Znajdujesz się w:
Opineo

Polar M200

Polar M200

Dostępność:

Wysyłamy natychmiast

Sprawdź koszt dostawy

od 524.00 zł od 426.02 zł netto
Wybierz wariant
z dostępnych poniżej

Warianty produktu

 • Czarny M/L

  
														Czarny M/L													524.00 zł Wysyłamy natychmiast
 • Czerwony M/L

  
														Czerwony M/L													524.00 zł Wysyłamy natychmiast
 • Biały M/L

  
														Biały M/L													595.00 zł Wysyłamy natychmiast
 • Czerwony S/M

  
														Czerwony S/M													595.00 zł Wysyłamy natychmiast
 • Czarny S/M

  
														Czarny S/M													595.00 zł Wysyłamy w 72h
 • Biały S/M

  
														Biały S/M													595.00 zł PRZEDSPRZEDAŻ - powiadom o dostępności
 • Niebieski M/L

  
														Niebieski M/L													629.00 zł Wysyłamy natychmiast
 • Żółty S/M

  
														Żółty S/M													629.00 zł Wysyłamy natychmiast

Atrybuty produktu Polar M200

Pomiar tętna (HR) Na nadgarstku
Tryb wielodyscyp. Tak
Monitor aktywności Nie
Odtwarzacz muzyki Nie
Wodoodporność Tak
Wysokościomierz Nie
Nawigowanie po trasie Nie
Kompas Nie
Interwały Tak
Asystent odpoczynku Nie
Pułap tlenowy Nie
Dynamika biegu Nie
Powiadomienia z tel. Tak
Dotykowy ekran Nie
Bateria w spoczynku Powyżej 5 tyg.
Bateria w aktywności 6h - 10h
Obsługa map Nie
WI-FI Nie
Szafirowe szkiełko Nie

OPIS PRODUKTU:
  
Polar M200 Zegarek do biegania z GPS i funkcją pomiaru tętna z nadgarstka
 
 Zegarek biegowy Polar M200 posiada wbudowany GPS, monitor pomiaru tętna z nadgarstka i szereg unikalnych funkcji Smart Coaching. Zegarek pozwoli Ci na monitorowanie tempa, dystansu, wysokości n.p.m. i trasy dzięki wbudowanemu modułowi GPS. Nie ma potrzeby zakładania osobnego nadajnika na klatkę piersiową; po prostu ciesz się treningiem opartym na pomiarze tętna z nadgarstka, który zawsze jest gotowy do pracy.

Monitoruj swoją aktywność w ciągu dnia. Dowiedz się, jaki ma wpływ na Twoje zdrowie, i otrzymuj wskazówki pomagające osiągnąć dzienny cel aktywności. Miej cały czas rękę na pulsie dzięki funkcji wyświetlania powiadomień z telefonu – informacje o połączeniach przychodzących, wiadomościach i aktywności aplikacji będą wyświetlane bezpośrednio na Twoim M200. Zmieniaj kolor paska w zależności od stroju. Dodatkowe paski są sprzedawane oddzielnie.

 
 

 


Zmierz obwód swojego nadgarstka i wybierz właściwy rozmiar paska.

 • S/M - 135–170 mm
 • M/L - 150–210 mm

Poznaj radość biegania

Najlepszym treningiem jest ten, który właśnie wykonujesz. Łatwy w użyciu zegarek Pola M200 z funkcją pomiaru tętna z nadgarstka motywuje do treningów i zapewnia wskazówki na każdym etapie.

 

Odnajdź siebie na mapie

Dzięki wbudowanemu GPS zegarek Polar M200 zapisuje ślad trasy, prędkość oraz pokonany dystans. 

 

Prosty trening dzięki pomiarowi tętna z nadgarstka

Polar M200 to zegarek do biegania z GPS, który mierzy Twoje tętno z nadgarstka. Wystarczy zapiąć mocniej pasek i już możesz trenować.

  

Bądź aktywny

Wodoodporny zegarek Polar M200 możesz zabrać wszędzie. Monitoruje Twoją aktywność przez całą dobę: liczbę kroków, spalone kalorie oraz czas i jakość snu.Program treningu biegowego

Wiele osób trenujących indywidualnie, nie wie jak często i jakie ćwiczenia wykonywać. Z pomocą przychodzi Program Treningu Biegowego. Jest to spersonalizowany plan treningowy, trwający od 9 do 14 tygodni, który bazuje na poziomie sprawności fizycznej użytkownika. Jeśli użytkownik korzystał już wcześniej z serwisu internetowego Polar Flow, program samodzielnie oszacuje poziom aktywności fizycznej, opierając się na danych dostępnych w serwisie. Program Treningu Biegowego składa się z trzech części: treningu bazowego, treningu przygotowującego i taperingu, a także zawiera dodatkowe ćwiczenia rozciągające, siłowe i mięśni głębokich.

