Wyróżnienia i nagrody infolinia: 61 415 27 51 info@abcgps.pl zaloguj się koszyk (0)
Nagrody Opineo

Garmin DriveAssist 51 LMT-S Europa [010-01682-17]

Dostawa gratis

Produkt archiwalny

Zobacz co dostajesz gratis: Etui sztywne na nawigacje 4,3-5 cali (gr)

 • Gratis
 • Cechy
 • Opis
 • Mapy
 • Specyfikacja
 • W zestawie
 • Gwarancja
 • Wsparcie
 • Częste pytania
 • Akcesoria

Gratis

Cechy

Wielkość ekranu: 5 cali
Typ ekranu Pojemnościowy (superczuły)
Polski lektor i menu Tak
Zakres mapy Europa
Bezpłatna aktualizacja mapy Dożywotnio
Rodzaj uchwytu Pasywny
Informacja o korkach Tak (wymagany dostęp do internetu poprzez telefon)
Zestaw głośnomówiący Tak
Prostota obsługi 10/10

Opis


Seria urządzeń Garmin Drive™

Wyobraź sobie przyszłość, w której zyskujesz szósty zmysł za kierownicą. Nowa koncepcja, nowy projekt i nowa nazwa. Garmin Drive™: przyszłość nawigacji samochodowej.

 • Garmin Drive to powiadomienia ułatwiające kierowcy orientację i zachęcające do bezpieczniejszej jazdy.
 • Garmin DriveSmart™ to możliwość nawigacji bez potrzeby użycia rąk, inteligentne powiadomienia i inne funkcje.
 • Garmin DriveAssist™ z wbudowaną kamerą i rejestratorem jazdy to zaawansowane ostrzeżenia, na przykład przed kolizją.
 • Garmin DriveLuxe™ to odbiornik GPS klasy premium z elegancką metalową obudową zasilany za pośrednictwem magnetycznego uchwytu.

Wersje urządzenia Garmin Drive LMT / LMT-S / LMT-D:

Produkty różnią się jedynie systemem informacji o korkach:

 • LMT - Zapewnia usługi w czasie rzeczywistym, takie jak aktualne informacje o ruchu drogowym i parkingach. Dane przesyłane radiowo przez system TMC.

 • LMT-S - Usługa aktualnych informacji drogowych przesyłanych przez aplikację Smartphone Link (potrzebny telefon komórkowy z pakietem internetowym)

 • LMT-D Bezpłatna i najdokładniejsza usługa komunikatów drogowych Garmin DIGITAL Traffic w systemie DAB (dane przesyłane radiowo) - najwyższej klasy usługa, informująca o utrudnieniach drogowych i korkach, dostępna w ofercie marki Garmin. Ta nawigacja GPS z 5-calowym wyświetlaczem jest wyposażone we wbudowana kamerę samochodową, która automatycznie rejestruje przebieg jazdy, zapisuje nagranie w momencie zdarzenia, a nawet wysyła wiadomość do Twoich najbliższych w razie wypadku. Zwiększ swoją orientację w sytuacji dzięki ostrzeżeniom przed kolizją i o opuszczeniu pasa, a także unikaj opóźnień dzięki aktualnym komunikatom drogowym za pośrednictwem aplikacji Smartphone Link lub usługi Digital Traffic. Alert „Jedź” informuje o odblokowaniu wcześniej wstrzymanego ruchu. Funkcja Garmin Real Vision™ wyświetla obraz z kamery w momencie zbliżania się do niektórych celów, podczas gdy nowa funkcja Travelapse™ tworzy krótki film z podróży.Zaawansowane urządzenie nawigacyjne z wbudowaną kamerą samochodową:

 • Urządzenie nawigacyjne GPS z wbudowaną kamerą samochodową, zaawansowanymi funkcjami ostrzeżeń kierowcy i 5-calowym pojemnościowym wyświetlaczem z opcją pinch-to-zoom.

 • Fabrycznie załadowane mapy z bezterminową subskrypcją.

 • Zapewnia usługi działające w czasie rzeczywistym, takie jak aktualne informacje o ruchu drogowym i parkingach

 • Zbliżając się do celu, możesz wyświetlić aktualne informacje o parkingach, w tym ceny i trendy dostępności publicznych miejsc parkingowych

 • Wbudowana kamera samochodowa z opcjonalnym dźwiękiem nieustannie rejestruje przejazd i automatycznie zapisuje pliki w przypadku kolizji. Moduł GPS zapisuje, gdzie i kiedy incydent miał miejsce

Korzystaj z wsparcia kamery podczas jazdy dzięki Garmin DriveAssist – urządzeniu nawigacyjnemu GPS z wbudowaną kamerą samochodową. Umożliwia ono korzystanie z funkcji telefonu, takich jak połączenia za pomocą zestawu głośnomówiącego Bluetooth® i usług dostępnych w czasie rzeczywistym a także otrzymywanie przez kierowcę ostrzeżeń wspomaganych pracą kamery. Cała trasa jest w urządzeniu Garmin. Ty po prostu jedź.
Wbudowana kamera samochodowa

Naoczny świadek dostępny zawsze w razie potrzeby – urządzenie Garmin DriveAssist posiada wbudowaną kamerę samochodową, która nieustannie rejestruje jazdę i opcjonalnie nagrywa dźwięk z kabiny samochodu. Jeśli dojdzie do kolizji, funkcja wykrywania zdarzeń (czujnik G) w urządzeniu zapisze pliki z nagraniem. Moduł GPS rejestruje dokładne informacje o miejscu i czasie zdarzenia. Dołączona, wymienna karta microSD™ umożliwia łatwe odtwarzanie nagrania bezpośrednio na urządzeniu. Możesz też użyć bezpłatnej aplikacji VIRB® i później obejrzeć nagranie na zgodnym smartfonie lub tablecie.Usługi Live dla urządzenia Drive

Omijaj korki dzięki alternatywnym trasom, które pozwalają oszczędzać czas. Dzięki informacjom w czasie rzeczywistym stracisz mniej czasu, jeżdżąc po okolicy w poszukiwaniu miejsca parkingowego. Aby otrzymywać alerty o utrudnieniach drogowych, wskazówki o alternatywnych trasach i aktualne prognozy pogodowe, pobierz aplikację Smartphone Link, która łączy urządzenie Garmin Drive ze zgodnym smartfonem. Zbliżając się do celu podróży, nie musisz już przejmować się parkowaniem dzięki możliwości wyświetlania cen oraz trendów dostępności publicznych miejsc parkingowych na ulicach. Aplikacja Smartphone Link umożliwia również korzystanie z funkcji LiveTrack, która pozwala kierowcom udostępniać swoją pozycję, aby inni mogli śledzić ich położenie, gdy na przykład załatwiają sprawy na mieście lub są w długiej podróży.
Ostrzeżenia kierowcy wspomagane pracą kamery

Korzystaj z innowacyjnych funkcji Garmin DriveAssist, które pomogą Ci lepiej zorientować się w sytuacji na drodze. Stojąc w korku, alert „Jedź” powiadomi Cię, że pojazdy przed Tobą właśnie ruszyły. Ostrzeżenie o kolizji powiadamia o zbyt bliskiej odległości od pojazdu znajdującego się przed Tobą, a w przypadku zjechania z drogi lub na przeciwległy pas zostanie uruchomiona funkcja ostrzegania o opuszczeniu pasa. Funkcja Garmin Real Vision™ zapewnia precyzyjne prowadzenie pod wskazany adres, nawet gdy trudno odczytać numer domu. Gdy będziesz dojeżdżać do wybranego adresu, urządzenie nawigacyjne przełączy się w widok kamery, a kierunek dalszej podróży zostanie wyraźnie wskazany strzałką.
Łączenie smartfonu z inteligentną siecią

Po zsynchronizowaniu smartfonu za pomocą Bluetooth z urządzeniem Garmin DriveSmart otrzymujesz dostęp do wspaniałych funkcji zapewniających łączność bez odrywania rąk od kierownicy. Możesz wykonywać połączenia za pomocą zestawu głośnomówiącego i odbierać spersonalizowane powiadomienia z telefonu na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego. Co oznacza, że nie musisz sięgać po telefon, aby zobaczyć, kto dzwoni lub przeczytać wiadomość tekstową czy powiadomienie z kalendarza.
Nawigacja sterowana głosem

Potrzebujesz wskazówek nawigacyjnych? Wystarczy powiedzieć. Urządzenie Garmin DriveSmart wyposażone jest w sterowane głosem funkcje nawigacyjne, dzięki czemu możesz wydawać polecenia i otrzymywać wskazówki nawigacyjne prowadzące wprost do celu.Moduł Wi-Fi zapewnia zawsze aktualne informacje

Wbudowany w nawigację Garmin DriveSmart moduł Wi-Fi ułatwia bieżące aktualizowanie map i oprogramowania. Gdy dostępna jest nowa aktualizacja i znajdujesz się w zasięgu domowej sieci Wi-Fi, automatycznie otrzymasz powiadomienie ekranowe. Po prostu podłącz urządzenie do ładowania i pozwól w tym czasie na zainstalowanie aktualizacji poprzez sieć Wi-Fi. Potem znowu można ruszać w trasę.Ostrzeżenia dla kierowcy: bądź świadomy swojego otoczenia

Aby zachęcać użytkowników do bezpieczniejszej jazdy i zwiększać ich świadomość sytuacyjną, urządzenie Garmin Drive zapewnia kierowcy ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach prędkości, przejazdach kolejowych oraz przejściach dla zwierząt. Ponadto urządzenie nawigacyjne przekazuje ostrzeżenia w przypadku jazdy pod prąd drogą jednokierunkową oraz o znajdujących się w pobliżu szkołach i strefach wokół szkół. Otrzymuj powiadomienia o zbliżaniu się do kamery na światłach lub fotoradaru, a nawet ostrzeżenia o zmęczeniu, które sugerują miejsca odpoczynku na trasie.Więcej funkcji nawigacyjnych w smartwatchu Garmin

Po sparowaniu tego urządzenia nawigacyjnego ze zgodnym smartwatchem Garmin (sprzedawanym osobno) możesz korzystać z funkcji nawigacyjnych bezpośrednio na nadgarstku, nawet gdy po zaparkowaniu pojazdu zmierzasz do celu na piechotę. Pomocne powiadomienia dla kierowcy są również dostępne na zegarku. Nie musisz się już przejmować pozostawianiem samochodu na zatłoczonym parkingu, smartwatch zapewnia wskazówki nawigacyjne prowadzące od zaparkowanego samochodu do celu podróży i z powrotem.
Powiadomienia o zdarzeniach

Ani Ty, ani Twoi bliscy nie musicie się już martwić, wiedząc, że w razie incydentu drogowego wskazane osoby zostaną niezwłocznie o tym powiadomione. Urządzenie wyśle wybranym przez Ciebie osobom automatyczną wiadomość tekstową, chyba że ją wcześniej anulujesz na wyświetlonym ekranie. Taka wiadomość tekstowa zawiera mapę wskazującą miejsce, w którym doszło do zdarzenia


Nagraj swoją jazdę za pomocą Travelapse™

Wykorzystaj wbudowaną kamerę samochodową i nagraj wspaniały film ze swojej podróży. Funkcja Travelapse umożliwia rejestrację wspaniałych, malowniczych ujęć podczas jazdy, a dzięki bezpłatnej aplikacji VIRB możesz tworzyć z nich krótkie filmy na smartfonie. Następnie możesz łatwo udostępniać je w mediach społecznościowych i dzielić się wspomnieniami.


Przyjemne podróże dzięki TripAdvisor

W przypadku braku znajomości jakiegoś obszaru dobrze jest mieć pomocnika, który wskaże właściwy kierunek. Właśnie z tego powodu oferujemy serwis TripAdvisor w urządzeniu nawigacyjnym Garmin Drive. Wyświetlaj oceny punktów szczególnych związanych z podróżowaniem, takich jak hotele, restauracje oraz atrakcje na trasie lub w pobliżu celu. Dzięki największemu na świecie serwisowi poświęconemu podróżom dostępnemu w samochodzie pomagamy kierowcom wyszukiwać miejsca postoju, dzięki którym cała podróż będzie częścią jej celu. Wyszukuj nowe atrakcje za pomocą wbudowanego narzędzia do planowania podróży, które urozmaica podróże poprzez sugerowanie interesujących miejsc na trasie.Przyjazne wskazówki nawigacyjne z Garmin Real Directions™

Nowy wymiar szczegółowych, głosowych wskazówek nawigacyjnych dzięki Garmin Real Directions™ Łatwe do zrozumienia wskazówki dojazdu oprócz nazw ulic wykorzystują charakterystyczne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną, dzięki czemu prowadzą niczym najlepszy przyjaciel siedzący na siedzeniu pasażera. Nie trzeba odwracać uwagi, aby odczytać oznaczenia na odległych znakach drogowych. Wystarczy posłuchać wskazówek funkcji Garmin Real Directions, np. „Skręć w lewo za stacją benzynową” lub „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem”. Jazda według wskazówek nigdy nie była łatwiejsza.Współpracuje z kamerą cofania Garmin

W celu uzyskania kompleksowego rozwiązania nawigacyjnego urządzenie Garmin Drive można połączyć z bezprzewodową kamerą cofania BC™ 30 (do nabycia osobno; doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście). Po podłączeniu kamery — podczas cofania można z łatwością widzieć pojazdy, pieszych oraz przeszkody na wyświetlaczu urządzenia Garmin Drive.Wysokiej jakości mapy

Jakość danych mapy decyduje o tym, czy znajdziesz drogę do celu, czy się zgubisz. Urządzenie Garmin korzystające z wysokiej jakości mapy HERE będzie dostarczać Ci informacji, których w danej chwili najbardziej potrzebujesz. Oszczędzi Ci też nerwów podczas jazdy dzięki skutecznemu unikaniu opóźnień i skróceniu czasu spędzanego w samochodzie.


Watch Link

Funkcja Watch Link jest dostępna po sparowaniu nawigacji ze zgodnym smartwatchem Garmin (sprzedawany oddzielnie). Dzięki aplikacji Connect IQ™ otrzymasz alerty dla kierowców i przydatne wskazówki nawigacyjne prowadzące od zaparkowanego samochodu do celu podróży i z powrotem.

Smartphone Link

Po sparowaniu z aplikacją Smartphone Link nawigacja Garmin będzie mieć dostęp do bezpłatnych usług live, takich jak aktualne informacje o ruchu drogowym i parkingach czy radar pogodowy. Uzyskuj najbardziej aktualne informacje - podróż przestanie być kłopotem.Alerty dla kierowcy:

 • Kamery monitorujące prędkość i przejazd na czerwonym świetle

Alert pojawia się, gdy użytkownik zbliża się do kamery monitorującej prędkość lub przejazd na czerwonym świetle • informacje o korkach

Alert pojawia się w wybranych modelach, gdy zbliżasz się do spowolnionego lub wstrzymanego ruchu. • Na trasie

Otrzymuj ostrzeżenia podczas zbliżania się do ostrych zakrętów, stref wokół szkół, przepustów dla zwierząt i przejazdów kolejowych. • Ostrzeżenie o zmęczeniu

W przypadku wielogodzinnej jazdy sugeruje przerwy i miejsca obsługi podróżnych na trasie. • Zmiany prędkości

Powiadamia o zmianach w ograniczeniu prędkości, aby w razie konieczności można było ją dostosować. • Ostrzeżenie o jeździe pod prąd.

Otrzymuj ostrzeżenia w przypadku jazdy pod prąd drogą jednokierunkową.

PREZENTACJA WIDEO:

Mapy

MAPY W ZESTAWIE:

Specyfikacja

Własności fizyczne i działanie

 • Wymiary fizyczne: 14.0 x 8.4 x 2,1 cm (szer.× wys. × gł.); 2,6 cm z kamerą
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 11,1 × 6,3 cm; przekątna 5,0 cali(12,7 cm)
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 480 × 272 piksele
 • Typ wyświetlacza: Kolorowy wyświetlacz TFT WQVGA z białym podświetleniem
 • Masa: 191,4g
 • Bateria: litowo-jonowa
 • Czas działania baterii: 30 min
 • Bardzo czuły odbiornik: Tak

Mapy i pamięć

 • Fabrycznie załadowane mapy ulic: Tak
 • Zawiera dożywotnią aktualizację map: Tak
 • Gwarancja nüMaps: Tak
 • Wbudowana pamięć: wewnętrzny dysk SSD
 • Obsługa kart danych: Tak(w zestawie karta pamięci o pojemności min. 4 GB do kamerysamochodowej; klasa 4 lub wyższa; karta pamięci na dane mapy donabycia osobno)
 • Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): Tak
 • Way pointy/ulubione/pozycje: 1000

Funkcje nawigacyjne

 • Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”): Tak
 • Nawigacjasterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceńgłosowych) brak języka polskieg: Tak
 • Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi: Tak
 • Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic): Tak
 • Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu): Tak
 • Widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań): Tak(z widokiem skrzyżowań PhotoReal)
 • Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.): Tak
 • Technologia Bluetooth®: Tak
 • Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie): Tak
 • Usługi– zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie): Tak


Dodatkowe

 • Planowanie podróży: Tak
 • Dzienni kpodróży: Tak
 • Wbudowana kamera samochodowa: Tak
 • Ostrzeżenia dla kierowcy informujące o ostrych zakrętach, strefach wokółszkół, ostrzeżenia o kamerach monitorujących prędkość iprzejazd na czerwonym świetle i innych miejscach: Tak
 • Wspomagane przez kamerę funkcje związane z systemami ostrzegania przed kolizją i o opuszczeniu pasa: Tak
 • Nawigacja z użyciem punktów orientacyjnych Garmin Real Directions™: Tak
 • Punkty szczególne Foursquare: Tak
 • To urządzenie pamięci masowej USB jest zgodne z systemem operacyjnym Windows® XP i nowszymi oraz Mac® OS X 10.4 i nowszymi.

W zestawie

 • Garmin DriveAssist™ 51 LMT-S
 • Bezterminowymi aktualizacjami map i aktualnymi informacjami drogowymi (informuje o niej oznaczenie „LMT-S” umieszczone na pudełku po numerze modelu).
 • Odwracany uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Przewód USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika

Gwarancja


 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie. 
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta

Wsparcie


Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz:Częste pytania

 • Czy urządzenie obsługuje Automapę? 1 czerwca 2018

  Nie, urządzenie posiada mapy Garmin i nie ma możliwości korzystania z Automapy.

Porównanie z podobnymi produktami

Garmin DriveAssist 51 LMT-D Europa [010-01682-13] Nawigacja GPS Navroad VIVO S6 + Automapa Europy + karta 8GB Garmin DriveSmart 51 LMT-S Europa [010-01680-17] Nawigacja GPS Navroad VIVO S6 + Automapa Polski XL + karta 8GB Navroad MOVIO 3 + AutoMapa EU

Garmin DriveAssist 51 LMT-D Europa

Nawigacja GPS Navroad VIVO S6 + Automapa Europy + karta 8GB

Garmin DriveSmart 51 LMT-S Europa

Nawigacja GPS Navroad VIVO S6 + Automapa Polski XL + karta 8GB

Navroad MOVIO 3 + AutoMapa EU

1125.00 zł
769.00 zł
699.00 zł
699.00 zł
609.00 zł
Dane fizyczne
Wielkość ekranu: - 5 cali 6 cali 5 cali 6 cali 7 cali
Typ ekranu - Pojemnościowy (superczuły) Zwykły dotykowy Pojemnościowy (superczuły) Zwykły dotykowy Zwykły dotykowy
Polski lektor i menu - Tak Tak Tak Tak Tak
Zakres mapy - Europa Europa Europa Polska Europa
Bezpłatna aktualizacja mapy - Dożywotnio 1 rok Dożywotnio 1 rok Dożywotnio
Rodzaj uchwytu - Pasywny Aktywny Pasywny Aktywny Pasywny
Informacja o korkach - Tak Tak (wymagany dostęp do internetu poprzez telefon) Tak (wymagany dostęp do internetu poprzez telefon) Tak (wymagany dostęp do internetu poprzez telefon) Nie
Zestaw głośnomówiący - Tak Tak Tak Tak Tak
Prostota obsługi - 10/10 8/10 10/10 8/10 8/10

Akcesoria

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij