Znajdujesz się w:
Opineo

WYPRZEDAŻ Becker Transit 6s EU

WYPRZEDAŻ Becker Transit 6s EU

Dostępność:

Wysyłamy natychmiast

Sprawdź koszt dostawy

1699.00 zł 1381.30 zł netto

Atrybuty produktu WYPRZEDAŻ Becker Transit 6s EU

Wielkość ekranu: 6 cali
Typ ekranu Pojemnościowy (superczuły)
Polski lektor i menu Tak
Zakres mapy Europa + Inne
Bezpłatna aktualizacja mapy Dożywotnio
Rodzaj uchwytu Aktywny
Informacja o korkach Tak
Zestaw głośnomówiący Tak
Prostota obsługi 8/10

Galeria produktu WYPRZEDAŻ Becker Transit 6s EU:

NAWIGACJA DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I KAMPERÓW PRO


Kalkulacja trasy odbywa się na podstawie informacji o pojeździe: wysokości, szerokości, wagi, danych o przyczepie oraz przewożonych materiałach niebezpiecznych. Poza danymi pojazdu pod uwagę brane są również atrybuty dróg, m. in.: wysokości mostów i tuneli oraz ograniczenia ruchu i znaki ostrzegawcze przeznaczone dla samochodów ciężarowych i kamperów. Nieodpowiednie fragmenty trasy zostają wykluczone z kalkulacji, zwiększając bezpieczeństwo podczas podróży. 

Specjalna funkcja dla kamperów: zakazy wjazdu I ograniczenia dla samochodów ciężarowych nie są brane pod uwagę przy kalkulacji trasy. Dzięki temu skraca się czas dotarcia do celu przy zachowaniu bezpieczeństwa.

POWIADOMIENIA DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I KAMPERÓW


Szczegółowe powiadomienia o potencjalnych zagrożeniach i ograniczeniach pozwalają na optymalną ocenę trasy w każdym momencie. Dzięki temu kierowca może z wyprzedzeniem zidentyfikować i uniknąć niebezpiecznych sytuacji.

Oprócz brania pod uwagę ograniczeń ze względu na wysokość, szerokość, długość i wagę pojazdu oraz zakazów wjazdu dla samochodów ciężarowych, urządzenie informuje również o strefach niskiej emisji, w których obowiązują ograniczenie dla pojazdów wydzielających zbyt dużo spalin. Pozwala to na uniknięcie mandatów i spokojną podróż.

AKTYWNY UCHWYT MAGCLICK


Zapewnia solidne mocowanie nawigacji w pojezdzie przy wykorzystaniu magnesów oraz pełni funkcje ładowarki. Urzadzenie w prosty sposób moze byc mocowane i wyciagane ze stacji w samochodzie. Jednoczesnie płyty biegunowe magnesu umozliwiaja bezpieczną transmisję energii z uchwytu do urzadzenia. Dzieki temu wynalazkowi ładowanie urzadzenia przy pomocy kabla stanie sie przeszłoscia.

SZKLANY EKRAN POJEMNOŚCIOWY O PRZEKĄTNEJ 6.2 CALI

Szklany ekran pojemnościowy umożliwia jeszcze precyzyjniejszą obsługę urządzenia nawigacyjnego. Widok mapy można na przykład zmniejszać lub zwiększać przez zsuwanie i rozsuwanie dwóch palców. Przesunięcie dwoma palcami w lewo po wyświetlaczu umożliwia powrót do poprzedniego poziomu, tak samo jak przy użyciu przycisku Becker EasyBack. Listy można przewijać przez zwykłe przesuwanie palcem.

KALENDARZ OGRANICZEŃ RUCHU DLA TIR

Kalendarz ograniczeń ruchu samochodów ciężarowych w UE podaje szczegółowe informacje o ogólnych zakazach ruchu dla ciężarówek w niedziele i święta. W zakładce "Extras" urządzenia, znajdują się informacje o zakazach ruchu TIR w ruchu międzynarodowym.

BECKER SITUATIONSCAN


Becker SituationScan to inteligentny asystent kierowcy, który dostarcza ważne informacje oraz wspomaga go podczas jazdy w zależności od etapu podróży i aktualnej sytuacji na drodze. Z funkcją Becker SituationScan zawsze masz zapewnioną pomoc podczas podróży.

DARMOWE OSTRZEŻENIA PRZED FOTORADARAMI NA OKRES 1 ROKU

Podróżuj w trasie w sposób bezpieczny i spokojny. Ostrzeżenia przed fotoradarami pomogą Ci utrzymywać dopuszczalną prędkość w odpowiednim czasie. Niebezpieczne czarne punkty są odpowiednio wcześniej sygnalizowane, aby uniknąć zagrożenia. Ostrzeżenie są zarówno wizualne, jak i dźwiękowe (można ustawić). Ostrzeżenia przed fotoradarami obejmują bazę fotoradarów ponad 25.000 stałych fotoradarów w 20 krajach europejskich. Regularne aktualizacje bazy fotoradarów zapewniają aktualność informacji. Ostrzeżenia przed fotoradarami można nabyć w naszym sklepie internetowym Becker. *

Uwaga: ostrzeżenia o fotoradarach muszą być zakupione początkowo w sklepie internetowym z wykorzystaniem dołączonego kodu na voucherze. Więcej informacji na www.mybecker.shop. Uwaga: Instalacja i korzystanie z ostrzeżeń przed fotoradarami jest niedozwolone w niektórych krajach europejskich (m.in. w Niemczech, Austrii i Szwajcarii). Przed aktywowaniem ostrzeżeń przed fotoradarami, proszę zapoznać się z ustawodawstwem danego kraju i ewentualnymi konsekwencjami prawnymi. Firma United Navigation GmbH nie ponosi odpowiedzialności za legalność instalacji lub użytkowania.

TRUCK & CAMPER ROUTE OVERVIEW


Z widokiem drogi "Truck & Camper" możesz sprawdzić, która trasa jest właściwa dla twojego typu pojazdu w porównaniu ze standardową trasą przed rozpoczęciem nawigowania.

WIDOK TERENU 3D ZAWIERA ATRAKCJE TURYSTYCZNE 3D


Podczas jazdy teren wokół trasy jest wyświetlany w 3D. Pozwala to na wcześniejsze zauważenie nadchodzących wzniesień i obniżeń drogi lub ostrych zakrętów, co pomaga dopasować jazdę do warunków na drodze. Dodatkowo widok charakterystycznych budynków 3D na trasie zwiększa orientację podczas jazdy.

ASYSTENT PASA SKRĘTU PRO 3D


Gdy zbliża się zmiana pasa pokazuje ten właściwy w formie animacji. Dzięki temu kierowca z wyprzedzeniem będzie wiedział jak ma pojechać. Właściwa trasa jest wyraźnie zaznaczona na czerwono.

„UCZĄCA SIĘ” NAWIGACJA*


Urządzenie “uczy się” w trakcie jazdy. Poza braniem pod uwagę historycznych danych o ruchu na drogach, nowe dane mogą zostać wprowadzone dla danej trasy. Po autoryzacji urządzenie anonimowo zbiera informacje o przebytych kilometrach, a następnie porównuje je z danymi zebranymi wśród tysięcy innych kierowców. W przypadku regularnej aktualizacji danych nawigacyjnych na urządzeniu pozwala to na dobór szybszych tras z mniejszym natężeniem ruchu w zależności od dnia tygodnia i godziny.

PRZEWODNIK ADAC CAMPING


Kompleksowa baza danych 5400 kempingów i 4200 obozowisk w całej Europie.

Zacznij poruszać się po ponad 5400 kempingach i 4200 obozowiskach w całej Europie z renomowanym przewodnikiem ADAC Camping 2014. Wszystkie miejsca zostały zbadane i ocenione wszechstronnie przez przeszkolonych inspektorów ADAC. Dzięki systemu klasyfikacji, możesz  sprawdzić i ocenić na pierwszy rzut oka czy dane miejsce spełnia Twoje indywidualne oczekiwania. Można również wyświetlać najistotniejsze cechy danego miejsca.

* Przewodnik ADAC Camping jest dostępny tylko w języku niemieckim.

PRZEWODNIK MARCO POLO


Zabytki, hotele, kawiarnie - Twoja nawigacja satelitarna stanie się prawdziwym przewodnikiem multimedialnym podczas wycieczki po mieście. Odkryj wiele metropolii w Europie z ogromną ilością informacji turystycznych oraz niekonwencjonalnych porad Marco Polo.

