Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

GoClever Navio 500 PLUS PL FM BT HD

Producent: GoClever | Źródło: polska dystrybucja

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Mapy Specyfikacja Zawartość Gwarancja Akcesoria

Gratis

W skrócie

Wielkość ekranu: 5 cali
Typ ekranu Zwykły dotykowy
Polski lektor i menu Tak
Zakres mapy Polska
Bezpłatna aktualizacja mapy Brak (lub poniżej 1 roku)
Rodzaj uchwytu Pasywny
Informacja o korkach Brak
Prostota obsługi 7/10
Zestaw głośnomówiący Tak

Opis

Polecamy również urządzenie GoClever w wersji z mapami całej Europy: GoClever Navio 500 PLUS FE

Urządzenie umożliwia korzystanie z kompatybilnych map innych producentów m.in. AutoMapy, TomToma oraz iGO.


Goclever Navio 500 Plus PL

Najnowsza designerska seria produktów z ekranem 5"  charakteryzuje sie ergonomią i futurystycznym wyglądem zgodnym z najnowszymi światowymi trendami. Wykonanie z wysokiej jakości plastiku i metalu daje efekt produktu doskonałego. Całość technologicznie oparta na szybkim rozwiązaniu Mediatek. Produkty bogato wyposażone : interfejs Bluetooth dający funkcjonalność nie tylko zestawu głośnomówiącego ale także umożliwiający dostęp do Internetu po synchronizacji z urządzeniem GPRS i przeglądarkę internetową , nadajnik FM pozwalający odsłuchiwać komunikaty w głośnikach samochodowych. Następca doskonale znanej i świetnie odbieranej przez użytkowników serii 5066FMBT która zdobyła w 2010 roku tytuł najlepszego PDA!


Oprogramowanie:

Goclever VIA GPS 3.1 Black Edition to jeden z najbardziej zaawansowanych programów nawigacyjnych na Świecie!. Jest bardzo prosty w użyciu, intuicyjny, a jego funkcjonalność jest porównywalna z programami światowych producentów. Oprogramowanie działa wyjątkowo wydajnie, co skraca czas wyliczania trasy nawet dla bardzo oddalonych punktów dosłownie do kilku sekund!
Użytkownik ma również możliwość wykorzystania zewnętrznych danych takich jak dodatkowe punkty POI, GeoZdjęcia, zapisane trasy, bazy fotoradarów etc.


Przyjazny dla użytkownika, jaskrawy i wyrazisty wysokiej rozdzielczości ekran dotykowy 5 - Wyświetlacz 5 cali

Szybki i intuicyjny interfejs - Przejrzyste ikonki w menu wybierzesz bez chwili namysłu. Wyszukiwarka adresów nie wymaga wpisania całego adresu. Wystarczy kilka pierwszych liter miasta oraz ulicy. Błędy literowe również są tolerowane i korygowane przez nawigację GoClever – jest to najwygodniejsze i najszybsze dostępne na rynku rozwiązanie.

Odtwarzacz muzyki i filmów - Odtwarzaj pliki audio i video na ekranie swojego urządzenia nawigacyjnego. Rozerwij się kiedy odpoczywasz od prowadzenia samochodu.

Asystent pasa ruchu - Skręć w prawo, skręć w lewo - to bardzo pomocny i istotny komunikat. Jeżeli jednak wiesz wcześniej z jakiego pasa ruchu rozpoczniesz ten manewr to jest już idealnie! Dlatego właśnie Goclever daje Tobie taką możliwość.

Ekran Hi-Res - Nowe wyświetlacze w produktach nawigacyjnych GOCLEVER pozwalają nawigować i wyświetlać multimedia w rozdzielczości 800x480

Teksturowane budynki 3D - Odkryj najbardziej charakterystyczne budynki w dużych miastach zobrazowane jako realistyczne modele trójwymiarowe pokryte teksturami. Możesz odbyć wirtualną podróż i zobaczyć miejsca których wcześniej nigdy nie byłeś.Teksturowane budynki 3D pomogą Ci zorientować się na mapie.

Płaski ekran - Najnowszy trend designerski. Ekran absolutnie płaski.

GeoPix - Fotonawigacja - Ściągaj miliony zdjeć ze znacznikami geograficznymi z internetu lub zrób je sam. Jedź w kierunku wybranych na zdjęciach miejsc!

Rozpakuj i jedź - urządzenie jest gotowe do użytku natychmiast po wyjęciu z pudełka. Nie musisz instalować ani aktywować oprogramowania. Zamontuj w samochodzie i korzystaj!

Zgodność z portalem POIPLAZA.COM - Współdziel punkty użyteczności publicznej z tysiącami innych użytkowników nawigacji bedących społecznością portalu www.poiplaza.com . Możesz sciągnąć najnowsze fotoradary, hotele, sklepy, stacje benzynowe itp z ponad 2 000 000 punktów POI !

