Zegarki Garmin Vivomove 3 oraz Vivomove Style – nowość

Zegarek Garmin Vivomove Style

Najnowsza seria zegarków Garmin Vivomove 3, Garmin Vivomove 3S oraz Garmin Vivomove Style jest doskonałym połączeniem nowoczesnych, cyfrowych rozwiązań z klasycznym stylem analogowym. Wystarczy jeden ruch palcem na wyświetlaczu, aby wskazówki odsunęły się i pokazały ukryty dotychczas ekran dotykowy.

Większy, kolorowy wyświetlacz w ekskluzywnych Garmin Vivomove 3 i Vivomove Style

Porównanie zegarków Garmin Vivomove 3 i Style

Wszystkie nowe warianty zegarków triathlonowych posiadają dotykowy ekran w każdej z trzech wersji. Modele Garmin Vivomove 3 oraz Garmin Vivomove 3S mogą pochwalić się monochromatycznym ekranem typu OLED o przekątnej 1,5″ i 1,7″ oraz rozdzielczości 64 x 132 pikseli. Bardziej ekskluzywny model Garmin Vivomove Style posiada kolorowy wyświetlacz typu AMOLED o przekątnej 1,7″ oraz rozdzielczości 240 x 240 pikseli.

Jeszcze bardziej odporna soczewka w zegarkach Garmin Vivomove 3

Koperta, tak jak w przypadku wcześniejszej serii Garmin Vivomove HR, pozostaje wykonana ze stali nierdzewnej. Jedynym wyjątkiem jest wersja Vivomove Style posiadająca kopertę z anodowanego aluminium. Materiał soczewki w 3 i 3s jest taki sam jak w przypadku wariantu HR – ze szkła wzmacnianego chemicznie. Model Style wyposażono natomiast w opcję bardziej wytrzymałą – szkło Corning Gorilla Glass 3.

Większy wybór wymiennych pasków

Wymienne paski Quick Release nadal, tak jak w przypadku Vivomove HR, są dostępne dla  pulsometrów Vivomove 3 oraz 3S w wersji silikonowej (18-20mm szerokości). W modelu Garmin Vivomove Style natomiast możemy dobrać jeden z dwóch wariantów: silikonowy lub nylonowy o szerokości 20 mm.

Zegarki Garmin Vivomove Style we wszystkich kolorach

Zegarek sportowy z wytrzymałą baterią

Wbudowany akumulator litonowo-jonowy pozwala urządzeniom z serii Vivomove pracować do 5 dni w trybie smartwatcha niezależnie od tego czy jest to zegarek męski, czy zegarek damski, oraz do 1 dodatkowego tygodnia przy korzystaniu z nich, jak ze standardowego zegarka. Wcześniejsza wersja Vivomove HR mogła pochwalić się takim samym okresem pracy 5 dni, ale dłuższym o 2 tygodnie czasem w trybie zwykłego smartwatcha.

W kontakcie ze światem dzięki Garmin Vivomove 3 oraz Vivomove Style

Powiadomienia w Garmin Vivomove 3

Nowa seria smartwatchy sportowych pozwala na wygodne odbieranie powiadomień z kompatybilnego, sparowanego smartfona, odpowiadanie na wiadomości tekstowe (funkcja wcześniej dostępna w Vivosmart 4) oraz wprowadza nową funkcję kalendarza.

Monitorowanie organizmu z użyciem zegarka sportowego

Nowe zegarki Garmin z serii Garmin Vivomove 3, Garmin Vivomove 3S oraz Garmin Vivomove Style zostały wzbogacone o rozbudowane opcje, jak śledzenie cyklu menstruacyjnego czy poziomu nawodnienia. Dodatkowo funkcja Body Battery oraz pulsoksymetr znane wcześniej z Vivosmart 4 są teraz dostępne w nowych modelach smartwatchy damskich jak i męskich serii Vivomove, zwiększając dzięki temu ich funkcjonalność.

Szeroki wachlarz aktywności z Vivomove

Funkcje aktywności w Garmin Vivomove 3

Modele z serii Garmin Vivomove 3 zostały wyposażone w dyscypliny sportowe, takie jak trening siłowy, cardio, eliptyczny, trening na stepperze, joga, bieganie, pływanie na basenie czy jazda na rowerze – dzięki czemu możemy kontrolować większość typów aktywności fizycznej.

Wygodne płatności w zasięgu nadgarstka

Funkcja Garmin Pay w zegarku Garmin Vivomove 3

Płatności zbliżeniowe są teraz jeszcze wygodniejsze, dzięki zaimplementowaniu tej opcji także w serii Vivomove. Funkcja Garmin Pay jest dostępna w modelu Vivomove Style.

Seria Vivomove po raz pierwszy z nawigacją

GPS w zegarku Garmin Vivomove 3

Moduł GPS (którego nie posiadał zegarek Vivomove HR) jest teraz dostępny po sparowaniu z telefonem wyposażonym w nawigację. Pozwala on na dokładne wskazanie bieżącej lokalizacji oraz gromadzenie danych dla dyscyplin sportowych jak spacery, biegi, pływanie w otwartych akwenach i wiele innych.

Zegarki do biegania Garmin Vivomove 3 oraz Garmin Vivomove Style to nie tylko elegancki gadżet, ale również pomoc w treningach i codziennych aktywnościach. Zgrabna i stylowa obudowa oraz duży wybór kolorystyczny sprawia, że ten smartwatch Garmin z łatwością można dopasować do swojego stylu życia i wyglądu, nie tracąc przy tym niezbędnych funkcji sportowych.

Zegarki z serii Garmin Vivomove znajdziesz na naszej stronie. Garmin Vivomove

Jeśli jesteś zainteresowany również innymi modelami zegarków od firmy Garmin sprawdź nasz sklep internetowy: zegarki sportowe