Po utworzeniu programu, plan treningu zostanie zsynchronizowany z urządzeniem Polar. Użytkownik może sprawdzić cel na dany dzień w kalendarzu na swoim urządzeniu treningowym, w zakładce Dziennik, a następnie rozpocząć ćwiczenia.

  

Zaawansowany GPS

Pulsometr M200 posiada wbudowany sensor GPS zapewniający dokładny pomiar prędkości/tempa, dystansu i wysokości n.p.m. podczas treningu wielu dyscyplin uprawianych na świeżym powietrzu. Ponadto umożliwia wyświetlenie trasy na mapie za pomocą aplikacji lub serwisu internetowego Flow po zakończeniu treningu.

Polar M200 wykorzystuje technologię SiRFInstantFix™, która przewiduje pozycję satelitów i przyspiesza akwizycję sygnałów GPS. W optymalnych warunkach (miejsce oddalone od wysokich budynków i drzew) M200 wychwytuje sygnał GPS w mniej niż minutę.

Technologia M200 dokładnie przewiduje pozycję satelitów do trzech dni w przód. Dzięki temu pulsometr M200 wie, gdzie szukać satelitów w ciągu następnych trzech dni i jest w stanie złapać sygnał GPS w ciągu 5-10 sekund. Dokładność pozycjonowania spada w ciągu następnych dwóch dni.

Jeżeli nie wykonasz treningu przez kilka dni, zegarek M200 będzie musiał ponownie zlokalizować satelity GPS i prawdopodobnie będzie potrzebował więcej czasu na ustalenie swojej pozycji.

Najdokładniejsze pozycjonowanie GPS uzyskasz, nosząc M200 na nadgarstku z wyświetlaczem skierowanym do góry.


 

Pomiar aktywności

M200 monitoruje Twoją aktywność za pomocą wbudowanego akcelerometru 3D, który rejestruje ruchy ręką. Analizuje częstotliwość, intensywność i regularność ruchów oraz inne dane o Twojej aktywności fizycznej, dzięki czemu będziesz mógł sprawdzić swoją aktywność na co dzień, poza regularnymi treningami. Aby uzyskać najbardziej miarodajne wyniki pomiaru aktywności, zalecamy noszenie M200 na ręce niedominującej.

Kropki i cyfry na obrzeżach wyświetlacza M200 w trybie zegarka pokazują Twoje postępy w osiąganiu dziennego celu związanego z aktywnością.

Drugi ekran głównego menu M200 pokazuje szczegóły dziennej aktywności. Tu wyświetlany jest procent wykonania dziennego celu związanego z aktywnością. Postęp w wykonaniu celu ma również postać paska aktywności.

W menu Aktywność dostępne są opcje osiągnięcia zamierzonego dziennego celu związanego z aktywnością. M200 podpowie Ci, jak długo musisz trenować z niską, średnią lub wysoką intensywnością. „Up” oznacza niską, „walking” – średnią, a „jogging” – wysoką intensywność. Dzięki przydatnym wskazówkom, takim jak „idź na 50-minutowy spacer lub pobiegaj przez 20 minut”, możesz wybrać sposób, w jaki chcesz osiągnąć założony na dany dzień cel. Przykłady aktywności o małej, średniej i dużej intensywności możesz znaleźć w serwisie internetowym i aplikacji Polar Flow.


Trening oparty na monitorowaniu tętna

Trening oparty na monitorowaniu tętna należy do najefektywniejszych metod pomiaru pracy organizmu podczas treningu. Zegarek mierzy tętno z nadgarstka i wyświetla je na ekranie.

Mimo że istnieje wiele subiektywnych odczuć związanych z reakcją organizmu na wykonywane ćwiczenia (zauważalne zmęczenie, tempo oddychania, odczucia fizyczne), żadne z nich nie jest tak wiarygodne jak pomiar tętna. Ponieważ mają na niego wpływ zarówno czynniki zewnętrzne, jak i wewnętrzne, daje on obiektywny i wiarygodny obraz stanu fizycznego.

 


Profile sportowe

Polar wyróżnia ponad sto różnych profili sportowych, więc możesz wybrać taki, który najlepiej pasuje do Twoich treningów.

Profile sportowe to zapisane ustawienia dla poszczególnych dyscyplin na zegarku M200. Na zegarku domyślnie ustawione są trzy profile sportowe. Profile możesz dodawać za pomocą aplikacji lub serwisu internetowego Polar Flow i synchronizacji z M200. W ten sposób stworzysz listę ulubionych dyscyplin sportowych.

W serwisie internetowym Flow możesz wprowadzić indywidualne ustawienia dla każdego profilu sportowego. Możesz na przykład tworzyć widoki treningowe dostosowane do poszczególnych dyscyplin sportowych, które uprawiasz, i wybierać dane, które mają być w nich uwzględnione: tętno, prędkość czy dystans - wybierz to, co najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i stylowi Twojego treningu.

W M200 można jednocześnie zapisać 20 profili sportowych. W aplikacji mobilnej lub serwisie Polar Flow możesz zapisywać nieograniczoną liczbę profili.

Więcej informacji na ten temat znajduje się w części Profile sportowe w serwisie internetowym Flow lub Profile sportowe w aplikacji Polar Flow.

Korzystanie z profili sportowych umożliwia bieżące śledzenie informacji o aktywności i postępach w poszczególnych dyscyplinach. Zobacz historię treningów i monitoruj swój postęp w serwisie internetowym Flow.


Polar Flow

Planuj, synchronizuj i dziel się informacjami o swoim treningu za pośrednictwem wyjątkowego serwisu internetowego i aplikacji mobilnej Polar Flow. Łatwy dostęp do wszystkich danych.

 


Powiadomienia z telefonu

Funkcja Powiadomienia z telefonu umożliwia wyświetlanie powiadomień z telefonu bezpośrednio na M200. Polar M200 wyświetla powiadomienie o połączeniu przychodzącym lub nowej wiadomości (np. wiadomość SMS lub wiadomość WhatsApp). Wyświetla również powiadomienia o wydarzeniach z kalendarza telefonu. Podczas treningu z M200 otrzymasz powiadomienia o połączeniach przychodzących, pod warunkiem że na Twoim telefonie lub telefonie znajdującym się w pobliżu włączona będzie aplikacja Polar Flow.

 

Indywidualne cele

Możesz planować treningi i tworzyć osobiste cele treningowe w aplikacji mobilnej lub serwisie internetowym Polar Flow. Pamiętaj, że cele treningowe muszą być zsynchronizowane z M200 przed rozpoczęciem ich realizowania. M200 wyświetla jedynie treningi zaplanowane na dany dzień. W czasie treningu M200 podpowie Ci, jak osiągnąć wyznaczony cel.

 

Ciekawe ekrany dla biegaczy

Sprawdź, jak wypadasz w porównaniu ze światowym rekordzistą w biegu maratońskim lub jaki byłby Twój wynik testu Coopera przy obecnym tempie.

 


 Synchronizacja

Przesyłaj dane z zegarka M200 do aplikacji Polar Flow bezprzewodowo za pomocą połączenia Bluetooth Smart. Możesz też synchronizować M200 z serwisem internetowym Polar Flow przez port USB i oprogramowanie FlowSync. Synchronizacja danych między M200, a aplikacją Flow jest możliwa po założeniu konta Polar. Jeżeli chcesz zsynchronizować dane z M200 bezpośrednio z serwisem internetowym, oprócz konta Polar niezbędne jest także oprogramowanie FlowSync. Podczas konfiguracji M200 tworzone jest konto Polar. Konfiguracja M200 za pomocą komputera wymaga zainstalowania oprogramowania FlowSync.

Pamiętaj o synchronizowaniu i aktualizowaniu danych między M200, serwisem internetowym i aplikacją mobilną, gdziekolwiek się znajdujesz.

 

Powiadomienia o bezczynności

Przypomina o tym, by wstać oraz unikać siedzenia i stania w miejscu przez dłuższy czas - nawet w dni, w które osiągasz cele związane z aktywnością. Brak aktywności ma negatywny wpływ na krążenie, przemianę materii i wydatek energetyczny.

Po 55 minutach bezczynności urządzenie sygnalizuje ją, przypominając o wplataniu aktywności do codziennych zajęć. Jeśli czas bezczynności wydłuży się do ponad godziny, w danych o Twojej dziennej aktywności pojawi się wskaźnik jej braku.

Powiadomienia o braku aktywności nie są wyświetlane w nocy.


 

Funkcje Polar Smart Coaching

Bez względu na to, czy chcesz monitorować zmiany poziomu wytrenowania każdego dnia, stworzyć własny plan treningowy, ćwiczyć z optymalną intensywnością czy otrzymywać natychmiastowe informacje o rezultacie treningu, Polar Smart Coaching udostępnia szereg wyjątkowych i łatwych w obsłudze funkcji dopasowanych do Twoich potrzeb. Funkcje te zostały stworzone po to, by zagwarantować Ci przyjemność i motywację do treningów:

 • Licznik kalorii

Dzięki niemu dokładnie wiesz, ile kalorii udało Ci się spalić. Informacje oparte są na podstawie Twojej masy ciała, wieku, wzrostu, płci, maksymalnego tętna (HRmaks.) oraz intensywności treningu.

 • Monitor aktywności

Pokazuje aktywność użytkownika w ciągu dnia i przedstawia praktyczne wskazówki pozwalające na osiągnięcie dziennego celu.

 • Podsumowanie aktywności

Mierzy poziom dziennej, tygodniowej i miesięcznej aktywności, pokazując, jak decyzje użytkownika pomagają w zachowaniu zdrowia i kondycji fizycznej.

 • Training Benefit

Zapewnia motywujące informacje zwrotne na temat wpływu treningu na Twój organizm, wyświetlane po jego zakończeniu. Funkcja dostępna w serwisie Polar Flow.

 • Running Index

Pokazuje, jak poprawiają się Twoja efektywność biegu. Funkcja dostępna w serwisie Polar Flow.

 • Program treningu biegowego

Przygotowuj się do wybranego wydarzenia biegowego, stosując spersonalizowany program treningu biegowego dostępny w serwisie Polar Flow. Wybierz jeden z czterech różnych dystansów - bieg na 5 km, 10 km, półmaraton lub maraton - i zyskaj kompleksowy plan treningów, który pomoże Ci osiągnąć cel.

 

 

 

Ekosystem polar flow

 • Polar Flow -Monitoruj swoją aktywność, analizuj postępy i stawiaj sobie nowe wyzwania za pomocą serwisu Polar Flow - kompleksowej platformy do monitorowania treningów i kondycji dostępnej na komputerach i urządzeniach mobilnych.
 • Trening - Przeglądaj wszystkie dane dotyczące treningów, analizuj wyniki i monitoruj postępy. Możesz szybko analizować te dane w aplikacji i szczegółowo - w serwisie internetowym. Planuj treningi, monitoruj regenerację albo dostosuj program treningów do zawodów.
 • Aktywność i sen - Monitoruj swoją dzienna aktywność i sen, wyświetlaj dzienne, tygodniowe i miesięczne podsumowania i sprawdzaj, jak Twoje działania wpływają na zdrowie.
 • Przyłącz się - Połącz konto Polar Flow z serwisami innych firm, takimi jak Strava, MyFitnessPal i TrainingPeaks. Udostępniaj dane z treningu swojemu instruktorowi lub trenerowi personalnemu dzięki usłudze Polar Coach - darmowemu narzędziu Polar dla trenerów.


 

KLUCZOWE CECHY:

 • Zaawansowany GPS - Wbudowany GPS w modelu M200 monitoruje tempo, pokonany dystans i wysokość n.p.m. Po treningu możesz sprawdzić trasę w serwisie Polar Flow
 • Całodobowy pomiar aktywności - M200 monitoruje kroki, aktywność, czas i jakość snu oraz spalane kalorie przez całą dobę, a także zachęca do codziennej aktywności
 • Trening oparty na monitorowaniu tętnaTrening oparty na monitorowaniu tętna należy do najefektywniejszych metod pomiaru pracy organizmu podczas treningu. Zegarek mierzy tętno z nadgarstka i wyświetla je na ekranie
 • Profile sportowe - Polar wyróżnia ponad sto różnych profili sportowych, więc możesz wybrać taki, który najlepiej pasuje do Twoich treningów
 • Powiadomienie o bezczynności
 • Polar Flow - Planuj, synchronizuj i dziel się informacjami o swoim treningu za pośrednictwem wyjątkowego serwisu internetowego i aplikacji mobilnej Polar Flow. Łatwy dostęp do wszystkich danych
 • Powiadomienia z telefonu - Funkcja powiadomień z telefonu umożliwia wyświetlanie komunikatów bezpośrednio na ekranie M200.
 • Indywidualne cele - Ustaw indywidualne cele treningowe i monitoruj ich realizację przy użyciu Polar Flow
 • Ciekawe ekrany dla biegaczy -  Sprawdź, jak wypadasz w porównaniu ze światowym rekordzistą w biegu maratońskim lub jaki byłby Twój wynik testu Coopera przy obecnym tempie
 • Wodoodporność na poziomie 5 ATM

 

PREZENTACJA WIDEO:

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij