Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Filtruj

Cena

Producent

Wielkość ekranu:

Typ ekranu

Czas pracy na baterii

Widok poziomy i pionowy

Wodoszczelność

Obsługa kart pamięci

Polski lektor i menu

Zakres mapy

Bezpłatna aktualizacja mapy

Łączność z kaskiem przez Bluetooth

Łączność Wi-Fi

Odtwarzacz muzyki MP3

Prostota obsługi

Informacja o korkach

Informacja o fotoradarach

Planowanie podróży

Widok skrzyżowań

Starowanie głosem

Zabezpieczenie przed kradzieżą

Aplikacja mobilna dla Android / iOS

Informacje o producentach:

Garmin
 

Nawigacja motocyklowa Garmin

Nawigacja motocyklowa Garmin to wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne urządzenie przystosowane do korzystania na zewnątrz. To podstawowa różnica pomiędzy nawigacją samochodową a motocyklową.

Ponadto większość dobrych nawigacji posiada szereg funkcji ułatwiających korzystanie z nawigacji w czasie jazdy motocyklem, m.in. możliwość sparowania nawigacji ze smartfonem, co umożliwia stworzenie wygodnego zestawu głośnomówiącego dedykowanego dla motocyklistów, odbieranie połączeń i wiadomości telefonicznych. W naszym asortymencie znajdziesz nawigacje motocyklowe Garmin, które wyróżniają się wysoką dbałością o konstrukcję i bardzo rozbudowanymi funkcjami.

W dalszej części tekstu dowiesz się co powinna posiadać dobra nawigacja na motocykl, czym różni się od nawigacji samochodowej oraz jaką nawigację wybrać, aby spełniała Twoje wymagania.

Filtruj
Porównaj produkty (0)

Nawigacja motocyklowa Garmin czy samochodowa - którą wybrać?

Nawet najlepsza nawigacja samochodowa nie sprawdza się podczas wypraw dwuśladem, natomiast GPS do motocykla jest bardzo funkcjonalny również w podczas podróży autem. Do motocykla nie warto wybierać nawigacji samochodowej, ponieważ nie jest tak trwała i wodoszczelna. Nawigacja motocyklowa Garmin wyróżnia się na tle innych urządzeń tego typu.

Co powinna posiadać dobry GPS motocyklowy?

Dobre nawigacje motocyklowe powinna posiadać cechy, które sprawią, że będzie wytrzymalsza oraz lepiej sprawdzi się w trudnych warunkach w podróży na jednośladzie.

Nawigacja motocyklowa to urządzenie, które jest użytkowane na zewnątrz, a więc powinna być wodoszczelna i odporna na wysokie i bardzo niskie temperatury. Ponadto GPS do motoru montowany jest na kierownicy pojazdu, co oznacza, że bardzo ważne jest porządne mocowanie, które utrzyma nawigację na miejscu nawet przy bardzo dużej prędkości. Czytelny wyświetlacz nawet w pełnym słońcu gwarantujący przyjemną obsługę i wyraźny obraz nawet w słoneczne dni.

Porządna nawigacja motocyklowa powinna posiadać wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne ekran dotykowy z możliwością obsługi w rękawicach, co umożliwia sterowanie nawigacją w trakcie podróży. Intuicyjne menu to następna bardzo ważna cecha dobrej nawigacji motocyklowej. Łatwe w obsłudze menu nie odwraca uwagi i nie absorbuje nadmiernie kierowcy. Kolejną zaletą porządnej nawigacji jest mocny akumulator, który gwarantuje kilkugodzinną pracę. Większość dobrych nawigacji motocyklowych posiada w zestawie uchwyt do montażu w aucie.

Jakie funkcje powinna posiadać dobra nawigacja motocyklowa Garmin?

Nowoczesna nawigacja motocyklowa Garmin jest wyposażona w szereg przydatnych funkcji, dzięki którym można zaplanować każdy etap podróży, a sama wyprawa będzie przebiegała bez niemiłych niespodzianek. Dobre nawigacje motocyklowe umożliwiają:

 • Automatyczną bezpłatną aktualizację map.
 • Planowanie podróży.
 • Łączność bluetooth, która umożliwia połączenie nawigacji ze sparowanym smartfonem i kaskiem motocyklisty. Dzięki tej funkcji można odbierać powiadomienia telefonu na ekranie nawigacji. Urządzenie umożliwia również odbieranie połączeń telefonicznych, w czasie gdy telefon znajduje się w plecaku lub kufrze.
 • Przypominanie o konieczności zatankowania, niektóre nawigacje mają przydatną funkcję informowania o poziomie paliwa oraz przypominają o konieczności tankowania ze wskazaniem najbliższej stacji benzynowej. Funkcja ta z pewnością zostanie z pewnością doceniona podczas podróży po bezdrożach.
 • Informacja o ciśnieniu w oponach to kolejne udogodnienie, dzięki któremu możesz zapomnieć o nieplanowanych postojach.
 • Przypomnienia o postoju i zalecanym odpoczynku. Nawigacja do motocykla po kilkugodzinnej jeździe informuje o zalecanym odpoczynku i pokazuje najbliższe miejsce postojowe dla motocyklistów.
 • Informuje o ostrych zakrętach i widok skrzyżowań, to opcja realnie zwiększająca bezpieczeństwo motocyklisty i innych uczestników ruchu drogowego.
 • Alerty dla motocyklistów, możliwość pobrania aplikacji z alertami pogodowymi i informacją o innych zagrożeniach dla motocyklistów.
 • Możliwość podpięcia sparowanej kamery sportowej, z nawigacją dla motocyklistów możesz nagrywać całą trasę za pomocą kamery sportowej umieszczonej na kasku.
 • Możliwość słuchania muzyki podczas jazdy, dobra nawigacja motocyklowa powinna obsługiwać karty pamięci, oraz możliwość odtwarzania muzyki.
 • Możliwość planowania podróży z wyborem rodzaju nawierzchni np. drogi asfaltowe, podróż po bezdrożach itp.

Dobra nawigacja motocyklowa to bardzo przydatny gadżet dla osób, które dużo podróżują na motocyklu. Oprócz wyznaczania trasy, ułatwia kontakt oraz pozwala na rozrywkę (odtwarzacz muzyki) w czasie długiej trasy. To niezwykle przydatne urządzenie, które pomoże również w zaplanowaniu podróży. Aby ułatwić Ci wybór odpowiedniego gps na motocykl, przygotowaliśmy filtry z najważniejszymi funkcjami dostępnymi w nawigacjach.

Jeśli masz problem z doborem nawigacji, z przyjemnością Ci pomożemy. Skontaktuj się z naszym doradcą lub przyjedź do naszego salonu stacjonarnego. Doradzimy Ci jaką nawigację wybrać.

wróć do góry