Obsługa odbiorników TMC - Oprogramowanie Goclever Map obsługuje odbiorniki TMC, pomagając omijać korki, niebezpieczne miejsca lub utrudnienia na drodze. Przy aktywnym odbiorniku TMC program automatycznie przelicza alternatywną trasę.

Przeglądarka internetowa - Połącz się z internetem synchronizując poprzez Bluetooth nawigację z telefonem komórkowym i korzystaj z sieci gdy nie jesteś zajęty prowadzeniem samochodu

Informacja o dopuszczalnej prędkości - Dla Twojego bezpieczeństwa w momencie przekroczenia prędkości zostanie wyświetlone ostrzeżenie

Internet poprzez Bluetooth - Połącz się z internetem synchronizując poprzez Bluetooth nawigację z telefonem komórkowym i korzystaj z sieci gdy nie jesteś zajęty prowadzeniem samochodu.

Baza fotoradarów w Europie - Uniknij pułapek na drodze jakim są fotoradary. Dzięki nawigacji Goclever zostaniesz poinformowany odpowiednio wcześnie o lokalizacji fotoradaru na Twojej trasie

Zestaw głośnomówiący BT - Połącz swój telefon komórkowy z zestawem nawigacji i ciesz się bezprzewodowym zestawem głośnomówiącym w swoim samochodzie.

Kierunkowość ulic - Aplikacja nie pozwoli Ci na wzjazd w drogę jednokierunkową, jak również powiadomi o istniejących na drodze nakazach i zakazach.

Transmiter FM - Odtwarzaj bezprzewodowo dźwięk i muzykę z nawigacji poprzez radio samochodowe.

Optymalizacja punktów trasy - Do Ciebie należy jedynie podanie miejsc, które chcesz odwiedzić. GoClever Map znajdzie je i ułoży ich kolejność na trasie tak, by Twoja podróż była najszybsza.

Wyszukiwanie punktów POI w stylu GOOGLE - Szukasz ulubionej restauracji, hotelu lub bankomatu swojego banku? Możesz znaleźć go na wyznaczonej trasie lub na określonym obszarze

Automatyczna zmiana trybu dzień / noc - Dzięki zmianie kolorów wyświetlacza GoClever Navigator Full Europe nie zmęczy twojego wzroku. Zadba o twoje bezpieczeństwo i komfort jazdy o każdej porze.

Widok 3D - Realistyczne odzwierciedlenie mapy w widoku przestrzennym sprawi, że nie zaskoczy Cię już żaden zakręt, a wyprzedzanie będzie bezpieczniejsze

Szczegółowy opis trasy - Wytyczoną trasę możesz zobaczyć zarówno na mapie jak i w formie szczegółowego opisu, który zawiera wykaz miejsc, przez które będziesz przejeżdżał wraz z liczbą kilometrów do kolejnego manewru. Każdy następny zakręt pokazany jest w zbliżeniu.

Skalowalny i konfigurowalny ekran nawigacji podczas jazdy - Podczas korzystania z nawigacji niektóre dodatkowe informacje są wyświetlane równocześnie z widokiem mapy. Możesz zablokować żądany typ informacji które maja być wyświetlane poprzez jedno kliknięcie. Możesz również np zminimalizować okienko "następny manewr" lub Czas dojazdu albo aktualną nazwę ulicy.

Funkcja pomiń następny - Kiedy spodziewasz się utrudnień w ruchu lub dowiadujesz się o wielkim korku przed Tobą wystarczy że klikniesz na nawigacji Goclever i wybierzesz funkcje Omiń następny - program automatycznie znajdzie alternatywną drogę - objazd!

Tryb samochód, taxi, pieszy - Zaznacz tylko jakim typem pojazdu jedziesz, a program dostosuje trasę do jego specyfiki

Szybkie przeliczanie trasy - Program automatycznie przelicza trasę jeśli zjedziesz z zaplanowanej

Tryby nawigacji - najszybsza, najkrótsza, optymalna - Program wytyczy trasę w zależności od Twoich potrzeb, tak byś mógł dotrzeć do celu szybko i bezpiecznie.

Funkcja DOM - Dodaj lokalizację swojego domu jako miejsce ulubione. Po dodaniu pojawi się ono jako nowa pozycja w menu dostępna na jedno kliknięcie automatycznie wyznacza trasę do domu z każdego miejsca na Ziemi.

Zapisz swoją trasę - Aktywuj tę funkcję poprzez naciśnięcie czerwonego przycisku nagrywania na widoku mapy. Po zapisaniu trasy łatwo sprawdzisz prędkości i czasy przejazdu liczbowo i graficznie w postaci wykresów tachograficznych. Możesz również eksportować te dane do formatu KML i otwierać je przy pomocy GOOGLE EARTH. Możesz np zobaczyć czy osoba pożyczając Twój samochód naprawdę dbała o niego i poruszała się po drogach zgodnie z przepisami.

