Nowe foteliki marki Romer – VERSAFIX i TRIFIX

Nowe foteliki marki Romer   VERSAFIX i TRIFIX

Większość rodziców przyprawia o frustrację montaż urządzeń, które mają przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa ich dzieci. Wózki, spacerówki, a zwłaszcza foteliki samochodowe – wszystkie kojarzą się ze żmudnym składaniem, problemami i płaczem niezadowolenia. Tak było do dziś, bo w sklepach znalazły się foteliki samochodowe VERSAFIX i TRIFIX, które dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wywołują uśmiech nie tylko na twarzy dziecka.

Lekko i przyjemnie, czyli montaż

Czym VERSAFIX zjednał sobie rodziców? Jest on bardzo lekki, więc przenoszenie go z auta do auta nie jest żadnym problemem. Ale jak to? Jeden fotelik do wielu aut? Jasne. Dzięki trzem opcjom mocowania bardzo szybko można go przełożyć do samochodu dziadków lub opiekunki. Koniec z mocowaniem się z fotelikiem samochodowym – za pomocą pasa samochodowego, systemu ISOFIX lub ISOFIX i Top Tether będzie to jedno z przyjemniejszych czynności.  Z kolei foteliki TRIFIX to pierwsze foteliki samochodowe tego producenta, w których użyto innowacyjnego mocowania ISOFIX+. Czym jest owy system? To połączenie systemu V-Tether i systemu antyprzechyleniowego, który redukuje ruch dziecka podczas zderzenia, dzięki czemu jest ono mniej narażone na niebezpieczeństwo, jakie niesie ze sobą jakikolwiek wypadek. Dodatkowo, o tym, czy haki ISOFIX zostały zaczepione, a pas prawidłowo zainstalowany zostaniemy poinformowani dzięki sygnalizującym to wskaźnikom.

 Nowe foteliki marki Romer   VERSAFIX i TRIFIX

Klasycznie, bezpiecznie

Oba foteliki, VERSAFIX oraz TRIFIX, należy montować przodem do kierunku jazdy z przeznaczeniem dla dzieci ważących od 9 kg do 18 kg. Modele posiadają 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, których regulacja opiera się na jednym tylko pociągnięciu, co jest bardzo istotne dla rodziców. Firma Romer zadbała, by ściany boczne były głębokie i miękko wyściełane dzięki czemu zapewniają ochronę przy zderzeniach bocznych. Model TRIFIX charakteryzuje się wykorzystaniem nowej technologii Sl-Pad, która zapewnia przy tego rodzaju uderzeniach jeszcze większą ochronę. W fotelikach samochodowych nie zabrakło zagłówków i pasów wewnętrznych z regulacją wysokości, która możliwa jest do wykonania jedną ręką – bez przewlekania pasów. Jeśli dziecko zaśnie, można zmieniać jego pozycję spoczynku, dzięki trzem różnym opcjom. Obicie, w razie gdyby się pobrudziło, można bardzo szybko wyprać i równie sprawnie założyć z powrotem. Istnieje także dodatkowa opcja zakupu obicia letniego oraz specjalnej tapicerki.

Nowe foteliki marki Romer   VERSAFIX i TRIFIX Nowe foteliki marki Romer   VERSAFIX i TRIFIX

Wygoda podstawą szczęścia

Tacy już jesteśmy, że ciągle ulepszamy, poprawiamy i unowocześniamy. Mamy dobre powody, by to robić: troska o bezpieczeństwo najbliższych, chęć wygospodarowania wolnego czasu… Z takich właśnie pobudek firma Romer udostępnia swoje foteliki samochodowe rodzicom: byśmy zamiast pomstować na kawał materiału z metalowymi wstawkami, mogli cieszyć się podróżą z rodziną. Dziecku została już zapewniona komfortowa i bezpieczna jazda, a co dla rodziców? To samo, tylko że w większych fotelach. W końcu szczęśliwe dziecko, to szczęśliwy rodzic.

Więcej informacji dostępnych jest na: VERSAFIX i TRIFIX

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)