Formy płatności infolinia: 61 415 27 51 info@abcgps.pl zaloguj się koszyk (0)

Filtruj

Cena

Producent

Przedział wagowy dziecka

Ocena ADAC (bezpieczeństwo)

Mocowane Isofix

Przodem do kier. jazdy

Tyłem do kier. jazdy

Regulacja pozycji

Zagłówek z regulacją wysokości

Test plus

Fotel obrotowy

 

Tyłem RWF 0-18 kg

Filtruj
Porównaj produkty (0)

Foteliki RWF – dla najbardziej wymagających

Fotelik RWF, czyli fotelik zamontowany tyłem do kierunku jazdy idealnie sprawdzi się podczas przewożenia najmłodszych dzieci, szczególnie noworodków, jak i tych nieco starszych maluchów (do mniej więcej 4 roku życia - 15kg). W tak młodym wieku, ze względu na nierozwinięty jeszcze układ kostny, dzieci podróżujące w foteliku samochodowym RWF są bezpieczniejsze. Szczególnie podczas zderzenia czołowego, kiedy występuje duże obciążenie kręgosłupa (nacisk na szyję może wynieść nawet 200 kg) i głowy pasażera. W takim przypadku jest to niezwykle niebezpieczne dla dzieci przewożonych przodem do kierunku jazdy. Ponadto, podczas wypadku w foteliku zamontowanym tyłem do kierunku jazdy dziecko jest “wciskane” w fotel a nie wyrywane z wielką mocą do przodu. Dzięki temu siła naciskająca na kark dziecka, jest o wiele mniejsza. Warto zaznaczyć, że przewożenie dziecka w foteliku RWF może być nawet 5 razy bezpieczniejsze niż transport przodem do kierunku jazdy.

Foteliki RWF – nie tylko bezpieczeństwo

Foteliki dla dziecka RWF, ze względu na brak ciągle zmieniających się bodźców wzrokowych, co ma miejsce podczas jazdy w tradycyjnym foteliku, pozytywnie wpływają na oczy najmłodszych, które mogę się lepiej rozwijać. Ponadto, podróż tyłem do kierunku jazdy w foteliku RWF jest o wiele mniej stresująca i w wielu przypadkach bardziej komfortowa dla malucha.
Wysoka jakość wykonania – foteliki dla dziecka RWF

Z myślą o najmłodszych - ich komforcie oraz bezpieczeństwie - wszystkie dostępne w naszym asortymencie foteliki dla dziecka RWF wykonane zostały z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu są wygodne i stanowią wysoką ochronę podczas wypadku. Ponadto, proponowane foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy przeszły odpowiednie testy uderzeniowe, gwarantujące bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty fotelików dla dziecka RWF i do kontaktu! Nie czekaj, już dzisiaj wybierz idealny fotelik dla Twojego dziecka - zadbaj o to co najważniejsze w życiu - jego bezpieczeństwo i komfort.
wróć do góry