Fotelik Romer Max Fix – osiem gwiazdek bezpieczeństwa

Fotelik Romer Max Fix   osiem gwiazdek bezpieczeństwa

Jeśli szukamy fotelika, w którym będziemy przewozić dziecko od samych narodzin do 4. roku życia to model Max Fix jest najlepszym wyborem. Dlaczego? Ponieważ to nie tylko pierwszy model, który montowany jest tyłem do kierunku jazdy, ale także model, który posiada osiem gwiazdek z testu na bezpieczeństwo.

Dzieci lubią wygodę…

Max Fix to jeden z najlżejszych modeli. Choć powierzchnia na nóżki dziecka jest większa od tej w innych fotelikach, to pasażer siedzący z przodu w ogóle tego nie odczuwa.  Jak i w innych produktach marki Romer możliwa jest regulacja zagłówka oraz pozycji spoczynkowej, co wpływa na komfort jazdy malucha. Fotelik samochodowy zawiera również poduszkę chroniącą krocze dla dogodnej podróży dziecka oraz sprzączkę z przodu, co ułatwia jego sadzanie w foteliku. Z myślą o małym użytkowniku zamontowano także wkładki naramienne.

 

… a rodzice bezpieczeństwo

Produkt Max Fix należy nie tylko do jednego z najbezpieczniejszych na rynku. 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją opartą na jednym pociągnięciu są dodatkowym atutem. Max Fix niewiele różni się od Britax Max Way.  Jedną z nielicznych różnic jest mocowanie na systemie ISOFIX, który jest niezwykle popularny wśród rodziców ceniących sobie skuteczność oraz czas na montaż fotelika. W pakiecie także wskaźniki informujące o poprawnym zaczepieniu haków oraz głębokie, miękko wyściełane ściany boczne, które zatrzymują energię podczas bocznych zderzeń.

Fotelik Romer Max Fix   osiem gwiazdek bezpieczeństwa

Obicie zdejmuje się szybko i bez zbędnej pracy z wsuwaniem i wysuwaniem pasa przytrzymującego dziecko.

Więcej informacji dostępnych jest na: Romer Max Fix

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)