Fotelik samochodowy Romer XTENSAFIX

Fotelik samochodowy Romer XTENSAFIX

Od pierwszych dni chcemy zapewnić naszym pociechom wszystko, co najlepsze. Dbamy o higienę zabawek i przedmiotów, z którymi ma styczność; zabezpieczamy ostre krawędzie, by nic sobie nie zrobiło podczas raczkowania i stawiania pierwszych kroków. Podobnie jest z fotelikiem samochodowym. Wybieramy najlepszy, by zapewnić mu komfort podczas jazdy oraz mieć pewność, że w żadnym wypadku nie zostanie narażone na niebezpieczeństwo. Takie właśnie są foteliki firmy Romer – zwłaszcza model XTENSAFIX – pierwszy z przedziału wagowego 9-36 kg.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Fotelik marki RomerXTENSAFIX – to gwarancja beztroski od momentu skończenia przez nasze dziecko dziewięciu miesięcy aż do korzystania przez nie z własnego siedzenia. Wygodne, 5-punktowe pasy zabezpieczają najmłodszych do wagi 25 kg, gdzie limit ten zazwyczaj wynosi 18 kg. Fotelik posiada także wszystkie systemy zapewniające bezpieczeństwo, z których słynie firma Romer: ISOFIX+ (szersze rozstawienie punktów mocowania), Pivot Link (system antyprzechyleniowy) i pas V-Tether. Zamontowano także dynamiczne wkładki naramienne, które w przypadku zderzenia, ograniczają ruch dziecka do przodu.

 

Nie ma wygody, nie ma jazdy

Wszyscy wiemy, jak mija czas, podczas dłuższej podróży. Klimatyzacja chodzi zbyt głośno, radio zbyt cicho, zagłówek jest niewygodny, podstawka na kubek za daleko… Jako dorośli możemy jednak zadbać o swój komfort, a naszym obowiązkiem jest zapewnić go także tym najmłodszym, którzy siedzą z tyłu w foteliku i choćby bardzo chcieli, to nie mają jak się poskarżyć. Z fotelikiem XTENSAFIX podróż może być prawdziwą przyjemnością nie tylko dla rodziców, ale przede wszystkim dla malucha. Producent zadbał o zagłówek z regulacją wysokości i prowadnice pasa, by kontrolować jego położenie na ramionach dziecka, ale także wokół miednicy oraz mieć na uwadze ochronę przed nieprawidłowym ułożeniem głowy. Komfortu dopełniają głębokie i miękko wyściełane ściany boczne oraz podkładka na brzuch. Nie przeszkadzając dziecku w trakcie snu, za pomocą regulacji, możemy zmienić pozycję spoczynkową fotelika.

Fotelik samochodowy Romer XTENSAFIX

Praktycznie i sprawnie

Przy małym dziecku nie brakuje pracy. To ten szczególny okres, kiedy nasza uwaga skupia się wyłącznie na nim, a bałagan w mieszkaniu czy dodatkowa praca przestają się liczyć. Niewskazane więc byłoby zaprzątanie sobie głowy takimi rzeczami, jak np. brudny fotelik samochodowy. Fotelik XTENSAFIX to miękkie obicie, które w mig można zdjąć do prania i bezproblemowo założyć z powrotem. Przymocowanie fotelika także zajmuje kilka chwil – zwłaszcza przy posiadaniu w aucie punktów do mocowania ISOFIX.

Więcej informacji dostępnych jest na: FOTELIK XTENSAFIX

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)