Wyróżnienia i nagrody infolinia: 61 415 27 51 info@abcgps.pl zaloguj się koszyk (0)
Nagrody Opineo

Tomtom Go 520 (DOŻYWOTNIA AKTUALIZACJA MAP)

Dostępny na magazynie Wysyłamy natychmiast
Dostawa gratis
1048 zł

Oblicz wysokość raty

 • Gratis
 • Opis
 • Atrybuty
 • Mapy
 • Specyfikacja
 • W zestawie
 • Gwarancja
 • Produkty powiązane

Gratis

OpisPoznaj TomTom GO 520 — inteligentniejsze, szybsze i lepiej połączone urządzenie nawigacyjne. Łączność Wi-Fi® umożliwia aktualizowanie bez korzystania z komputera. Sterowana głosem funkcja dzwonienia z zestawem głośnomówiącym oraz komunikaty ze smartfonu zapewniają łączność i bezpieczeństwo. Dzięki aplikacji TomTom MyDrive zaplanujesz trasy na telefonie, a urządzenie nawigacyjne będzie gotowe do drogi, zanim jeszcze wsiądziesz do samochodu. Dołączone są bezpłatne dożywotnie mapy oraz aktualizacje dotyczące ruchu drogowego i fotoradarów, a także ostrzeżenia o strefach pomiaru średniej prędkości. Ekran o przekątnej 5 cali.

 • Dożywotnie mapy (świat)
 • Dożywotnia usługa Fotoradary
 • Aplikacja MyDrive Cloud
 • Usługa TomTom Traffic w smartfonie
 • Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym
 • Aktualizacje przez sieć Wi-Fi
 • Wiadomości ze smartfonu
 • Zgodność z Siri i Google Now™
 • Ruchomy uchwyt magnetyczny


Sprawniej

Inteligentniejszy niż kiedykolwiek wcześniej, najnowszy TomTom GO płynnie integruje się z Twoim telefonem. Może odczytywać wiadomości tekstowe i umożliwia pełne wykorzystanie asystenta telefonu. Wbudowany moduł Wi-Fi sprawia, że pobieranie aktualizacji dowolnej z Twoich map jest niezwykle łatwe. Komputer nie jest już potrzebny!Szybciej

TomTom GO to najwydajniejsze urządzenie nawigacyjne, jakie dotychczas zbudowaliśmy — uczy się Twoich nawyków i na tej podstawie przewiduje miejsca docelowe, by ograniczyć czas spędzany w podróży. Uruchamianie urządzenia i planowanie tras przebiega bardzo szybko. Wystarczy zadokować urządzenie w specjalnym magnetycznym uchwycie i za kilka sekund będzie można ruszać w trasę.
Unikanie korków

Unikanie korków nie jest już tylko sprytną funkcją, ale stało się integralną częścią nawigacji ze wskazówkami dotyczącymi trasy. Dzięki usługom TomTom oferującym za darmo najnowsze informacje o ruchu drogowym, mapy oraz lokalizacje fotoradarów, wszystkie podróże są doskonale dopasowane do kierowcy. To jak podróż osobistym pasem ruchu dla uprzywilejowanych pojazdów przez całą drogę do celu. Teraz dzięki aktualizacjom przesyłanym przez Wi-Fi bycie na bieżąco jest proste.

Możesz wyznaczyć drogę omijającą korki, a poza tym otrzymywać ostrzeżenia o nieprzewidzianych sytuacjach na drodze. System ostrzegający o korkach wyświetli powiadomienie umożliwiające szybkie i bezpiecznie wyhamowanie. Dzięki sieci milionów kierowców korzystających z urządzeń TomTom możesz zawsze otrzymywać informacje o sytuacji na drodze, siedząc bezpiecznie w samochodzie.

Przewidywanie tras

Urządzenie TomTom GO inteligentnie przewiduje nawigację w oparciu o najczęściej pokonywane trasy, dzięki czemu wystarczy wsiąść do samochodu i jechać. Oznacza to, że jeśli na często pokonywanej trasie jest zbyt duży ruch, urządzenie wytyczy trasę omijającą korek, aby nie trzeba było tracić czasu — a przy okazji można poznać nowe drogi.

Podróże nie muszą być źródłem stresu, gdyż TomTom mierzy nawet prędkość w strefach pomiaru średniej prędkości. Oznacza to, że będziesz wiedzieć, jak szybko możesz jechać aż do końca strefy — bez zgadywania.

Połączenie ze Smartfonem

Korzystając ze smartfona, można zapewnić sobie jeszcze więcej korzyści. Możesz zaplanować trasę, siedząc w domu na kanapie, a gdy wsiądziesz do samochodu, urządzenie nawigacyjne będzie gotowe do drogi. Podczas jazdy nie trzeba rezygnować z połączenia ze smartfonem, a jeszcze lepiej je wykorzystać.

Sterowanie głosowe i bardzo wyraźny tryb głośnomówiący umożliwiają odbieranie połączeń i głosowe odczytywanie wiadomości za pośrednictwem połączenia Bluetooth o niskim poborze mocy. Telefon może więc zostać w Twojej kieszeni i oszczędzać baterię, a Ty nadal możesz mieć dostęp do wszystkich usług potrzebnych podczas przemieszczania się z punktu A do punktu B lub nawet do punktu C.

Na bieżąco

Bieżące aktualizacje pochodzące od milionów kierowców — przesyłane wprost do urządzenia nawigacyjnego — zapewniają niezwykle dokładne informacje o ruchu drogowym i pozwalają na inteligentne ominięcie zakorkowanych miejsc. Ostrzeżenia o stacjonarnych i mobilnych fotoradarach oraz odcinkach pomiaru średniej prędkości pomogą w zachowaniu dozwolonej prędkości. Bezpłatnie przez cały okres korzystania z urządzenia TomTom GO.Niezwykle dokładne informacje o ruchu drogowym

Naszą pasją jest pomaganie ludziom w docieraniu do celu szybko, bezpiecznie i bezproblemowo. TomTom Traffic dostarcza niezwykle dokładnych informacji drogowych w czasie rzeczywistym. Będziesz wiedzieć o korkach i ich przyczynach. To, co widzisz na ekranie, dzieje się na drodze.
Nie tylko pogodę można przewidzieć — utrudnienia w ruchu również.


Wybierasz się w podróż w piątek o 17.00? We wtorek o 9.00? Większość utrudnień w ruchu drogowym można przewidzieć, a my wiemy, jak to zrobić. To dlatego, że od 2008 roku codziennie, nieustannie analizujemy ruch drogowy. Wszystko po to, aby nasi użytkownicy wiedzieli, czego mogą się spodziewać na trasie. Informacje dostępne są w każdej chwili.
Korzystaj z aktualizacji o ruchu drogowym dodawanych w czasie rzeczywistym przez członków naszej społeczności

Chcesz wiedzieć, gdzie aktualnie ruch drogowy jest utrudniony? Zaufaj naszej wielomilionowej społeczności kierowców, którzy aktualizują informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. To tak, jakby mieć sieć milionów znajomych na całym świecie, którzy stale pomagają Ci wybrać najlepszą trasę.Na Twojej trasie jest korek — powiemy Ci, dlaczego

Dowiedz się, dlaczego powstał korek. Poznaj przyczyny złej pogody, robotów drogowych i wypadków. Dowiedz się, jak długo potrwają utrudnienia. Jesteśmy niezwykle dokładni. Wszystkie informacje wyświetlane są w prosty sposób na ekranie. Zobacz szacowaną godzinę dotarcia do celu.Łatwy dostęp do TomTom Traffic z dowolnego urządzenia

Mając TomTom Traffic, możesz sprawdzać informacje drogowe na bieżąco w urządzeniu nawigacyjnym, smartfonie lub komputerze


Nigdy już nie kupuj innej mapy


Pobieraj i aktualizuj mapy obszarów z całego świata, nie ponosząc dodatkowych kosztów przez cały okres użytkowania urządzenia TomTom GO. Wybierz najlepszą mapę do Twojej podróży, od Ameryki Północnej przez Europę i Afrykę po Australię i Nową Zelandię. Z nami się nie zgubisz.
Łatwe planowanie podróży jeszcze przed wejściem do samochodu

Planowanie tras, sprawdzanie natężenia ruchu i zapisywanie ulubionych — bez względu na czas i miejsce — ze smartfonu, komputera lub tabletu. Urządzenie TomTom GO pobierze miejsca docelowe lub ulubione z aplikacji MyDrive od razu po uruchomieniu pojazdu i nawiązaniu połączenia ze smartfonem.

TomTom MyDrive

Nawet jeśli wiesz, jak dojechać do miejsca docelowego, zmiana natężenia ruchu zmieniające się warunki na drogach mogą zrujnować harmonogram dnia. Wybierz najlepszą trasę, jeszcze zanim wsiądziesz do samochodu. Ustaw widżet Traffic Checker dla wszystkich opóźnień na Twojej trasie i sprawdzaj bieżące natężenie ruchu. Opcjonalnie udostępnij miejsce docelowe urządzeniu nawigacyjnemu TomTom, które ułatwi Ci przejazd w przypadku korków i tłoku na drogach.
Poznaj warunki na drodze przed wyjazdem


Naszą pasją jest pomaganie ludziom w docieraniu do celu szybko, bezpiecznie i bezproblemowo. TomTom Traffic zbiera niezwykle dokładne informacje drogowe w czasie rzeczywistym. I wyświetla je na ekranie. Będziesz wiedzieć o korkach i ich przyczynach. Będziesz wiedzieć o złych warunkach atmosferycznych, zamkniętych drogach i wypadkach. To, co widzisz na ekranie, dzieje się na drodze.

Pozwól, aby telefon był Twoim własnym kontrolerem ruchu drogowego


Chcesz wiedzieć, gdzie na Twojej trasie są utrudnienia w ruchu? Ustaw lokalizację domu i pracy i otrzymuj spersonalizowane raporty o ruchu drogowym, jeśli na trasie pojawiają się opóźnienia. Możesz zobaczyć czas opóźnienia i to, którą trasę wybrać trasę, którą będziesz teraz podążać.
Ustawiaj miejsca docelowe, jeszcze zanim wsiądziesz do samochodu


Musisz szybko wyruszyć w trasę? Za pomocą telefonu, tabletu lub komputera wybierz miejsce docelowe. Szybko ustaw miejsce docelowe, wybierając kontakt z telefonu. Albo zapisane ulubione miejsce. Następnie prześlij je bezpośrednio do urządzenia nawigacyjnego TomTom, które dzięki nawigacji krok po kroku ułatwi Ci przejazd w przypadku korków i tłoku na drogach.


Łatwe planowanie trasy

Zjedź z trasy i złóż wizytę rodzinie lub znajomym. Po drodze zajedź wstąp do supermarketu. Odwiedź ulubioną restaurację. Lub odbierz dzieci po drodze do domu. Zaplanuj całą trasę z dowolną liczbą postojów po drodze. Następnie zsynchronizuj ją z urządzeniem nawigacyjnym TomTom, które dzięki nawigacji krok po kroku ułatwi Ci przejazd.DOSTĘPNE FUNKCJE:

Aktualizacje przez sieć Wi-Fi DOSTĘPNE FUNKCJE

Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi. Komputer nie jest już potrzebny. Urządzenie nawigacyjne poinformuje Cię, jeśli dostępne będą nowe aktualizacje — wystarczy połączyć się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania.


Wiadomości ze smartfonu

Możesz bezpiecznie wysłuchać wiadomości tekstowych ze smartfonu, trzymając ręce na kierownicy, a wzrok skupiony na drodze. Pozwól, aby TomTom GO odczytywał je dla Ciebie lub za pomocą zestawu głośnomówiącego po prostu oddzwaniaj do osób, od których otrzymujesz wiadomości. Wszystko to bez wyciągania telefonu z kieszeni.


Zgodność z Siri i Google Now

Aktywuj Siri lub Google Now™ i po dotknięciu przycisku zacznij mówić do wbudowanego mikrofonu urządzenia TomTom GO. Uzyskaj pełny dostęp do osobistego asystenta, mając telefon schowany w kieszeni lub torebce i wydłużając czas pracy baterii.Przewidywanie miejsca docelowego

Urządzenie TomTom GO zapamiętuje Twoje nawyki i przewiduje, kiedy najprawdopodobniej będziesz podróżować do często wybieranych miejsc docelowych zapisanych na liście Moje miejsca. Dzięki funkcji inteligentnej nauki im częściej jeździsz, tym szybciej otrzymujesz dokładne przewidywania.


Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym

Głośnik i mikrofon urządzenia TomTom GO zostały zaprojektowane, aby umożliwiać wysokiej jakości dzwonienie z zestawem głośnomówiącym. Wystarczy podłączyć telefon przez Bluetooth. Na ekranie nawigacji możesz wyraźnie zobaczyć, kto dzwoni. Telefon pozostaje cały czas w kieszeni, co ogranicza zużycie baterii.


Zwiększona wydajność

Uruchamianie, wyszukiwanie miejsca docelowego, przeliczanie trasy — dzięki lepszemu procesorowi urządzenie TomTom GO robi wszystko znacznie szybciej. Każde dotknięcie, przeciągnięcie czy polecenie głosowe rejestrowane jest błyskawicznie, więc możesz cieszyć się płynną nawigacją, której potrzebujesz.
Dożywotnia usługa TomTom Traffic

Niezwykle dokładne informacje o ruchu drogowym umożliwiają urządzeniu TomTom GO zaplanowanie inteligentnej trasy omijającej korki. Korzystaj z bieżących aktualizacji od milionów kierowców, którzy jak grono przyjaciół pomogą Ci zaplanować najlepszą trasę.


Dożywotnie mapy świata

Pobieraj i aktualizuj mapy obszarów z całego świata, nie ponosząc dodatkowych kosztów przez cały okres użytkowania urządzenia TomTom GO. Wybierz najlepszą mapę do Twojej podróży, od Ameryki Północnej przez Europę i Afrykę po Australię i Nową Zelandię. Z nami się nie zgubisz.


Dożywotnia usługa Fotoradary

Wczesne ostrzeżenia wyświetlane przez urządzenie TomTom GO informują o zbliżaniu się do fotoradaru stacjonarnego lub przenośnego oraz przypominają o obowiązującym ograniczeniu prędkości. Możesz otrzymywać dokładne ostrzeżenia o fotoradarach bezpłatnie przez cały okres użytkowania urządzenia.


TomTom MyDrive

Planowanie tras, sprawdzanie natężenia ruchu i zapisywanie ulubionych — bez względu na czas i miejsce — ze smartfonu, komputera lub tabletu. Urządzenie TomTom GO pobierze miejsca docelowe lub ulubione z aplikacji MyDrive od razu po uruchomieniu pojazdu i nawiązaniu połączenia ze smartfonem.
Ruchomy uchwyt magnetyczny

Specjalny magnetyczny uchwyt zapewnia łatwe mocowanie urządzenia TomTom GO podczas każdej jazdy. Urządzenie nawigacyjne możesz błyskawicznie wkładać i wyciągać z uchwytu jedną ręką. Znajdź idealne miejsce w samochodzie, mocując uchwyt do przedniej szyby lub deski rozdzielczej.
Usługi TomTom w smartfonie

Za pomocą aplikacji TomTom MyDrive aktywuj usługi działające w czasie rzeczywistym, takie jak informacje drogowe, podłączając swój smartfon. Urządzenie TomTom GO korzysta z transmisji danych smartfonu, aby zapewniać bieżące informacje drogowe, aktualizacje fotoradarów i treści MyDrive. Zazwyczaj wykorzystanie danych wynosi mniej niż 10 MB miesięcznie.


Atrybuty

Wielkość ekranu: 5 cali
Typ ekranu Pojemnościowy (superczuły)
Polski lektor i menu Tak
Zakres mapy Europa + Inne
Bezpłatna aktualizacja mapy Dożywotnio
Rodzaj uchwytu Aktywny
Informacja o korkach Tak
Zestaw głośnomówiący Tak
Prostota obsługi 8/10

Mapy

MAPY W ZESTAWIE:


Mapa Europy jest fabrycznie preinstalowana na urządzeniu. Mapy innych kontynentów można pobrać bezpłatnie na urządzenie.


Dożywotnie mapy
Zawsze korzystaj z najnowszych map. Dzięki dożywotnim mapom jeszcze szybciej dotrzesz do celu podróży. Przez cały okres eksploatacji produktu możesz co roku pobierać 4 lub więcej pełnych aktualizacji mapy zainstalowanej na Twoim urządzeniu. Będziesz otrzymywać wszystkie aktualizacje sieci dróg, adresów i Użytecznych Miejsc.


Szczegółowe pokrycie map:

Albania70%, Andora, Austria, Belgia, Bułgaria 75%, Chorwacja, Cypr,Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar,Grecja, Hiszpania (z Wyspami Kanaryjskimi), Holandia, Irlandia,Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Madera, Malta, Monako,Mołdawia, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja 75%, Rumunia98%, San Marino, Serbia, Szwajcaria, Szwecja, Słowacja, Słowenia,Turcja 92%, Ukraina 45%, Watykan, Wielka Brytania (z Wyspami Normandzkimi), Węgry, Włochy, Łotwa,

 

Połączenia drogowe / kraj:

Bośnia i Hercegowina, Republika Macedonii

 

Informacje drogowe

Szczegółowe pokrycie:
Andora, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Gibraltar,Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Luksemburg,Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, San Marino, Szwajcaria,Szwecja, Słowacja, Słowenia, Turcja, Watykan, Wielka Brytania,Węgry, Włochy, 
 


Specyfikacja

Ekran:

 • Rozmiar ekranu: Ekran dotykowy o przekątnej 5” (13 cm)
 • Rozdzielczość ekranu: WVGA
 • Rozdzielczość ekranu: 480 x 272 pixels, 109 ppi
 • Typ ekranu dotykowego: Ekran pojemnościowy


Pamięć:

 • Pamięć wewnętrzna: 16 GB
 • Obsługa karty microSD: Tak, do 32 GB


Bateria:

 • Czas pracy baterii: Do 1 godziny

Inne:

 • Uchwyt do pojazdu: Ruchomy uchwyt magnetyczny
 • Bluetooth(do połączeń, wiadomości, Siri i Google Now): Tak
 • Sterowanie głosowe: Tak
 • Usługi TomTom w smartfonie: Tak
 • Usługi TomTom za pośrednictwem wbudowanej karty SIM: Nie
 • Widok budynków w 3D: Tak
 • Wbudowane Wi-Fi: Tak

 

Interfejs użytkownika:
 • Angielski(RPA), Angielski(Stany Zjednoczone), Angielski(Wielka Brytania), Bułgarski, Chorwacki, Czeski, Duński, Estoński, Fiński, Francuski, Grecki, Hiszpański, Hiszpański(Ameryka Łacińska), Holenderski, Kataloński, Litewski, Niemiecki, Norweski, Polski, Portugalski, Szwedzki, Słowacki, Słoweński, Turecki, Węgierski, Włoski, Łotewski


Instrukcje głosowe:

 • Afrykański, Angielski(Australia), Angielski(Irlandia), Angielski(Nowa Zelandii), Angielski(Stany Zjednoczone), Angielski(Wielka Brytania), Arabski, Bułgarski, Chorwacki, Czeski, Duński, Fiński, Francuski, Grecki, Hiszpański, Hiszpański(Ameryka Łacińska), Hiszpański(Argentyna/Ameryka Łacińska), Hiszpański(Chile), Holenderski, Holenderski(Belgia), Kataloński, Litewski, Niemiecki, Norweski, Polski, Portugalski, Portugalski(Brazylia), Serbski, Szwedzki, Słoweński, Turecki, Węgierski, Włoski,

W zestawie


 • TomTom Go 520
 • Dożywotnia subskrypcja na aktualizację map przypisana do urządzenia
 • Dożywotnia subskrypcja usługi TomTom Traffic przypisana do urządzenia
 • Dożywotnia subskrypcja usługi Fotoradary przypisana do urządzenia
 • Ruchomy uchwyt magnetyczny
 • Kabel USB i ładowarka samochodowa
 • Dokumentacja
 • Instrukcja w j. polskim


Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące
 • Typ gwarancji: Door-to-Door
 • Koszty paczki gwarancyjnej: pokrywa producent/autoryzowany serwi

Produkty powiązane

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij