Zegarek GPS Garmin Tactix już na Twoim nadgarstku

Zegarek GPS Garmin Tactix już na Twoim nadgarstku

Nawigacja na nadgarstku? Kiedyś nie do pomyślenia, a dziś zupełnie realna opcja. Już za chwilę Mikołajki, a potem Boże Narodzenie – wytrzymały zegarek tactix oferujący niebanalny design i szereg zaawansowanych funkcji, spełni się idealnie w roli podarunku od serca.

Wojskowa stylistyka

Tactix jest wyjątkowy sam w sobie już na zewnątrz. Surowe i stylowe wzornictwo, w którym utrzymany jest wygląd urządzenia Garmin sugeruje, że został stworzony z myślą o wymagających i pewnych siebie mężczyznach. Czarne, matowe wykończenie, wypukłe szkło, które nie tylko nie odbija światła, ale jest również odporne na zarysowania, wysokiej klasy wyświetlacz LCD z zielonym podświetleniem i trybem odwróconych kolorów oraz metalowe przyciski  tworzą intrygującą całość. Tactix jest odporny na czynniki zewnętrzne i wodoodporny do 50 metrów. Obudowa ze stali nierdzewnej i szkło mineralne, które nie sposób zadrapać to jego znaki firmowe.

To produkt z bardzo czułą funkcją GPS, który wykorzystać możesz nie tylko w terenie, ale także na co dzień, ciesząc się mnogością czujników: wysokościomierzem, który pozwala dokładnie śledzić zmiany wysokości; barometrem, który pomaga przewidywać zmiany pogody; 3-osiowym kompasem, który stale określa Twój kierunek i to czy jesteś w ruchu, czy nie; lokalizatorem z pamięcią do 1000 punktów i 10 000 punktów trasy oraz wieloma innymi.

Więcej niż zegarek

Z zegarkiem tactix możemy nie tylko tworzyć trasy, zapisywać do 1000  punktów i rejestrować elektroniczne ścieżki GPS, które są tworzone na podstawie naszej podróży. Mamy możliwość nawigowania do współrzędnych, z których już korzystaliśmy, do punktów lub w kierunku zupełnie innych namiarów. Nie zapomniano również o funkcji TracBack, dzięki której powrócimy do zarejestrowanego wcześniej punktu startowego. Z tą opcją bardzo szybko odnajdziemy się w terenie, nawet mimo niesprzyjających warunków.

Jak to z większością produktów Garmin bywa, nasze poczynania mogą być niemal na bieżąco śledzone przez naszych najbliższych. Wszystko dzięki aplikacjom BaseCamp i BaseCamp Mobile oraz funkcji ANT+ i technologii Bluetooth, które umożliwiają udostępnienie naszych tras, śladów u punktów innym smartfonom.

Urządzenie toxic przez cały czas użytkowania informuje o wydajności (dystansie), tempie, rytmie oraz spalonych kaloriach. To nasz osobisty trener na bardzo trwałym pasku i baterii, która w trybie GPS może pracować nawet 50 godzin, w trybie czujnika 3 tygodnie, a trybie zegarka aż 5 tygodni.

Zegarek GPS Garmin Tactix już na Twoim nadgarstku

Kompatybilność przede wszystkim

Istotną funkcją jest tryb Jumpmaster – oprogramowanie dla spadochroniarzy oraz bazowa mapa świata. Umieszczono w nim również wszystkie podstawowe funkcje zegarka: alarmy, dźwięki, alerty wibracyjne, stoper, timer i możliwość wyświetlania jednocześnie czasu kilku sfer czasowych oraz informacji o położeniu słońca i księżyca oraz kalendarz myśliwski i wędkarski.

Urządzenie tactix można połączyć z dodatkowymi elementami, dzięki którym zwiększają się jego możliwości. Czujnik temperatury tempe przekazuje bezprzewodowo do zegarka  dane o temperaturze – można go umieścić w plecaku, kurtce lub innym miejscu i cały czas otrzymywać informacje; opaska na nadgarstek łatwo dostosowuje się do wszystkich rodzajów ubrań i nadgarstków; by nadać charakteru swojemu zegarkowi, masz możliwość zakupu oliwkowego paska; w ofercie nie brakuje także czujnika pracy serca, który umieszcza się na klatce piersiowej w celu bezprzewodowego przekazania danych o pulsie do zegarka tactix.

Więcej informacji dostępnych jest na: tactix

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Incoming search terms:

  • opaska na nadgarstek z zegarkiem