Przewodnik Marco Polo jest dostępny w języku niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim oraz włoskim i obejmuje informacje turystyczne w następujących krajach: Andora, Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Norwegia, Portugalia, San Marino, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania i Watykan.

WYSOKOŚĆ PROFILU


Funkcja profil wysokości pokazuje w formie diagramu, jakie wzniesienia czekają na trasie. Dodatkowo, można równiez obliczyć trasy alternatywne i zobaczyć cały wykres, aby sprawdzić, która trasa jest dla Ciebie najlepsza pod wzgledem odleglości, czasu podrózy i profilu wysokości.

OSTRZEGAWCZE ZNAKI DROGOWE


Ostrzegawcze znaki drogowe są wyświetlane w zależności od swojego znaczenia oraz istotności. Zwiększają bezpieczeństwo na drodze poprzez informowanie kierowcy z wyprzedzeniem o warunkach na drodze. Odpowiednie znaki drogowe są wyświetlane na ekranie wzdłuż trasy. Dodatkowo można aktywować ostrzeżenia głosowe (do ustawienia).

NAGRYWAJ TRASY


Jeśli chcesz ponownie odwiedzić trasę, którą pokonałeś lub podzielić się nią ze swoimi przyjaciółmi, po prostu rozpocznij nagrywanie w czasie jazdy! Trasa zostanie automatycznie zapisana w urządzeniu nawigacyjnym.

BECKER ROUTEMOVE


Dzięki funkcji Becker RouteMove, możesz przesunąć twoją trasę jednym ruchem palca i tak dostosować twoje nawigowanie szybko i łatwo. W tym celu musisz nacisnąć dowolny punkt wyznaczonej trasy i przeciągnąć go do trasy po żądanej drodze. Urządzenie natychmiast skalkuluje nową trasę, którą sam zmieniłeś.

BECKER SMART GUESS ROUTE


Jeżeli funkcja „Smart Guess Route” jest włączona, urządzenie odbiera nie tylko sygnał GPS i komunikaty TMC, lecz dodatkowo oblicza oczekiwaną trasę do celu, który kierowca wybrał w przeszłości tego samego dnia i o tej samej porze. W ten sposób już w momencie rozpoczęcia jazdy kierowca ma dostęp do optymalnej trasy wyznaczonej z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej.

KALKULACJA TRASY W ZALEŻNOŚCI OD PORY DNIA


Optymalne prowadzenie do celu oparte jest na historycznych danych o ruchu drogowym. Dzięki niemu miejsca zagrożone korkami mogą zostać ominięte. Dostępne w Austrii, Niemczech, Włoszech i Szwajcarii. 

Funkcja dostępna w wybranych krajach w zależności od dostępności danych. Aktualizacja danych wymaga rejestracji w programie Becker Content Manager.

ODBIORNIK INFORMACJI O RUCHU NA DROGACH HQ TMC®


Nowy odbiornik informacji o utrudnieniach na drogach HQ TMC® to łatwa do zainstalowania, elastyczna antena, płynna zmiana kanałów oraz szybsze dostarczanie nowych informacji o utrudnieniach. Dzieki nowej mapie TMC, informacje o utrudnieniach na drodze są dostępne przez cały czas.

TMC dostępne w Belgii, Danii, Niemczech, Francji, Włoszech, Holandii, Austrii, Szwecji, Hiszpanii, Szwajcarii i Czechach.


BECKER BESTTRACKS


Dzięki tej funkcji kierowca może w każdym momencie sprawdzić która trasa jest najkorzystniejsza oraz porównać ją z nawet trzema alternatywnymi propozycjami. Becker BestTracks analizuje indywidualne ustawienia użytkownika i wybiera tylko te trasy, które spełniają kryteria. Jeśli preferuje trasę szybką, to urządzenie pokaże możliwości alternatywne trasy szybkiej, a nie krótkiej, czy łatwej.


OSTRZEŻENIA O LIMICIE PRĘDKOŚCI


Informacja o dopuszczalnej prędkości jest wyświetlana na ekranie, sygnał dźwiękowy ostrzegający kierowcę o przekroczeniu zaprogramowanego progu (do ustawienia).


BECKER EASYBACK


Specjalny przycisk ułatwia poruszanie się po menu. Wystarczy jedno kliknięcie, żeby cofnąć się do tyłu. Przytrzymanie przycisku powoduje powrót do głównego menu.


TEXT-TO-SPEECH (ZAWIERA NATURALNY TTS)


Text-to-Speech: Funkcja nawigacji głosowej została rozszerzona o kolejne udogodnienia. Oprócz nazw miast, ulic oraz zjazdów z autostrad urządzenie podaje również szczegółowe informacje o trasie oraz aktualnej sytuacji drogowej. Głośność oraz długość komunikatów głosowych jest uzależniona od prędkości jazdy oraz sytuacji na trasie.

Naturalny TTS: Nowy TTS oprócz nazw miejsc, ulic, zjazdów i informacji o utrudnieniach na drogach podaje również informacje o punktach orientacyjnych, np. "przed następnym mostem skręć w lewo". Głośność i długość komunikatu jest dostosowana do prędkości i otoczenia, w którym się jedzie. 

Funkcja Text-to-Speech jest dostępna w językach: polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim, holenderskim, hiszpańskim i węgierskim.

„GDZIE JESTEM” – POMOC W TRAKCIE PODRÓŻY


Dzięki funkcji “Gdzie jestem” informacja o dokładnej pozycji pojazdu jest dostępna w każdym momencie. W przypadku awarii lub wypadku pozwala na wykonanie połączenia alarmowego lub powiadomienie pomocy drogowej poprzez urządzenie połączone z zestawem głośnomówiącym BLUETOOTH®.

Znak i logo BLUETOOTH® są zarejestrowanymi znakami handlowymi Bluetooth SIG, Inc., a każde użycie tychże oznaczeń przez United Navigation GmbH podlega odpowiednim porozumieniom licencyjnym. Inne znaki towarowe oraz nazwy handlowe należą do ich właścicieli prawnych.


KOMPUTER PODRÓŻY


Komputer podróży podaje szczegółowe informacje dotyczące jej parametrów. Oprócz maksymalnej prędkości oraz odległości do celu, pokazuje również przybliżony czas dotarcia do celu oraz prędkość w wersji z i bez zatrzymywania się.


BLOKOWANIE ODCINKÓW DRÓG


Blokuje drogi i ich odcinki na stałe w wybranych dniach tygodnia, porach dnia lub chwilowo. Pozwala zablokować trasy, na których trwają roboty drogowe lub których odcinki są ograniczone dla pewnego typu pojazdów.


TRASA EKONOMICZNA


Oblicza najbardziej ekonomiczną trasę w oparciu o specjalny algorytm oraz wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym. Czas podróży oraz zużycie paliwa są optymalnie połączone, co pozwala na oszczędność obu i aktywną ochronę środowiska.


SYSTEM BECKER ECOPOWER

BECKER SMARTSEARCH


Często wybierane miejscowości są wyświetlane jako sugerowane cele podróży. Propozycje są ustalane na podstawie wcześniejszych wyborów użytkownika. Np. jeśli często wybieramy Bonn to po wpisaniu litery "B" zamiast najpopularniejszej podpowiedzi (Bonn) pojawi się wybierane przez nas miasto.

Automatycznie wyłącza i włącza baterię przy podłączaniu ładowarki dzięki czemu wydłuża się jej czas pracy. Natomiast w przypadku trybu stand-by, który również ma wpływ na zużycie baterii, jeśli będzie ona bliska rozładowania zostanie zupełnie odłączona. Dzięki temu, np. po weekendzie, można będzie od razu włączyć urządzenie, bez konieczności wcześniejszego ładowania.


PRZEGLĄDARKA ZDJĘĆ

Zainstalowana przeglądarka zdjęć pozwala na ich oglądanie nawet w trakcie podróży. Dodatkowo pozwala na ich edycję, zmianę rozmiaru oraz wyświetlenie jako pokaz slajdów. Obsługiwane formaty: bmp, jpg.


ASYSTENT PASA SKRĘTU PRO 3D


Gdy zbliża się zmiana pasa pokazuje ten właściwy w formie animacji. Dzięki temu kierowca z wyprzedzeniem będzie wiedział jak ma pojechać. Właściwa trasa jest wyraźnie zaznaczona na czerwono.

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij