Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer
 

Akcesoria do wózków

Poza zakupem samego wózka, warto wyposażyć się w kilka przydatnych gadżetów. Mają one przede wszystkim za zadanie podnieść funkcjonalność wózka, ale też poprawić komfort podróży dziecku.

Najpopularniejszymi akcesoriami są: folie przeciwdeszczowe, torby do wózka oraz moskitiera. Są one niezwykle przydatne i poprawiają komfort spacerów, dlatego też, jeśli nie ma ich w zestawie z wózkiem, warto je kupić oddzielnie.

Więcej o akcesoriach do wózków przeczytasz w tekście poniżej.

Filtruj
Porównaj produkty (0)

Adaptery do fotelika

Te niewielkie nakładki umożliwiają zamocowanie nosidełka na stelażu wózka. Ich montaż jest wyjątkowo prosty – za pomocą jednego kliknięcia wpina się na stelaż wózka, a później dopina fotelik dla najmłodszych. Rozwiązanie to nie tylko ułatwia transportowanie dziecka bez konieczności przenoszenia fotelika samochodowego, ale także pomaga maksymalnie wykorzystać stelaż wózka dziecięcego. Otrzymany w ten sposób zestaw podróżny jest stabilny i bezpieczny dla dziecka.

Śpiworek do wózka

Skutecznie zastępuje grube ubranie i warstwę wierzchnią jaką jest kocyk. Pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę i w łatwy sposób pozbyć się zbędnego okrycia, poprzez rozsunięcie zamków błyskawicznych. Na rynku dostępne są różne rozmiary śpiworków – mniejszy przeznaczony do nosidełka/gondoli oraz większy dla dzieci starszych korzystających z części spacerowej. Większość śpiworków wyposażona jest w otwory na pasy, które uniemożliwiają się jego przesuwanie.

Uchwyt na kubek

Gadżet, który sprawia, że dziecko niezależnie czy podróżujące wózkiem dla dziewczynek czy dla chłopców jest bardziej samodzielne. Montuje się go na stelażu lub pałąku spacerówki, tak aby dziecko podczas spaceru mogło sięgnąć w dowolnej chwili po ulubiony napój.

Parasolka

Jej głównym zadaniem jest ochrona dziecka przed uciążliwymi promieniami słońca. Najczęściej używa się jej w przypadku małych dzieci, korzystających z części głębokiej spacerówki dla dziewczynek lub chłopców. Można dostać zarówno parasolkę uniwersalną pasującą do większości modeli wózków przekładanych, ale i kupić egzemplarz dopasowany do konkretnego modelu.

Pałąk bezpieczeństwa

Ten element lekkiej spacerówki przeznaczony jest dla rodziców posiadających na swoim wyposażeniu wózek w typie parasolki. Zamocowanie go ma podnieść poziom bezpieczeństwa podróży, a dzieci potrafią go często wykorzystać jako miejsce do ułożenia swoich nóżek.

Gondola

Większość wózków wielofunkcyjnych wyposażona jest w gondole o standardowym rozmiarze. Chcąc jednak maksymalnie przedłużyć czas korzystania z części głębokiej warto rozejrzeć się za odpowiednim modelem - niektórzy producenci posiadają wśród swoich produktów gondole w rozmiarze XL.

Innym, równie ciekawym rozwiązaniem jest zakup typowej spacerówki i wyposażenie jej w gondolę, przeznaczoną do danego modelu spacerówki . W ten sposób można otrzymać kompletny zestaw podróżny, który posłuży dziecku przez długi okres czasu.

wróć do góry