7-calowy NEXO Smart już w sprzedaży!

7 calowy NEXO Smart już w sprzedaży!

Już od 10 grudnia w Polsce dostępny jest w sprzedaży pierwszy, 7-calowy phablet. Urządzenie łączy użyteczność tabletu z systemem Android, nawigacji GPS oraz telefonu komórkowego przez co staje się bardzo szybko uzależniającym sprzętem, idealnym nie tylko dla ludzi żyjących w biegu. NAVROAD NEXO Smart sprawdzi się zarówno w pracy, jak i domowym zaciszu.

 

Ekran prawdę Ci powie

Jeśli w urządzeniu typu phablet zawiedzie nas ekran – wszystko na nic – nie przekona nas ani cena, ani olbrzymie możliwości – nic. NavRoad stanął w tym przypadku na wysokości zadania, zapewniając swoim klientom 7-calowy, 5-punktowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 1024×600 pikseli. Dwurdzeniowy procesor gwarantuje szybką i płynną pracę. Duży i czytelny wyświetlacz czynią z NEXO Smarta idealny multimedialny smartfon, który sprawdzi się również jako tablet – wysyłanie e-maili, czy surfowanie w Internecie to czysta przyjemność. Dodatkowo, niewielkie rozmiary, bo tylko 286 gramów, zapewniają produktowi NavRoad mobilność i poręczność, o którą czasami trudno przy phabletach.

7 calowy NEXO Smart już w sprzedaży!

Centrum rozrywki i biuro w jednym

Phablet NEXO Smart pracuje na systemie operacyjnym Android 4.2.2. Jelly Bean, który jest lubiany przez użytkowników. Ulubione aplikacje i potrzebne pliki znajda miejsce dzięki 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci FLASH  oraz dodatkowej (nawet do 32 GB) na kartach microSDHC.

Urządzenie NavRoad powinno zyskać sobie aprobatę zwłaszcza kierowców. Dzięki preinstalowanej aplikacji Yanosik możemy nawigować do celu… bez mandatów. Jego pracę z pewnością udoskonali 7-calowy ekran, wbudowany odbiornik GPS oraz system powiadomień głosowych. Yanosik to legalny antyradar, który powiadomi Cię o zbliżającym się utrudnieniu na drodze oraz dzielącej Cię od niego odległości. Ominiesz także korki. Czy wyobrażasz sobie lepszą podróż?

NEXO Smart posiada również dostęp do Google Play, co daje mu większe możliwości, a Tobie łatwy i bezpośredni dostęp do potrzebnych aplikacji ułatwiających pracę i uprzyjemniających czas.

Dzięki możliwościom podłączenia dołączonego do zestawu kabla microUSB OTG mamy stały dostęp do ulubionych plików. Karta microSD/SDHC zapewnia nam dodatkową pamięć, która daje jeszcze większe możliwości z cieszenia się phabletem. W atrakcyjnej cenie, bez abonamentu i innych zobowiązań otrzymujemy małe centrum multimedialne, bez którego wkrótce nie będziemy potrafili się obejść.

7 calowy NEXO Smart już w sprzedaży!

Stworzony, by cieszyć

Są urządzenia, których użytkowanie najzwyczajniej w świecie sprawia radość. NEXO Smart jest właśnie takim produktem. Zastosowanie sprawnych rozwiązań w niebanalnej formie przyniosło mu kolejne grono fanów. Zapewniono nam, użytkownikom, ponadprzeciętną jakość sygnału Wi-Fi oraz akcelerometr i sensor światła, które znacznie ułatwiają prace na phablecie za dnia. Przednia kamera internetowa świetnie sprawdzi się podczas korzystania z aplikacji typu Skype, zaś kamera tylna zatrzyma ulotne chwile, byśmy mogli cieszyć się nimi w dogodnym momencie.

NEXO Smart to wąska i smukła obudowa, która pozwala wygodnie się komunikować – nie tylko za pomocą wiadomości SMS, ale także przez rozmowy telefoniczne. Produkt NovRoad wymaga pomysłowego opakowania biorąc pod uwagę wszystkie jego możliwości. Phablet przykuwa uwagę niebanalną czernią, którą naznaczona jest smukła linia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)