Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Filtruj

Cena

Producent

Rok wejścia na rynek

Przeznaczenie

Dotykowy ekran

Kolorowy ekran

Personalizacja tarczy

Szafirowe szkiełko

Moduł GPS

Czujnik tętna (HR)

Wersja czujnika tętna

Obsługa map

Nawigowanie po trasie

Odtwarzacz muzyki

Powiadomienia z tel.

Płatność zegarkiem

Doładowanie solarne

WI-FI

Wysokościomierz

Kompas

Pulsoksymetr

Monitor aktywności

Monitorowanie snu

Interwały

Asystent odpoczynku

Pułap tlenowy

Wodoszczelność

Dynamika biegu

Bateria w trybie GPS

Bateria maksymalnie

Informacje o producentach:

Garmin
 

Garmin Forerunner

Garmin Forerunner to najbardziej rozbudowana seria zegarków sportowych Garmin. Multisportowe zegarki Garmin Forerunner podzielone zostały na 9 linii, które charakteryzują się różnym przeznaczeniem oraz ilością funkcji. Cechują się sportowym designem oraz mnogością funkcji sportowych, co przekłada się na dużą popularność tej serii.

W dalszej części tekstu dowiesz się czym wyróżnia się dany zegarek Garmin Forerunner, poznasz najważniejsze funkcje w tych zegarkach oraz dowiesz się do kogo skierowana jest ta seria.

Filtruj
Porównaj produkty (0)

Garmin Forerunner - zegarki sportowe z wielkimi możliwościami

Marka Garmin stopniowo powiększa rodzinę zegarków Forerunner. Aktualnie w sprzedaży posiadamy aż 9 różnych linii, które różnią się ilością funkcji oraz przeznaczeniem.

Zegarki Garmin Forerunner podzielić można na te, które wykorzystywać można do Triathlonu i na takie, które nie posiadają tej funkcji. Funkcja triathlon charakteryzuje się tym, że w ramach jednego treningu można włączyć aż 3 dyscypliny (bieganie, rower i pływanie w dowolnych akwenach wodnych [nie tylko w basenie]). Przełączanie pomiędzy dyscyplinami odbywa się za pomocą jednego przycisku lub automatycznie. W przypadku zegarków Garmin bez tej funkcji przełączanie jest trudniejsze i bardziej czasochłonne, co uniemożliwia płynnie przejść do kolejnej dyscypliny bez przerwy. Do modeli z funkcją triathlonu należą: zegarek Garmin Forerunner 945, Garmin Forerunner 935 i Garmin Forerunner 735XT.

Garmin Forerunner 995 to wraz z 255 najnowszy zegarek z serii Forerunner.

  • Garmin Forerunner 955 jest najwyższym model z serii. Dostępny jest w jednym rozmiarze, oraz dwóch wersjach: standardowej i solar. W porównaniu do swojego poprzednika wersji Forerunner 945 dodatkowo zyskał możliwość obsługi za pomocą dotyku. Funkcję tą można włączyć lub wyłączyć. Kolejną zmianą w modelu Forerunner 955 jest nowy czujnik tętna Elevate 4.0. W stosunku do poprzednika ma dłuższy czas pracy na baterii, dokladniejsze pomiary i szybciej odświeża dane. Zyskał kilka nowych funkcji jeśli chodzi o wsparcie sportowców. Nowy model wyposażony jest również w większą pamięć wewnętrzną.
  • Garmin Forerunner 255 - w odróżnieniu od modelu 955 występuje w dwóch rozmiarach. 41 i 46 mm. Dodatkowo model 255 Music podobnie jak 955 posiada możliwość odtwarzania muzyki. Od modelu 955 różni się słabszą baterią oraz uboższą liczbą funkcji sportowych.
  • Garmin Forerunner 945 posiada wszystkie funkcje Fenixa 6 (oprócz solarnego ładowania). Premierę miał w 2019 roku i jest to niezwykle zaawansowany zegarek z wieloma nowoczesnymi funkcjami sportowymi oraz lifestylowymi. Na tle pozostałych zegarków wyróżnia się tym, że jako jedyny posiada funkcję obsługi map. Dostępna jest również zegarek Garmin Forerunner 945 TRI, gdzie oprócz smartwatcha otrzymujemy dwa czujniki tętna HRM: Czujnik HRM-Tri™ oraz HRM-Swim™.
  • Garmin Forerunner 935, podobnie jak Forerunner 945, posiada funkcję triathlonu, ale nie ma części funkcji sportowych oraz lifestylowych, jak: Garmin Pay, odtwarzanie muzyki, monitora energii Body Battery, obsługi map, monitora tempa PacePro, itp. Zegarek Garmin Forerunner 935 występuje również w wersji Garmin Forerunner 935 Triathlon Bundle, gdzie oprócz zegarka do ćwiczeń otrzymuje się dwa czujniki tętna HRM Tri, HRM Swim, dodatkowy pasek silikonowy oraz mocowanie Quick Realase, który pozwala na łatwe przekładanie body zegarka z paska na uchwyt rowerowy.
  • Garmin Forerunner 735XT to pulsometr, który mimo upływu lat od premiery nadal jest bardzo popularnym sprzętem. Premierę miał w 2016 roku i jest to pierwszy zegarek Garmin Forerunner z funkcją triathlonu. Posiada wszystkie niezbędne w czasie treningów funkcje, w tym pomiar tętna, zaawansowaną dynamikę jazdy rowerem, pływania i biegu. Brakuje mu jedynie kilku opcji lifestylowych, jak obsługa map, nawigowanie po trasie, odtwarzacza muzyki oraz Garmin Pay. Dostępny jest również w wersji Garmin Forerunner 735XT Tri Bundle, czyli z dodatkowymi czujnikami tętna HRM-Tri™ oraz HRM-Swim™.
  • Garmin Forerunner 645 wydany został w 2018 roku. Ten smartwatch sportowy nie posiada funkcji triathlonu, dlatego skierowany jest raczej do osób wybierających jedną dyscyplinę w czasie treningu. W linii tej wyróżnić należy dwa modele: zegarek Garmin Forerunner 645 i zegarek Garmin Forerunner 645 Music. Jedyną różnicą między nimi jest odtwarzacz muzyki obecny z zegarku 645 Music. Forerunner 645 posiada wiele zaawansowanych funkcji sportowych, w tym do biegania, pływania i do jazdy na rowerze oraz lifestylowych, jak Garmin Pay. W zegarku tym brak obsługi map i nawigacji po trasie.
  • Garmin Forerunner 245 to model wydany w 2019 roku. Podobnie jak Forerunner 645 nie posiada funkcji triathlonu oraz obsługi map. Dodatkowo nie został wyposażony w usługę Garmin Pay. Posiada funkcję wirtualnego trenera Garmin Coach oraz zyskał wsparcie dla systemu Galileo. Linia ta dzieli się na dwa modele: zegarek Garmin Forerunner 245 oraz zegarek Garmin Forerunner 245 Music, w którym dodano możliwość słuchania muzyki.
  • Garmin Forerunner 45 wydany został w 2019 roku jako następca Garmin Forerunner 35. Jest to zegarek skierowany do biegaczy. W porównaniu do Forerunnera 35 posiada kolorowy wyświetlacz oraz więcej przycisków, które usprawniają poruszanie się po menu. Nie można jednak personalizować w nim tarczy. Monitoruje tętno na nadgarstku oraz moduł GPS, za to nie znajdziemy w nim odtwarzacza muzyki, Garmin Pay oraz obsługi map.
  • Garmin Forerunner 35 HR to zegarek biegowy wydany w 2016 roku. Posiada monochromatyczny wyświetlacz oraz odbiornik GPS, dzięki któremu można śledzić postępy treningu. Wyróżnia go sportowy design i prostokątna obudowa. Smartwatch firmy Garmin idealny dla początkujących biegaczy.
  • Garmin Forerunner 30 wydany został w 2017 roku i podobnie jak zegarek Forerunner 35 HR posiada czarno-biały wyświetlacz oraz podstawowe funkcje biegowe, wspomagające trening.

Dla kogo zegarek Garmin Forerunner?

Seria Garmin Forerunner to szeroka gama zegarków sportowych, w których każdy biegacz znajdzie coś dla siebie. Mnogość funkcji biegowych, które znajdziemy w każdym modelu Forerunner, pozwala na wykorzystanie ich przez amatorów oraz profesjonalistów. Dodatkowo w części modeli można znaleźć funkcje związane z innymi dyscyplinami sportowymi, jak jazda na rowerze, pływanie czy golf.

Jeśli natomiast interesują nas modele, które nie zdradzają wizualnie aż tak zacięcia sportowego, to warto obejrzeć serię Garmin 7 czyli modele z niezwykle popularnej linii Garmin Fenix 7, Garmin Fenix 7x oraz Garmin Fenix 7s , serię bardziej caualową z ekranem amoled Garmin Epix 2 oraz serię taktycznych zegarków z zacięciem militarnym Garmin Tactix 7.

wróć do góry