Zegarek do biegania – Garmin Forerunner 220 i Forerunner 620

Zegarek do biegania   Garmin Forerunner 220 i Forerunner 620

Zegarek GPS Garmin Forerunner 220

Zegarek do biegania   Garmin Forerunner 220 i Forerunner 620

Kiedy cały świat zaczyna smakować życia w biegu, trudno utrzymać się z tyłu. Pokonujący początkowo  kilometr, dwa, trzy kończą na półmaratonach, a bieganie staje się rzeczą podobną do tlenu – nie można bez niego żyć. Z zegarkami Forerunner 220 i Forerunner 620, które dopiero od kilku dni są w sprzedaży, każdy kolejny kilometr jest łatwiejszy do przebiegnięcia.

Trener na naszym nadgarstku to zegarek z GPS, z kolorowym wyświetlaczem o zaawansowanych funkcjach, m.in. asystentem wypoczynku i ekranem dotykowym.

We dwoje raźniej

Kiedy mięśnie zaczynają odmawiać posłuszeństwa, pot leje się z czoła, a sami czujemy się tak, jakbyśmy mieli wyzionąć ducha, pomocna dłoń, dłoń trenera, który nas wesprze, jest potrzebna. Z takim trenerem wychodzi naprzeciw marka Garmin podsuwająca zegarki biegowe Forerunner 220 i Forerunner 620. Produkty charakteryzują się wygodną i lekką konstrukcją oraz tarczą, która dzięki kolorowemu wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości jest łatwa w odczytywaniu. Dodatkowo model Forerunner 620 został wyposażony w ekran dotykowy, który jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z urządzenia. Zegarki mają wytrzymałe paski z przegubami, które wygodnie dopasowują się do ręki, a my nie musimy martwić się o ewentualne obtarcia lub zagubienie.

Zegarek do biegania   Garmin Forerunner 220 i Forerunner 620

Zegarek Garmin Forerunner 220


Obydwa produkty Garmin, zarówno Forerunner 220 jak i 620, dają możliwość śledzenia swoich wyników na bieżąco dzięki funkcjom online oraz ich udostępnianie za pomocą serwisów społecznościowych dzięki aplikacji Garmin Connect Mobile. Co zmotywuje nas do dalszej walki, biegania pod wiatr i bicia własnych rekordów bardziej niż doping znajomych lub fanów?

Zegarek do biegania   Garmin Forerunner 220 i Forerunner 620

Pod czujnym okiem trenera

Urządzenia Forerunner 220 i Forerunner 620 mierzą podstawowe parametry, jak dystans, tempo i tętno z czego pasek do pomiaru ostatniego dołączony jest tylko do wybranych modeli, a w przypadku pozostałych należy nabyć go osobno. Dzięki akcelerometrowi możliwe jest obliczanie dystansu i tempa podczas biegu niemal w każdych okolicznościach: na bieżni, hali sportowej lub w tunelu bez dodatkowego zakupu czujnika na nogę. Wyjątkowe produkty Garmin posiadają także bezpłatne wsparcie planów treningowych, które po uprzednim zaplanowaniu można przesłać do zegarka.

Zaawansowanym biegaczom oraz fanom ciekawych technologii zawartych  w niepozornych gadżetach przypadnie do gustu Forerunner 620, który mierzy szacunkowy pułap tlenowy. Do tej pory, by go sprawdzić, należało wybrać się na badania – z urządzeniem Garmin nie ma już takiej potrzeby. Wraz z czujnikiem tępa możemy zanalizować prędkość biegania, ilość uderzeń serca na minutę oraz zmienność tętna. Wskaźniki prezentują maksymalną ilość tlenu, którą organizm może wykorzystać. Z modelem 620 dowiemy się, jaki mniej więcej czas potrzebny jest do pokonania różnych dystansów, dzięki czemu możemy wyznaczać sobie czas, jaki chcemy osiągnąć np. podczas wyścigu.Zegarek do biegania   Garmin Forerunner 220 i Forerunner 620

Technologia, która uzależnia

Forerunner 620 jest jak milczący trener – zawsze u boku i zawsze na posterunku. Nie tylko planuje odpoczynek, który powinniśmy zrobić między treningami, ale także zapewnia jego kontrolę w połączeniu z urządzeniem HRM-Run. Kolorem zielonym pokazuje naszą gotowość, czerwonym zaś sugeruje odpoczynek lub mniej intensywny trening. Wszystkie te czynniki mają na celu wpływanie na ekonomię biegu. Ciekawym udogodnieniem jest Wi-Fi, dzięki któremu model 620 automatycznie synchronizuje się z serwisem Garmin Connect. Dzięki funkcji Live Track, po sparowaniu urządzenia 220 i 620 z telefonem, możliwe jest śledzenie naszych podstępów na żywo.

Zegarek do biegania   Garmin Forerunner 220 i Forerunner 620

Zegarek Garmin Forerunner 620

Zegarek do biegania   Garmin Forerunner 220 i Forerunner 620

Opcja Auto Pause pozwala na pauzę i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości. W funkcję tę zostały wyposażone obydwa modele zegarków dla biegaczy Garmin. Jeśli bieganie traktujemy, jako sposób na poprawienie sylwetki, to warto skorzystać z funkcji obliczania zużycia kaloriiForerunner 220 i Forerunner 620 uszczęśliwiają i dbają nie tylko o nasze ciało, ale również duszę.

 Zegarek do biegania   Garmin Forerunner 220 i Forerunner 620

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Incoming search terms:

  • zegarek do biegania