Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Kontakt i dojazd

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania w naszych godzinach pracy: pon. - pt. 8.00-18.00

Poza naszymi standardowymi godzinami pracy możesz spróbować skontaktować się z nami poprzez Facebook Messenger

INFOLINIA :   614152751

KONTAKT EMAILOWY: info@abcgps.pl 

NASZ ADRES: abcGPS  ul. Obornicka 309, 60-689 Poznań

SALON SPRZEDAŻY  - AUTORYZOWANY SKLEP GARMIN, CYBEX, BRITAX-ROMER

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży, gdzie możesz zarówno obejrzeć produkty jak i otrzymać poradę od naszych doświadczonych konsultantów. Mamy nadzieję, że wybiorą Państwo komfort zakupów w autoryzowanym sklepie specjalistycznym. 
Salon mieści się przy ul. Obornickiej 309 w Poznaniu i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 -18:00 oraz w soboty 8.00-16.00


SKLEP Z HISTORIĄ
Sklep abcGPS.pl  istnieje nieprzerwanie od 2007 roku.  Od ponad  12 lat  prowadzimy również salon sprzedaży  przy ul. Obornickiej 309 w Poznaniu.  Zrealizowaliśmy od tej pory kilkadziesiąt tysięcy zamówień internetowych, udało nam się również zdobyć szereg  nagród związanych z obsługą klienta. 
Nasz sklep powstał z konkretną misją. Chcemy zapewnić Państwu szeroki wybór sprzętu w bardzo korzystnych cenach, fachową obsługę i możliwość dokonania bezpiecznych zakupów. 
TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI  
Współpracujemy wyłącznie z polskimi, oficjalnymi dystrybutorami produktów. Dzięki temu mają Państwo pewność zakupu produktu pełnowartościowego.  
Produkty fitness: jesteśmy autoryzowanym partnerem marki  Garmin (status Gold Partnera) oraz współpracujemy z oficjalnym polskim dystrybutorem marek  Polar oraz  TomTom Sports.  
Produkty dziecięce: współpracujemy bezpośrednio z oficjalnymi dystrybutorami produktów w Polsce m.in. w zakresie produktów marek  Britax Romer Recaro Cybex Maxi-Cosi Baby Jogger Espiro Concord Babysafe i wielu innych.  
POLSKA GWARANCJA  
Kupując dowolny produkt u nas masz pewność, że kupujesz produkt objęty pełnowartościową, polską gwarancją oraz że otrzymasz instrukcję produktu w języku polskim.  

SPRZEDAŻ HURTOWA:

Firmy zainteresowane zakupami hurtowymi do dalszej odsprzedaży prosimy o kontakt pod adresem:   hurt@abcgps.pl     Zapewniamy miłą współpracę i    bardzo konkurencyjne ceny.

ADRES DO REKLAMACJI ORAZ ZWROTÓW

abcGPS, ul. Obornicka 309, 60-689 Poznań

KALIBRACJA ALKOMATÓW 

W celu realizacji pierwszej bezpłatnej kalibracji alkomatów prosimy o wysyłkę alkomatów do dystrybutora którego adres znajduje się na karcie gwarancyjnej. W przypadku wysyłki alkomatu do naszej firmy, zostanie naliczona dodatkowa opłata transportowa w wysokości 30zł. 

DANE ADRESOWE OPERATORA SKLEPU INTERNETOWEGO

GPS Data Michał Dyszkiewicz,  ul. Obornicka 309, 60 689 Poznań, NIP 9721063018, EDG  54880/2007

wróć do góry