Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Filtruj

Cena

Producent

Rok wejścia na rynek

Przeznaczenie

Dotykowy ekran

Kolorowy ekran

Personalizacja tarczy

Szafirowe szkiełko

Moduł GPS

Czujnik tętna (HR)

Wersja czujnika tętna

Obsługa map

Nawigowanie po trasie

Odtwarzacz muzyki

Powiadomienia z tel.

Płatność zegarkiem

Doładowanie solarne

WI-FI

Wysokościomierz

Kompas

Pulsoksymetr

Monitor aktywności

Monitorowanie snu

Interwały

Asystent odpoczynku

Pułap tlenowy

Wodoszczelność

Dynamika biegu

Bateria w trybie GPS

Bateria maksymalnie

Informacje o producentach:

Garmin
 

Zegarek golfowy

Filtruj
Porównaj produkty (0)

Nowoczesne zegarki sportowe to urządzenia przeznaczone nie tylko dla biegaczy czy triathlonistów. Wiele modeli w naszej ofercie ma również wachlarz opcji przygotowanych z myślą o golfistach. Mając na ręce zegarek golfowy z łatwością wykonasz najważniejsze pomiary i skuteczniej popracujesz nad swoimi umiejętnościami. Co dokładnie mogą zaoferować tego rodzaju urządzenia?

Jakie funkcje oferuje zegarek dla golfisty?

Nowoczesny zegarek dla golfisty będzie Twoim wsparciem podczas każdej rozgrywki. Wystarczy, że pobierzesz dane na temat pola golfowego, na którym się znajdujesz. Urządzenie wykorzysta informacje na temat topografii terenu oraz wbudowany moduł GPS, by na bieżąco wyświetlać odległości do przedniej, środkowej oraz tylnej części greenów. Zegarek może też podać dystans do lay-upów i doglegów.

Producenci zegarków do golfa, które znajdziesz w naszej ofercie zadbali o to, by bazy map zawierały pola golfowe na całym świecie. Gracze docenią także możliwość śledzenia kluczowych statystyk, takich jak uderzenia na fairway’u oraz opcję automatycznych pomiarów. Zegarek dla golfisty poda dokładny dystans dla wszystkich uderzeń wykonanych na polu.

Z wszystkich dostępnych funkcji bez problemu skorzystasz w każdych warunkach pogodowych. W naszym sklepie znajdziesz zegarki do golfa z powłokami antyrefleksyjnymi i wyświetlaczami o wysokiej jasności maksymalnej, dzięki czemu precyzyjny odczyt danych nie będzie problemem nawet w pełnym słońcu. Wiele zegarków jest też wodoodpornych, więc nie zaszkodzą im opady deszczu.  

Urządzenie tylko dla golfistów

Wszystkie te funkcje znajdziesz w proponowanych przez nas zegarkach sportowych, które świetnie nadają się również do uprawiania innych dyscyplin lub śledzenia codziennego poziomu aktywności. Jeśli jednak interesuje Cię zegarek do golfa dedykowany wyłącznie tej dyscyplinie, zwróć uwagę również na urządzenia alternatywne takie, jak Garmin Golf Approach. Znajdziesz tu wgrane mapy ponad 38 000 pól golfowych i jeszcze więcej przydatnych funkcji. Opcja PlaysLike z wysoką precyzją podaje odległość do celu uwzględniając różnice wysokości, natomiast PinPointer wskaże kierunek do dołka w sytuacji, gdy flaga jest niewidoczna.

Urządzenie będzie również Twoim dobrym doradcą. Na podstawie zapamiętanych odległości uderzeń z użyciem różnych kijów pomoże w wybraniu właściwego kija dla danego dystansu. Ponadto łatwiej zaplanujesz odległość uderzenia podczas wykonywania lay-upu, dzięki wyświetlaniu kolorowych łuków dla odległości od 100 nawet do 250 jardów. Możesz też zmierzyć odległość do dowolnego miejsca (przeszkody, miejsca lądowania piłki czy fairwaya) po prostu wskazując wybrany punkt na mapie pola.

Zarówno urządzenie Golf Approach, jak i zegarek dla golfisty są też niezastąpionym wsparciem podczas rywalizacji z innymi graczami. Tablice wyników mogą wyświetlać dane dla kilku osób w trybie Stableford, Stroke Play, Match Play oraz Skins. Bardzo przydatna jest również funkcja regulacji handicapu.

Jakie jeszcze możliwości daje zegarek golfowy?

Golf to nie tylko sama gra, ale przede wszystkim pasja, którą warto dzielić się z innymi hobbystami. Producenci zegarków golfowych wraz z urządzeniami dają dostęp do oprogramowania społecznościowego pozwalającego na dzielenie się wynikami, porównywanie statystyk oraz wymianę zdań na temat pól, kijów czy technik gry. Swoje osiągnięcia możesz publikować także w najpopularniejszych kanałach social media korzystając z funkcji udostępniania.

Wybierając się na pole golfowe nie musisz zabierać ze sobą telefonu, który mógłby przeszkadzać podczas gry. Zakładając zegarek dla golfisty zachowasz kontakt ze światem – wystarczy, że zintegrujesz go ze smartfonem, by odbierać maile i SMS-y na czytelnej tarczy zegarka.

Podczas drogi do celu, jak i na samym polu możesz urozmaicić sobie rozgrywkę słuchając ulubionych utworów. Wystarczy, że zamówisz zegarek do golfa z funkcją odtwarzania muzyki i podłączysz do niego słuchawki bluetooth. Co więcej, wiele zegarków ma też moduł płatności. Innymi słowy, możesz wprowadzić do urządzenia dane karty kredytowej, by płacić zegarkiem zbliżeniowo w sklepach, klubach czy restauracjach – wystarczy, że placówka ma standardowy terminal płatniczy.

Inne formy aktywności z zegarkiem golfowym

Zegarki dostępne w sklepie abcGPS.pl mogą pracować w wielu trybach dostosowanych do charakteru aktywności sportowej (zależnie od modelu). Jeśli oprócz golfa, trenujesz także bieganie, kolarstwo, pływanie, ćwiczenia siłowe czy jedną z wielu innych popularnych dyscyplin, Twój zegarek golfowy może być realnym wsparciem. Posłuży Ci dokładnymi pomiarami odległości i pokonanych kroków, mapami terenu i nawigacją na nowych ścieżkach, a także parametrami dotyczącymi tętna, progu beztlenowego, pułapu maksymalnego VO2max i nie tylko. Zachęcamy też do kontrolowania poziomu codziennej aktywności z funkcją całodobowego monitorowania pulsu i pokonywanych dystansów.

wróć do góry