Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

ABC Design

Funkcja Garmin Nuvi 250 + GPMapa

Wózki ABC Design

ABC Design to niemiecka marka istniejąca na rynku od 1989 roku. Została założona w Niemczech w Waldshut w Baden-Württemberg przez młode małżeństwo. Obecnie w ofercie ABC Design znaleźć można nie tylko wózki spacerowe, ale również foteliki samochodowe, torby i pozostałe akcesoria niezbędne dzieciom. Ich produkty można nabyć aż w 40 krajach i zalicza się je do średniej półki cenowej.

Niemiecka marka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że produkty użytkowane przez dzieci muszą być maksymalnie bezpieczne. Wózki ABC Design są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości oraz posiadają odpowiednie certyfikaty. Wszystkie produkty przechodzą wewnętrzne badania we własnym obiekcie badawczym, a dodatkowo są poddawane dobrowolnym testom bezpieczeństwa i jakości realizowanym przez znane, niezależne instytucje.

Każdy element jest gruntownie sprawdzony zarówno na początku, jak i na końcu procesu produkcji. Pracownicy zaangazowani w produkcje akcesoriów dziecięcych posiadają wieloletnie doświadczenie, które jest na bieżąco sprawdzane i podnoszone, poprzez udział w wielu szkoleniach.

ABC Design - wszystkie modele

Filtruj
Porównaj produkty (0)

ABC Design – nagrody

W 2008 roku lekki wózek spacerowy TakeOff zdobył srebrną nagrodę w prestiżowym plebiscycie IDEA Awards.

Jednak najczęściej docenianym modelem marki jest wózek bliźniaczy ZOOM. Pierwszą nagrodę otrzymał w 2009 roku i była to srebna nagroda Best Baby & Infant Product Award. Kolejno w latach 2013, 2014, 2015, 2016 i 2017 ta spacerówka dla dziewczynek jak i chłopców była nagradzana zarówno przez Mommy Awards, jak i Lovebyparents.

W roku 2013 nagrodę Mommy Awards otrzymała seria podróżnicza Turbo 6S, która w roku 2016 została nagrodzona prestiżową nagrodą NetMoms Mommy Award dla najpopularniejszego wózka. Model Turbo 6 znajdował się na szczycie najlepiej sprzedających się wózków przekładanych i był jednym z najpopularniejszych wózków w Niemczech.

Często wyróżniane były także modele Cobra &Takeoff, a także Mamba, która otrzymała nagrodę w kategorii Najlepszy System Podróżowania w konkursie Mother & Baby 2016 Awards. Condor 4 został zwycięzcą testu Stiftung Warentest w kategorii cena/wydajność, a Viper 4 zajął pierwsze miejsce w konkursie Consumer Awards w Niemczech w kategorii „Wózki dziecięce i systemy podróżne”, a także w Austrii w kategorii „World of moving kids”.

Jednym z najpopularniejszych w ostatnich latach wózków wielofunkcyjnych jest model Salsa 4, który został wyróżniony jako „Best Buy” przez niezależny organ konsumencki w Wielkiej Brytanii.

Ciekawostki o marce

  1. Niemiecka firma rozpoczęła swoją działalność od wprowadzenie na rynek włoskiej marki wózków dla dziewczynek jak i dla chłopców - Monbebe.
  2. Pierwsza kolekcja ABC Design nosiła nazwę Baby Fun i jej produkty były wytwarzane w fabryce na Tajwanie.
  3. Produkty marki ABC Design są w 100% wegańskie, a więc nie używa się do ich produkcji produktów odzwierzęcych. Stosowane są wyłącznie syntetyczne i naturalne materiały.
wróć do góry