Formy płatności infolinia: 61 415 27 51 info@abcgps.pl zaloguj się koszyk (0)

Garmin Fenix 3 HR Elevate Silver Edition

Producent: Garmin | Źródło: polska dystrybucja

Otrzymujesz gratis: Opaska odblaskowa 2szt (gr) Plecak turystyczny 10L (gr) Nerka na klucze czarna (gr)

Warto kupić u nas

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja W zestawie Gwarancja Akcesoria FAQ

Gratis

W skrócie

Czujnik tętna (HR) Na nadgarstku
Przeznaczenie Bieganie
Przeznaczenie Golf
Przeznaczenie Triathlon
Monitor aktywności Tak
Odtwarzacz muzyki Nie
Wodoodporność Tak
Wysokościomierz Tak
Nawigowanie po trasie Tak
Kompas Tak
Interwały Tak
Asystent odpoczynku Tak
Pułap tlenowy Tak
Dynamika biegu Tak
Powiadomienia z tel. Tak
Dotykowy ekran Nie
Bateria w spoczynku 3 tyg. - 4 tyg.
Bateria w aktywności 11h - 16h
Obsługa map Nie
WI-FI Nie
Szafirowe szkiełko Nie

Opis
Sportowy styl i zaawansowane funkcje treningowe — w tym technologia pomiaru tętna na nadgarstku Elevate

 

 

Niezwykła funkcjonalność w stylowej formie

 • Antena EXO™ ze stali nierdzewnej z obsługą GPS i GLONASS
 • Technologia pomiaru tętna na nadgarstku Elevate™ mierzy tętno na nadgarstku
 • Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,2” Garmin Chroma Display™, wyposażony w bardzo wytrzymałe wypukłe szkiełko szafirowe, jest czytelny nawet w pełnym słońcu
 • Funkcje treningów fitness, takie jak zaawansowana dynamika biegu, długość kroku biegu, odchylenie do długości, pułap tlenowy, asystent odpoczynku i nie tylko¹
 • Funkcje nawigacji w otwartym terenie, takie jak 3-osiowy kompas, wysokościomierz i barometr oraz funkcja TracBack®
 • Powiadomienia ze smartfonu oraz możliwość pobierania pól danych, tarcz zegarka i aplikacji z Connect IQ™

Garmin Fenix 3 Silver HR Elevate to niezawodny, sportowy zegarek GPS stworzony z myślą o wymagających sportowcach i miłośnikach aktywnej turystyki. Ten zaawansowany zegarek wyposażony w technologię pomiaru tętna na nadgarstku Elevate™ jest zawsze gotowy na aktywność i wszelkie wyzwania.


Nie ma znaczenia, jaką formę aktywności wybierzesz. To jest zegarek dla Ciebie!

Zegarek Fenix 3 HR Elevate został stworzony, by wspomagać sportowców i entuzjastów ruchu na powietrzu w tym, co robią. Można z niego korzystać podczas uprawiania sportów wyczynowych, takich jak biegi, kolarstwo, pływanie, biegi terenowe, biegi narciarskie czy triatlon, jak również podczas aktywności rekreacyjnych, takich jak piesze wędrówki, wspinaczka, narciarstwo i nie tylko. Urządzenie na bieżąco mierzy osiągane wyniki i monitoruje aktywności, umożliwiając ich udostępnianie oraz bezpieczny powrót do domu po zakończonej wyprawie. To jednak nie koniec jego zalet. Dzięki obsłudze nowej aplikacji Connect IQ zegarek Fenix 3 otwiera możliwości opracowania wielu innych funkcji z myślą o różnych rodzajach aktywności.

 

 

Profesjonalny styl, który stawi czoła najtrudniejszym warunkom

Zegarek fēnix 3 HR dla sportowców jest wyposażony w ramkę ochronną i przyciski ze stali nierdzewnej, opaskę utwardzaną promieniowaniem UV i niezwykle wytrzymałą obudowę z włókna szklanego, dzięki czemu cechuje go wysoka trwałość. Kolorowy wyświetlacz Chroma o wysokiej rozdzielczości z podświetleniem LED zapewnia czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych — nawet w pełnym słońcu. Zegarek fēnix 3 HR charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów , a jego bateria może pracować nawet 50 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac™, 20 godzin w trybie GPS i do 3 tygodni w trybie zegarka (w zależności od ustawień)

 

 

Elevate — pomiar tętna na nadgarstku

Technologia pomiaru tętna na nadgarstku Elevate w zegarku fēnix 3 HR gwarantuje swobodę ambitnym sportowcom. Umożliwia ona śledzenie tętna na nadgarstku bez konieczności noszenia paska na klatce piersiowej3. Można nie tylko kontrolować swoją wydajność podczas treningów, lecz także śledzić codzienną aktywność dzięki funkcji całodobowego monitorowania tętna i uzyskiwać dokładniejsze informacje dotyczące kalorii spalonych w ciągu dnia.

 

 

Pomiar wydajności na wiele sposobów podczas uprawiania różnych dyscyplin sportu

Zegarek Fenix 3 Sapphire HR powstał z myślą o sportowcach, którzy chcą mierzyć swoją wydajność w różnych dyscyplinach. To zegarek nie tylko do biegania, lecz także do innych dyscyplin, takich jak treningi pływackie, narciarstwo, sporty wioślarskie, w tym pływanie z wiosłem na desce, a nawet golf. Podczas treningów pływackich zegarek Fenix 3 mierzy dystans, tempo, liczbę ruchów i inne parametry. W trybie skiboardingu zegarek monitoruje całodzienną aktywność, zapewniając pomiar prędkości, dystansu i różnicy wzniesień oraz dostęp do automatycznego licznika zjazdów (z funkcją Auto Pause na czas jazdy wyciągiem) itp., a wszystkie te dane są zawsze na wyciągnięcie ręki. Zegarek Fenix 3 zapewnia wioślarzom szczegółowe dane, takie jak liczba, tempo, a nawet efektywność ruchów, wykorzystując podczas treningów funkcję Virtual Partner. Tryb golfowy zapewnia informacje o odległości do przedniej, środkowej oraz tylnej części greenów w przypadku każdego pola golfowego pobranego z serwisu Garmin Connect™. Zegarek Fenix 3 może nawet posłużyć jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+® może kontrolować kamery sportowe VIRB®.

 

 

Dowód Twojego potencjału

Zegarek Fenix 3 Sapphire HR wyposażono w dodatkowe funkcje treningowe, dzięki którym dowiesz się wszystkiego o swojej formie i sprawności. Funkcja szacowania pułapu tlenowego analizuje dane, takie jak prędkość biegania, ilość uderzeń serca na minutę i zmienność tętna, na podstawie których oblicza maksymalną ilość tlenu, jaką organizm może wykorzystać w ciągu minuty. Śledzenie zmian pozwala obserwować poprawę własnych wyników i porównywać je z wynikami znajomych. Pozostałe pomiary kondycji to m.in. funkcja asystenta odpoczynku, która obejmuje czas odpoczynku i kontrolę odpoczynku, a dodatkowo funkcja symulatora wyścigu pozwala określić idealny czas ukończenia wyścigu na podstawie aktualnego szacowanego pułapu tlenowego.

 

 

Wszystkie statystyki dotyczące biegacza

W przypadku wymagających biegaczy zegarek fēnix 3 HR z opcjonalnym czujnikiem HRM-Run rejestruje szczegółowe statystyki, które umożliwiają lepsze poznanie swojej kondycji i poprawę osiągnięć:

 

Zaawansowana dynamika biegu umożliwia analizę biegu1:  

 • Odchylenie pionowe i odchylenie od długości — wysokość 'odbicia' podczas biegu oraz stosunek korzyści do długości kroku

 • Czas i bilans kontaktu z podłożem — czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu oraz symetria biegu

 • Rytm — liczba kroków na minutę

 • Długość kroku — dokładny pomiar bieżącego tempa

 

 

Funkcja statystyk fizjologicznych mierzy tętno w celu dostarczenia informacji, takich jak:

 • Natężenie wysiłku — zegarek fēnix 3 mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku. Wynik jest przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku

 • Przygotowanie wydolnościowe —  po biegu trwającym od 6 do 20 minut zegarek fēnix 3 umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji

 • Próg mleczanowy —  poprzez analizę tempa i tętna zegarek fēnix 3 określa moment, od którego mięśnie zaczynają gwałtownie słabnąć

 


 

Orientuj się w terenie

Zegarek Fenix 3 HR Elevate zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi.

Zegarek Fenix 3 zapisuje wykres śladu GPS, tworząc “elektroniczną ścieżkę śladu” podczas ruchu użytkownika. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny, obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych. Dzięki zegarkowi fēnix 3 możesz tworzyć kursy i podążać nimi, zaznaczyć do 1000 pozycji i do nich nawigować. Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie, korzystając z darmowej aplikacji komputerowej BaseCamp™  firmy Garmin.

 

 

Więcej niż czujniki ABC

Zegarek Fenix 3 Sapphire HR jest wyposażony w wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas. Urządzenie automatycznie kalibruje te czujniki przy użyciu sygnału GPS, co zapewnia najdokładniejsze dane. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające na dokładne śledzenie zmian wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. Trzyosiowy kompas elektroniczny stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie. Aby uzyskać dokładne pomiary temperatury, sparuj zegarek Fenix 3 z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe.

 

 

Dostosuj do własnych potrzeb

Można pobrać darmowe elementy ze strony  Connect IQ, aby nadać zegarkowi fēnix 3 HR osobisty charakter. Można spersonalizować tarczę zegarka, dodać pola danych oraz pobrać aplikacje i widżety, które pozwalają na szybki odczyt informacji.

  

Bądź na bieżąco

Zegarek fēnix 3 HR to inteligentne urządzenie, które zapewnia stały kontakt ze światem – dzięki funkcji powiadomień z telefonu wyświetlanych w zegarku² oraz funkcji punktu hotspot Wi-Fi, która automatycznie przesyła na bieżąco statystyki do serwisu Garmin Connect™ w ciągu dnia. Jeśli sobie tego życzysz, urządzenie fēnix 3 może nawet informować rodzinę i znajomych o Twojej bieżącej pozycji za pomocą funkcji LiveTrack². Zegarek fēnix 3 może zapewniać jeszcze więcej informacji w przypadku połączenia go z jednym z wielu opcjonalnych czujników Garmin ANT+, takich jak czujnik mocy pedałowania Vector® , czujnik temperatury tempe™ , czujnik dynamiki biegu HRM-Run i wiele innych.

 

Podnieś sobie poprzeczkę i ćwicz bez ograniczeń

 • Automatyczne przełączanie pomiędzy biegiem i wspinaczką - urządzenie automatyczne wykrywa zmiany wysokości i dostosowuje dane wyświetlane na ekranie.
 • Licznik dystansu wspinaczki śledzi całkowity wzrost wysokości podczas wszystkich aktywności.
 • GPS/GLONASS - obsługa dwóch systemów satelitarnych zapewnia większą niezawodność nawiązywania połączeń
 • Do 50 godz. pracy w trybie UltraTrack - ustawienie GPS włączające i wyłączające łączność w celu wydłużenia czasu pracy baterii pozwala osiągnąć do 50 godzin pracy.

Jako biegacz terenowy otrzymasz kompleksowy zestaw funkcji — od dokładnego pomiaru parametrów podczas biegu po funkcje nawigacyjne ułatwiające orientację poza utartymi szlakami. Fenix 3 obsługuje również system satelitarny GLONASS, zapewniając bardziej niezawodną łączność z satelitami. Co więcej, funkcje automatycznego przełączania pomiędzy biegiem i wspinaczką oraz licznik dystansu wspinaczki doskonale uzupełniają rozbudowaną funkcjonalność zegarka.

 

 

Zadbaj o maksymalną pewność siebie podczas eksploracji

Zegarek sportowy Fenix 3 to rozwiązanie opracowane z myślą o poszukiwaczach przygód, odkrywcach i alpinistach — gwarantujące najwyższą pewność siebie i bezpieczeństwo podczas osiągania celów i pokonywania trudnych warunków otoczenia. Zegarek Fenix 3 oferuje podstawowy zestaw narzędzi nawigacyjnych w postaci wysokościomierza, barometru i kompasu, jak również najdoskonalszą technologię nawigacji satelitarnej — GPS i GLONASS — zapewniającą najwyższy poziom dokładności.

 • Zapis ścieżki - pozwala na rejestrowanie trasy z użyciem nawigacji GPS w celu dokonania jej późniejszego przeglądu.
 • TracBack® pozwala na powrót do punktu startowego - pozwala odwrócić pokonaną ścieżkę, aby pokierować użytkownika do punktu początkowego.
 • Automatyczna kalibracja kompasu i wysokościomierza dokonuje pomiaru zmian pogody i ciśnienia atmosferycznego dla bieżącej wysokości.

 

 

Garmin Connect

Czas się poruszać. Garmin Connect to bezpłatny serwis społecznościowy, w którym aktywne osoby mogą zapisywać, planować i udostępniać swoje aktywności. Nawiąż łączność z innymi użytkownikami, aby podejmować wyzwania i brać udział w rywalizacji. Serwis jest dostępny dla komputerów i zgodnych urządzeń mobilnych.


 

Spersonalizuj swój zegarek Fenix 3

Spersonalizuj swój zegarek Fenix 3, pobierając bezpłatne dodatki z naszego sklepu Connect IQ. Możesz spersonalizować tarczę zegarka, dodać pola danych oraz pobrać aplikacje i widżety, które pozwolą na szybki odczyt informacji.

 

 

Bądź na bieżąco

Zegarek Fenix 3 to inteligentne urządzenie, które zapewnia stały kontakt ze światem – dzięki funkcji powiadomień z telefonu wyświetlanych w zegarku² oraz funkcji punktu hotspot Wi-Fi, która automatycznie przesyła na bieżąco statystyki do serwisu Garmin Connect™ w ciągu dnia. Jeśli sobie tego życzysz, urządzenie Fenix 3 może nawet informować rodzinę i znajomych o Twojej bieżącej pozycji za pomocą funkcji LiveTrack². Zegarek Fenix 3 może zapewniać jeszcze więcej informacji w przypadku połączenia go z jednym z wielu opcjonalnych czujników Garmin ANT+, takich jak czujnik mocy pedałowania Vector® , czujnik temperatury tempe™ , czujnik dynamiki biegu HRM-Run i wiele innych.

 

 

1Z opcjonalnymi czujnikami tętna i czujnikiem HRM-Run, do nabycia osobno.
² Telefon musi obsługiwać technologię Bluetooth® Smart.

 

Zegarek jest wyposażony w funkcje do treningów wielodyscyplinowych, biegów terenowych i nawigacji. Cechuje go wytrzymała i solidna konstrukcja uzyskana dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz inteligentne funkcje. Dostęp do platformy Connect Garmin pozwala spersonalizować tarczę zegarka, pola danych, widżety i aplikacje.

 

Garmin Connect — monitorowanie, analiza, udostępnianie i zachęta

 

Garmin Connect Mobile

Umożliwia łączenie się z urządzeniem Garmin Edge 510 lub 810 oraz wyświetlanie danych z usługi Garmin Connect w smartfonie.


Stworzone dla siebie

Garmin Connect i Twoje urządzenie Garmin tworzą doskonały duet. Przesyłając swoje aktywności czy pobierając plan treningów, zorientujesz się, że trudno o bardziej zgrany zespół.

 

Wsparcie społeczności

Przyłącz się do milionów użytkowników, którzy tak jak ty biegają, pedałują, pływają i wędrują. Możesz utworzyć grupę treningową, zbierać opinie i zachęty od znajomych i nie tylko.


 

PREZENTACJA VIDEO:


Specyfikacja

Własności fizyczne i działanie

 • Wymiary fizyczne: 51,5 × 51,5 × 16,0 mm
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: przekątna 30,4 mm
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 218 × 218 pikseli, kolorowy i odblaskowo-przezroczysty ekran MIP
 • Ekran dotykowy: Nie
 • Kolorowy wyświetlacz: Tak
 • Wyświetlacz z trybem odwróconych kolorów: Tak
 • Masa: Z paskiem silikonowym: 86 g
 • Bateria: Bateria litowo-jonowa o pojemności 300 mAh
 • Czas działania baterii: Do 40 godzin w trybie UltraTrac™, do 16 godzin w trybie treningu z GPS; do 3 tygodni w trybie zegarka (z całodobowym monitorowaniem tętna), Do 2 tygodni w trybie smartwatcha (z całodobowym monitorowaniem tętna).
 • Water rating: 10 ATM
 • Obsługa GPS: Tak
 • GLONASS: Tak
 • Bardzo czuły odbiornik: Tak
 • Wysokościomierz barometryczny: Tak
 • Elektroniczny kompas: Tak
 • Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem): Tak
 • Alert wibracyjny: Tak
 • Sterowanie muzyką: Tak
 • Znajdź mój telefon: Tak
 • Sterowanie kamerą VIRB: Tak
 • Funkcje zegarka: Aktualny czas (12/24 godz.), kalendarz (dzień/data),codzienny alarm, stoper, minutnik, alerty wschodu/zachodu słońca

Mapy i pamięć

 • Mapa bazowa: Nie
 • Kolorowe pełne mapy Course View: Nie
 • Wbudowana pamięć: 32 MB, dostępne 23 MB
 • Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): Tak
 • Waypointy/ulubione/pozycje:1000
 • Trasy: 30
 • Track log: 100 hours of activity data

Funkcje biegowe

 • Funkcja Virtual Pacer™ (porównuje tempo bieżące z docelowym) :Tak
 • Szacowany pułap tlenowy: Tak
 • Asystent odpoczynku: Tak
 • Symulator wyścigu: Tak
 • Dynamika biegu: Tak
 • Akcelerometr (oblicza dystans dla aktywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności używania czujnika na nogę): Tak
 • Osobiste rekordy: Tak

Funkcje rowerowe

 • Zgodność z urządzeniem Vector™: Tak
 • Kilka profili rowerów: Tak
 • Rowerowy czujnik prędkości/rytmu: Tak (opcjonalnie)

Funkcje biegowe i rowerowe

 • Czujnik tętna: Tak (nadgarstek)
 • Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem): Tak
 • Virtual Racer™ (konkuruj z swoimi poprzednimi rekordami): Tak
 • Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi ćwiczeniami): Tak
 • Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości):Tak
 • Auto Lap® (automatyczne rozpoczynanie nowego okrążenia): Tak
 • Auto Scroll (przełączanie stron z danymi podczas treningu): Tak
 • Multi-sport:Tak
 • Automatyczny trening Multisport (przełączanie między trybami sportowymi za 1naciśnięciem przycisku): Tak
 • Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń): Tak
 • Alert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego): Tak
 • Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu): Tak
 • Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków): Tak
 • Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna: Tak
 • Zliczanie spalonych kalorii: Tak
 • Training Effect (pomiar wpływu aktywności na Twoją wydolność aerobową): Tak
 • Dostosowywane ekrany: Tak
 • Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów): Tak
 • Shock Resistant: Tak

Funkcje pływackie

 • Dane dotyczące pływania w basenie (długości, dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie): Tak
 • Identyfikacja stylu pływackiego (np. styl dowolny): Tak
 • Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie): Tak
 • Treningi pływackie: Tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

 • Zgodność z własnymi mapami: Nie
 • Kalendarz myśliwski/wędkarski: Tak
 • Informacje o położeniu słońca i księżyca: Tak
 • Pomiar powierzchni: Tak

Funkcje śledzenia aktywności

 • Licznik kroków: Tak
 • Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków): Tak
 • Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności;wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować): Tak
 • Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu): Tak
 • Funkcja Jumpmaster: Nie

Funkcje żeglarskie

 • Wirtualna linia startu: Nie
 • Odliczanie czasu: Nie
 • Tryb asystenta halsowania: Nie
 • Pilot zdalnego sterowania do autopilota: Nie
 • Automatyczna, bezprzewodowa aktywacja systemu MOB: Nie
 • Wbudowany barometr i tabele pływów: Nie

Funkcje golfowe

 • Ręczne ustawianie pozycji (można dotknąć i przesunąć znacznik w celu dokładnego określenia dystansu) Nie
 • Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu) Tak
 • Odległość do początku, środka i końca greenów Tak
 • Odległość do lay-upów/doglegów Tak
 • Funkcja PinPointer Nie
 • Funkcja SwingTempo (mierzy czas back swingu i down swingu i przedstawia go w postaci stosunku liczbowego) Nie
 • Funkcja TempoTraining (sygnały dźwiękowe wskazują idealny stosunek backswingu i down swingu na poziomie 3:1) Nie
 • Funkcja SwingStrength™ (mierzy siłę uderzenia) Nie
 • Śledzenie statystyk (liczba puttów w każdej partii, liczba uderzeń na greeny i fairwaye, średnia odległość uderzeń) Nie
 • Digital scorecard
 • Zapisywanie pozycji (oznaczanie punktów szczególnych na polu do wykorzystania w przyszłości) Nie

Funkcje lotnicze

 • Baza(-y)portów lotniczych na świecie: Nie
 • Wysokościomierz z regulowanym ustawieniem ciśnienia: Nie
 • 3-osiowy kompas ze wskaźnikiem sytuacji horyzontalnej HSI: Nie
 • Wiele stref czasowych, w tym czas Zulu/UTC: Nie
 • Bezprzewodowe odbieranie planów lotów z aplikacji Garmin Pilot™: Nie

Garmin Connect®

 • Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych): Tak
 • Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera): Tak

Funkcje plotera nawigacyjnego

 • Tabele pływów: Nie

Dodatkowe

 • Obsługa aplikacji Connect IQ™: tak (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje)
 • Antena EXO™ (GPS/GLONASS): Tak
 • Sieć Wi-Fi®: Tak
 • ANT+®: Tak
 • Bluetooth® 4.0 LE: Tak
 • Ostrzeżenia pogodowe: Tak
 • UltraTrac: Tak
 • Obsługa czujnika temperatury tempe™: Tak
 • TracBack: Tak
 • Funkcje narciarskie: Tak
 • Pomiary fizjologiczne: Tak
 • SUP(pływanie z wiosłem na desce)/wioślarstwo: Tak

W zestawieGarmin Fenix 3 HR Elevate Silver Edition:
 • Zegarek Fenix 3 HR Elevate z czarnym silikonowym paskiem
 • Kabel USB/do ładowania
 • Dokumentacja

Garmin Fenix 3 HR Elevate Silver Titanium:

 • Zegarek Fenix 3 HR Elevate z czarnym silikonowym paskiem
 • Tytanowa bransoleta
 • Kabel USB/do ładowania
 • Dokumentacja

Gwarancja


 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie. 
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta
Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz:

Akcesoria

FAQ

 • Czy do zegarka Fenix 3 HR mogę dokupić paski? 4 czerwca 2018

  Tak, są one dostępne na zamówienie, prosimy o złożenie zamówienia mailowo lub skontaktowanie się telefonicznie.

Porównanie z podobnymi produktami

Garmin Fenix 5S Garmin Fenix 5 Garmin Fenix 5 Sapphire Performer Czarny z czarnym paskiem [010-01688-32] + GRATIS Garmin Fenix 5X Sapphire Stalowoszary z czarnym paskiem [010-01733-01] + PL TOPO 2018.4 + GRATIS Garmin Fenix 5X Sapphire Stalowoszary z czarnym paskiem [010-01733-01] + GRATIS

Garmin Fenix 5S

Garmin Fenix 5

Garmin Fenix 5 Sapphire Performer

Garmin Fenix 5X Sapphire + PL TOPO

Garmin Fenix 5X Sapphire

od 2549.00 zł
od 2549.00 zł
2699.00 zł
2349.00 zł
2249.00 zł
Dane fizyczne
Czujnik tętna (HR) - Na nadgarstku Na nadgarstku Na klatce piersiowej, Na nadgarstku Na nadgarstku Na nadgarstku
Przeznaczenie - Bieganie, Golf, Triathlon Bieganie, Golf, Triathlon Bieganie, Golf, Triathlon Bieganie, Golf, Triathlon Bieganie, Golf, Triathlon
Monitor aktywności - Tak Tak Tak Tak Tak
Odtwarzacz muzyki - Nie Nie Nie Nie Nie
Wodoodporność - Tak Tak Tak Tak Tak
Wysokościomierz - Tak Tak Tak Tak Tak
Nawigowanie po trasie - Tak Tak Tak Tak Tak
Kompas - Tak Tak Tak Tak Tak
Interwały - Tak Tak Tak Tak Tak
Asystent odpoczynku - Tak Tak Tak Tak Tak
Pułap tlenowy - Tak Tak Tak Tak Tak
Dynamika biegu - Tak Tak Tak Tak Tak
Powiadomienia z tel. - Tak Tak Tak Tak Tak
Dotykowy ekran - Nie Nie Nie Nie Nie
Bateria w spoczynku - 1 tyg. - 2 tyg. 1 tyg. - 2 tyg. 1 tyg. - 2 tyg. 1 tyg. - 2 tyg. 1 tyg. - 2 tyg.
Bateria w aktywności - 11h - 16h 11h - 16h Powyżej 20h Powyżej 20h Powyżej 20h
Obsługa map - Nie Nie Nie Tak Tak
WI-FI - Nie Nie Tak Tak Tak
Szafirowe szkiełko - Nie Nie Tak Tak Tak
wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij