Opaska Garmin Vívofit stanie się częścią Twojego życia

Opaska Garmin Vívofit stanie się częścią Twojego życia

Czy znasz trenera, który monitorowałby Twoje postępy przez 24 godziny na dobę, i przypominał, kiedy nadchodzi czas na aktywność? Garmin oferuje Ci bransoletkę vivofit, która posiada nie tylko czytelny ekran i baterię zapewniającą ponad rok pracy. Podobnie, jak inne urządzenia producenta, również to posiada dostęp do platformy Garmin Connect, które pozwala na dzielenie się z innymi naszymi osiągnięciami oraz planować kolejne zadania.

Znaj swój potencjał

Opaska fitness vivofit, to nieoceniony i jedyny w swoim rodzaju trener, który znajduje się nie gdzie indziej, a na naszym nadgarstku. Za dnia monitoruje Twoje poczynania i przypomina o najlepszym czasie na aktywność, z kolei w nocy, podczas gdy śpisz, podsumowuje aktywność, którą wykazałeś w ciągu dnia, liczy spalone kalorie, dystans i czas. Wszystko możemy odczytać rano na czytelnym wyświetlaczu – łącznie złączną liczbą godzin snu oraz fazami ruchu. Opaski nie musimy ściągać nawet do porannego prysznica - jest wodoszczelna.

Nie każdy z nas może pochwalić się kondycją na miarę maratończyka, ale wystarczą dobre chęci, by zacząć działać. Garmin wyszedł z propozycją opaski fitness, która pomaga przenieść się z poziomu dobrych chęci na codzienne nawyki. Jako jedyne tego typu na rynku, urządzenie vivofit, wyświetla specjalnie spersonalizowane dla nas cele, śledzi je na bieżąco oraz przypomina o ruchu w czasie, kiedy jest on dla nas najbardziej korzystny. Wraz z postępami i poprawą formy, opaska vivofit, dostosowuje dla nas cele na każdy kolejny dzień, co sprawia, że niemal niezauważalnie i bezboleśnie, pniemy się w stronę zdrowszego trybu życia.

Każdy krok się liczy

W walce o dobrą kondycję nic nie jest tak ważne, jak systematyczność. Dłuższy czas bez aktywności, na przykład podczas pracy biurowej, zmniejsza produkcję enzymów odpowiadających za spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki opasce fitness nie zapomnisz o ruszaniu się – na urządzeniu vivofit po 1 godzinie braku aktywności pojawia się czerwony pasek ruchu sygnalizujący zbyt długą bierność. Kilka minut wystarcza, by pasek zniknął. Opaska jest również kompatybilna z czujnikiem tętna, co pozwala podczas ćwiczeń mierzyć jednocześnie puls.

Opaska Garmin Vívofit stanie się częścią Twojego życia

W sieci raźniej 

Urządzenia Garmin przystosowane są do tego, by łatwo i szybko podzielić się swoimi przeżyciami i osiągnięciami ze swoimi bliskimi. Synchronizując opaskę fitness z Garmin Connect można nie tylko otrzymać dostęp do pełnego obrazu naszych postępów, ale także dołączyć do wyzwań online oraz zdobywać wirtualne odznaki, które są dodatkową motywacją.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)