Romer z nowymi modelami fotelików: KIDFIX XP SICT, KIDFIX XP i KIDFIX SL

Romer z nowymi modelami fotelików: KIDFIX XP SICT, KIDFIX XP i KIDFIX SL

Producent znowu stanął na wysokości zadania i zaprezentował modele fotelików samochodowych, które nie tylko zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy. Produkty Romer zostały udoskonalone o nowe ciekawe rozwiązania i innowacje, które mają usatysfakcjonować zarówno ich użytkownika, jak i rodziców.

Bezpieczeństwo podstawą wygody

Foteliki KIDFIX XP SICT, KIDFIX XP i KIDFIX SL  przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-12 lat (15-36 kg). Dlaczego premiera tych modeli narobi szumu w światku fotelików samochodowych? Ponieważ producent zadbał o to, by poziom bezpieczeństwa osiągnął maksimum. Modele KIDFIX XP SICT oraz KIDFIX XP posiadają nową wkładkę na pasie bezpieczeństwa, która zapewnia ochronę przed uderzeniem czołowym, pochłaniając energię i zabezpieczając tym samym klatkę piersiową oraz szyję.

Fotelik KIDFIX XP SICT gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo dzięki pierwszemu, regulowanemu systemowi poduszek, które absorbują uderzenia boczne (SICT). Elastyczne poduszki zostały umieszczone po obu stronach fotelika, jednakże wystarczy aktywować tylko tę znajdująca się po stronie drzwi, gdzie siła uderzenia jest największa.

Romer z nowymi modelami fotelików: KIDFIX XP SICT, KIDFIX XP i KIDFIX SL

Jeszcze więcej, jeszcze prościej

Modele fotelików dziecięcych Romer posiadają oczywiście system mocowania ISOFIX, który pozwala na szybkie zamontowanie fotelika bez użycia pasów bezpieczeństwa, co zapewni nam spokój ducha podczas podróży. Metalowe uchwyty ISOFIX znajdujące się w szczelinie między oparciem a siedziskiem siedzenia samochodowego wystarczy połączyć z zaczepami przymocowanymi do podstawy fotelika. Klik, klik i mocowanie skończone.

Model KIDFIX SL posiada wszystkie zalety serii, a różnica jest wykorzystanie przez nie „miękkich zatrzasków” ISOFIX. System ten polega na przymocowaniu każdego ramienia ISOFIX, niezależnie od mocowania, oraz przeciągnięciu środkowego pasa znajdującego się na przodzie fotelika. Proste pociągniecie pasa sprawia, że całość zostaje poprawnie zamontowana.

Romer z nowymi modelami fotelików: KIDFIX XP SICT, KIDFIX XP i KIDFIX SL

Foteliki KIDFIX XP SICT, KIDFIX XP i KIDFIX SL  marki Romer zostały skonstruowane tak, by idealnie służyć dziecku przez cały okres użytkowania. Dzięki oparciu w kształcie litery „V”, osłonom bocznym, regulowanemu zagłówkowi oraz regulowanemu nachyleniu siedziska podróż to dla malucha i jego opiekuna sama przyjemność.

Więcej informacji dostępnych jest na: KIDFIX XP SICT

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)