Wyróżnienia i nagrody infolinia: 61 415 27 51 info@abcgps.pl zaloguj się koszyk (0)
Nagrody Opineo

Garmin Vivosmart 3

Dostawa gratis
od 549 zł
Wybierz wariant z dostępnych poniżej

 • Warianty
 • Gratis
 • Opis
 • Atrybuty
 • Specyfikacja
 • W zestawie
 • Gwarancja
 • Wsparcie

Warianty

 • Garmin Vivosmart 3 Czarny L [010-01755-23]

  Garmin Vivosmart 3 Czarny L [010-01755-23] 549.00 zł Dostępny na magazynie Wysyłamy natychmiast
 • Garmin Vivosmart 3 Czarny S/M [010-01755-20]

  Garmin Vivosmart 3 Czarny S/M [010-01755-20] 549.00 zł Dostępny na magazynie Wysyłamy natychmiast
 • Garmin Vivosmart 3 Fioletowy S/M [010-01755-21]

  Garmin Vivosmart 3 Fioletowy S/M [010-01755-21] 549.00 zł Dostępny na magazynie Wysyłamy natychmiast
 • Garmin Vivosmart 3 Niebieski S/M [010-01755-22]

  Garmin Vivosmart 3 Niebieski S/M [010-01755-22] 549.00 zł Dostępny na magazynie Wysyłamy natychmiast

Gratis

Opis


OPIS PRODUKTU:

Inteligentny monitor aktywności z narzędziami do pomiaru tętna i monitorowania kondycji na nadgarstku

 • Zapewnia narzędzia do monitorowania kondycji, takie jak pułap tlenowy, wiek sprawnościowy i trening siłowy
 • Monitor samopoczucia z całodziennym pomiarem obciążeń
 • Ciągłe monitorowanie tętna dzięki technologii nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate™1
 • Śledzenie kroków, pokonanych pięter, spalonych kalorii, minut intensywnej aktywności, snu i wielu innych
 • Możliwość noszenia podczas pływania i prysznica 2
 • Czas działania baterii: do 5 dni 3

Twój monitor aktywności nie definiuje Ciebie, ale to co z nim robisz - z pewnością może. vívosmart 3 oferuje dyskretny, lecz atrakcyjny charakter, by dopasować się do każdej stylizacji, oraz inteligentne funkcje, by zawsze pozostawać w gotowości. Śledź aktywność, monitoruj swoje tętno, odbieraj inteligentne powiadomienia  i uzyskaj dostęp do szczegółowych danych o kondycji, takich jak szacowany pułap tlenowy i wiek sprawnościowy.

 

 

Dopełnij swój styl, zamiast go zmieniać. Inteligentny monitor aktywności vívosmart 3 ma elegancki wygląd i ukryty wyświetlacz, który jest widoczny tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz. Monitoruj swoją aktywność, w tym kroki, pokonane piętra, minuty intensywnej aktywności i inne1. Urządzenie jest także wyposażone w funkcję Move IQ™, która automatycznie wykrywa moment rozpoczęcia aktywności, oraz funkcję powiadomień z telefonu2, które są wyświetlane w urządzeniu na nadgarstku. Z kolei technologia nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate™ zapewnia monitorowanie pulsu1 przez całą dobę oraz dostęp do narzędzi monitorowania kondycji i dobrego samopoczucia. Oceń swój poziom sprawności fizycznej dzięki szacowanemu pułapowi tlenowemu, a nawet sprawdź swój przybliżony wiek sprawnościowy. Możesz też monitorować dobre samopoczucie na podstawie całodziennego pomiaru wysiłku. Nowe profile aktywności i funkcja liczenia powtórzeń dodatkowo ułatwiają trening.

1 Dokładność monitorowania aktywność

2 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonemSubtelny, stylowy i inteligentny

Twoje poczucie stylu określa Cię. vívosmart 3 może uzupełnić ten styl, nie dominując nad nim. Wyposażone w wąską, dyskretną bransoletkę urządzenie vívosmart 3 jest tak modne, jak Twoja garderoba. Co więcej, to mistrz subtelności. Jego ukryty wyświetlacz jest widoczny tylko wtedy, gdy tego chcesz. Gdy nie korzystasz z niego - znika. To idealny towarzysz w biurze, na siłowni, na basenie i każdym innym miejscu.

 

 

Prawdziwie ukryty wyświetlacz

To Ty jesteś na pierwszym planie - nie Twój monitor aktywności. Dlatego właśnie vívosmart 3 został wyposażony w ukryty wyświetlacz, który jest widoczny tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz. Gdy nie korzystasz z niego - znika. Dzięki temu vívosmart 3 to idealne akcesorium, które będzie pasować do każdego stylu: zarówno do odważnych, ekspresyjnych kreacji, jak też do szykownych i bardziej stonowanych.


 

Codzienne monitorowanie kondycji

Dzięki technologii nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate 1, monitor aktywności vívosmart 3 oferuje wiele doskonałych funkcji, które ułatwiają określenie bieżącego poziomu sprawności fizycznej. Jest to, na przykład, nasz pierwszy dedykowany monitor aktywności, który oferuje pomiar szacowanego pułapu tlenowego. Może nawet określić wiek sprawnościowy, który można obniżyć dzięki ciężkiej pracy i regularnym ćwiczeniom.


Całodzienny pomiar wysiłku

Chcesz wiedzieć, jak twoje ciało reaguje na zmiany w natężeniu wysiłku? vívosmart 3 nieustannie monitoruje zmienność tętna, czyli elastyczność pracy serca. Ten parametr pozwala zobrazować reakcję ciała na wysiłek fizyczny i obciążenie emocjonalne. Reakcję na wysiłek możesz wyświetlać na bieżąco w urządzeniu lub synchronizować te dane z serwisem Garmin Connect™ i później sprawdzać, jak poziom wysiłku wahał się w ciągu dnia.

 

 

Całodzienny pomiar obciążeń

Urządzenie vívosmart 3 mierzy każde uderzenie serca, monitorując zmienność tętna (HRV). Możesz spojrzeć na wykres na urządzeniu, gdy tylko usiądziesz lub zaczniesz odpoczynek. Wzrost poziomu oznacza wyższy poziom obciążeń. Skąd się biorą? Źródłem może być wysiłek fizyczny i stres emocjonalny. Urządzenie vívosmart 3 pomaga w zidentyfikowaniu zbędnych obciążeń, co ułatwia walkę z nim.

Automatyczne śledzenie aktywności

Funkcje śledzenia aktywności urządzenia vívosmart 3 obejmują liczenie kroków, pokonanych pięter, spalonych kalorii, minut intensywnej aktywności itp. Funkcja Move IQ™ automatycznie wykrywa ćwiczenia, taki jak chód, pływanie, jazda rowerze czy trening na maszynie eliptycznej. Może także automatycznie rozpocząć chód lub bieg z pomiarem czasu. Możesz więc swobodnie wstać i zacząć się ruszać, a urządzenie vívosmart 3 zarejestruje Twoje aktywne życie. Jak zawsze, swoje działania możesz sprawdzić później w Garmin Connect™, naszej społeczności internetowej.

 

Oszacuj pułap tlenowy

vívosmart 3 to nasz pierwszy monitor aktywności oferujący funkcję szacowanego pułapu tlenowego, która analizuje dane tętna uzyskane z pomiarów na nadgarstku i na tej podstawie określa przybliżony poziom sprawności fizycznej. Również w oparciu o dane pułapu tlenowego vívosmart 3 może oszacować wiek sprawnościowy, który z czasem może ulec obniżeniu dzięki ciężkiej pracy i ćwiczeniom.

 

 


Trening siłowy i liczenie powtórzeń

vívosmart 3 oferuje funkcję treningu siłowego, która automatycznie liczy powtórzenia. To pozwala śledzić ćwiczenia, powtórzenia i serie, a nawet odpoczynek, więc możesz zrezygnować z zapisków w notesie. Po zakończeniu treningu i zsynchronizowaniu danych z serwisem Garmin Connect można je przeglądać w urządzeniu mobilnym lub komputerze i sprawdzić, czego udało Ci się dokonać.

 

 

Osobisty licznik powtórzeń

Ideał dla fanów siłowni. Stworzyliśmy towarzysza ćwiczeń, który doskonale sprawdza się w liczeniu powtórzeń. Gdy rozpoczniesz aktywność treningu siłowego w urządzeniu vívosmart 3, zarejestruje ono ćwiczenia, powtórzenia i serie, a także czasy wysiłku i odpoczynku, dzięki czemu możesz zostawić notes w domu. Dane te są przesyłane do serwisu Garmin Connect podczas synchronizacji, dzięki czemu możesz przejrzeć swoje ćwiczenia w nawet bardziej szczegółowy sposób.

 

Łączność z telefonem

Po połączeniu z telefonem w urządzeniu vívosmart można wyświetlać wiadomości e-mail, SMS-y, powiadomienia z sieci społecznościowych i wiele innych. Aby pomóc Ci w śledzeniu aktywnego trybu życia w możliwie wygodny sposób, dodaliśmy nawet sterowanie muzyką i kamerą sportową VIRB® za pomocą kliku szybkich dotknięć.

 

 

Powiadomienia z telefonu i inteligentniejsze funkcje

Aby pomóc w śledzeniu aktywnego trybu życia, możesz wyświetlać wiadomości e-mail, wiadomości tekstowe i powiadomienia z sieci społecznościowych bezpośrednio w urządzeniu na nadgarstku. Inne funkcje ułatwiające życie to automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect oraz zgodność z technologią TrueUp™, która umożliwia synchronizację różnych monitorów aktywności. W urządzeniu zajdziesz również elementy sterujące telefonem i muzyką.

 

 

Połącz się i startuj

Śledzenie swoich aktywności i osiągnięć jest łatwe. Monitor aktywności vívosmart 3 1 automatycznie łączy się z serwisem Garmin Connect,naszą społecznością internetową, w której możesz sprawdzić postępy, dołączyć do wyzwań, a nawet udostępniać wyniki przez media społecznościowe. Garmin Connect to bezpłatny serwis internetowy, z którego można korzystać na smartfonie za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect™ Mobile. 

Czas się poruszać. Garmin Connect™ to bezpłatny serwis społecznościowy, w którym aktywni ludzie mogą zapisywać, planować i udostępniać swoje aktywności. Pobij swoje wcześniejsze wyniki dotyczące dziennej liczby kroków lub najlepszych biegów. Korzystaj z informacji Connect Insights1 dostosowanych do Twoich statystyk i nawyków, takich jak zachęty do poruszania się i porady dotyczące zdrowia. Nawiąż łączność z innymi użytkownikami, aby podejmować wyzwania i brać udział w rywalizacji. Dostępne dla komputerów i zgodnych urządzeń mobilnych.


 

1 Dokładność monitorowania aktywności
2 Sprawdź klasę wodoszczelności
3 Przy standardowym użytkowaniu. Czas pracy baterii może się różnić
4 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem


PREZENTACJA WIDEO:

Atrybuty

Śledzenie aktywności Tak
Monitorowanie snu Tak
Skład ciała Nie
Pomiar tętna Tak
GPS Nie
Wielodyscyplinowy Tak
Wodoodporność Tak
Dotykowy ekran Tak
Powiadomienia z tel. Tak
Czas działania 5 dni - 8dni

Specyfikacja

DANE TECHNICZNE:

Wymiary fizyczne i działanie:

 • Materiał paska: silikon 
 • Rozmiar etui/Rozmiar fizyczny: 
 • Szerokość: 18,5 mm 
 • Grubość: 9,8 mm
 • Długość (mały/średni): 197 mm
 • Długość (duży): 223 mm
 • Mały/średni: 122-188 mm w obwodzie
 • Duży: 148-215 mm w obwodzie
 • Masa: 20,4 g mały; 21,5 g duży
 • Klasa wodoszczelności: tak (pływanie)
 • Bateria: litowo-jonowa
 • Ekran dotykowy: tak
 • Typ wyświetlacza: OLED
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 9,6 mm × 19,2 mm
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 64 × 128 pikseli
 • Czas działania baterii: Do 5 dni
 • Pamięć/historia: 7 aktywności z pomiarem czasu, dane śledzenia aktywności z 14 dni
Cechy zegarka:
 • Czas/data: czas, data, stoper, minutnik, tryb „Nie przeszkadzać” i 8 dostosowywanych alarmów
 • Automatyczny czas letni: tak
 • Budzik: tak
 • Minutnik: tak
 • Stoper: tak
Czujniki
 • Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate: tak
 • Wysokościomierz barometryczny: tak
 • Akcelerometr: tak
 • Czujnik oświetlenia otoczenia: tak
Funkcje telefoniczne przydatne na codzień
 • Łączność: Bluetooth® Smart i ANT+
 • Powiadomienia z telefonu: tak
 • Prognoza pogody: tak
 • Sterowanie muzyką: tak
 • Znajdź mój telefon: tak
 • Pilot VIRB®: tak
 • Zgodność ze smartfonami: iPhone®, Android, Windows®
 • Zgodność z Garmin Connect Mobile: tak
 • Funkcja znajdź mój telefon: tak
Funkcje śledzenia telefonu
 • Licznik kroków: tak
 • Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować): tak
 • Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków): tak
 • Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu): tak
 • Spalone kalorie: tak
 • Piętra w górę: tak
 • Przebyty dystans: tak
 • Minuty intensywnej aktywności: tak
 • Funkcja TrueUp: tak
 • Funkcja Move IQ: tak
Funkcje szkolenia, planowania i analizy
 • Strony własnych danych: tak
 • Auto Lap®: tak
 • Konfigurowalne alerty: tak
 • Pułap tlenowy: tak
 • Historia aktywności w zegarku: tak
 • Alert wibracyjny: tak
 • Wiek sprawnościowy: tak
Funkcje związane z tętnem
 • Strefy tętna: tak
 • Alerty tętna: tak
 • Kalorie na podstawie tętna: tak
 • % maksymalnego tętna: tak
 • Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+ do sparowanego urządzenia): tak
Dodatkowe

 • Move IQ: tak
 • Zliczanie pokonanych pięter: tak
 • Minuty intensywnej aktywności: tak
 • Łączność bezprzewodowa: tak (ANT+ i Bluetooth Smart)
 • Wiek sprawnościowy: tak (przez aplikację Garmin Connect Mobile)
 • Dyskretny wyświetlacz: tak
 • Całodzienny pomiar obciążeń: tak
 • Trening siłowy/zliczanie powtórzeń: tak
 • Pogoda: tak (wymagane połączenie ze smartfonem)
 • Wybór tarczy zegarka: tak
 • Transmisja tętna: tak

W zestawie

ZESTAW ZAWIERA:

 • Inteligentny monitor aktywności vívosmart 3
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych
 • Dokumentacja
 • Instrukcja w j. polskim

Gwarancja

GWARANCJA:

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie. 
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta

Wsparcie


Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz: 

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij