Innowacyjny fotelik marki Britax Romer- DUALFIX już wkrótce

Innowacyjny fotelik marki Britax Romer  DUALFIX już wkrótce Innowacyjny fotelik marki Britax Romer  DUALFIX już wkrótce

Jeszcze w tym roku na rynku pojawi się kolejne cudo od Britax Romer –  fotelik samochodowy Dualfix, który może okazać się nie byle jakim konkurentem dla fotelików marki Cybex Sirona i Maxi-Cosi. Dlaczego? Powodów jest kilka.

Wokół własnej osi

Niewątpliwym atutem fotelika Dualfix jest fakt, że w odpowiednim dla nas i dziecka momencie można zmienić jego obrót o 360°. Dzieci do 9 kg należy przewozić tyłem do kierunku jazdy, a w przypadku dzieci starszych zadecydujemy samemu, jak wolimy je przewozić. Położenie fotelika można zmienić bez ponownego mocowania. Dziecko można wyjmować i umieszczać w foteliku nawet po przestawieniu na bok - system locki position 90. A wszystko to bez odpinania, przepinania, wykładania i całego ambarasu związanego z fotelikami samochodowymi.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Istotnym faktem jest oczywiście posiadanie wszystkich zabezpieczających funkcji przez model Dualfix: mocowania ISOFIX, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, zagłówek z pasami, z regulacją wysokości pozwalającej dostosować fotelik do wzrostu dziecka oraz miękko wyściełane, głębokie ściany boczne, które chronią w razie bocznych zderzeń oraz podpora stabilizująca. Z tak zabezpieczonym dzieckiem możemy wybrać się w nawet najdłuższą podróż. Dodatkowe wkładki naramienne ograniczają jego ruch do przodu, a wskaźniki montażowe gwarantują prawidłowe mocowanie. Komfort zapewnia dziecku także zaawansowana, wielostopniowa regulacja pozycji spoczynkowych.

Póki co nie można powiedzieć na jego temat wiele więcej. Z prezentowanych materiałów można jednak wywnioskować, że to solidny i designerski sprzęt, któremu możemy powierzyć opiekę nad naszymi najmłodszymi pasażerami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)