Formy płatności infolinia: 61 415 27 51 info@abcgps.pl zaloguj się koszyk (0)

Filtruj

Cena

Producent

Czujnik tętna (HR)

Przeznaczenie

Monitor aktywności

Odtwarzacz muzyki

Wodoszczelność

Wysokościomierz

Nawigowanie po trasie

Kompas

Interwały

Asystent odpoczynku

Pułap tlenowy

Dynamika biegu

Powiadomienia z tel.

Dotykowy ekran

Bateria maksymalnie

Bateria w trybie GPS

Obsługa map

WI-FI

Szafirowe szkiełko

Monitorowanie snu

Doładowanie solarne

Rok wejścia na rynek

Kolorowy ekran

Wersja czujnika tętna

Moduł GPS

Personalizacja tarczy

Płatność zegarkiem

Pulsoksymetr

 

Zegarki sportowe


Filtruj
Porównaj produkty (0)

Każdy sportowiec, niezależnie od stopnia zaawansowania i dyscypliny, w jakiej się specjalizuje, szuka rozwiązań, które zwiększą jego wydajność, poprawią wyniki, ale również pozwolą przejąć kontrolę nad wysiłkiem fizycznym. Z tego względu decydujemy się układać szczegółowy plan treningowy, który stopniowo realizujemy. Jednocześnie dbamy o komfort. Chcemy, aby odzież nie krępowała ruchów, buty amortyzowały uderzenie o podłoże, a zegarki sportowe precyzyjnie odmierzały czas. Wszyscy sportowcy doskonale wiedzą, że niekiedy jedna sekunda decyduje o zwycięstwie, co sprawia, że zegarki sportowe powinny być niezwykle dokładne. Takie oferuje nasz sklep – to produkty najwyższej jakości renomowanych marek – Garmin, Tomtom i Polar. Dostosowane do trzech dyscyplin: biegania, golfu i triathlonu, ale dobrze sprawują się również w podróży czy na co dzień, jako element stylizacji. Łatwość zmiany parametrów pozwala szybko modyfikować ustawienia, chociażby w przypadku triathlonu, na który składają się trzy inne dyscypliny. W ten sposób precyzyjnie odmierzysz czas każdej z czynności.

Praktyczny dodatek dla sportowców

Funkcjonalny zegarek to nieodłączny element wyposażenia każdego sportowca, szczególnie jeśli w danej dyscyplinie istotną rolę odgrywa czas – np. w bieganiu, pływaniu czy jeździe na rowerze. Szykując się do maratonu, powinniśmy wiedzieć, w jakim czasie jesteśmy w stanie pokonać maratoński dystans, ponieważ od tego zależy, w której turze wystartujemy w zawodach. Zegarki sportowe muszą być precyzyjne i czytelne. Takie oferuje nasz sklep. Niezawodny mechanizm działa w każdych warunkach pogodowych, dzięki czemu doskonale odmierza czas również w deszczu. Niektóre z nich można użytkować także podczas triathlonu. Są wodoodporne i zachowują precyzję nawet pod wodą. Wielkość tarczy oraz liczb ułatwia odczytywanie godziny, co ma szczególne znaczenie wtedy, gdy nie chcemy się zatrzymywać. Możliwość regulacji pasków pozwala dopasować zegarki sportowe do wielkości każdego nadgarstka.

Dla amatorów i profesjonalistów

Zegarki sportowe oferowane w naszym sklepie znajdą zastosowanie zarówno w przypadku amatorów, jak i profesjonalistów. To uniwersalne produkty, które są przeznaczone dla miłośników aktywnej formy spędzania czasu, ale nie tylko. Doskonale sprawdzają się w podróży dzięki funkcji GPS czy kompasu. Można je nosić także na co dzień. Dopełniają każdy outfit, zarówno sportowy, jak i codzienny lub elegancki. Doskonała prezencja powoduje, że zegarki sportowe stanowią idealny dodatek do stroju. Wyróżniają się modnym designem i funkcjonalnością, która, mimo wielości ustawień, zapewnia łatwość użytkowania. Czas pracy baterii pozwala na wielogodzinne treningi oraz codzienne użytkowanie. Lekkość urządzenia gwarantuje wygodę noszenia i łatwość użytkowania. Możliwość konfiguracji ustawień pozwala dostosować parametry do aktualnego przeznaczenia. Zegarki sportowe mierzą próg mleczanowy, a więc pozwalają określać, w którym dokładnie momencie zmęczenie zaczyna gwałtownie wzrastać. Dzięki takiej wiedzy jesteśmy w stanie udoskonalić plan treningowy na najbliższy czas.

Kontrola nad treningami

Oferujemy szeroki wybór markowych zegarków sportowych, które dadzą Ci możliwość przejęcia kontroli nad wynikami swoich zmagań! Nie tylko zmierzysz czas biegu czy jazdy na rowerze, ale także określisz tętno i maksymalny pułap tlenowy. Dzięki pomiarom będziesz w stanie określić, kiedy powinieneś zrobić sobie odpoczynek i na jak długo. Mając taką wiedzę, będziesz w stanie zwiększyć swoją efektywność. To wszystko jest możliwe dzięki zaawansowanym funkcjom, jakie posiadają zegarki sportowe. Możliwość monitorowania pracy serca pozwala określić najbardziej optymalny plan treningowy odpowiadający naszej kondycji. Dzięki pomiarowi tętna na nadgarstku nie musisz zakładać dodatkowo opaski na klatkę piersiową. To gwarantuje Ci lekkość oraz nieskrępowanie ruchów. Statystyka porównawcza dotycząca wydolności pozwala monitorować kondycję. Dzięki temu wiemy, czy robimy jakieś postępy i w jakiej częstotliwości powinniśmy zwiększać wysiłek fizyczny.

Wielofunkcyjne zegarki sportowe

Zegarki sportowe, jakie znajdziesz w naszym asortymencie, posiadają szereg praktycznych funkcji, dzięki którym wesprzesz swój codzienny trening. Bez względu na rodzaj uprawianego sportu, nasza oferta zegarków sportowych z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Możliwość pomiaru pulsu i zmęczenia pozwala Ci kontrolować rozwój kondycji fizycznej. Możesz porównać swoje wyniki z poprzednimi i ocenić, czy poczyniłeś jakieś postępy oraz w jakim tempie się rozwijasz. Zegarki sportowe sprawdzają również symetryczność biegu oraz długość kroku, która ma przełożenie na tempo. Dzięki wbudowanym profilom możesz z łatwością modyfikować rodzaj aktywności fizycznej – jazdy na rowerze, biegu, pływania czy jazdy na nartach. Nasze produkty to coś więcej niż zegarki sportowe. Posiadają funkcję łączenia z Wi-Fi, dzięki czemu można je skonfigurować ze smartfonem i na nim odczytywać wyniki. Posiadają GPS pozwalający odczytywać trasę biegu czy przejażdżki rowerowej.

Zegarki sportowe – modny design i funkcjonalność

Doskonale wiemy, jak ważny jest modny design. Nasza oferta zawiera zegarki sportowe znanych i cenionych marek na całym świecie, które, oprócz funkcjonalności, podążają też za najnowszymi trendami modowymi. Stawiamy na niezawodność i wysoką jakość, czego potwierdzeniem jest szerokie grono zadowolonych klientów, jacy cieszą się funkcjonalnym zegarkiem sportowym. Te posiadają wytrzymałą szybkę odporną na zadrapania i porysowania, co jest szczególnie istotne dla aktywnych, którym zdarza się niekiedy uderzyć nadgarstkiem o twarde przedmioty podczas uprawiania sportu. Nasze zegarki sportowe są kompatybilne z urządzeniami mobilnymi, co powoduje, że można je skonfigurować ze smartfonem. Posiadają funkcję liczenia kalorii i monitorowania snu. Za ich pomocą możesz kontrolować nie tylko jakość i efekty swoich treningów, ale także funkcje życiowe. Ma to szczególne znaczenie dla osób zmagających się z podwyższonym czy nieregularnym pulsem.


WYJAŚNIENIA WYBRANYCH CECH:

Pułap tlenowy: wskaźnik wydolności sportowca, który powinien wzrastać w miarę poprawy kondycji. czujnikiem tętna i miernikiem mocy do wyświetlania szacowanego pułapu tlenowego dla jazdy rowerem.

Dynamika biegu: rejestruje kadencję (liczba kroków na minutę), odchylenie pionowe (wysokość odbicia podczas kroku) i czas kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu).

Interwały: Możesz utworzyć trening interwałowy w oparciu o dystans lub czas. Urządzenie zapisuje własny trening interwałowy użytkownika do momentu utworzenia kolejnego treningu interwałowego.

Tryb wielodyscyplinowy: po skonfigurowaniu profilu można przełączać pomiędzy trybami sportowymi oraz w dalszym ciągu wyświetlać całkowity czas dla wszystkich dyscyplin sportowych.

Asystent odpoczynku: Urządzenia sparowane z czujnikiem tętna do wyświetlania czasu potrzebnego do pełnego zregenerowania sił i osiągnięcia gotowości do następnego wysiłku.

Powiadomienia z telefonu:  wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem.


wróć do góry