłać go do zegarka Forerunner, o ile ten obsługuje treningi zaawansowane.


Usługa Strava Live Sements

Daj z siebie więcej i pobij wczorajszy wynik dzięki Strava Live Segments. Subskrybenci Strava Premium mogą synchronizować segmenty biegowe i kolarskie z zegarkiem Forerunner 935, by na żywo otrzymywać informację zwrotną o osiągach. Możesz także otrzymywać alerty o początku i końcu segmentu, tablicy wyników oraz porównania aktualnego przejazdu z własnym rekordem. Oceń swoje cierpienie. Dzięki darmowemu okresowi próbnemu możesz uzyskać po treningowy dostęp do innego doskonałego narzędzia - Strava Suffer Scorektóre pozwoli Ci pobić wczorajszy wynik, pokazując jak wiele dałeś z siebie podczas ćwiczeń. Suffer Score opiera się na pomiarze tętna i informuje jak ciężką pracę wykonałeś. Niezależnie, czy jesteś niedzielnym rowerzystą, czy profesjonalnym sportowcem, jeśli Twoje serce pracuje mocno, twój wynik będzie wysoki. Aplikacja Strava Live Suffer Score jest dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń zgodnych z Connect IQ, ale tylko subskrybenci Strava Premium mogą przeglądać wyniki Suffer Score w serwisie Strava i porównywać je z innymi.


Running Dynamics

Jeśli chcesz wydajniej biegać, analiza dynamiki biegu będzie dobrym początkiem. Te pomiary biomechaniczne pomogą Ci poznać swój styl biegania i jego zmiany, co pozwoli poprawić formę. Rytm, odchylenie pionowe, czas kontaktu z podłożem i jego bilans, długość kroku i odchylenie do długości są wyświetlane podczas biegu — można je także sprawdzić po zakończeniu treningu. To trochę jak testy biomechaniczne lub analiza techniki biegowej w sklepie dla biegaczy, z wyjątkiem tego, że potrzebny jest tylko zegarek Forerunner i zgodne akcesorium do pomiaru dynamiki biegu. Dynamika biegu jest mierzona na podstawie sposobu poruszania się całego ciała w przestrzeni, więc nie da się zmierzyć jej na nadgarstku. Aby uzyskać te pomiary, wymagane jest akcesorium do noszenia na ciele, które można sparować z zegarkiem.

 

 

Garmin Connect™

Czas się poruszać. Garmin Connect™ to bezpłatny serwis społecznościowy, w którym aktywni ludzie mogą zapisywać, planować i udostępniać swoje aktywności. Pobij swoje wcześniejsze wyniki dotyczące dziennej liczby kroków lub najlepszych biegów. Korzystaj z informacji Connect Insights dostosowanych do Twoich statystyk i nawyków, takich jak zachęty do poruszania się i porady dotyczące zdrowia. Nawiąż łączność z innymi użytkownikami, aby podejmować wyzwania i brać udział w rywalizacji. Dostępne dla komputerów i zgodnych urządzeń mobilnych.

 

 

KLUCZOWE CECHY:

 • Całodobowy monitoring tętna - Technologia pomiaru tętna na nadgarstku Elevate, która pozwala monitorować aktualne tętno bez konieczności zakładania paska z czujnikiem na klatkę piersiową
 • Dostosowany do aktywności - Lekkość (tylko 49 gramów) i komfort korzystania podczas treningu i na co dzień
 • GPS+GLONASS+ABC - Poza danymi o wysokości i kierunku w czasie rzeczywistym, możesz korzystać z wielu innych czujników, niezależnie od tego, gdzie trenujesz
 • Wbudowane aktywności - Najpełniejsze dane dla wielu dyscyplin: biegania, kolarstwa, pływania, multisportu, narciarstwa biegowego, wędrówek, biegów w terenie, SUP, wioślarstwa, treningu siłowego/kardio, golfa i innych
 • Strava Live Segments - Otrzymasz powiadomienie o rozpoczęciu i zakończeniu segmentu, a także informację z tablicą wyników
 • Funkcje łączności i smart - Automatyczne przesyłanie do Garmin Connect™, Live Track, Group Track, sygnały dźwiękowe, sterowanie muzyką, inteligentne powiadomienia i udostępnianie w mediach społecznościowych. Kompatybilność z Connect IQ umożliwia, pobieranie aplikacji, widgetów, tarcz zegarka i dodatkowych pól danych
 • Dynamika biegu - Kontroluj efektywność biegu dzięki balansowi czasu kontaktu z podłożem, długości kroku oraz odchyleniu do długości i innym pomiarom
 • Status treningu - Wskazuje efektywność treningu dzięki codziennym informacjom o statusie treningu
 • Zaawansowane funkcje treningowe - Obejmuje VO2 max, asystenta odpoczynku, Strava Live Segments, FTP, efekty treningu oraz status treningu
 • Zgodność z Varia - Zobacz i daj się zobaczyć dzięki parowaniu 935 z inteligentnym oświetleniem i radarem, który wykrywa pojazdy
 • nadjeżdżające z tyłu
 • Dynamika jazdy - Monitoruje stosunek mocy do masy i dynamikę jazdy po połączeniu z miernikami mocy Vector
 • Zaawansowane treningi - Zwiększ efektywność swojego treningu pływackiego, kolarskiego i biegowego dzięki tworzeniu zaawansowanych ćwiczeń
 • Group Track - Pozwala na parowanie urządzenia z Garmin Connect dzięki czemu możesz śledzić treningi swoich przyjaciół


PREZENTACJA WIDEO:
 

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij