Formy płatności infolinia: 61 415 27 51 info@abcgps.pl zaloguj się koszyk (0)

Filtruj

Przedział wagowy dziecka

Ocena ADAC (bezpieczeństwo)

Mocowane Isofix

Przodem do kier. jazdy

Tyłem do kier. jazdy

Regulacja pozycji

Zagłówek z regulacją wysokości

Test plus

Fotel obrotowy

I-Size

System Ochrony Bocznej

Prowadnica Pasa Biodrowego

Wkładka Noworodkowa

Top Tether

Typ wózka

Rodzaj kół

Koła skrętne

Amortyzatory

Montaż fotelika

Montaż gondoli

Pozycja leżącej

Siedzisko

Hamulec

Regulowana rączka

Trójkołowiec

Waga Wózka

Maksymalna waga dziecka

Ochrona UV 50

Typ siedziska

Regulowany podnóżek

Pałąk w zestawie

Rodzaj rączki

 

Wózki dziecięce 3w1 i 4w1

Wózki 3w1 i 4w1 -  zestawy z fotelikiem i bazą.

Wózki 3w1 i 4w1 to wielofunkcyjne zestawy, w skład których wchodzi stelaż wózka, gondola dla noworodka, siedzisko spacerówki i fotelik samochodowy z grupy 0+, a w zestawach 4w1 również baza do fotelika samochodowego. Zakup całego zestawu to bardzo komfortowe rozwiązanie dla świeżo upieczonych rodziców.

Filtruj
Porównaj produkty (0)

Dlaczego warto od razu zainwestować w cały zestaw?

Po pierwsze osobny zakup wszystkich niezbędnych akcesoriów nie zapewnia kompletnego i w pełni kompatybilnego kompletu. Po drugie  zestawy 3w1 i 4w1 są wyposażone w szereg innowacyjnych systemów i funkcji, których nie posiadają tradycyjne wózki głębokie i spacerowe. Zakup wielofunkcyjnego wózka to przede wszystkim porządny stelaż, który został zaprojektowany tak , by wózek rósł razem z naszym maluszkiem i zmieniał się wraz z jego potrzebami i oczekiwaniami.

Zakładając, że wózek głęboki będzie potrzebny jedynie przez pierwsze 5 do 6 miesięcy, najczęściej rodzice nie chcą inwestować w drogie modele. W efekcie kupują wózek gorzej wyposażony. W przypadku  zestawów 3w1 i 4w1 nie ma mowy o żadnych kompromisach. Stelaż jest wyposażony w szereg nowoczesnych systemów przystosowanych do korzystania z wózka głębokiego i spacerowego, do których należą:

 

 • Regulacja wysokości rączki, jest to opcja umożliwiająca dopasowanie prowadnika do wysokości opiekuna.
 • Obszerna, wielosekcyjna budka przeciwsłoneczna.
 • Regulowany zagłówek w gondoli.
 • Regulacja kąta nachylenia oparcia spacerówki, najczęściej wielopunktowa lub z możliwością ustawienia wygodnej pozycji siedzącej i leżącej.
 • Obracane siedzisko spacerówki można zamontować przodem do rodzica dla młodszych dzieci oraz przodem do kierunku jazdy, gdy dziecko podrośnie.
 • System podróży, dzięki któremu na stelażu wózka można zamontować fotelik samochodowy z grupy wiekowej 0+.System podróżny umożliwia wypięcie fotelika z samochodu wraz ze śpiącym maluszkiem i łatwy montaż na stelażu wózka. Dzięki takiemu rozwiązaniu przenoszenie maleństwa z samochodu do wózka lub do domu jest proste, szybkie i nie zakłóca snu jego snu. Ponadto możliwość montażu kołyski samochodowej na stelażu wózka ogranicza ilość bagażu w podróży i ułatwia codzienną jazdę samochodem z dzieckiem.
 • System szybkiego składania, większość wózków 3w1 i 4w1 jest składana jedną ręką bez użycia siły.
 • Skrętne koła z blokadą obrotu, co jest rzadko spotykaną opcją w wózkach głębokich
 • Solidny, lekki stelaż.
 • Amortyzowane koła
 • Zintegrowany hamulec
 • Regulowany podnóżek w spacerówce.
 • Obszerny kosz na zakupy.
 • Wózek jest kompaktowych rozmiarów po złożeniu.

Ponadto producenci  wózków 3w1 i 4w1 najczęściej oferują cały wachlarz dodatkowych akcesoriów takich jak moskitiera, ocieplacz na nóżki, folia przeciwdeszczowa czy uchwyt na kubek.

Czym różnią się wózki 3w1 od zestawów 4w1?

Wózk  i 3w1 i 4w1 różnią się jednym istotnym elementem, bazą do fotelika samochodowego. Większość baz ma dwojaki sposób montażu w aucie. Na systemie ISOFIX , czyli na specjalnych klamrach, wówczas baza jest montowana do ramy pojazdu, lub na pasach bezpieczeństwa znajdujących się w aucie. Foteliki samochodowe montujemy w podobny sposób, dlatego wypięcie fotelika zainstalowanego bezpośrednio na kanapie samochodu wymaga wykonania kilku czynności, takich jak: zwolnienie blokady, odpięcie pasów i wysunięcie ze specjalnych prowadnic, które znajdują się w foteliku. Posiadając  wózek 4w1 to baza jest montowana na siedzeniu samochodowym, a fotelik wpinamy do bazy. Dzięki takiemu rozwiązaniu kołyskę samochodową wyjmujemy z auta, zwalniając najczęściej tylko jeden przycisk, a cały proces jest niezwykle prosty i szybki.

Kiedy wózek 4w1 jest lepszym wyborem?

Rodzice często podróżujący autem z dzieckiem z pewnością docenią szybkie wypinanie fotelika z samochodu i prosty montaż na stelażu wózka. Tym bardziej, jeśli w samochodzie nie ma wystarczająco dużo miejsca na swobodny montaż i demontaż fotelika stabilizowanego na pasach. Ponadto fotelik nadal może być montowany bez bazy w drugim aucie. Baza to również  lepsza ochrona dziecka podczas zdarzeń drogowych i pewność, że fotelik zawsze jest dobrze zamontowany i stabilny.

wróć do góry