Nexo Evo w natarciu!

Nexo Evo w natarciu!

Producent tabletów, NavRoad, zapowiadając model Nexo Evo duży nacisk kładł na możliwości urządzenia w stosunku do atrakcyjnej ceny. To model, który podobnie, jak jego poprzednik Nexo Smart, łączy w sobie tablet, smartfon i nawigację w jednym. Nie zabrakło wbudowanego modułu obsługującego 3G oraz dokładnego odbiornika GPS.

Nie do przeoczenia przy wyliczaniu zalet jest 7-calowy ekran IPS oraz 4-rdzeniowy procesor o częstotliwości 1,2 GHz.

Piękny i wydajny

Na co zwraca swoja uwagę Nexo Evo na początek? W oczy rzuca się przede wszystkim 7-calowy, 5-punktowy ekran pojemnościowy IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Jakie korzyści daje nam matryca IPS (In Plane Switching)? Owa technologia rozwiązuje problemy z kątem patrzenia. Patrzenie na ekran pod kątem 30-45 stopni przestanie sprawiać kłopot, ponieważ znikną problemy z kontrastem i kolorami. Na plus zasługuje także waga tabletu – zaledwie 288 gramów. Produkt NavRoad zamyka kompaktowa obudowa, której grubość to tylko 9 mm.

Nexo Evo pracuje na systemie operacyjnym Android 4.2.2 Jelly Bean. Znajdziemy tu niewiele preinstalowanych domyślnych aplikacji, ale każdy bez problemu sam może wybrać, co znajdzie się na jego urządzeniu. Swobodę wyboru zapewni z pewnością Google Play. Tablet posiada 1 GB pamięci operacyjnej RAM DDR3 oraz 8 GB pamięci FLASH, którą można rozszerzyć czterokrotnie, dzięki slotowi karty microSDHC. Twoje ulubiony filmy, piosenki, e-booki oraz potrzebne dokumenty i najróżniejsze aplikacje od dziś zawsze przy Tobie!  Twórcy nie zapomnieli o najważniejszym – zapewnieniu szybkiej i stabilnej pracy. Zapewnia to 4-rdzeniowy procesor MTK-MT8389 o częstotliwości 1,2 GHz.

Nexo Evo w natarciu!

Tablet NavRoad daje przyjemność z korzystania nie tylko w pracy, czy domowych pieleszach. Zyska wiele w oczach kierowców, a wszystko w dużej mierze dzięki czułemu i dokładnemu odbiornikowi GPS, który wraz z 7-calowym ekranem IPS pozwala na komfortową podróż. Podobnie jak model Nexo Smart, również ten, wyposażony został w aplikację Yanosik, która gwarantuje nie tylko szybką nawigację do celu, ale także chroni przed mandatami i staniem w korkach.

Diabeł tkwi w… multimediach i dodatkach

Mając pod ręką ulubione pliki: filmy, muzykę, zdjęcia oraz gry i aplikację Nexo Evo staje się multimedialnym centrum rozrywki. Dzięki kablowi microUSB nie tylko naładujemy baterię, ale także podłączymy mysz, klawiaturę, lub pamięć masową USB. Gniazdo micro HDMI przenosi obraz i dźwięk w jakości HD na ekran telewizora.

Nexo Evo w natarciu!

Nexo Evo wyróżnia się przede wszystkim ciekawymi rozwiązaniami zamkniętymi w niebanalnej formie i eleganckiej obudowie. Moduł Wi-Fi zapewnia stały dostęp do Internetu, a także pozwala na wykorzystanie tabletu jako mobilnego hotspotu Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodową wymianę danych i dostęp do Internetu innym urządzeniom. Akcelerometr (G-Sensor), odpowiedzialny za autorotację ekranu, pozwala na większy realizm nie tylko podczas korzystania z gier, ale również innych aplikacji. Urządzenie posiada dwie kamery – przednią i tylną, które dają wiele możliwości użytkowania.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)