Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Garmin inReach SE+ [010-01735-00]

Producent: Garmin | Źródło: polska dystrybucja

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja Zawartość Gwarancja

Gratis

W skrócie

Wielkość wyświetlacza 2,2 cale
Rodzaj zasilania Bateria litowo-jonowa
Aparat Nie
WiFi Nie
Kalkulator balistyczny Nie
Ekran dotykowy Nie
Obsługa przyciskami Tak

Opis

3 lata gwarancji

Komunikator satelitarny z nawigacją GPS oraz globalnym zasięgiem sieci satelitarnej Iridium

 • Wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych poza zasięgiem sieci komórkowej
 • Nadawanie interaktywnych alertów SOS do GEOS — całodobowego centrum poszukiwawczo-ratowniczego
 • Rejestrowanie i udostępnianie swojej pozycji rodzinie i znajomym
 • Parowanie z urządzeniami mobilnymi1 za pomocą bezpłatnej aplikacji Earthmate® app w celu uzyskania dostępu do map do pobrania2, kolorowych zdjęć lotniczych i innych elementów

Nawet podczas podróży w odległe miejsca nigdy nie będziesz poza zasięgiem, jeśli masz ze sobą urządzenie inReach SE+ lub inReach Explorer+. Te ręczne komunikatory satelitarne są przeznaczone dla entuzjastów aktywnego wypoczynku, którzy chcą podróżować dalej i doświadczać więcej, dbając przy tym o spokój ducha najbliższych. Zarówno podczas wypraw w odludne tereny, jak i w czasie zagranicznych eskapad urządzenie inReach zapewnia łączność, udostępnianie pozycji, nawigację oraz najważniejsze funkcje SOS wszystkim, którzy lubią uciec od zgiełku — na lądzie, na wodzie i w przestworzach.

Komunikator satelitarny z nawigacją GPS oraz globalnym zasięgiem sieci satelitarnej Iridi

inReach nie zawiedzie w sytuacji awaryjnej

W sytuacji zagrożenia w odległym miejscu, zarówno na lądzie jak i morzu, inReach okazuje się bezcennym elementem wyposażenia wyprawowego. Posiada interaktywną funkcję nadawania SOS na całym świecie, umożliwiając wezwanie pomocy. Odbieraj potwierdzenie doręczenia i pozostań w kontakcie z centrum monitorowania GEOS za pomocą dwukierunkowych wiadomości tekstowych oraz uzyskaj profesjonalne porady na temat dalszych czynności, a także potwierdzenie, że pomoc jest już w drodze. GEOS działa przez całą dobę, pomagając w sytuacjach awaryjnych, śledząc Twoją lokalizację i pozostając w kontakcie aż do momentu, gdy zagrożenie minie.

Odkrywanie wszystkich zakątków świata. Komunikacja z dowolnego miejsca.

Dzięki w pełni globalnemu zasięgowi sieci satelitarnej Iridium to przenośne urządzenie umożliwia wymianę wiadomości tekstowych z dowolnym telefonem komórkowym lub adresem e-mail z każdego miejsca, a jednocześnie używanie funkcji GPS do rejestrowania i udostępniania przebiegu podróży. Ponadto można publikować wpisy w serwisach społecznościowych lub korzystać z komunikacji pomiędzy urządzeniami inReach w terenie.

W sytuacji zagrożenia można użyć urządzenia inReach do nadania sygnału SOS do całodobowego centrum poszukiwawczo-ratowniczego, odbierania i wysyłania wiadomości tekstowych o rodzaju wypadku i otrzymania profesjonalnych porad oraz potwierdzenia, gdy pomoc będzie już w drodze.

W trakcie zagranicznej podróży trzeba pamiętać o wielu rzeczach, aby stała się ona wspaniałą przygodą. Zyskasz spokój podczas podróży, mając świadomość, że cały czas masz łączność i możesz porozmawiać z rodziną i znajomymi lub wezwać pomoc, wiedząc dokładnie, jakie wiążą się z tym koszty — dzięki planom usług inReach. Bądź zawsze w kontakcie i zadbaj o bezpieczeństwo podczas odkrywania nieznanych terenów.

Odkrywanie wszystkich zakątków świata. Komunikacja z dowolnego miejsca

Jesteś poza zasięgiem sieci komórkowej? To nie problem.

Urządzenia inReach SE+ i Explorer+ oferują wszystkie narzędzia niezbędne do zachowania stałego kontaktu. Nie musisz się martwić, że znajdujesz się poza zasięgiem sieci komórkowej — co zdarza się często w strefach przygranicznych lub na obszarach całkowicie pozbawionych zasięgu. Komunikator inReach działa zawsze i wszędzie — nigdy nie będziesz poza zasięgiem.

Kto odpowie na Twój sygnał SOS? GEOS.

GEOS jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań do reagowania na sytuacje kryzysowe. Obsługiwali akcje ratunkowe w ponad 140 państwach, ratując życie wielu ludzi. GEOS jest w pogotowiu 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku, aby reagować na sygnały SOS, śledzić urządzenie i powiadamiać odpowiednie kontakty oraz służby ratunkowe w określonej okolicy. Gdy pomoc jest już w drodze, GEOS kontaktuje się poprzez wiadomości tekstowe, zapewniając nowe i ważne informacje aż do zakończenia akcji ratunkowej.

Kto odpowie na Twój sygnał SOS? GEOS.

Rejestrowanie i udostępnianie położenia

Włącz funkcję rejestrowania w komunikatorze inReach SE+ lub Explorer+ i pozwól rodzinie oraz znajomym śledzić trasę Twojej wyprawy na komputerach lub urządzeniach mobilnych poprzez internetowy portal MapShare®. Urządzenie inReach będzie przesyłać punkty we wcześniej ustalonych odstępach czasu, aby osoby śledzące wiedziały, gdzie się znajdujesz. Możesz również zachęcić rodzinę i znajomych, aby za pomocą MapShare wysłali sygnał do Twojego urządzenia inReach, co umożliwi im obserwowanie Twojej pozycji GPS i przebiegu trasy oraz wysyłanie wiadomości podczas podróży. Ponadto możesz umieścić swoją stronę MapShare na blogu, stronie internetowej lub w serwisie społecznościowym.

Rejestrowanie i udostępnianie położenia

Parowanie z urządzeniem mobilnym

W celu zwiększenia wygody i zapewnienia większych możliwości bezpłatna aplikacja Earthmate® synchronizuje urządzenie inReach poprzez Bluetooth® ze zgodnym urządzeniem Apple® lub Android™1, co umożliwia dostęp do nieograniczonej liczby map i zdjęć lotniczych. Dodatkowo aplikacja Earthmate pozwala wygodnie korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia inReach w sparowanym urządzeniu mobilnym. Aby łatwiej wysyłać wiadomości, możesz również zsynchronizować urządzenie inReach z listą kontaktów w telefonie, co umożliwi kontakt z nimi z dowolnego miejsca, i to bez naciskania wielu przycisków.

Parowanie z urządzeniem mobilnym

Zobacz prognozę pogody w każdym miejscu

Opcjonalna usługa prognozy pogody inReach dostarcza szczegółowe dane bezpośrednio do urządzenia inReach, zgodnego smartfonu lub tabletu sparowanego z aplikacją Earthmate, więc będziesz wiedzieć, jakich warunków możesz się spodziewać na trasie. Oferujemy następujące pakiety pogodowe: podstawowy, rozbudowany i morski. Możesz poprosić o prognozę pogody dla aktualnej pozycji, dla dowolnego innego punktu na trasie lub dla celu podróży.

Zobacz prognozę pogody w każdym miejscu

Które urządzenie inReach jest dla Ciebie odpowiednie?

Urządzenia inReach SE+ i Explorer+ są komunikatorami satelitarnymi i zapewniają identyczne możliwości przesyłania wiadomości. Jednak różnią się pod względem nawigacji GPS. Urządzenie inReach SE+ wykorzystuje GPS, aby zapewnić podstawową nawigację oraz pozwala oznaczać punkty i kluczowe pozycje oraz śledzić postępy. inReach Explorer+ idzie o krok dalej. Zapewnia kompleksową nawigację i funkcję śledzenia, dzięki czemu użytkownik może przemieszczać się po uczęszczanych i nieuczęszczanych szlakach, wykorzystując zaawansowany system GPS z fabrycznie załadowanymi mapami TOPO oraz funkcję wyznaczania punktów, które można wyświetlać bezpośrednio w urządzeniu. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach, które pozwalają dokładnie śledzić zmiany wysokości. Barometr pomaga monitorować ciśnienie powietrza, a cyfrowy kompas pomoże Ci odnaleźć drogę nawet przy bardzo słabej widoczności.

Niedrogie, elastyczne plany usług satelitarnych

Aby mieć dostęp do sieci Iridium i łączność z urządzeniem inReach SE+ lub Explorer+, potrzebna jest aktywna subskrypcja usług satelitarnych. W zależności od poziomu korzystania z usług do wyboru jest pakiet z roczną umową lub elastyczny miesięczny plan usług.

Niedrogie, elastyczne plany usług satelitarnych

Pakiet obejmuje nieograniczoną pamięć masową w chmurze i funkcję planowania podróży

Z każdym urządzeniem inReach zapewniamy bezpłatny dostęp do portalu służącego do planowania podróży z wyznaczaniem tras i punktów, tworzenia zapamiętanych wiadomości i gotowych wiadomości, synchronizowania i zarządzania ustawieniami urządzenia, aktualizacji oprogramowania sprzętowego, tworzenia łączy do kont w serwisach społecznościowych, przechowywania wszystkich danych śledzenia pozycji i do wielu innych funkcji.

Stworzone z myślą o trudnych warunkach podczas wypraw

Solidne, trwałe, odporne na uderzenia i wodoodporne (klasa IPX7) urządzenia ręczne inReach SE+ oraz Explorer+ zostały opracowane, aby motywować do działania — niezależnie od pogody. Oba urządzenia standardowo wyposażono w wewnętrzny akumulator litowy, który gwarantuje długi czas działania urządzenia w każdym trybie pracy. Akumulator można ładować za pomocą standardowego kabla zasilania micro-USB lub opcjonalnej ładowarki samochodowej 12 V.

Stworzone z myślą o trudnych warunkach podczas wypraw

Przekształć zdalną komunikację w swojej firmie

inReach to idealne rozwiązanie do zdalnej komunikacji i zarządzania logistyką w biznesie — wszędzie tam, gdzie wymagana jest łączność zdalna w celu śledzenia, wysyłania i odbierania wiadomości, zbierania danych terenowych itp. Garmin oferuje szereg elastycznych rozwiązań inReach dla firm, które dają osobom pracującym zdalnie możliwość korzystania z nawigacji, skontaktowania się z innymi oraz dostęp do aktualnych informacji.

Dwukierunkowa komunikacja SOS

W przeciwieństwie do innych popularnych urządzeń do komunikacji satelitarnej, dwukierunkowa technologia inReach zapewnia możliwość wysyłania i odbierania wiadomości SMS oraz e-maili od rodziny i przyjaciół, a także służb ratowniczych. Cały czas masz więc dostęp do aktualnych informacji. Także na temat stanu operacji poszukiwawczych lub ratunkowych:

 1. Naciśnij SOS, aby wysłać alert ratunkowy.
 2. GEOS szybko odpowiada w Twoim języku ojczystym.
 3. Opisz sytuację alarmową, aby służby wiedziały kogo i z jakim sprzętem wysłać.
 4. Osoby odpowiadające na sygnał udzielą informacji, kiedy należy się spodziewać nadejścia pomocy. Doradzają też, jakie działania należy podjąć w sytuacjach zagrażających życiu.
 5. Skontaktuj się z rodziną i przyjaciółmi, powiadamiając ich, w jakiej jesteś sytuacji i jak mogą skontaktować się z zespołem ratunkowym.
 6. Nadchodzi pomoc.
Dwukierunkowa komunikacja SOS

Subskrypcje: elastyczność w przystępnej cenie

Do korzystania z inReach wymagana jest aktywna subskrypcja usługi satelitarnej. Oferujemy 2 kategorie planów: miesięczny lub roczny.

Miesięczne plany Freedom

 • Idealne do sezonowego lub okazjonalnego użytku
 • Płacisz za usługi tylko wtedy, kiedy ich potrzebujesz
 • Minimaln okres zobowiązania - 30 dni
 • Możliwość zawieszenia usługi

Plany roczne

 • Idealne do korzystania przez cały rok — dzięki nim nie musisz się już o nic martwić
 • Niższe opłaty miesięczne
 • Wymagana umowa na 12 miesięcy
 • Bezpłatne przenoszenie planu
Plany roczne

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

 • Globalna komunikacja - Komunikator satelitarny ze 100% globalnym pokryciem siecią Iridium umożliwiający dwukierunkową komunikację na całym świecie.
 • Interaktywne sygnały SOS - Wysyłanie interaktywnych sygnałów SOS do GEOS – całodobowego centrum poszukiwawczo-ratunkowego. Funkcja SOS pozwala na wezwanie pomocy, uzyskanie profesjonalnej porady na temat dalszego postępowania, a także potwierdzenie, że pomoc jest już w drodze.
 • Obsługa wiadomości tekstowych - Wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych lub e-maili z dowolnego miejsca na świecie oraz komunikacja z innymi urządzeniami inReach.
 • Udostępnianie i śledzenie lokalizacji - Śledzenie i udostępnianie pozycji online, a także zdalne sprawdzanie lokalizacji urządzenia.
 • Potwierdzenie doręczenie - Możliwość odbierania potwierdzeń doręczenia wiadomości tekstowych wysłanych drogą satelitarną.
 • Łatwość obsługi - Przystosowany do warunków wyprawowych, kolorowy wyświetlacz o średnicy 2.3’, obsługa za pomocą przycisków, proste do zrozumienia wskazówki dla użytkowników, dedykowany przycisk SOS z blokadą zapobiegającą przypadkowemu aktywowaniu alarmu.
 • Funkcje nawigacyjne - Odbiornik GPS o wysokiej czułości umożliwiający podstawową nawigację, śledzenie trasy, podążanie wyznaczoną trasą, zapisywanie punktów i powrót do miejsca startu po własnym śladzie.
 • Aplikacja Earthmate - Możliwość sparowania urządzenia inReach ze smartfonem i korzystania z bezpłatnej aplikacji Earthmate, umożliwiającej m.in. dostęp do map topograficznych, kolorowych zdjęć lotniczych i innych funkcji.
 • Plan subskrypcji - Elastyczne plany subskrypcji; możliwość wyboru planów rocznych i miesięcznych o różnym zakresie usług.
 • Wytrzymała bateria - Wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia do 100 godzin pracy przy 10-minutowych interwałach śledzenia, 30 dni przy 30-minutowych interwałach śledzenia i do 3 lat w stanie czuwania (czas pracy zależny od ustawień).
 • Informacje pogodowe - Możliwość korzystania z dodatkowej usługi obejmującej komunikaty pogodowe dla danej lokalizacji. Do wyboru 3 warianty – Basic, Premium i Marine, obejmujące prognozę pogody do 7 dni.
 • Planowanie tras i przechowywanie w chmurze - Dostęp do funkcjonującego w chmurze portalu, umożliwiającego planowanie podróży z wykorzystaniem tras i punktów, synchronizowanie i zarządzanie ustawieniami urządzenia, przechowywanie danych odbytych tras i wielu innych.
 • Wysoka jakość Garmin - Wzmocniona, odporna na uderzenia i wodoszczelna obudowa, kompatybilna z licznymi akcesoriami wyposażonymi w system

PREZENTACJA WIDEO:

Specyfikacja

Własności fizyczne i działanie

 • Wymiary fizyczne: 6,8 × 16,4 × 3,8 cm z przyciskami i zabezpieczonym guzikiem SOS
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 3,5 × 4,7 cm; przekątna 2,31 cala (5,9 cm)
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. : 200 × 265 pikseli
 • Typ wyświetlacza: Kolorowy, trans-reflektywny ekran TFT
 • Masa: 213.0 g
 • Bateria: Wewnętrzny akumulator litowo-jonowy
 • Czas działania baterii: Do 100 godzin w domyślnym 10-minutowym trybie śledzenie; do 75 godzin w 10-minutowym trybie śledzenia zrejestrowaniem co 1 sek.; do 30 dni w trybie energooszczędnym z30-minutowym interwałem; do 3 lat w trybie gotowości
 • Klasa wodoszczelności: IPX7
 • Bardzo czuły odbiornik: Tak
 • Interfejs: USB
 • Aparat: Nie

Mapy i pamięć

 • Fabrycznie załadowane mapy: Nie
 • Wbudowana pamięć: 2 GB
 • Obsługa kart danych: Nie
 • Waypointy/ulubione/pozycje: 500
 • Trasy: 20

Dodatkowe

 • Zgodność z Bluetooth: tak
 • Nadawanie interaktywnych sygnałów SOS do całodobowego centrum poszukiwawczo-ratowniczego: Tak
 • Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych na telefony komórkowe i adresye-mail: Tak
 • Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych do innych użytkowników inReach, wymiana danych o pozycji: Tak
 • Rejestrowanie i udostępnianie pozycji znajomym i rodzinie przez internetowy portal MapShare®: Tak
 • Prognozy pogody dla aktualnej pozycji i zaplanowanych celów podróży: Tak
 • Wirtualna klawiatura do pisania własnych wiadomości tekstowych: Tak
 • Wysyłanie punktów do portalu MapShare podczas podróży: Tak
 • Wysyłanie wybranej trasy do portalu MapShare do śledzenia przez znajomych i rodzinę: Tak
 • Wysokościomierz, barometr i kompas: Tak

Zawartość

 • inReach SE+
 • Przewód USB
 • Zaczep z karabińczykiem
 • Dokumentacja
 • Instrukcja w języku polskim

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie.
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta

Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz.

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij