Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Garmin Astro 320 z obrożą T5 [010-01041-D1]

Producent: Garmin | Źródło: polska dystrybucja

Garmin Astro 320 to urządzenie, które posiada zaawansowane możliwości nawigacyjne, ma czuły odbiornik GPS/GLONASS oraz wykorzystuje obrazy satelitarne BirdsEye.

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Mapy Specyfikacja Zawartość Gwarancja

Gratis

W skrócie

Czas pracy Do 20 godz.
Pamięć 1,4 gb
Dotykowy wyświetlacz Nie
Ilość psów do 10
Mapa topograficzna Nie
Obsługa obroży T5 Tak
Obsługa obroży TT15 Nie
Częstotliwość odświeżania pozycji psa 5 sek.
Funkcja szkolenia psa (wibracja, dźwięk, stymulacja) Nie
Wirtualne ogrodzenie Nie
Zasięg 14,5km
Waga 525g
Światła sygnalizacyjne LED Tak
Odbiornik GPS/GLONASS Tak
Identyfikacja szczekania Nie

Opis

3 lata gwarancji
Ważne informacje

WAŻNE INFORMACJE

Przy składaniu zamówienia uprzejmie prosimy o podanie numeru PESEL lub NIP - jest to niezbędne do realizacji zamówienia - podpisania umowy (więcej informacji poniżej).

Urządzenia dla psów marki Garmin działają na częstoliwości radiowej 154,400 Mhz. Korzystanie z tego pasma na terenie Polski wymaga stosownego pozwolenia. Z tego powodu przy zakupie urządzenia klient zobowiązany jest podpisać umowę na wykorzystanie pasma 154,40 MHz.

Do towaru zakupionego drogą internetową dołączamy wspomnianą umowę, o której podpisanie poprosi kurier. Od momentu otrzymania przez nas podpisanych dokumentów, użytkowanie urządzenia na obszarze RP jest legane.

Szczegółowe informacje: //www8.garmin.com/astro-legal/#Polish

Garmin Astro 320 - najlepszej jakości system umożliwiający śledzenie psów

Garmin Astro 320 - najlepszej jakości system umożliwiający śledzenie psów

 • Dzięki zastosowaniu stalowej anteny VHF zamieszczanej na obroży zasięg wynosi 14,5km
 • Czas pracy baterii wydłużony o 20% gdy lokalizator dla psa Garmin Astro 320 zostanie sparowane z obrożą DC 50. Ponadto możliwe jest uruchomienie dodatkowej opcji oszczędzania energii,
 • Na raz można śledzić do 10 lub 50 (w wersji rozszerzonej o dodatkowe urządzenia DC),
 • Garmin Astro 320 posiada czuły i nakładany odbiornik GPS/GLONASS,
 • Dzięki wykorzystaniu opcjonalnych obrazów satelitarnych BirdsEye, map TOPO urządzenie posiada zaawansowane możliwości nawigacyjne.

System śledzenia psów Garmin Astro 320 pozwala na obserwowanie lokalizacji psa. Jest ona wyświetlana na kolorowym wyświetlaczu, nawet jeśli nasz pupil nie znajduje się w pobliżu. System ten został rozbudowany o zwiększony zasięg, czas pracy na baterii, bardziej wytrzymała antenę. Te ulepszenia powstały w oparciu o sugestie myśliwych.

Obserwuj swojego psa

Na całość systemu Garmin Astro 320 składają się: manualne nadajnik GPS dla psa Astro 320, a także odporna i wytrzymała obroża obrożę T5 z nadajnikiem z pomarańczowym paskiem poliuretanowym (inne paski są dostępne do nabycia odrębnie). Posiada ona nakładany odbiornik sygnałów GLONASS i GPS, a także stalową antenę typu VHF. Chcąc wydłużyć czas pracy na baterii możemy włączyć tzw. tryb ratunkowy, który obniża częstotliwość odświeżania. Możliwe jest także zablokowanie obroży poprzez wprowadzenie czterocyfrowego numeru PIN, uniemożliwiające innym osobom określenie lokalizacji psa.

Odkryj ulepszone Garmin Astro 320

System do śledzenia Astro jest bardzo intuicyjny i łatwy w nauce. Oferuje nową jakość w lokalizacji i śledzeniu psów, dzięki nowej wersji oprogramowania, a także licznym nowym funkcjom takich jak np. usprawnienie wyświetlania interfejsu lokalizacji psów, które znajdują się poza bieżącym widokiem mapy. Każdy użytkownik może wybrać dowolny fragment wykresu śladu psa, który ma zostać wyświetlony, lub całkowicie wyłączyć tą funkcję.

Odkryj ulepszone Garmin Astro 320

GPS dla psa Garmin Astro 320 posiada zgodność ze wszystkimi nadajnikami DC Garmin. Posiada nowe funkcje takie jak m.in. zgodność z obrazami satelitarnymi BirdsEye (wymaga to subskrypcji), powiadomienia wibracyjne, elektroniczny kompas 3-osiowy, poprawione rysowanie map.

Urządzenie Garmin Astro 320 posiada rozbudowany system odporności na czynniki zewnętrzne takie jak kurz, wilgoć, czy woda. Jest wytrzymały u wodoszczelny, dzięki czemu sprawdza się w każdych warunkach podczas polowania z psem.

mapa

Prosta aktualizacja

Dzięki lokalizatorowi psa Garmin Astro 320 polowanie staje się jeszcze prostsze. Myśliwi mogą wykupić pełen pakiet Garmin Astro 320 z nieograniczoną liczbą obroży T5. Produkt serii 320 jest zgodny także z pozostałymi obrożami z linii DC. Przy częstotliwości odświeżania 5 sekund urządzenie będzie działać przez 26 godzin, natomiast gdy częstotliwość aktualizacji wyniesie 5 minuty, czas pracy wzrośnie do 54 godzin co pozwoli na znalezienie zagubionego psa.

Dodatkowe mapy

Nadajnik dla psa Garmin Astro 320 posiada wejście microSD - dzięki temu można korzystać z zakupionych map topograficznych. Mapy pozwalają na oszacowanie wysokości terenu, zaplanowania optymalnej trasy wędrówki z psem. Urządzenie działa również z mapą City Navigator NT, która umożliwia dokładną nawigację po drogach.

Dzięki usłudze BirdsEye Satellite Imager można pobrać obrazy satelitarne, które następnie można powiązać z własnymi mapami. Na mapach znajdują się dodatkowe ważne szczegóły jak rzeki, niebezpieczne drogi. Urządzenie współpracuje z programem Własne mapy Garmin, można więc przekształcić elektroniczne i tradycyjne mapy, aby korzystać z nich w urządzeniu Garmin Astro 320.

Określanie pozycji psów w każdych warunkach

Obroże Garmin przesyłają informacje o położeniu psa do odbiornika Garmin Astro 320, dane aktualizują się co 5 sekund - umożliwia to bardzo dokładne znalezienie pozycji psa i daje pewność ciągłej obserwacji zwierzęcia na mapie, oraz ułatwia ustalenie zmian jego pozycji.

Opcja Dog Tracker (śledzenie psa) wyświetla kompas z aktualną lokalizacją psa, a także jego stan, czyli czy biegnie, stoi, lub siedzi.

Mapa pokazuje dokładne dane na temat przebytej drogi. Można automatycznie ustawiać powiększenie mapy aby widzieć pozycje wszystkich psów. Jeśli psy wyszły poza wyznaczony na mapie obszar, ich pozycja oznaczona jest w rogach mapy z odnotowaniem kierunku, w który się udają.

GPS dla psa Garmin Astro 320 posiada odbiornik GPS/GLONASS, dzięki czemu pozwala na lokalizowanie psa w miejscach niedostępnych: rozległe lasy, czy głębokie kaniony. Jest to imponujące, zważywszy iż w jednym urządzeniu Garmin Astro 320 można śledzić do 10 psów jednocześnie na obszarze aż do 14,5 km od urządzenia.

Policz swoją sforę

Policz swoją sforę

Cover Counter to narzędzie, które wyświetla miejsce złowienia zwierzyny i oznacza je jako punkt specjalny, zawierający wszelkie niezbędne dane: czas, lokalizację, czy też wysokość, oraz liczbę osobników stada, które zostały spłoszone lub zabrane.

Lokalizator psa Garmin Astro 320 umożliwia też oznaczanie innych punktów specjalnych, takich jak np. „Domek myśliwski”, „Pojazd”, co umożliwia zapisanie tych lokalizacji pod odpowiednimi nazwami. Można użyć też ikon punktów specjalnych (drzewostany, poletka łowieckie) aby lepiej odnajdywać potrzebne miejsca.

Planuj kolejne wyprawy

Planuj kolejne wyprawy

Korzystając z programu BaseCamp z urządzeniem Garmin Astro 320 można opracować kolejne trasy. Można przeglądać i porządkować mapy, punkty, ślady i trasy. Oprogramowanie umożliwia również tworzenie przygód w Garmin Adventures, by udostępnić znajomym i dzielić się z nimi swoimi osiągnięciami. BaseCamp pokazuje na ekranie obrazy map topograficznych 2D lub 3D z zachowaniem poziomic terenów i profili wysokości. Łącząc to z możliwością subskrypcji obrazów satelitarnych BirdsEye przesyłamy nieograniczoną liczbę zdjęć satelitarnych bezpośrednio do urządzenia.

Stacja bazowa ułatwiająca śledzenie psów

Najnowsza funkcja BaseStation przy zainstalowaniu oprogramowania Base Camp na komputerze, pozwala na śledzenie wielu psów (oczywiście wymagane są dodatkowe obroże T5). Jest to najlepsze rozwiązanie dla zespołów ratunkowych, lub zespołów zajmujących się poszukiwaniem psów. Użycie systemu nawigacji GPS Garmin Astro 320pozwala na skuteczne i bezpieczne śledzenie psów nawet na obszarach, na których nie ma dostępu do Internetu czy telefonu komórkowego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Nadajnik GPS dla psa Garmin Astro 320 posiada liczne funkcje ułatwiające identyfikację psa. Możemy wyświetlić imię psa, kierunek poruszania, widzieć jego trasę oraz status. Lokalizacja psów nigdy nie była prostsza.Garmin Astro 320 wyświetla pełne informacje

Obserwuj stale

Obserwuj stale

Pies stale się porusza, Ty nie musisz podążać krok w krok za nim. Obserwuj jego lokalizacje, nawet gdy znajdzie się poza widokiem mapy.

Dziel się informacjami

Dziel się informacjami

Jeśli potrzebujesz wysłać informacje o swoim psie i jego lokalizacji swojemu znajomemu możesz to zrobić bezprzewodowo. Urządzenie potrafi jednocześnie śledzić do 10 psów w odległości do 14 km.

Rejestracja zdarzeń

Rejestracja zdarzeń

Aby kontrolować co i kiedy robiłeś użyj ulepszonej wersji kalendarza Astro. W komfortowy sposób łączy wszystkie oznaczone wcześniej punkty i zarejestrowane ścieżki do dnia polowania pozwalając na późniejszą analizę i przeglądanie.

Pulpit

Dzięki większej liczbie dostępnych pulpitów dostępnych z różnorodnych ekranów została zwiększona funkcjonalność urządzenia. Dane takie jak np. wykres wysokości, czy strzałka kompasu mogą być wyświetlanie w każdym momencie na dowolnej stronie.

Poprawiony interfejs

Poprawiony interfejs

Lokalizator GPS dla psa Garmin Astro 320 posiada powiększone ikony i tekst, dzięki czemu łatwiej i szybciej można znaleźć potrzebne nam funkcje. Dodaj zadbano o wyświetlanie informacji pozycji psów, które znajdują się poza bieżącym widokiem ma

Zadbaj o swojego czworonoga

 • Odbiór sygnałów satelitarnych dzięki funkcji HotFix i bardzo czułemu odbiornikowi,
 • Rozbudowana mapa bazowa ze szczegółowymi danymi modelu terenu,
 • Poprawione i ulepszone wsparcie techniczne dla map, dostęp do map TOPO, obrazów satelitarnych BirdsEye, możliwość importu własnych map Garmin oraz innych,
 • Możliwość śledzenia rozmiaru śladu psa,
 • 10 000 punktów na bieżąco aktualizowanych z informacjami na temat psa,
 • Przechowywanie danych w formacie GPX,
 • Funkcja blokady klawiatury,
 • Szybkie przełączanie pomiędzy profilami,
 • Nowe funkcje takie jak np. poprawione rysowanie map, powiadomienia wibracyjne, czy 3osiowi kompas,
 • Duża odporność na czynniki zewnętrzne,
 • Funkcja Covey Counter umożliwiająca oznaczenie miejsce schwytania zwierzyny,
 • Funkcje zapisu specjalnych punktów takich jak np. „Domek myśliwski”, „Pojazd”

Mapy

Każde urządzenie wyposażone jest w mapy bazowe. Mapy bazowe są podstawowymi mapami i zwierają dane o drogach głównych, autostradach, granicach państw i stanów oraz niektórych obiektach wodnych.

W naszej ofercie znajdują się zestawy z dodatkowymi mapami: OpenStreetMap Topo Polska oraz PL TOPO.


OSMapPL TOPO
Rodzaj:Dodatkowa mapa topograficzna Polski: OpenStreetMapDodatkowa mapa: PL TOPO
Występuje w wersji produktu:W wersji z OpenStreetMap Topo PolskaW wersji z PL Topo
Pokrycie:Mapa Polski (+ mapa krajów Europy i świata, dogrywana przez użytkownika) Mapa Polski (+ mapa Europy, dogrywana przez użytkownika)
Zawartość:Zawiera sieć drogową, plany miast, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, punkty POIZawiera sieć drogową, plany miast, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, punkty POI
Aktualizacje:Darmowe aktualizacjePłatne aktualizacje (pierwszy rok gratis)
Częstotliwość aktualizacji:Zazwyczaj raz w miesiącuAktualizowana 4 razy w roku
Przypisanie licencji:Licencja bez przypisania do urządzeniaLicencja przypisana do urządzenia

Źródło OpenStreetMap: © autorzy OpenStreetMap, Open Database License

Specyfikacja

Własności fizyczne i działanie

 • Wymiary fizyczne: 6,1 x 16,0 x 3,6 cm
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 3,6 x 5,5 cm; przekątna 2,6 cala (6,6cm)
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 160 x 240 pikseli
 • Typ wyświetlacza: Kolorowy (65 tys.), odblaskowo-przezroczysty ekran TFT
 • Masa: 260,1 g z bateriami
 • Bateria: 2 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lublitowo-jonowe
 • Czas działania baterii: Do 20 godz.
 • Klasa wodoszczelności: IPX7
 • Pływający: Nie
 • Bardzo czuły odbiornik: Tak
 • Interfejs: USB

Mapy i pamięć

 • Mapa bazowa: Tak
 • Fabrycznie załadowane mapy: Nie
 • Możliwość dodawania map: Tak
 • Wbudowana pamięć: 1,7 GB
 • Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD™ (do nabycia osobno)
 • Waypointy/ulubione/pozycje: 2000
 • Trasy: 200
 • Wykres śladu: 10 000 punktów, 200 zapisanych tras

Funkcje i korzyści

 • Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach): Tak (zopcjonalnymi mapami z szczegółowymi drogami)
 • Elektroniczny kompas: Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
 • Ekran dotykowy: Nie
 • Wysokościomierz barometryczny: Tak
 • Aparat: Nie
 • Obsługa funkcji geocache: Tak (wersja cyfrowa)
 • Zgodność z własnymi mapami: Tak
 • Kalendarz myśliwski/wędkarski: Tak
 • Informacje o położeniu słońca i księżyca: Tak
 • Pomiar powierzchni: Tak
 • Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): Tak
 • Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urządzeniom): Tak
 • Przeglądarka zdjęć: Nie
 • Zgodność z Garmin Connect™: Tak

Dodatkowe

 • Zasięg T5: Do 14,5 km (w zasięgu wzroku)
 • Zakres częstotliwości: VHF
 • Alert wibracyjny: Tak
 • Śledzenie jednocześnie maks. 10 psów

Dane techniczne urządzenia dla psów T5

 • Wymiary urządzenia (szer. x wys. x gł.): 8,9 x 4,4 x 4,7 cm
 • Masa: przekaźnika z anteną – 188 g (6,6 uncji); łączna masa – 265 g (9,3 uncji)
 • Czas działania baterii: 20–40 godzin
 • Typ baterii: litowo-jonowa wielokrotnego ładowania, wymieniana przez użytkownika
 • Interfejs: USB
 • Klasa wodoszczelności: 1 ATM (do 10 metrów)
 • Odbiornik GPS/GLONASS wysokiej czułości: Tak
 • Antena GPS: montowana na górze, pomarańczowa
 • Wibracja/sygnał dźwiękowy: Tak
 • Światła sygnalizacyjne LED: Tak
 • Zakres częstotliwości: VHF (urządzenia T 5 i TT™ 15 są zgodne wyłącznie z urządzeniami Astro® 320 oraz Alpha™ 100; urządzenia T 5 i TT 15 można skonfigurować do współpracy z Astro 320 lub Alpha 100, lecz nie mogą być one jednocześnie śledzone przez oba te urządzenia ręczne)
 • Tryb ratunkowy: Tak
 • Wymienne paski obroży: Tak
 • Zgodność obroży: 2,54 cm (1 cala)

Zawartość

Wersja standardowa:

 • Ręczne urządzenie nawigacyjne Astro 320
 • Obroża T5 z bezprzewodowym nadajnikiem i baterią litowo-jonową
 • Pomarańczowy pasek obroży 2,5 cm
 • antena standardowa 12,7 cm i 33 cm o zwiększonym zasięgu (do urządzenia Astro)
 • antena standardowa 47 cm i 57 cm o zwiększonym zasięgu (do urządzenia T5)
 • Zaczep na pasek
 • Zaczep do ładowania
 • Kabel USB
 • Zasilacz sieciowy
 • Ładowarka samochodowa
 • Podręcznik użytkownika

Dodatkowo w wersjach z mapami:

 • Wersja Astro 320 z obrożą T5 + OSM Topo Polska: dodatkowo mapa topograficzna Polski OpenStreetMap wgrana do urządzenia
 • Wersja Astro 320 z obrożą T5 + PL Topo: dodatkowo mapa topograficzna PL TOPO wgrana do urządzenia

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie.
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta

Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz.

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Porównanie z podobnymi produktami

Garmin Alpha 200i K 010-02230-55 Garmin Alpha 200K [010-02616-55] Garmin Alpha 300 K 010-02807-55 Garmin Alpha 300i K 010-02806-55 Garmin Alpha 10 K 010-02290-55
Garmin Alpha 200i [010-02230-55] Garmin Alpha 200K [010-02616-55] Garmin Alpha 300 K Garmin Alpha 300i K Garmin Alpha 10 K 010-02290-55
od 3719.00 zł
od 3749.00 zł
od 3799.00 zł
od 4049.00 zł
1739.00 zł
Dane fizyczne
Czas pracy Do 15 godz. z funkcją inReach Do 20 godz. Do 55 godz. Do 55 godz. 20–40 godz.
Pamięć 16 GB 16 GB 16 GB 16 GB Pamięć zapisanych śladów: do 10 dni
Dotykowy wyświetlacz Tak Tak Tak Tak Nie
Ilość psów do 20 do 20 do 20 do 20 do 20
Mapa topograficzna Tak Tak Tak Tak Nie
Obsługa obroży T5 Nie Nie Nie Nie Tak
Obsługa obroży TT15 Nie Nie Nie Nie Tak
Obsługa obroży K 5 K 5 K 5X K 5X K 5X
Częstotliwość odświeżania pozycji psa 5 sek. 5 sek. 5 sek. 5 sek. Nie dotyczy
Funkcja szkolenia psa (wibracja, dźwięk, stymulacja) Tak Tak Tak Tak Nie
Wirtualne ogrodzenie Tak Tak Tak Tak Nie
Zasięg 14,5km 14,5km 10 km 10 km 14,5km
Waga 280g 280g 280g 280g 160g
Światła sygnalizacyjne LED Nie dotyczy Nie dotyczy Nie dotyczy Nie dotyczy Nie
Odbiornik GPS/GLONASS Tak Tak Tak Tak Tak
Identyfikacja szczekania Nie Nie Nie Nie Nie
wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij