Znajdujesz się w:
Opineo

WYPRZEDAŻ Garmin DriveSmart 70 LMT-D [010-01538-10] + GRATIS

WYPRZEDAŻ Garmin DriveSmart 70 LMT-D [010-01538-10] + GRATIS

Dostępność:

Wysyłamy natychmiast

Sprawdź koszt dostawy

1294.00 zł 1052.03 zł netto

Atrybuty produktu WYPRZEDAŻ Garmin DriveSmart 70 LMT-D [010-01538-10] + GRATIS

Wielkość ekranu: 7 cali
Typ ekranu Pojemnościowy (superczuły)
Polski lektor i menu Tak
Zakres mapy Europa
Bezpłatna aktualizacja mapy Dożywotnio
Rodzaj uchwytu Pasywny
Informacja o korkach Tak
Zestaw głośnomówiący Tak
Prostota obsługi 10/10

Galeria produktu WYPRZEDAŻ Garmin DriveSmart 70 LMT-D [010-01538-10] + GRATIS:Seria urządzeń Garmin Drive™

Wyobraź sobie przyszłość, w której zyskujesz szósty zmysł za kierownicą. Nowa koncepcja, nowy projekt i nowa nazwa. Garmin Drive™: przyszłość nawigacji samochodowej.

 • Garmin Drive to powiadomienia ułatwiające kierowcy orientację i zachęcające do bezpieczniejszej jazdy.
 • Garmin DriveSmart™ to możliwość nawigacji bez potrzeby użycia rąk, inteligentne powiadomienia i inne funkcje.
 • Garmin DriveAssist™ z wbudowaną kamerą i rejestratorem jazdy to zaawansowane ostrzeżenia, na przykład przed kolizją.
 • Garmin DriveLuxe™ to odbiornik GPS klasy premium z elegancką metalową obudową zasilany za pośrednictwem magnetycznego uchwytu.

Wersje urządzenia Garmin Drive LMT / LMT-S / LMT-D:

Produkty różnią się jedynie systemem informacji o korkach:

 • LMT - Zapewnia usługi w czasie rzeczywistym, takie jak aktualne informacje o ruchu drogowym i parkingach. Dane przesyłane radiowo przez system TMC.

 • LMT-S - Usługa aktualnych informacji drogowych przesyłanych przez aplikację Smartphone Link (potrzebny telefon komórkowy z pakietem internetowym)

 • LMT-D Bezpłatna i najdokładniejsza usługa komunikatów drogowych Garmin DIGITAL Traffic w systemie DAB (dane przesyłane radiowo) - najwyższej klasy usługa, informująca o utrudnieniach drogowych i korkach, dostępna w ofercie marki Garmin. 


OPIS PRODUKTU:


Zaawansowane urządzenie nawigacyjne z funkcjami telefonicznymi łączności

 • Jasny, 7-calowy ekran urządzenia nawigacyjnego GPS działa w dwóch położeniach i ma funkcję zoomu przez rozciąganie
 • Szczegółowe mapy Europy z bezpłatnymi, bezterminowymi¹ aktualizacjami oraz cyfrowymi komunikatami drogowymi² — najszybszym rozwiązaniem do unikania utrudnień drogowych dostępnym w ofercie firmy Garmin
 • Bezpłatna usługa cyfrowych komunikatów drogowych firmy Garmin w systemie DAB — nasze najlepsze rozwiązanie do unikania utrudnień drogowych — jest dostępna od razu po wyjęciu urządzenia z pudełka (więcej informacji w dalszej opisu)
 • Bluetooth® umożliwia prowadzenie rozmów przez zestaw głośnomówiący³ i wydawanie poleceń głosowych urządzeniu nawigacyjnemu (tylko model z mapą całej Europy)
 • Ostrzeżenia dla kierowcy zwiększające świadomość sytuacyjną, w tym informacje o zbliżaniu się do ostrych zakrętów, stref wokół szkół, obszarów z ograniczeniem prędkości i wielu innych miejsc
 • Personalizowane powiadomienia z telefonu4 umożliwiają wyświetlanie połączeń, wiadomości tekstowych i innych alertów aplikacji bezpośrednio na ekranie urządzenia nawigacyjnego
Ostrzeżenia dla kierowcy przydatne podczas codziennych dojazdów

Urządzenie nawigacyjne GPS Garmin DriveSmart ma funkcję ostrzeżeń dla kierowcy, mającą zachęcać do bezpiecznej jazdy i zwiększać świadomość sytuacyjną. Dostępne są ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach ograniczeń prędkości, przejazdach kolejowych i przejściach dla zwierząt. Ponadto urządzenie Garmin DriveSmart powiadamia o jeździe drogą jednokierunkową pod prąd i wysyła ostrzeżenia o zbliżaniu się do stref wokół szkół. Odbieraj informacje o pobliskich kamerach monitorujących prędkość i przejazd na czerwonym świetle³ i miej szansę przygotować się do nagłego zatrzymania ruchu dzięki przychodzącym alertom o korku na drodze6. Podczas długiej jazdy ostrzeżenie o zmęczeniu4 podpowiada, kiedy należy zrobić przerwę i po kilku godzinach jazdy sugeruje potencjalne miejsca obsługi podróżnych. Funkcja „Przed tobą” umożliwia łatwe przeglądanie miejsc i głównych celów na trasie, np. granic, bez konieczności opuszczania ekranu mapy.
b


 

  


Mów do urządzenia Garmin DriveSmart

Urządzenie Garmin DriveSmart obsługuje wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Steruj urządzeniem Garmin DriveSmart za pomocą głosu, aby móc trzymać ręce na kierownicy (tylko model z mapą całej Europy).
Rozbudowane funkcje telefoniczne

Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth (np. smartfon) z urządzeniem Garmin DriveSmart, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący i otrzymywać powiadomienia z telefonu bezpośrednio na wyświetlacz urządzenia Garmin DriveSmart. Odbieraj połączenia, wiadomości tekstowe, przypomnienia z kalendarza bez konieczności odrywania rąk od kierownicy, aby sięgnąć po telefon. Skoncentruj się na jeździe, utrzymując łączność dzięki spersonalizowanym powiadomieniom z telefonu, które są w wygodny sposób wyświetlane bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego.

Aby otrzymywać informacje w czasie rzeczywistym, np. o utrudnieniach w ruchu i pogodzie, pobierz aplikację mobilną Smartphone Link8, która umożliwi połączenie urządzenia nawigacyjnego GPS Garmin DriveSmart ze zgodnym smartfonem.


  


  


Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje do bezpiecznego skręcania w zjazdy i przejeżdżania przez skrzyżowania. Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok skrzyżowań, jakby patrzyło się na nie z góry. A także widok skrzyżowań PhotoReal, który realistycznie wyświetla skrzyżowania wraz z otaczającym krajobrazem.


  

  


Nasze najlepsze rozwiązania do unikania utrudnień drogowych (więcej informacji w dalszej opisu)

Usługa cyfrowych komunikatów drogowych firmy Garmin w systemie DAB jest najlepszym rozwiązaniem typu Plug and Play do unikania utrudnień drogowych. Usługa cyfrowych komunikatów drogowych działa szybko i jest bezpłatna² — przez cały okres użytkowania urządzenia. Aktualizacje danych o ruchu są odbierane nawet co 60 sekund. Dodatkowo usługa cyfrowych komunikatów drogowych ma duży obszar zasięgu, który obejmuje autostrady, drogi główne i regionalne — zawsze, kiedy tego potrzebujesz*. Usługa cyfrowych komunikatów drogowych jest sterowana głosem, co oznacza, że reaguje na wymawiane polecenia (tylko model z mapą całej Europy). Usługa może też podać szczegółowe informacje na temat danej sytuacji, np. szacowany czas opóźnienia oraz informacje o możliwych objazdach. Możesz nawet sprawdzić, czy jedziesz najszybszą trasą. Informacje o ruchu drogowym są przekazywane bezpośrednio do urządzenia.


  


Nawigacja z użyciem rozpoznawalnych punktów orientacyjnych

Urządzenie Garmin DriveSmart zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions™, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną (np. „za czerwonym budynkiem skręć w prawo” lub „za restauracją McDonald's skręć w lewo”). Ma fabrycznie załadowane miliony nowych i popularnych miejsc dzięki usłudze Foursquare.


  


Dokładnie wiesz, gdzie masz się udać

Funkcja Direct Access ułatwia nawigację do wybranych złożonych celów podróży, takich jak lotniska czy centra handlowe, dzięki temu, że pozwala wyszukać miejsca w obrębie większego kompleksu. Podczas podróży na zakupy funkcja ta zapewnia dodatkowe informacje o konkretnych sklepach detalicznych znajdujących się w centrum handlowym. Na przykład: „Przybycie do centrum handlowego Lakeside. Sklep Debenhams znajduje się wewnątrz centrum handlowego, na górnym piętrze”.


  


Łatwiejsze i szybsze wyszukiwanie

Urządzenie Garmin DriveSmart ma pole wyszukiwania, które umożliwia wyszukiwanie adresów i milionów punktów szczególnych (POI). Wystarczy wprowadzić kategorię (np. „pizza”), cały adres lub nazwę („Starbucks”), a urządzenie Garmin DriveSmart szybko wyświetli rezultaty wyszukiwania. W przypadku popełnienia błędu literowego urządzenie Garmin Drive Smart podaje wiele wyników wyszukiwania, które brzmią podobnie do wprowadzonego hasła.


  


Dodaj kamerę do urządzenia Drive

W celu uzyskania kompleksowego rozwiązania nawigacyjnego urządzenie Garmin DriveSmart można sparować z bezprzewodową kamerą cofania BC™ 30 (do nabycia osobno; doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście). Po podłączeniu kamery — podczas cofania można z łatwością widzieć pojazdy, pieszych oraz przeszkody na wyświetlaczu urządzenia Garmin DriveSmart. Gdy podróżujesz z małym dzieckiem, rozbuduj zestaw o kamerę Garmin babyCam™. babyCam to samochodowy system monitorowania dziecka, który w dowolnym momencie umożliwia wyświetlanie widoku siedzącego z tyłu pasażera na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego.


  


UWAGA: w niektórych krajach używanie kamer jest prawnie regulowane lub zabronione. Użytkownik jest odpowiedzialny za znajomość i przestrzeganie odpowiednich praw i przepisów dotyczących ochrony prywatności związanych z korzystaniem z tego urządzenia w regionie, w którym zamierza używać tego urządzenia.Kompleksowe zarządzanie urządzeniem

Aplikacja Garmin Express służy do aktualizowania urządzenia Garmin DriveSmart. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych pozycji z urządzeń i do urządzeń oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i pojazdów.Usługa Garmin Life Traffic

Wszędzie, gdzie jej potrzebujesz

Wszyscy wiemy, jak nieprzyjemnie jest utknąć w korku w drodze do domu lub na wakacje. Wszyscy też zgadzamy się, że jest wiele przyjemniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. To dlatego Garmin stara się ciągle udoskonalać usługę komunikatów o ruchu drogowym, wzbogacając ją o nowe technologię, dzięki którym najbardziej aktualne informacje będą dostępne wszędzie, gdzie ich potrzebujesz (Ulepszony zasięg poza lokalizacjami TMC w porównaniu ze standardowymi usługami komunikatów drogowych dzięki wykorzystaniu technologii pozycjonowania i standardu TPEG. TPEG to nowej generacji protokół do przesyłania komunikatów drogowych, który stał się nowym standardem w tym zakresie). Korzystaj z propozycji alternatywnych tras i ciesz się dodatkowym wolnym czasem!Wszystko, czego potrzebujesz, dostępne od ręki

 • Aktualizacja na bieżąco szacowanego czasu przybycia w oparciu o pokonaną już trasę i zdarzenia na drodze.
 • Alternatywne trasy i informacje o czasie, który możesz zaoszczędzić.
 • Mapa przedstawiająca sytuację na drodze w Twojej okolicy.
 • Dźwiękowe i wizualne alerty informujące o sytuacji na drodze.


Bądź bardziej świadomy sytuacji na trasie dzięki usłudze Live Traffic

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników usługa Live Traffic informuje też o zdarzeniach na drodze, takich jak pojazdy poruszające się pod prąd, piesi na drodze czy śliska nawierzchnia, dzięki czemu kierowca może zachować większą ostrożność.


 • Unikanie utrudnień drogowych
 • Informacje o ruchu drogowym w Twojej okolicy
 • Szczegółowe informacje o zdarzeniach
 • Ostrzeżenie o pojeździe poruszającym się pod prąd

  

  


Zalety usługi Garmin Live Traffic

Większy zasięg w porównaniu ze standardową usługą komunikatów drogowych (W porównaniu z technologią RDS-TMC): informacje o utrudnieniach nie są ograniczone do ruchliwych, głównych dróg. Dzięki usłudze Garmin Live Traffic zaawansowane informacje o ruchu drogowym są dostępne wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz — od centrów miast po wiejskie drogi.Odświeżanie co minutę: informacje z usługi Live Traffic są odświeżane na urządzeniu co minutę — a w ciągu minuty naprawdę wiele może się zmienić, np. korek poruszający się z prędkością 15 km/h może w tym czasie się wydłużyć o 250 metrów. Czy w takiej sytuacji nie byłoby szkoda przegapić najbliższy zjazd?Dokładność do 10 metrów: usługa Live Traffic pokazuje całkowitą długość korków z dokładnością do 10 metrów. Dzięki temu masz pełne informacje, na podstawie których możesz wybrać alternatywne trasy, by jak najszybciej dotrzeć do celu podróży.
Dostępna bezterminowo i bez dodatkowych kosztów.
Skąd pochodzą informacje w usłudze Garmin Live Traffic?

 • Dane dotyczące ruchu kompilowane są w oparciu o wiele źródeł:
 • Dane historyczne dotyczące ruchu dostępne na całym świecie.
 • Dane dotyczące ruchu zbierane w czasie rzeczywistym dzięki osobom korzystającym z aplikacji Garmin na smartfony.
 • Dane dotyczące zarządzania flotą i dane rządowe pochodzące od naszych partnerów.
 • Dane policyjne i służb drogowych oraz informacje prasowe.

Im więcej danych uda nam się uzyskać każdego dnia, tym bardziej dokładne będą nasze informacje. Wszystkie dane, zanim zostaną co 60 sekund przesłane do urządzeń, są przetwarzane i kompilowane w naszych centrach danych.

Jak pobrać usługę na swoje urządzenie?

Usługa cyfrowych komunikatów drogowych firmy Garmin w systemie DAB

Podłącz w systemie Plug & play — modele LMT-D nawigacji Garmin mają natychmiastowy dostęp do cyfrowych komunikatów drogowych firmy w systemie DAB.
Mapa zasięgu usługi¹ Warunki bezterminowej subskrypcji map
² Warunki bezterminowej subskrypcji komunikatów drogowych
³ Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno). Zobacz stronę Garmin.com/ble
4 Aby otrzymywać powiadomienia z telefonu w urządzeniu nawigacyjnym, pobierz bezpłatną aplikację Smartphone Link. Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno)
5 Funkcja ostrzegania o kamerach monitorujących prędkość i przejazd na czerwonym świetle nie jest dostępna na wszystkich obszarach.
6 Wymaga jazdy z prędkością większą niż 95 km/h w momencie dojeżdżania do wolnego lub wstrzymanego ruchu.
7 Ostrzeżenie o zmęczeniu włącza się po długim okresie nieprzerwanej jazdy, bez dłuższych postojów na trasie.
8 Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. Może być wymagana subskrypcja.
* Ulepszony zasięg poza lokalizacjami TMC w porównaniu ze standardowymi usługami komunikatów drogowych dzięki wykorzystaniu ulepszonej technologii pozycjonowania i standardu TPEG. TPEG to protokół przesyłania informacji o ruchu drogowym nowej generacji, który zapewnia najwyższą specyfikację transmisji zaawansowanych informacji o ruchu drogowym o zasięgu globalnym.


PREZENTACJA VIDEO:


Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij