Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Muuvo

Muuvo to polska firma, która jest obecna na rynku dopiero od 2018 roku, jednak już zapracowała sobie na popularność wśród Klientów. W ofercie posiada wózki głębokie, spacerówki oraz wózki 2w1. Wózek Muuvo to gwarancja najlepszej konstrukcji i bezpiecznych rozwiązań, dlatego też cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem rodziców. W większości modeli producent daje możliwość montażu fotelika samochodowego zamiast siedziska, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Najpopularniejsze wózki Muuvo to Quick oraz Slick .

Muuvo - wszystkie modele

Filtruj
Porównaj produkty (0)

Wózki Muuvo

Jej twórcy są ludźmi doskonale rozumiejącymi potrzeby współczesnych rodziców. Dlatego wózki Muuvo posiadają szereg cech dostosowanych do wymogów dzisiejszych czasów. Zgodnie z filozofią założycieli wózki dziecięce MUUVO mają charakteryzować się uniwersalnością oraz być trwałe oraz solidne. Nie bez znaczenia pozostaje sam design wózków w typie gondoli firmy MUUVO, na który również położony został nacisk.

Kolejna ciekawa właściwość jaką posiada każdy wózek Muuvo to możliwość zamontowania na stelażu wózka fotelików samochodowych. Wózki tej marki są kompatybilne z fotelikami 0-13 kg marki MAXI COSI oraz CYBEX, jak i wieloma innymi.

Spacerówki MUUVO dają lekko się prowadzić dzięki zastosowaniu łożyskowanych, amortyzowanych i bezobsługowych kół. Ponadto zostały wyposażone w system OHS (One Hand Stroller) zapewniający wyważenie i lekkość pozwalające na ich obsługę bez żadnego wysiłku, nawet jedną ręką. Zastosowanie takich rozwiązań doskonale sprawdza się na przykład w przypadku rozmowy przez telefon komórkowy podczas spaceru. Dzięki temu rodzic ma pewność, że nawet wtedy w pełniu kontroluje wózek Muuvo, a co za tym idzie bezpieczeństwem swojego dziecka.

wróć do góry