Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer
 

Torba do wózka

Spacer czy każda nawet najkrótsza podróż z dzieckiem związana jest z posiadaniem przy sobie wielu niezbędnych akcesoriów. Kobieca torebka nie jest w stanie pomieścić ich wszystkich, dlatego też zaprojektowano torby do wózka.

Torba do wózka jest pewnego rodzaju organizerem, który ma pomóc w uporządkowaniu rzeczy malucha. O ile większość wózków wielofunkcyjnych jest w nią wyposażona tak, w przypadku spacerówek należy ją zakupić osobno. Posiada liczne kieszonki i przegródki, które pomieszczą pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżone, cieplejsze ubranko, ale i drobną przekąskę zarówno dla dziecka, ale i dla rodzica.

Czytaj Dalej
Filtruj
Porównaj produkty (0)

Czym charakteryzuje się torba do wózka?

Torby do wózka dziecięcego swoim wyglądem przypominają klasyczną, bardziej pojemną damską torebkę, dlatego też można z nich korzystać nie tylko podczas spacerów wózkiem. Ze względu na swoje przeznaczenie mają możliwość przypięcia ich na rączce wózka, tak aby się z niej nie zsuwały. Niektóre z oferowanych toreb posiadają w swoim wyposażeniu dodatkowe elementy, takie jak termos na butelkę czy specjalna mata do przewijania dziecka.

Organizer do wózka

Osoby bardziej zorganizowane bądź takie, które nie potrzebują lub nie chcą korzystać z typowej torby do wózka mogą wyposażyć się w organizer. Jest to zdecydowanie mniejszy produkt, który zaczepia się na rączce wózka. Nie jest on tak pojemny jak torba, lecz spokojnie można w nim przechować klucze od mieszkania, drobne pieniądze, a nie kiedy posiada miejsce na butelkę z wodą.

Wielu rodziców nie wyobraża sobie spacerów z dzieckiem bez dodatkowych gadżetów, takich jak torba czy organizer do wózka. Ogromną ich zaletą jest fakt, że są to produkty unisex pasujące zarówno kobietom jak i mężczyznom.

wróć do góry