Wyróżnienia i nagrody infolinia: 61 415 27 51 info@abcgps.pl zaloguj się koszyk (0)
Nagrody Opineo

Polar M600

Dostępny na magazynie Wysyłamy natychmiast
Dostawa gratis
od 1025 zł
Wybierz wariant z dostępnych poniżej

Zobacz co dostajesz gratis: Plecak turystyczny 10L (gr) Książka Haruki Murakami "O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu" (gr)

 • Warianty
 • Gratis
 • Opis
 • Atrybuty
 • Specyfikacja
 • W zestawie
 • Gwarancja

Warianty

 • Biały

  Polar M600 Biały 1025.00 zł Dostępny na magazynie Wysyłamy natychmiast
 • Czarny

  Polar M600 Czarny 1027.00 zł Dostępny na magazynie Wysyłamy natychmiast

Gratis

Opis


OPIS PRODUKTU:

Polar M600 to doskonałe połączenie dwóch światów: wiodącej technologii pomiaru tętna i możliwości systemu Android Wear.

Zegarek sportowy Polar M600 jest kompatybilny ze smartfonami z systemem Android™ 4.3+ lub iOS® 8.2+. Użytkownicy telefonów iPhone muszą posiadać model 5 lub nowszy. Odwiedź stronę g.co/WearCheck na telefonie, aby sprawdzić, czy jest on kompatybilny z systemem Android Wear. Połącz M600 ze swoim smartfonem i ciesz się funkcjami zegarka z systemem Android Wear. Możesz między innymi:
 • Otrzymywać powiadomienia z telefonu na Twoim zegarku.
 • Zarządzać połączeniami.
 • Odczytywać wiadomości SMS i e-mail oraz odpowiadać na nie.
 • Zegarek można także obsługiwać gestami nadgarstka i poleceniami głosowymi.
 


M600 wyposażony jest też w nadgarstkowy, optyczny czujnik tętna oraz system nawigacji GPS, a dzięki aplikacji Polar Twój zegarek uzupełnią inteligentne funkcje treningowe. Pozwól, aby Twój nowy zegarek sportowy zmotywował Cię do prowadzenia bardziej aktywnego, zdrowszego trybu życia.

Polar Flow to serwis internetowy zapewniający dostęp do informacji o treningach, aktywności i śnie. Twój zegarek M600, w połączeniu z serwisem i aplikacją Polar Flow, pomaga Ci efektywnie trenować i zrozumieć wpływ, jaki codzienne wybory i nawyki wywierają na Twoje samopoczucie.

Profile sportowe

Profile sportowe to zapisane ustawienia dla poszczególnych dyscyplin dostępne w aplikacji Polar na zegarku M600.

Aplikacja Polar na M600 posiada sześć domyślnych profili sportowych:

 • Ćwicz. grup.
 • Bieganie
 • Trening siłowy
 • Kolarstwo
 • Inny tr. w budynku
 • Inny tr. na zewn.

W aplikacji mobilnej lub serwisie Polar Flow możesz usuwać wybrane profile i dodawać nowe.

Dokładne ustawienia dla każdego profilu sportowego możesz określić w serwisie internetowym Polar Flow. Możesz na przykład tworzyć widoki treningowe dostosowane do poszczególnych dyscyplin sportowych, które uprawiasz, i wybierać dane, które mają być w nich uwzględnione: tętno, prędkość czy dystans – wybierz to, co najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i stylowi Twojego treningu.

Aplikacja Polar w modelu M600 umożliwia jednoczesne zapisanie 20 profili sportowych. W aplikacji mobilnej lub serwisie Polar Flow możesz zapisywać nieograniczoną liczbę profili. 

 
Zaprojektowany do codziennego użytku. Zoptymalizowany pod kątem sportu.

Polar M600 to wodoodporny smartwatch z unikatowymi funkcjami Smart Coaching firmy Polar, zapewniającymi cenne wskazówki treningowe na podstawie danych rejestrowanych podczas aktywności. Funkcje Polar Smart Coaching pozwalają na analizę danych trenignowych użytkownika, który może skupić się jedynie na tym, co dla niego najważniejsze.
 
 
 


Funkcje GPS

Zegarek M600 posiada wbudowany system GPS, umożliwiający dokładny pomiar prędkości i dystansu podczas uprawiania wielu dyscyplin plenerowych. Po zakończonym treningu z aplikacją Polar możesz zobaczyć przebytą trasę na mapie w aplikacji i serwisie Polar Flow.

Model M600 posiada następujące funkcje GPS:

 • Wysokość n.p.m.: rzeczywisty pomiar wysokości nad poziomem morza.
 • Dystans: dokładny pomiar dystansu w trakcie treningu i poza nim.
 • Prędkość/tempo: dokładny pomiar prędkości/tempa w trakcie treningu i poza nim.

Pamiętaj, że zapis GPS wyłącza się w trybie oszczędzania baterii. Tryb oszczędzania energii włączy się automatycznie, gdy poziom naładowania akumulatora spadnie do 5%.


Pomiar kadencji z nadgarstka

Pomiar kadencji z nadgarstka umożliwia dostęp do informacji o kadencji biegu bez konieczności korzystania z osobnego sensora biegowego. Pomiar kadencji z nadgarstka wykonywany jest za pomocą wbudowanego akcelerometru.

Pomiar kadencji z nadgarstka dostępny jest w następujących dyscyplinach: spacer, jogging, bieg, bieg po asfalcie, bieg lekkoatletyczny, bieg górski, trening na bieżni i bieg ultra.

 


  
 

Smartwatch z systemem Android Wear 2.0 zoptymalizowany pod kątem sportu

Polar M600 pozwala na pełne wykorzystanie możliwości systemu Android Wear 2.0. Odbieraj powiadomienia z kalendarza, czytaj wiadomości i odpowiadaj na nie, słuchaj muzyki, sprawdzaj swoją lokalizację na mapie i zyskaj dostęp do licznych aplikacji ze sklepu Google Play™.


 

Poproś Google o pomoc*

Znajduj odpowiedzi i wykonuj zadania, nawet gdy masz zajęte ręce. Odpowiedz na wiadomość, ustaw powiadomienie lub zapytaj o wskazówki dojazdu. Po prostu przytrzymaj przycisk zasilania lub powiedz „OK Google”.
 
*Funkcja nie jest dostępna we wszystkich językach
 
 
 


Do startu. Gotowi? Muzyka!

Kontroluj odtwarzanie muzyki za pomocą swojego zegarka.
Odpowiadaj na wiadomości

Łatwo i szybko wysyłaj krótkie wiadomości: stukając na klawiaturze, przesuwając po niej palcem lub pisząc palcem po ekranie.


 

Nie przeoczysz niczego

Sprawdzaj powiadomienia i alerty, np. o zbliżającym się spotkaniu.
Sprawdź, gdzie się znajdujesz

Znajdź drogę i ciekawe miejsca w okolicy.


 

Prognoza pogody zawsze pod ręką

Teraz możesz sprawdzić lokalną prognozę pogody, gdziekolwiek będziesz, aby dostosować do niej swoje plany.
Ekran odpowiedni na każdą sytuację

Android Wear 2.0 umożliwia spersonalizowanie informacji wyświetlanych na ekranie zegarka.

Funkcje Smart Coaching w smartwatchu

Polar M600 to sportowy smartwatch z GPS zaprojektowany przez pionierów z zakresu pomiaru tętna i funkcji Smart Coaching.

 


Solidność wykonania

Smartwatch stworzony do sportu

Polar M600 jest solidny i trwały. Oprócz kolorowego ekranu dotykowego, wyposażono go także w 2 przyciski umożliwiające łatwą obsługę podczas treningu. Wymienne, silikonowe paski są dostępne w kolorach czarnym, białym i czerwonym.
 

 


Program treningu biegowego

Przygotowuj się do wybranego wydarzenia, stosując spersonalizowany program treningu biegowego, dostępny w serwisie Polar Flow. Wybierz jeden z czterech różnych dystansów - bieg na 5 km, 10 km, półmaraton lub maraton - i zyskaj kompleksowy plan treningów, który Ci pomoże osiągnąć cel. 

Wiele osób trenujących indywidualnie, nie wie jak często i jakie ćwiczenia wykonywać. Z pomocą przychodzi Program Treningu Biegowego. Jest to spersonalizowany plan treningowy, trwający od 9 do 14 tygodni, który bazuje na poziomie sprawności fizycznej użytkownika. Jeśli użytkownik korzystał już wcześniej z serwisu internetowego Polar Flow, program samodzielnie oszacuje poziom aktywności fizycznej, opierając się na danych dostępnych w serwisie. Program Treningu Biegowego składa się z trzech części: treningu bazowego, treningu przygotowującego i taperingu, a także zawiera dodatkowe ćwiczenia rozciągające, siłowe i mięśni głębokich.

Po utworzeniu programu, plan treningu zostanie zsynchronizowany z urządzeniem Polar. Użytkownik może sprawdzić cel na dany dzień w kalendarzu na swoim urządzeniu treningowym, w zakładce Dziennik, a następnie rozpocząć ćwiczenia. 

Running Index - dostarcza informacji o efektywności biegu

Jeśli chcesz uzyskać najwyższą efektywność biegu, funkcja ta bardzo Ci w tym pomoże. Regularne korzystanie z tej funkcji pozwoli Ci określić efektywność biegu. Wskaźnik Running Index jest określany automatycznie w oparciu o tętno i prędkość mierzone przez sensor GPS lub sensor biegowy. Wysoka wartość wskaźnika oznacza, że możesz biegać szybciej przy mniejszym wysiłku. W pulsometrze V800 funkcja ta uwzględnia także nachylenie terenu.
 

 
Podsumowanie aktywności

Mierzy poziom dziennej, tygodniowej i miesięcznej aktywności, pokazując jak decyzje użytkownika pomagają w zachowaniu zdrowia i kondycji fizycznej. 
Monitor aktywności

Pokazuje aktywność użytkownika w ciągu dnia i zapewnia praktyczne wskazówki, pozwalające na osiągniecie dziennego celu.
Inteligentny licznik kalorii

Dzięki niemu dokładnie wiesz, ile kalorii udało Ci się spalić. Informacje oparte są na takich parametrach jak masa Twojego ciała, wiek, wzrost, płeć, maksymalne tętno (HRmaks.) oraz intensywność treningu.

OwnCal to najdokładniejszy licznik spalonych kalorii na rynku. Pozwala określić liczbę kalorii spalonych podczas treningu w oparciu o Twoją masę ciała, wiek, wzrost, płeć, maksymalne tętno (HRmaks.) oraz intensywność treningu.
Training Benefit 

Zapewnia motywujące informacje o wpływie treningu na organizm, natychmiast po jego zakończeniu.

Informacje zwrotne wyświetlane niezwłocznie po zakończeniu treningu motywują do dalszej pracy. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie korzyści przynoszą różne sesje treningowe, funkcja ta poda Ci wszystkie istotne informacje. Po każdej sesji wyświetlane jest krótkie podsumowanie, a szczegółowe dane zapisywane są w pliku treningowym lub przesyłane celem dalszej analizy na stronie flow.polar.com / polarpersonaltrainer.com.
Dostosowywane profile sportowe

Polar zapewnia ponad sto różnych profili sportowych, które umożliwiają wybór dyscypliny odpowiedniej do Twoich treningów oraz generowanie podsumowań i informacji właściwych dla danej aktywności. Różne profile sportowe posiadają własne algorytmy i prezentują bardzo dokładne dane, np. o liczbie spalonych kalorii. Zarządzaj swoimi profilami sportowymi w serwisie internetowym Flow.


 

 Najlepsze funkcje systemu Android Wear 2.0

Polar M600 z Android Wear 2.0 pozwala w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje ciągle powiększający się świat Android Wear. To wszystko dzięki aplikacjom spełniającym wszelkie potrzeby użytkownika, w tym te do obsługi muzyki, związane z pomiarem danych treningowych, stylem życia i serwisami społecznościowymi.
 Kompatybilne aplikacje
 • Strava - Monitoruj wszystkie aspekty swojej aktywności i dziel się nimi z milionami sportowców z całego świata 
 • Lifesum - Lifesum udziela użytkownikom wskazówek dotyczących żywienia. Chcesz zrzucić kilka kilogramów, rozbudować masę mięśniową, czy po prostu żyć zdrowiej? Lifesum pokaże Ci, że wystarczy zmienić niektóre codzienne nawyki, aby zmienić swoje życie.
 • Hole 19 - Precyzyjne odległości GPS dla ponad 40 000 pól golfowych na całym świecie.
 
Android Wear 2.0 pracuje z systemami Android oraz iOS

Posiadasz telefon z systemem Android™ albo iPhone? Polar M600 z Android Wear 2.0 doskonale obsługuje oba rodzaje systemów operacyjnych. Zyskaj dostęp do tysięcy aplikacji w sklepie Google Play - bezpośrednio w zegarku.
 


Polar Flow - świat treningu i aktywności

Polar Flow to aplikacja, w której możesz kontrolować swoje treningi, aktywność i sen. Monitoruj swoją aktywność, analizuj postępy i stawiaj przed sobą nowe wyzwania za pomocą Polar Flow - kompleksowej platformy do monitorowania treningów i dziennej aktywności, dostępnej na komputerach i urządzeniach mobilnych.
 
 
Zorganizuj się

Planuj treningi i wyznaczaj cele. Monitoruj treningi przy użyciu Polar M600, a także analizuj swoją kondycję i stan zdrowia w Polar Flow.

Zyskaj motywację 

Monitorowanie długoterminowych celów może stać się dla Ciebie źródłem motywacji. Zobacz zaawansowaną analizę swoich osiągnięć z wykresami i statystykami.

Korzystaj z funkcji społecznościowych

Pokazuj wyniki treningów znajomym... lub całemu światu. Dowiedz się, co robili inni użytkownicy i gdzie trenowali.

*Android Wear wymaga telefonu z systemem Android 4.3 lub iOS 9. Obsługiwane funkcje mogą być różne zależnie od systemu. Aby sprawdzić, czy Twój telefon jest kompatybilny, odwiedź witrynę g.co/wearcheck.
  

KLUCZOWE CECHY:
 • Pomiar tętna z nadgarstka
Zegarek Polar M600 korzysta z technologii pomiaru tętna z nadgarstka, opracowanej przez firmę Polar, zoptymalizowanej pod kątem tego urządzenia. Wystarczy dopasować pasek i można zacząć trenować.
 • Wbudowany sensor GPS
Zegarek Polar M600 wyposażony został w szybko i precyzyjnie działający sensor GPS, który na bieżąco rejestruje informacje o prędkości i dystansie, a także zapisuje pokonaną trasę.
 • Parametry dotyczące pływania
Dzięki zegarkowi Polar M600 (IPX8) możesz sprawdzać swoje pomiary pływackie z obiektów zamkniętych, takie jak odległość i tętno, liczba cykli na minutę i na długość basenu.
 • Monitorowanie snu
Automatycznie monitoruje czas i jakość snu. Sprawdzaj i poznawaj wzorce swojego snu w serwisie internetowym i aplikacji Polar Flow.
 • Kompatybilne akcesoria
Polar M600 jest kompatybilny z nadajnikiem na klatkę piersiową Polar H10.
 • Całodobowy pomiar aktywności
Monitoruj swoją aktywność przez całą dobę przy użyciu wodoodpornego zegarka Polar M600: liczbę kroków, przebyty dystans i spalone kalorie.
 • Smartwatch z GPS
Mierzy prędkość, dystans i zapisuje trasę dzięki wbudowanemu sensorowi GPS i GLONASS.
 • Zyskaj dostęp do Polar Smart 
Trenuj mądrzej dzięki unikatowym i wyjątkowym funkcjom Polar Smart Coaching, zaprojektowanym pod kątem sportu, fitnessu i monitorowania kondycji.
 • Uzyskaj porady w trakcie ćwiczeń
Otrzymuj powiadomienia i informacje o spotkaniach, proś Google o pomoc i odpowiadaj na wiadomości - to wszystko możesz zrobić przy użyciu urządzenia na nadgarstku.
 • Muzyka podczas ćwiczeń
Steruj muzyką za pomocą swojego zegarka. Zostaw telefon w domu. Teraz masz do dyspozycji usługę Muzyka w Google Play i 4 GB wbudowanej pamięci do odtwarzania muzyki.PREZENTACJA WIDEO:
 
 
 
 

Atrybuty

Pomiar tętna (HR) Na nadgarstku
Przeznaczenie Triathlon
Przeznaczenie Bieganie
Monitor aktywności Tak
Odtwarzacz muzyki Nie
Wodoodporność Tak
Wysokościomierz Tak
Nawigowanie po trasie Tak
Kompas Nie
Interwały Tak
Asystent odpoczynku Tak
Pułap tlenowy Nie
Dynamika biegu Tak
Powiadomienia z tel. Tak
Dotykowy ekran Tak
Bateria w spoczynku 1 tyg. - 2 tyg.
Bateria w aktywności 6h - 10h
Obsługa map Tak
WI-FI Tak
Szafirowe szkiełko Nie

Specyfikacja

DANE TECHNICZNE:

 • Masa: 63 g
 • Wymiary: 45 x 36 x 13 mm
 • Wyświetlacz: transmisyjny TFT 1,30", 240 x 240 pikseli, 260 ppi
 • System operacyjny: ANDROID WEAR
 • Procesor: MediaTek MT2601, Dual-Core 1,2 GHz procesor based on ARM Cortex-A7
 • Pojemność pamięci: 4 GB pamięci wewnętrznej + 512 MB RAM
 • Typ baterii: akumulator Li-Po 500 mAh
 • Czas pracy (Android): 2 dni/8 godzin treningu
 • Czas pracy (iOS): 1 dzień/8 godzin treningu
 • Czas ładowania: do dwóch godzin.
 • Sensor pomiaru tętna: Optyczny, składający się z 6 diod LED
 • Sensory: Akcelerometr, czujnik natężenia oświetlenia, żyroskop, emiter wibracji, mikrofon
 • Temperatura pracy: od -10°C do +50°C/od 14°F do 122°F
 • Temperatura ładowania: od 0°C do +40°C/od 32°F do 104°F
 • Materiał wykonania: Urządzenie -  szkło corning® gorilla® glass 3poliwęglan/tworzywo akrylonitrylo-butadieno-styrenowe + 30% włókna szklanego, stal nierdzewna, metakrylan polimetylu, poliamid /Pasek na rękę - silikon, poliwęglan, stal nierdzewna
 • Dokładność nawigacji GPS: Dystans ±2%, prędkość ±2 km/h
 • Częstotliwość odświeżania: 1 s
 • Wodoszczelność: Nadaje się do używania podczas pływania (IPX8 10 m) - Nadaje się do używania podczas pływania i kąpieli. Ochrona przed wodą i deszczem. Nie nadaje się do używania podczas nurkowania i uprawiania szybkich sportów wodnych. Dotyczy normy IEC 60529
 • Kompatybilność: Android Wear wymaga telefonu z systemem Android 4.3 lub iOS 8.2+. Obsługiwane funkcje mogą być różne zależnie od platformy. Aby sprawdzić, czy Twój telefon jest kompatybilny, odwiedź witrynę g.co/wearcheck.
 • Łączność: Bluetooth® 4.2 Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • Przyciski: 2 przyciski: przycisk zasilania i przycisk przedni do szybkiego sterowania treningiem
 • Paski: Silikonowe
 • Języki interfejsu: Duński, holenderski, angielski turecki, szwedzki, hiszpański, rosyjski, portugalski, indonezyjski, niemiecki, francuski, fiński, włoski, japoński, polski, norweski, koreański

W zestawie

ZESTAW ZAWIERA:

 • Zegarek Polar M600
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Kabel USB
 • GRATISY wyszczególnione w ofercie

        Gwarancja

        GWARANCJA:

        • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
        • Okres gwarancji: 24 miesiące

        wróć do góry
        Strona korzysta z plików Cookies

        Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

        OK, zamknij