Zalety i specjalne funkcjonalności :

 • numeracja budynków,
 • manewry,
 • asystent pasa ruchu,
 • tablice drogowe,
 • restrykcje drogowe,
 • budynki 3D,
 • budynki 2D,
 • przejazdy kolejowe.


Kluczowe cechy:

 • Asystent pasa ruchu
 • Odtwarzacz muzyki i filmów
 • Ekran Hi-Res
 • Płaski ekran
 • Rozpakuj i jedź
 • Przeglądarka internetowa
 • Internet poprzez Bluetooth
 • Zestaw głośnomówiący BT
 • Transmiter FM
 • Przyjazny dla użytkownika, jaskrawy i wyrazisty wysokiej rozdzielczości ekran dotykowy 5
 • Teksturowane budynki 3D
 • GeoPix - Fotonawigacja
 • zgodność z portalem POIPLAZA.COM
 • Baza fotoradarów w Europie
 • Wyszukiwanie punktów POI w stylu GOOGLE
 • Zapisz swoją trasę


Mapy

MAPY W ZESTAWIE:

Dane mapowe Polski dostarcza do urządzeń Goclever - eMapa Polska

eMapaPolska to najdokładniejsza i najpełniejsza cyfrowa mapa Polski dostępna na rynku. Pochodzi z zasobów Spółki Emapa, lidera na polskim rynku geoinformatyki, co gwarantuje najwyższą jakość i aktualność danych kartograficznych. Dane obejmują liczne warstwy (m.in. granice gmin, miast, przebieg ulic wraz z ich nazwami oraz nakazami i zakazami ruchu drogowego, numeracja budynków), pełną bazę kodów pocztowych, bazę ponad 170 000 POI, czyli punktów użyteczności publicznej (hotele, stacje benzynowe, bankomaty,restauracje itp.), budynki 2D, 3D oraz szereg innych informacji.To, co wyróżnia tę mapę Polski na tle konkurencji i stanowi o jej przewadze, to szczegółowe pokrycie nie tylko w dużych miastach, lecz również w małych miejscowościach. To jedna z najbardziej szczegółowych dostępnych danych Polski.

Zawartość danych:

 • pełna sieć drogowa, osadnicza i kolejowa,
 • lasy,tereny zielone, parki narodowe, rzeki i jeziora,
 • podział administracyjny (województwa, powiaty, gminy),
 • kody pocztowe.

Zakres i szczegółowość danych:

 • 100%pokrycia,
 • 5382planów miejscowości,
 • szczegółowe plany wszystkich miast,
 • ponad 70000 miejscowości,
 • kompletna sieć drogowa wraz z kierunkowością,
 • kompletna baza kodów pocztowych.


Dokładność nominalna :

 • Sieć dróg z nazwami ulic (% populacji) 99
 • Drogi z pełną informacją adresową (% populacji) 62
 • Drogi z podstawową informacją adresową (% populacji) 37
 • Miejscowości 70275
 • Szczegółowe plany miast 908
 • Szczegółowe plany miejscowości
 • 5 382 Plany miejscowości z nazwami ulic i numeracją budynków
 • 868 Plany miejscowości z nazwami ulic i bez numeracji budynków
 • 4 514 Całkowita długość dróg(km)
 • 671 130 Długość dróg asfaltowych (km)
 • 374 685Długość dróg gruntowych (km)
 • 296 445 Autostrady (%)
 • 100POI
 • 175 793 Punkty adresowe
 • 2 335 637 Kody pocztowe
 • 100%Obszary kodów pocztowych
 • 100% Budynki 2D (kompletna zabudowa) 31 miast
 • Budynki3D 200

Dostępna aktualizacja:

 • jednorazowa aktualizacja mapy w ciągu roku.


Specyfikacja

 • Wyświetlacz: 5"calowy kolorowy ekran dotykowy HD TFT LCD (800 x 480 !!!pikseli, 64.000 kolorów)
 • Procesor główny: MediaTek 468 MHz
 • Odbiornik GPS: Mediatek
 • odbiornik Bluetooth: funkcjonalność zestawu głośnomówiącego i przeglądarki internetowej
 • Trasmiter FM: dostępny
 • Częstotliwość transmittera FM: 76-108Mhz
 • Wbudowana pamięć RAM: 64 MB
 • Wbudowana pamięć ROM: 256 MB
 • System operacyjny: Windows CE6.0
 • Czytnik kart SD: micro SD/ micro SDHC
 • Wyjście audio: gniazdo typu jack 2,5
 • Bateria: Litowo-jonowa bateria wewnętrzna (czas pracy 2,5h)
 • Temperatura pracy: od -10 do +60 stopni Celsjusza
 • Maksymalna pojemność karty pamięci: 8 GB

Zawartość

 • GoClever Navio 500 PLUS Pl
 • uchwyt samochodowy,
 • ładowarka samochodowa,
 • rysik,
 • kabel USB,
 • karta gwarancyjna.


Gwarancja

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Akcesoria

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij