Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Garmin Forerunner 245 Music

5 (8 opinii)

Producent: Garmin | Źródło: polska dystrybucja

Garmin Forerunner 245 Music to ten sam model co Garmin Forerunner 245 posiadający dodatkowo możliwość odtwarzania muzyki.

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja Zawartość Gwarancja FAQ Akcesoria

Gratis

W skrócie

Czym się wyróżnia zegarek sportowy Garmin Forerunner 245 Music?

Garmin Forerunner 245 Music jest to model zegarka Garmin Forerunner 245 z dodatkową funckją odtwarzania muzyki. Posiada możliwość synchronizacji z serwisami takimi jak Spotify i Deezer.

Kluczowe cechy zegarka Forerunner 245 Music:

Rok wejścia na rynek 2019
Przeznaczenie Bieganie
Przeznaczenie Pływanie
Dotykowy ekran Nie
Kolorowy ekran Tak
Personalizacja tarczy Tak
Szafirowe szkiełko Nie
Moduł GPS Tak
Czujnik tętna (HR) Na nadgarstku
Obsługa map Nie
Nawigowanie po trasie Nie
Odtwarzacz muzyki Tak
Powiadomienia z tel. Tak
Płatność zegarkiem Nie
Doładowanie solarne Nie
WI-FI Nie
Wysokościomierz Nie
Kompas Tak
Pulsoksymetr Tak
Monitor aktywności Tak
Monitorowanie snu Tak
Interwały Tak
Asystent odpoczynku Tak
Pułap tlenowy Tak
Wodoszczelność 5 ATM
Dynamika biegu Tak
Bateria w trybie GPS Powyżej 20h
Bateria maksymalnie 1 tydzień

Opis

3 lata gwarancji

Profesjonalny zegarek GPS z rozbudowanymi opcjami treningowymi oraz wbudowanym odtwarzaczem muzyki

 • Zegarek Garmin 245 Music z możliwością odtwarzania gotowej playlisty *1 z serwisów typu Deezer oraz Spotify, zasoby wbudowanej pamięci pozwalające na przechowywanie nawet 500 utworów muzycznych.
 • Nadaj osobisty charakter swojemu zegarkowi dzięki darmowym aplikacjom, widżetom i wymiennym tarczom ze Sklepu Connect IQTM.
 • Komfort i bezpieczeństwo treningu z funkcją wykrywania zdarzeń i szybkiego udostępniania lokalizacji *3 podczas wzywania pomocy.
 • Zaawansowane monitorowanie kondycji i ocena poziomu wytrenowania, pozwalające efektywnie zaplanować treningi w celu poprawy wyników.
 • Specjalistyczna analiza poszczególnych elementów dynamiki biegu *2: długość kroku, rytm, czas kontaktu z podłożem, równowaga i inne.
 • Dostęp do bezpłatnej bazy planów treningowych w aplikacji Garmin Coach oraz dawka rywalizacji, motywacji i możliwość planowania aktywności ze społecznością Garmin ConnectTM.
 • Czas pracy baterii Garmin Forerunner 245 Music:
 • Tryb zegarka - 7 dni.
 • Tryb GPS z muzyką - 6 godzin.

Ty trenujesz, a model Garmin Forerunner 245 Music monitoruje każdy Twój ruch i analizuje pobrane informacje. W pamięci znajdziemy miejsce nie tylko na dane, ale także utwory towarzyszące nam podczas treningów. Od teraz, aby słuchać muzyki podczas aktywności fizycznej wystarczy nam zegarek marki Garmin i słuchawki - smartfon możemy zostawić w domu. Teraz pozostaje Ci już tylko realizować plan, a urządzenie prześledzi wszystkie pomiary, odpowiednio je pogrupuje (historia treningów, kondycja biegowa, efektywność) i stworzy przydatne statystyki.

Trening bez smartfona

Muzyka jest dla Ciebie nieodłącznym elementem treningów? Innowacyjne rozwiązanie zastosowane w zegarku Garmin Forerunner 245 Music pozwala Ci zapisać w pamięci urządzenia aż 500 utworów. Skomponuj playlisty samodzielnie lub skorzystaj z gotowych dzięki serwisom Spotify i Deezer. Teraz wystarczy tylko sparować słuchawki z zegarkiem i możemy cieszyć się motywacyjnym podkładem dźwiękowym podczas ulubionej aktywności.

Trening bez smartfona

Monitorowanie wyników dzięki urządzeniu Garmin Forerunner 245 Music

Czy wiesz, jaka jest Twoja kondycja? Jakie parametry treningu będą dla Ciebie najkorzystniejsze? Inteligentny system zegarka Garmin Forerunner 245 Music analizując Twoje dane podczas aktywności fizycznej poinformuje Cię jak komponować plan działania, by osiągać najlepsze możliwe wyniki. Zestawia m.in. takie wskaźniki biegu *2 jak ciepło otoczenia, wysokość nad poziomem morza, a nawet Twój własny pułap tlenowy. Funkcja stanu wytrenowania pozwala na podstawie historii poprzednich treningów ocenić w jakim punkcie wydolności organizmu obecnie się znajdujemy. Całościowe obciążenie treningowe umożliwia z kolei sprawdzenie intensywności ćwiczeń z poprzednich 7 dni i zestawienie jej z optymalną dla naszych parametrów. Dzięki opcji czasu odpoczynku możemy z jeszcze większą skutecznością układać plan treningowy, tak by skumulować odpowiednią ilość energii na czas startu. Monitoruj swoją wytrzymałość, siłę, prędkość - bądź jeszcze bardziej efektywny dzięki danym rejestrowanym przez Garmin Forerunner 245 Music.

Monitorowanie wyników dzięki urządzeniu Garmin Forerunner 245 Music

Inteligentny plan treningowy

Biegasz? Trenuj mądrzej dzięki narzędziom dostępnym w internetowej społeczności fitness Garmin Connect. Twórz własne niestandardowe treningi lub pobieraj darmowe treningi, które synchronizują się bezpośrednio z zegarkiem. Jeśli masz określony cel na następny bieg na 5 km, sprawdź Garmin Coach. Dzięki poradom ekspertów i bezpłatnym planom treningowym, które dostosowują się do Ciebie i Twoich celów, jest to niezawodny sposób na dotarcie do mety. W ramach planu treningowego może nawet pomóc przewidzieć czas ukończenia wyścigu. A jeśli zechcesz zmienić dyscyplinę? Garmin Forerunner 245 Music ma również profile aktywności dla jazdy na rowerze, pływania na basenie, wiosłowania stacjonarnego, a nawet ćwiczeń na maszynie eliptycznej lub steperze.

Inteligentny plan treningowy
Inteligentny plan treningowy

Sprawdź swoją kondycję

To niewielkie urządzenie pozwala Ci monitorować kondycję biegową. Na podstawie zgromadzonych danych przeprowadzi również analizę i wskaże punkty, które należy poprawić, aby osiągać lepsze wyniki. Dynamika, rytm, długość kroku, równowaga, odchylenie sylwetki - to część cech biegu dla których Garmin Forerunner 245 Music Music kompletuje informacje. Ich weryfikacja i ocena pozwala nam znaleźć nasze słabości i skupić się na ich wyeliminowaniu. Pomiar może być dokonywany na dwa sposoby - za pośrednictwem zsynchronizowanego paska z czujnikiem tętna lub niewielkiego urządzenia Running Dynamics Pod przypinanego do paska.

Sprawdź swoją kondycję

Przydatne nowości

Personalizowanie urządzeń marki Garmin jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki dostępowi do Sklepu Connect IQ możemy dowolnie dostosować zegarek Garmin Forerunner 245 Music do naszych potrzeb. Darmowe aplikacje, nakładki, widżety i wiele więcej. Chcesz sprawdzić pogodę? Z pomocą przychodzi AccuWeather MinuteCast. Potrzebujesz dostać się na trening poza miasto? W łatwy sposób zamówisz Ubera. Codziennie pojawiają się nowości - sprawdź sam.

Trening bez obaw

Chcesz mieć kontakt ze światem także podczas treningów, ale nie masz ochoty zabierać ze sobą smartfona? Garmin Forerunner 245 Musicpo synchronizacji urządzeń pozwoli Ci korzystać z wielu przydatnych funkcji w telefonie. Bez trudu odbierzesz wiadomość sms, e-mail a nawet sprawdzisz aktualności na ulubionych serwisach społecznościowych. Garmin wyposażył zegarek także w system wykrywania zdarzeń, który automatycznie lub ręcznie pozwala na przesłanie naszej lokalizacji do wybranych kontaktów w przypadku gdy potrzebna będzie nam pomoc. Trenuj bez obaw w każdym miejscu na świecie.

Trening bez obaw

Konkuruj z innymi

Dołącz do społeczności serwisu Garmin Connect i prześlij swoje wyniki nie tylko aby je przechowywać. Bierz udział w wyzwaniach i rywalizuj w osiąganiu wyznaczonych celów. Wspieraj innych i dziel się najlepszymi wynikami poprzez media społecznościowe. Usługa jest bezpłatna dla użytkowników urządzeń Garmin, dostępna przy użyciu smartfona lub komputera.

Sen i samopoczucie pod kontrolą

Model Garmin Forerunner 245 Music oferuje nowoczesne rozwiązanie w postaci wbudowanego pulsoksymetru *5. Dzięki temu modułowi możemy szacunkowo ocenić poziom natlenowania krwi. Takie dane z kolei pozwalają analizować jakość snu *4, monitorować jego kolejne fazy i odpowiednio dobrać plan treningowy, by realizować go w najbardziej efektywny sposób. Całodobowy pomiar aktywności umożliwia zweryfikowanie w jaki sposób odbywa się podaż energii na poszczególne działania. Opcja Body BatteryTM gromadzi informacje na temat zmian rytmu serca i poziomu stresu, a następnie zestawia je z zapasami energii jakie posiadamy w danym momencie. Garmin Forerunner 245 Music podpowie nam, kiedy należy zwolnić, wziąć głęboki oddech i zrelaksować się, a kiedy wykonać intensywny trening z najlepszym efektem.

Sen i samopoczucie pod kontrolą

1. Może wiązać się z płatnością z tytułu subskrypcji nagrań od zewnętrznego dostawcy
2. Podczas używania z czujnikiem Running Dunamics Pod, HRM-RunTM lub HRM-TriTM (do zakupienia osobno)
3. W przypadku połączenia z kompatybilnym smartfonem
4. Precyzja analizy treningu
5. Funkcja pulsoksymetru nie jest dostępna we wszystkich krajach. Należy pamiętać, że nie jest to sprzęt medyczny i nie służy on do diagnostyki problemów ze zdrowiem. Wszystkie niezbędne informacje dostępne na stronie Garmin.com/ataccuracy.

Specyfikacja

Ogólne

 • Materiał obiektywu: Corning® Gorilla® Glass 3
 • Materiał ramki: Tworzywo wzmocnione włóknem szklanym
 • Quick Release Bands: Tak (20 mm, standard branżowy)
 • Materiał paska: Silikon
 • Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.): 42,3 × 42,3 × 12,2 mm, pasuje na nadgarstki o obwodzie 127–204 mm
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: Średnica 30,4 mm (1,2 cala)
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 240 × 240 pikseli
 • Typ wyświetlacza: Czytelny w słońcu, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
 • Masa: 38,5 g
 • Czas działania baterii: Tryb zegarka: do 7 dni; tryb GPS z muzyką: do 6 godzin; tryb GPS bez muzyki: do 24 godzin
 • Klasa wodoszczelności: Swim, 5 ATM
 • Kolorowy wyświetlacz: Tak
 • Pamięć/historia: Dane dotyczące 200 godzin aktywności

Cechy zegarka Garmin Forerunner 245 Music

 • Czas/data: Tak
 • Synchronizacja czasu przez GPS: Tak
 • Automatyczny czas letni: Tak
 • Budzik: Tak
 • Minutnik: Tak
 • Stoper: Tak
 • Godzina wschodu/zachodu słońca: Tak

Czujniki

 • GPS: Tak
 • GLONASS: Tak
 • Galileo: Tak
 • Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™: Tak
 • Kompas: Tak
 • Akcelerometr: Tak
 • Pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji: Tak

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

 • Łączność: Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
 • Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje): Tak
 • Powiadomienia z telefonu: Tak
 • Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™): Tak
 • Kalendarz: Tak
 • Prognoza pogody: Tak
 • Sterowanie muzyką: Tak
 • Odtwarza muzykę: Tak
 • Pamięć na muzykę: Do 500 utworów
 • Znajdź mój telefon: Tak
 • Funkcja Znajdź mój telefon: Tak
 • Pilot VIRB®: Tak
 • Zgodność ze smartfonami: iPhone® i Android™
 • Zgodność z Garmin Connect™ Mobile: Tak

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

 • Wykrywania zdarzeń podczas wybranych aktywności: Nie (wymagany jest smartfon)
 • Pomoc: Nie (wymagany jest smartfon)
 • Aplikacja LiveTrack: Tak
 • Udostępnianie zdarzeń na żywo: tylko w systemie Android™

Funkcje śledzenia aktywności

 • Licznik kroków: Tak
 • Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować): Tak
 • Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków): Tak
 • Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu): Tak
 • Spalone kalorie: Tak
 • Przebyty dystans: Tak
 • Minuty intensywnej aktywności: Tak
 • Funkcja TrueUp™: Tak
 • Funkcja Move IQ™: Tak
 • Wiek sprawnościowy: Tak (w aplikacji)
 • Monitor energii Body Battery™: Tak
 • Całodniowe śledzenie stresu: Tak

Sprzęt fitness / siłownia

 • Dostępne profile aktywności na siłowni: Trening siłowy, trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, wiosłowanie stacjonarne i joga
 • Treningi wydolnościowe: Tak
 • Treningi siłowe: Tak
 • Automatyczne liczenie powtórzeń: Tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

 • Prędkość i dystans GPS: Tak
 • Strony własnych danych: Tak
 • Niestandardowe profile danych: Tak
 • Auto Pause®: Tak
 • Trening interwałowy: Tak
 • Zaawansowane treningi: Tak
 • Plany treningów do pobrania: Tak
 • Auto Lap®: Tak
 • Ręcznie oznaczane okrążenia: Tak
 • Konfigurowalne alerty okrążenia: Tak
 • Pułap tlenowy: Tak
 • Stan wytrenowania (umożliwia sprawdzenie skuteczności treningów dzięki śledzeniu danych treningowych, jak pułap tlenowy, próg beztlenowy, i porównywanie ich do aktualnych danych): Tak
 • Obciążenie treningowe (połączone pomiary tętna i pułapu tlenowego określające intensywność treningów na przestrzeni 28 dni i pomagające w utrzymaniu formy w zakresie optymalnym dla osiągnięcia celu): Tak
 • Efekt treningu (aerobowego): Tak
 • Efekt treningu (beztlenowego): Tak
 • Konfigurowalne alerty: Tak
 • Monity dźwiękowe: Tak
 • Czas ukończenia: Tak
 • Virtual Partner: Tak
 • Virtual Racer™: Tak
 • Asystent kursu: Tak
 • Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków: Tak
 • Autoprzewijanie: Tak
 • Historia aktywności w zegarku: Tak
 • Physio TrueUp: Tak

Funkcje związane z tętnem

 • Strefy tętna: Tak
 • Alerty tętna: Tak
 • Kalorie na podstawie tętna: Tak
 • % maksymalnego tętna: Tak
 • % rezerwy tętna: Tak
 • Czas odpoczynku: Tak
 • Automatyczne tętno maksymalne: Tak
 • Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia): Tak

Funkcje biegowe

 • Dostępne profile biegu: Bieganie, bieganie na bieżni, bieganie po torze krytym i bieganie w terenie
 • Pomiar GPS odległości, czasu i tętna: Tak
 • Dynamika biegu: Tak (ze zgodnym akcesorium)
 • Odchylenie pionowe i odchylenie od długości („wysokość odbicia” podczas biegu oraz stosunek kosztu do korzyści z długością kroku): Tak (ze zgodnym akcesorium)
 • Czas i bilans kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu oraz symetria biegu): Tak (ze zgodnym akcesorium)
 • Długość kroku (na bieżąco): Tak (ze zgodnym akcesorium)
 • Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco): Tak
 • Przygotowanie wydolnościowe (po biegu trwającym od 6 do 20 minut urządzenie umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji): Tak
 • Treningi biegowe: Tak
 • Symulator wyścigu: Tak
 • Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem): Tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

 • Nawigacja od punktu do punktu: Tak
 • Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco: Tak
 • Wróć do startu: Tak
 • TracBack®: Tak
 • UltraTrac mode: Tak
 • Dystans do celu: Tak
 • Współrzędne GPS: Tak

Funkcje rowerowe

 • Dostępne profile jazdy rowerem: Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu
 • Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami): Tak
 • Wyścig z aktywnością: Tak
 • Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu): Tak
 • Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie): Tak
 • Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny): Tak
 • Zgodność ze światłami Varia™: Tak
 • Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco): Tak

Funkcje pływackie

 • Dostępne profile pływania: Pływanie w basenie
 • Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu): Tak
 • Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy): Tak
 • Efektywność pływania (SWOLF): Tak
 • Dziennik ćwiczeń: Tak
 • Treningi pływackie: Tak

Connectivity

 • Zgodność ze smartfonami: iPhone® i Android™

Zawartość

 • Garmin Forerunner 245 Music
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych
 • Dokumentacja

Gwarancja

 • Produkt Garmin Forerunner 245 Music pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie.
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta

Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz.

Opinie Klientów

Napisz opinię
Tomek
2021-07-13 09:04:07

Świetny zegarek

Artur
2021-05-17 16:37:08

Dobry do biegania!

Mirunga
2020-11-25 15:02:28

Bardzo udany model plus za muzykę i wagę

Minia
2020-11-21 22:05:03

Bardzo dobry zegarek z super wytrzymałą baterią. Niska waga sprawia ze zapominam, że go mam.

ala
2020-11-20 15:06:23

spoko zegarek

Kalina
2020-10-22 15:41:34

Idealny dla ludzi lubiących biegać z muzyką.

Pajo
2020-09-23 17:56:12

Dobry zegarek dla biegaczy z muzyką.

Aras
2020-08-03 20:02:32

Kupiłem jako następce modelu 235. Zegarek jest mniejszy przez co lepiej wygląda na ręce. Działa szybciej, a bateria trzyma dłużej. Dodatkowo można używać go nie tylko do biegania, ale też do innych sportów.

FAQ

 • Jak można połączyć zegarek z telefonem odbierać SMS i połączenia 4 listopada 2019

  Poprzez aplikację Garmin Connect.

 • Czy jest jakaś lista kompatybilnych słuchawek z tym zegarkiem? 10 grudnia 2019

  Pod tym linkiem znajduje się lista słuchawek kompatybilnych z zegarkami Garmin: https://support.garmin.com/en-SG/?faq=Ei9hOoQIVL1UsQLQqm21G8

Akcesoria

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij