Nowa seria kamer sportowych: Garmin VIRB i VIRB Elite

Nowa seria kamer sportowych: Garmin VIRB i VIRB Elite

Jak udowodnić, że nasze przygody, to nie tylko puste słowa, a prawdziwe emocje i adrenalina? Z pierwszą kamerą sportową HD 1080p - Germin VIRB oraz VIRB Elite niemożliwe staje się możliwe. Dostosowanie do pracy na świeżym powietrzu i doskonała jakość obrazu sprawi, że znajomi i rodzina nasze przygody będą oglądać z zapartym tchem. Produkt ma się pojawić w IV kwartale bieżącego roku, czyli już wkrótce.

HD – nowy wymiar video

Czy to na wysokości, czy pod wodą możemy liczyć na wysoką jakość obrazu, której nic nie zakłóci dzięki funkcjom poprawy jakości video, jak cyfrowa stabilizacja obrazu oraz korekcja zniekształceń obiektywu. Energooszczędny wyświetlacz o dużym nasyceniem barw, przekątnej 1,4 cala i wysokiej rozdzielczości pozwoli nie tylko na wielokrotne przeglądanie zebranego materiału, ale przede wszystkim jego nagrywanie w prawdziwej jakości HD, która zmieni wymiar naszych przygód. Nie tylko tym atutem sportowa kamera VIRB wychodzi na prowadzenie pośród innych modeli tego typu sprzętów dostępnych na rynku. Podczas kręcenia filmu bez problemu można przełączyć się w tryb robienia zdjęć i to nie tylko za pomocą przycisku na kamerze, ale także na zgodnym urządzeniu firmy Garmin, które jest wykorzystywane do zdalnego sterowania kamerą.

Nowa seria kamer sportowych: Garmin VIRB i VIRB Elite

Nieoceniony czas działania

Zabranie kamery VIRB w podróż nic nas nie kosztuje: wytrzymała, solidna, wodoodporna konstrukcja idzie w parze z niewielkim gabarytem i aerodynamicznym kształtem. Długi czas pracy baterii litowo-jonowej, przy rozdzielczości 1080p, zapewni nam możliwość nagrywania aż do 3. godzin. Naładowanie urządzenia to kwestia podłączenia go do gniazdka elektrycznego lub komputera. Zwolennicy całodziennych wypraw, mogą dodatkowo nabyć baterię zamienną. Kto wtedy pierwszy opadnie z sił?

Bezproblemowa obsługa

Wszystko w tych nowych produktach Garmin jest zrobione tak, byśmy mogli skupić się na realizacji marzeń i przeżywaniu przygód bez zbędnych trosk o instalacje, włączanie i zmiany oprogramowań. Nagrywanie rozpoczyna się natychmiast po przesunięciu bocznego suwaka, umieszczonego na urządzeniu. Uchwycenie momentów godnych zapamiętania łatwe jest nawet w rękawiczkach. Także zmiany trybów i rozdzielczości nie stanowią żadnych problemów.

Chcieć więcej

Tym, którym mimo wszystko w kamerze VIRB czegoś brakuje, producenci wyszli naprzeciw. VIRB Elite to kamera sportowa, która dodatkowo wyposażona została w odbiornik GPS, umożliwiający dodawanie znaczników pozycji oraz uruchamianie konkretnych profili nagrywania, np. trybu narciarskiego, akcelerometr i wysokościomierz barometryczny. Dzięki łączności Wi-Fi mamy dostęp do bezpłatnych aplikacji do telefonów iPhone® i tych z systemem Android. Dzielenie się wrażeniami prosto ze stoku, łodzi czy boiska, jeszcze nigdy nie było tak proste. Kolejną opcją producenci zawstydzili kamery konkurencji. Dzięki łączności bezprzewodowej ANT+™ urządzenie VIRB Elite może sparować się z zewnętrznymi czujnikami Garmin np. z bezprzewodowym czujnikiem temperatury lub rowerowym czujnikiem prędkości/rytmu.

Diabeł tkwi w dodatkach

Kamery Garmin VIRB oraz VIRB Elite mogą być wszędzie tam gdzie my, niezależnie od miejsca, wysokości i czasu. Fascynują Cię morskie opowieści, pływanie z delfinami i walka o statek podczas sztormu? Chcesz przeżyć przygodę rodem z Discovery i móc nie tylko o niej opowiedzieć, ale także pokazać? Dlaczego nie!  Najróżniejsze rodzaje uchwytów pomogą Ci zamontować ją na każdej powierzchni: płaskiej, zakrzywionej, na kierownicy, kasku, ramie… Choć konstrukcja urządzeń jest wytrzymała i wodoszczelna, to przy nurkowaniu na dłuższy czas zaleca się korzystanie z etui, które znajduje się w zestawie.

Nowa seria kamer sportowych: Garmin VIRB i VIRB Elite

Rejestrowanie realizacji marzeń jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy przesunąć suwak i „Kamera! Akcja!” – niezależnie od tego, czy jesteśmy na spływie, nartach, wspinamy się na wielotysięcznik, czy podziwiamy rafę koralową.

Więcej informacji dostępnych jest na: GARMIN VIRB ELITE

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)