Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Maxi-Cosi Pebble 360

Producent: Maxi-Cosi | Źródło: polska dystrybucja

Maxi-Cosi Pebble 360 to fotelik samochodowy 0-13 kg kompatybilny z bazą obrotową FamilyFix 360.

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja Zawartość Gwarancja Akcesoria

Gratis

W skrócie

Maxi-Cosi Pebble 360 to obrotowy o 360° fotelik samochodowy dla niemowląt, zapewniający maksymalny poziom wygody, komfortu i bezpieczeństwa już od pierwszego dnia. Jest przeznaczony dla dziecka od urodzenia do ok. 15. miesiąca życia o wzroście od 40 do 83 cm, którego waga nie przekracza 13 kg.

 • Wersja standardowa - zawiera fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360.
 • Wersja 2w1 (z bazą FamilyFix3) - zawiera fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360 wraz z bazą Familyfix 360.
Przedział wagowy dziecka 0-13 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) 4 (z bazą)
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) 5 (na pasy)
Mocowane Isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix
Przodem do kier. jazdy Nie
Tyłem do kier. jazdy Tak
Regulacja pozycji Nie
Zagłówek z regulacją wysokości Tak
Test plus Nie
Fotel obrotowy Tak, z bazą obrotową
I-Size Tak
Top Tether Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak

Opis

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360

Szukasz maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa podczas podróżowania już od pierwszego dnia życia dziecka? Poznaj fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360. Pebble 360 można używać od narodzin do ok. 15 miesiąca życia. Fotelik płynnie i łatwo można obracać w bazie FamilyFix 360 (sprzedawane oddzielnie) za pomocą jednej ręki.

Montaż

Kiedy układasz maleństwo w foteliku samochodowym chcesz robić to delikatnie, tak by dziecku było wygodnie. Uprząż fotelika ze specjalnym system Easy-in w Maxi-Cosi Pebble 360 sprawia, że wkładanie i wyjmowanie dziecka jest szybkie i nie wymaga specjalnego wysiłku, a wyjątkowo wygodna wkładka Baby-hugg zapewnia maleństwu komfort przez cały czas.

Fotelik Maxi-Cosi Pebble 360 można używać jako obrotowego fotelika samochodowego w połączeniu z bazą FamilyFix 360 (sprzedawane oddzielnie). Nasza baza do fotelików samochodowych FamilyFix 360 jest wyposażona w uchwyty ISOFIX i nogę podpierającą, aby zagwarantować najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy montaż fotelika samochodowego.

Baza FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki któremu fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360 można z łatwością obracać jedną ręką. Dzięki temu zapinanie dziecka w foteliku samochodowym nigdy nie było tak łatwe. Fotelik samochodowy Pebble 360 jest zgodny z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03) i należy go używać w pozycji tyłem do kierunku jazdy. Postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w naszej instrukcji obsługi, aby poprawnie zamocować fotelik w samochodzie.

Funkcja Maxi-Cosi Pebble 360

Bezpieczeństwo

Dla bezpieczeństwa i komfortu dziecka, fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360 jest wyposażony w tzw. system ClimaFlow, który umożliwia odpowiedni przepływ powietrza zapewniając dziecku komfort termiczny oraz specjalny system ochrony bocznej G-CELL, który jest dodatkowym zabezpieczeniem w razie zderzenia bocznego.

Ergonomiczny uchwyt do przenoszenia ułatwia zabranie ze sobą dziecka wszędzie, gdziekolwiek chcesz. Już od pierwszego dnia fotelik samochodowy Pebble 360 zapewnia Tobie i dziecku maksymalny komfort, bezpieczeństwo i-Size oraz wygodę.

Fotelik Maxi-Cosi Pebble 360 jest należy do nowej generacji fotelików z obrotowym systemem, jest częścią rodziny fotelików obrotowych 360. Rodzina fotelików 360, w której skład wchodzą: obrotowa baza FamilyFix 360 oraz dopasowane foteliki samochodowe: Pebble 360 (do ok. 15. miesiąca życia) i Pearl 360 (do 4. roku życia), doskonale sprawdzi się w przypadku dzieci od urodzenia do 4. roku życia!

Maxi-Cosi Pebble 360 cecha

Dlaczego warto wybrać ten produkt?

Intuicyjne obracanie za pomocą jednej ręki dzięki tzw. FlexiSpin

Baza do fotelików FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki któremu fotelik Pebble 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki.

Maxi-Cosi Pebble 360 funkcjonalność

Komfortowa regulacja temperatury dzięki ClimaFlow

Specjalne panele ClimaFlow, oddychająca pianka i tkaniny wspomagają komfortową cyrkulacje powietrza, aby zawsze zapewniać dziecku prawidłową temperaturę.

Zaleta Maxi-Cosi Pebble 360

Uprząż z systemem Easy-in-harness

Dzięki systemowi Easy-in-harness wkładanie i wyjmowanie dziecka jest szybkie i bezproblemowe. Jedno zmartwienie mniej.

Przewaga Maxi-Cosi Pebble 360

System ochrony bocznej z technologią G-CELL

Aby zapewnić dziecku dodatkową ochronę w przypadku zderzenia bocznego, fotelik samochodowy Pebble 360 jest wyposażony w innowacyjną ochronę boczną z technologią G-CELL, czyli dodatkowe wbudowane zabezpieczenie.

Cechy Maxi-Cosi Pebble 360

Cechy

Łatwość użycia

 • Baza FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki czemu fotelik Pebble 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki.
 • Dzięki systemowi Easy-in-harness wkładanie i wyjmowanie dziecka jest szybkie i bezproblemowe. Jedno zmartwienie mniej.
 • Najłatwiejszy i najbardziej naturalny sposób, aby wyregulować uchwyt do noszenia z pozycji jazdy do pozycji montażowej.
 • Dopasowany do wózków Maxi-Cosi i szerokiej gamy wózków innych marek.
 • Łatwe zdejmowanie za pomocą jednej ręki z wózków Maxi-Cosi i Quinny dzięki przyciskom pamięci.
 • Łatwo zdejmowana tapicerka.
 • Tapicerkę można łatwo zdjąć i uprać w pralce.

Wygoda

 • Specjalne panele ClimaFlow, oddychająca pianka i tkaniny wspomagają komfortową cyrkulację powietrza, aby zawsze zapewniać dziecku prawidłową temperaturę.
 • Łatwa regulacja uprzęży i wysokości zagłówka zapewniają najlepsze dopasowanie do rosnącego dziecka.
 • Innowacyjna wkładka Baby-hugg gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo i wygodę noworodkom.
 • Maksymalna ochrona przed słońcem dzięki bardzo dużemu daszkowi przeciwsłonecznemu.

Bezpieczeństwo

 • Aby zapewnić dziecku dodatkową ochronę w razie zderzenia bocznego, fotelik Pebble 360 jest wyposażony w innowacyjną technologię ochrony bocznej G-CELL, czyli dodatkowe wbudowane zabezpieczenie.
 • Zapewnia zgodność z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03), która teraz obejmuje także montaż z pasem samochodowym
 • 3-punktowa uprząż zabezpieczająca dla optymalnego zabezpieczenia dziecka
 • Wskaźniki dźwiękowe i wizualne umieszczone w bazie potwierdzają prawidłowe dopasowanie fotelika, minimalizując ryzyko nieprawidłowego zamocowania.
 • Można używać od urodzenia do 15. miesiąca życia
 • Dla dzieci od 40-83 cm

Baza obrotowa Maxi-Cosi FamilyFix 360

Wyjątkowa, obrotowa w 360° baza mocowana jedną ręką umożliwia szybkie i łatwe umieszczenie dziecka w samochodzie. Od urodzenia do ok. 4 roku życia (40-105 cm, waga 0 - 17,5 kg).

Baza Maxi-Cosi FamilyFix 360 umożliwia szybki i łatwy montaż fotelików samochodowych Maxi Cosi Coral 360, Maxi-Cosi Pebble 360 i Maxi-Cosi Pearl 360. I to bez pochylania się, czyli bez obciążenia dla kręgosłupa.

Funkcja Maxi-Cosi Pebble 360

Montaż

Nasza baza FamilyFix 360 jest wyposażona w uchwyty ISOFIX i nogę wspierającą, aby zagwarantować najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy montaż fotelika samochodowego. Postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w naszej instrukcji obsługi, aby poprawnie zamocować fotelik w samochodzie.

Po instalacji można zostawić bazę Maxi-Cosi FamilyFix 360 w samochodzie i montować fotelik samochodowy Maxi-Cosi w bardzo łatwy sposób za pomocą Click & Go. Dzięki obrotowemu o 360° uchwytowi na bazie, foteliki samochodowe 360° można płynnie i łatwo obracać za pomocą jednej ręki, więc są idealne dla zapracowanych rodziców, którzy często mają zajęte ręce. Technologia FlexiSpin sprawia, że baza obraca się w dowolnej pozycji odchylenia.

Bezpieczeństwo

Wskaźniki wizualne i dźwiękowe na bazie informują, czy fotelik samochodowy jest prawidłowo zamocowany, a system kontroli obrotu TravelSafe Rotation Control zapewnia rodziców, że dziecko bezpiecznie podróżuje tyłem do kierunku jazdy.

Linia Maxi-Cosi FamilyFix 360 jest zgodna z normą i-Size, i umożliwia podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do 4 roku życia, aby dodatkowo ochronić głowę i szyję dziecka.

Opracowana z myślą o długim użytkowaniu, nasza nowa generacja obrotowych fotelików samochodowych jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia aż do 4. roku życia! Foteliki samochodowe obrotowe o 360° tak łatwo obrócić, że można to zrobić nawet jedną ręką.

Dlaczego warto wybrać ten produkt?

Intuicyjne obracanie za pomocą jednej ręki

Baza FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki czemu foteliki samochodowe 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki.

Maxi-Cosi Pebble 360 cecha

Obracanie FlexiSpin

Technologia FlexiSpin sprawia, że baza obraca się w dowolnej pozycji odchylenia.

Maxi-Cosi Pebble 360 funkcjonalność

Tyłem lub przodem do kierunku jazdy od urodzenia do 4. roku życia

Można bezpiecznie podróżować tyłem lub przodem do kierunku jazdy z dziećmi od urodzenia aż do 4. roku życia.

Zaleta Maxi-Cosi Pebble 360

Audiowizualna sygnalizacja prawidłowej instalacji

Dzięki specjalnym wskaźnikom dowiesz się, kiedy fotelik jest właściwie zamocowany.

Przewaga Maxi-Cosi Pebble 360

Cechy

Łatwość użytkowania

 • Baza FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki któremu foteliki samochodowe 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki.
 • Technologia FlexiSpin sprawia, że baza obraca się w dowolnej pozycji odchylenia.
 • Click & Go umożliwia prosty montaż zatrzaskowy fotelika samochodowego.

Bezpieczeństwo

 • Można bezpiecznie ustawić tyłem lub przodem do kierunku jazdy; możliwość podróżowania z dziećmi od urodzenia do 4. roku życia.
 • Dzięki specjalnym wskaźnikom dźwiękowym i wizualnym dowiesz się, kiedy fotelik jest właściwie zamocowany.
 • Uchwyty ISOFIX i noga wspierająca zapewniają najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy sposób montażu fotelika samochodowego.
 • Zgodność z normą i-Size dzięki możliwości podróżowania tyłem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia dziecka dla dodatkowej ochrony głowy i szyi.

Cechy ogólne

 • Blokada obracania TravelSafe zapewnia bezpieczne podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do 15. miesiąca życia.

Specyfikacja

Wymiary Maxi-Cosi Pebble 360:

Funkcja Maxi-Cosi Pebble 360
Maxi-Cosi Pebble 360 cecha
Maxi-Cosi Pebble 360 funkcjonalność
Zaleta Maxi-Cosi Pebble 360
Przewaga Maxi-Cosi Pebble 360
Cechy Maxi-Cosi Pebble 360
Funkcje Maxi-Cosi Pebble 360
Maxi-Cosi Pebble 360 - przewagi
Maxi-Cosi Pebble 360 - zalety
Atrybuty Maxi-Cosi Pebble 360

Wymiary Maxi-Cosi FamilyFix 360:

Funkcja Maxi-Cosi Pebble 360
Maxi-Cosi Pebble 360 cecha
Maxi-Cosi Pebble 360 funkcjonalność
Zaleta Maxi-Cosi Pebble 360
Przewaga Maxi-Cosi Pebble 360
Cechy Maxi-Cosi Pebble 360
Funkcje Maxi-Cosi Pebble 360

Zawartość

Wersja standardowa:

 • Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360
 • Wkładka dla noworodka baby-hugg
 • Daszek przeciwsłoneczny

Wersja 2w1:

 • Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360
 • Wkładka dla noworodka baby-hugg
 • Daszek przeciwsłoneczny
 • Baza obrotowa FamilyFix 360

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Porównanie z podobnymi produktami

Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size 0-13 kg Maxi-Cosi Pebble Plus 0-13 kg
Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size| fotelik 0-13 kg Maxi-Cosi Pebble Plus 0-13 kg
od 1045.00 zł
od 902.25 zł
Dane fizyczne
Przedział wagowy dziecka 0-13 kg 0-13 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) 4 (z bazą) 5
Mocowane Isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix
Przodem do kier. jazdy Nie Nie
Tyłem do kier. jazdy Tak Tak
Regulacja pozycji Nie Nie
Zagłówek z regulacją wysokości Nie Nie
Test plus Nie Nie
Fotel obrotowy Nie Nie
I-Size Tak Nie
Top Tether Nie Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny Wewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak Tak

Akcesoria

wróć do góry