Wyróżnienia i nagrody infolinia: 61 415 27 51 info@abcgps.pl zaloguj się koszyk (0)
Nagrody Opineo

Garmin Dezl 580 LMT-D [010-01858-13]

Dostępny na magazynie Wysyłamy natychmiast
Dostawa gratis
1539 zł

Oblicz wysokość raty

 • Gratis
 • Opis
 • Atrybuty
 • Specyfikacja
 • W zestawie
 • Gwarancja
 • Wsparcie
 • Produkty powiązane

Gratis

Opis


Łatwa w użyciu nawigacja GPS dla ciężarówek
 • Nawigacja dla ciężarówek z 5-calowym wyświetlaczem i mapami Europy z bezpłatnymi, bezterminowymi aktualizacjami1. Umożliwia dostęp do bezpłatnej usługi cyfrowych komunikatów drogowych w systemie DAB oraz usług na żywo korzystających z bezpłatnej aplikacji Smartphone Link2.
 • Wyznaczanie tras dla ciężarówek3 z uwzględnieniem rozmiaru pojazdu, jego masy i załadunku, a także z ostrzeżeniami dotyczącymi wysokości mostów, limitów masy, ostrych zakrętów, stromych nachyleń drogi i wielu innych aspektów.
 • Łatwe planowanie przerw z automatycznymi powiadomieniami o przerwach, a także znaki „Przed tobą”, które informują o pobliskich restauracjach, MOP-ach, stacjach benzynowych i zakwaterowaniu.
 • Punkty szczególne dla ciężarówek; filtruj postoje dla ciężarówek według udogodnień, takich jak „Kawiarnia” lub „Prysznic”.
 • Steruj urządzeniem dēzl za pomocą głosu, korzystaj z funkcji zestawu głośnomówiącego Bluetooth®4 oraz z łatwością aktualizuj mapy i oprogramowanie bez użycia komputera dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi®.
 • Funkcja „Wyślij i monitoruj” umożliwia dyspozytorom przesyłanie kierowcom wiadomości tekstowych i adresów, a nawet monitorowanie ich trasy od początku do końca.


Jeśli działasz w branży transportowej, możesz zaufać urządzeniom nawigacyjnym Garmin dla transportu ciężarowego. Urządzenie nawigacyjne dēzl™ 580 LMT-D zostało zaprojektowane dla zawodowych kierowców, umożliwiając im wyznaczanie tras specjalnie dla ciężarówek3. Wyświetla ono ostrzeżenia dotyczące przewidywanej trasy, punkty szczególne dla ciężarówek oraz funkcję łatwego planowania przerw z automatycznymi powiadomieniami.

Wyznaczanie tras dla ciężarówek

Urządzenie dēzl 580 LMT-D zawiera szczegółową mapę Europy poszerzoną o ograniczenia dotyczące ciężarówek, takie jak wysokości mostów, ostre zakręty i wiele innych, a także informacje dotyczące większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić informacje dotyczące profilu pojazdu (można dostosować wysokość, masę, długość, szerokość i informacje o materiałach niebezpiecznych), aby móc wyszukiwać odpowiednie trasy dla rozmiaru, masy i ładunku pojazdu3.

Prosty profil ciężarówki pozwala zmienić rozmiar przyczepy za pomocą jednego przycisku. Wbudowana funkcja Planowanie podróży umożliwia tworzenie tras z wieloma postojami oraz planowanie i zapisywanie przyszłych podróży.

Łatwe kształtowanie trasy umożliwia łatwą zmianę jej przebiegu poprzez dotknięcie ekranu, aby trasa prowadziła preferowanymi drogami lub przez wybrane miasta.


Łatwe planowanie przerw

Aby ułatwić życie w trasie, urządzenie dēzl 580 LMT-D zapewnia funkcję łatwego planowania przerw z automatycznymi powiadomieniami o przerwach oraz sugestie dotyczące pobliskich hoteli, restauracji i parkingów.


Wbudowany katalog punktów szczególnych dla ciężarówek

Wyszukuj punkty szczególne istotne dla zawodowych kierowców, którym wystawili oni wysokie oceny: od postojów dla ciężarówek po parkingi, zakwaterowanie, punkty dostępowe Wi-Fi i wiele innych. Możesz nawet wyszukiwać i filtrować postoje dla ciężarówek według udogodnień, jak prysznic, stacje benzynowe, punkty dostępowe Wi-Fi, czy myjnie dla ciężarówek.


Zgodność z technologią Bluetooth®

Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth (np. smartfon) z urządzeniem dēzl 580 LMT-D, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący4 wykorzystujący zintegrowany mikrofon i głośnik, który słychać pomimo hałasu na drodze. Możesz wtedy schować telefon do kieszeni lub schowka oraz nadal wykonywać i odbierać połączenia. Sparowanie telefonu z urządzeniem dēzl umożliwia wyświetlanie na nim powiadomień o połączeniach, SMS-ach i innych ostrzeżeniach aplikacji.


Potęga głosu

Urządzenie jest wyposażone w funkcję nawigacji sterowanej głosem. Wystarczy mówić do urządzenia dēzl, aby zareagowało, a ręce będą mogły pozostać bezpiecznie na kierownicy


Połącz smartfon z urządzeniem i otrzymuj aktualne informacje drogowe, powiadomienia o fotoradarach i inne

Smartphone Link to bezpłatna aplikacja mobilna, która umożliwia nawiązanie połączenia między urządzeniem dēzl 580 LMT-D a smartfonem iPhone® lub smartfonem z systemem Android™. Po sparowaniu urządzenie dēzl może odbierać aktualne informacje2, np. o ruchu drogowym czy pogodzie.


Wbudowany moduł Wi-Fi® zapewnia zawsze aktualne informacje

Mapy i oprogramowanie urządzenia dēzl 580 LMT-D można łatwo aktualizować przez wbudowany moduł Wi-Fi. Gdy dostępna jest nowa aktualizacja i znajdujesz się w zasięgu sieci Wi-Fi, automatycznie otrzymasz powiadomienie ekranowe. Jest to wskazówka, aby podłączyć urządzenie do ładowania i pozwolić w tym czasie na zainstalowanie aktualizacji poprzez sieć Wi-Fi. Potem znowu można ruszać w trasę.


Funkcja „Wyślij i monitoruj”

Urządzenie dēzl 580 LMT-D jest wyposażone w rozwiązanie do łatwego monitorowania ciężarówek2. Monitoruj w łatwy sposób kierowców i wysyłaj im wiadomości tekstowe zawierające np. adres dostawy. Kierowca może wybrać adres z odebranej wiadomości i bez problemu udać się w wyznaczone miejsce. W menu urządzenia dēzl wybierz ikonę „Wyślij i monitoruj”, aby skonfigurować funkcję.


Dziennik zawierający historię usług

Urządzenie dēzl 580 LMT-D jest wyposażone w dziennik historii serwisowania, który umożliwia zapis daty i typu przeprowadzonych czynności serwisowych. Można w prosty sposób zachować informacje o przebiegu opon, ciśnieniu w oponach, wymianie oleju, wymianie opon i wielu innych aspektach.


Współpracuje z kamerą cofania

Zobacz, co dzieje się z tyłu podczas cofania pojazdu dzięki kamerze cofania firmy Garmin (do nabycia osobno). Urządzenie dēzl 580 LMT-D jest zgodne z wybranymi bezprzewodowymi kamerami cofania Garmin.Po sparowaniu z kamerą urządzenie dēzl bezpośrednio wyświetla przesyłany przez nią obraz.


Łatwa nawigacja

Urządzenie dēzl 580 LMT-D korzysta z funkcji aktywnego asystenta pasa ruchu (ALG). Funkcja ta wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, wykorzystując komunikaty głosowe oraz strzałki o wyrazistych kolorach. Natomiast widok skrzyżowań photoReal ukazuje realistyczny obraz zjazdu z zachowaniem szczegółów i kolorów. Widok BirdsEye zapewnia szczegółowy widok skrzyżowań, jakby patrzyło się na nie z góry. Ponadto technologia Garmin Real Directions™ prowadzi głosowo niczym zaufany pilot, korzystając nie tylko z oznaczeń nazw ulic (trudnych do odczytania w czasie jazdy lub nieistniejących), lecz także posługując się rozpoznawalnymi punktami orientacyjnymi, budynkami i sygnalizacją świetlną.W zestawie bezterminowe aktualizacje map

Urządzenie dēzl 580 LMT-D ma wgrane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym1aktualizacjom map wyznaczone trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy można nieodpłatnie pobierać przez cały okres użytkowania urządzenia GPS.

Wgrane popularne punkty szczególne

W przypadku braku znajomości jakiegoś obszaru zawsze możesz skorzystać z wgranych punktów szczególnym z serwisu TripAdvisor®. Wyświetlaj oceny punktów szczególnych związanych z podróżowaniem, takich jak hotele, restauracje oraz atrakcje na trasie lub w pobliżu celu. Z pomocą największego na świecie serwisu poświęconego podróżom pomagamy kierowcom wyszukiwać miejsca postoju, dzięki którym cała podróż będzie częścią jej celu. Wyszukuj nowe atrakcje za pomocą wbudowanego narzędzia do planowania podróży, które urozmaica podróże poprzez sugerowanie interesujących miejsc na trasie.

W naszej bazie punktów szczególnych znajdują się także dodatkowe informacje pochodzące z serwisu Foursquare®. Serwis ten zapewnia dostęp do milionów punktów szczególnych, pozwalając Ci tym samym odkrywać nowe i popularne restauracje, sklepy, usługi i inne obiekty znajdujące się w okolicy.

1) Warunki korzystania z bezterminowej subskrypcji map
2) Aby uzyskać dostęp do usług Garmin Live, należy pobrać aplikację Smartphone Link do zgodnego smartfonu z modułami Bluetooth® i GPS (do nabycia osobno); zobacz informacje o aplikacji Smartphone Link.
3) Może być niedostępne na niektórych obszarach. Podanie charakterystyki profilu pojazdu ciężarowego nie gwarantuje uwzględnienia tych danych w propozycjach tras przejazdu. Zawsze stosuj się do znaków drogowych oraz pamiętaj, aby dostosowywać jazdę do panujących warunków.
4) Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth (do nabycia osobno).
Apple® jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Android™ jest znakiem towarowym firmy Google Inc. Foursquare® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Foursquare Labs, Inc. Znak i logo Bluetooth®stanowią własność firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji. © 2017 TripAdvisor LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wi-Fi® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance.

Atrybuty

Wielkość ekranu: 5 cali
Typ ekranu Pojemnościowy (superczuły)
Polski lektor i menu Tak
Zakres mapy Europa
Bezpłatna aktualizacja mapy Dożywotnio
Rodzaj uchwytu Pasywny
Informacja o korkach Tak
Zestaw głośnomówiący Tak
Prostota obsługi 10/10

SpecyfikacjaOgólne:
 • Wymiary fizyczne: 15,1 × 9,3 × 2,4 cm
 • Masa: 234 g
 • Bateria: Bateria litowo-jonowa
 • Typ wyświetlacza: Color TFT, WQVGA
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: Przekątna 5,0 cali (12.7 cm)
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 480 × 272 piksele
 • Czas działania baterii: Do 2 godz.

Mapy i pamięć:
 • Fabrycznie załadowane mapy ulic: tak
 • Zawiera dożywotnią aktualizację map: tak
 • Data cards: Gniazdo karty pamięci microSD
 • Obsługa kart danych: 16 GB; bateria 820 mAh

Funkcje nawigacyjne:
 • Garmin Real Directions™ landmark guidance: tak
 • Millions of Foursquare® points of interest: tak
 • TripAdvisor® ratings for points of interest: tak
 • Route shaping through preferred cities/streets: tak
 • Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) brak języka polskiego: tak
 • Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi: tak
 • Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic): tak
 • Widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań): tak
 • Technologia Bluetooth®: tak
 • Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie): tak

Advanced Features:
 • Smart notifications via Smartphone Link app: tak
 • Wi-Fi® map and software updates: tak
 • Access to live services with Smartphone Link app: tak
 • Driver alerts for sharp curves, school zones, red light and speed camera warnings, and more: tak
 • LiveTrack: tak
 • Backup camera compatible: Tak (kamera cofania BC™ 30)

Semi Truck Features:
 • Specialized truck routing: tak
 • Simple truck profile: tak
 • Truck & Trailer Services directory: tak
 • Trucking points of interest: tak
 • Truck-specific speed limits: tak
 • State & country border notices - Trucking: tak
 • Mile marker info - Trucking: tak

RV Features:
 • Speed limit changes: tak

Dodatkowe:
 • Bezpłatna usługa cyfrowych komunikatów drogowych w systemie DAB oraz usługi na bieżąco korzystające z bezpłatnej aplikacji Smartphone Link na smartfonie
 • Wyznaczanie tras dla ciężarówek
 • Alerty dla kierowców i ostrzeżenia dotyczące trasy
 • Łatwe planowanie przerw
 • Wbudowany moduł Wi-Fi usprawnia aktualizację
 • Znaki „Przed tobą” i punkty szczególne dla ciężarówek wzdłuż trasy
 • Katalog punktów szczególnych dla ciężarówek: funkcja filtrowania pozwala znaleźć postoje dla ciężarówek
 • Nawigacja sterowana głosem
 • Powiadomienia z telefonu i rozmowy przez Bluetooth®
 • Łatwe kształtowanie trasy
 • Funkcja „Wyślij i monitoruj”
 • Informacje z TripAdvisor®
 • Współpracuje z bezprzewodową kamerą cofania Garmin BC 30 (do nabycia osobno)
 • To urządzenie pamięci masowej USB jest zgodne z systemem operacyjnym Windows® XP i nowszymi oraz Mac® OS X 10.4 i nowszymi.

W zestawie

 • dēzl 580
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką i uchwyt przykręcany
 • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Przewód USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika

Gwarancja


 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie. 
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta

Wsparcie

Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz: 

Produkty powiązane

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij