Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

Producent: Garmin | Źródło: polska dystrybucja

Garmin Tactix Delta Solar został wyposażony w funkcje balistyczne, zaawansowane funkcje treningowe oraz w szkiełko umożliwiające ładowanie energią słoneczną.

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Mapy Specyfikacja Zawartość Gwarancja Akcesoria

Gratis

W skrócie

Bezpłatna dodatkowa mapa:

Funkcja Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

To urządzenie zawiera fabrycznie wgraną mapę Polski i Europy - Garmin TopoActive Europe, Garmin Cycle Map oraz Garmin Ski Map 2.0, lecz można je uzupełnić o dodatkową mapę Polski OpenStreetMap.

Możesz dograć tę mapę samodzielnie (instrukcję znajdziesz tutaj) lub dopisać w uwagach do zamówienia prośbę o jej zainstalowanie (zrobimy to bezpłatnie dla Ciebie :)

Czym się wyróżnia zegarek sportowy Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition?

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition jest wyposażony w funkcję zgodności z trybem nocnym, który powoduje, że możesz odczytać ekran zegarka nosząc nawet noktowizor. Posiada również tryb ukrycia, dzięki któremu możesz zapobiec udostępnianiu i zapisywaniu pozycji GPS.

W porównaniu z poprzednim modelem, wersja Ballistic Edition została dodatkowo wzbogacona w funkcje balistyczne, które dostarcza specjalne oprogramowanie AB Elite.

Kluczowe funkcje zegarka Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition:

 • Soczewka Power Glass ładująca energią słoneczną - soczewka Power Glass wydłuża działanie baterii dzięki doładowaniu solarnemu, a tryb inteligentnego zarządzania zużyciem energii powodują, że zegarek może funkcjonować przez kilka tygodni.
 • Funkcje taktyczne - spośród specjalnych funkcji taktycznych zegarek posiada między innymi funkcja Jumpmaster, określanie pozycji w dwóch formatach, wyświetlanie punktów na trasie i załadowane fabrycznie aktywności taktyczne.
 • Funkcje balistyczne - obliczaj rozwiązania z zakresu celowania w strzelectwie długodystansowym w terenie dzięki oprogramowaniu AB Elite.
 • Tryb ukryty i wyłącznik bezpieczeństwa - są to funkcje potrzebne w trakcie misji, który zapobiega udostępnianiu pozycji oraz wyłącznik bezpieczenstwa, który zgodnie z standardem wojskowym powoduje usunięcie wszystkich danych zgromadzonych w zegarku i zapisane lokalizacje.
 • Wysokiej klasy materiały - w obudowie znajduje się wyświetlacz o przekątnej 1.4 cala i odporną na zarysowania szafirowe szkiełko. Całość uzupełnia powleczony czarną powłoką DLC stalowy bezel, powleczony powłoką PVD stalowa obudowa oraz całkowicie nowy, taktyczny nylonowy pasek ze wzmocnionymi szwami i czarnymi metalowymi detalami.
 • Pulsometr nadgarstkowy i pulsoksymetr - dopracowany pulsometr nadgarstkowy oraz mierzący nasycenie krwi tlenem pulsoksymetr wspiera monitorowanie snu oraz ocenę aklimatyzacji na wysokości.
 • Załadowane fabrycznie mapy - dzięki tej funkcji mamy możliwość nawigowania w terenie dzięki mapom topograficznym TopoActive Europe, mapom narciarskim 2000 ośrodków z całego świata oraz w pełni kolorowe mapy CourseView ponad 41000 pól golfowych z całego świata.
 • Power Manager - różnorodne profile pracy baterii można dostosować do swoich wymagań, wydłużając czas pracy zegarka i sprawdzając ile czasu i energii trwają poszczególne funkcje urządzenia.
 • Zaawansowane funkcje treningowe - funkcja PacePro wykazuje tempo aktywności w czasie pokonywania wzniesień, wskazuje pułap tlenowy dostosowany do warunków pogodowych i wyszacowany status treningu.
 • Współpraca z wieloma systemami satelitarnymi - zegarek jest zintegrowany z wieloma systemami satelitarnymi (takie jak GPS, GLONASS, Galileo), dzięki któremu wyznaczanie pozycji jest znacznie łatwiejsze niż wyznaczanie wspomagane tylko i wyłącznie sygnałem GPS.
 • Czujniki ABC - nawiguj na ścieżce dzięki czujnikom ABC takimi jak: wysokościomierz, żyroskop, trzyosiowy kompas elektroniczny i barometr.
 • Aplikacje muzyczne - zegarek gwarantuje możliwość posiadania do 2000 utworów muzycznych i korzystania z aplikacji takich Spotify, Deezer czy Amazon Music. Dzieki słuchawkom z technologią Bluetooth możemy słuchać muzyki.
 • Płatności zbliżeniowe Garmin Pay - zapłać za zakupy szybko i sprawnie dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay obsługiwanym przez współpracujących operatorów płatnościowych takich jak Mastercard czy Visa.
 • Paski Quickfit - Paski Quickfit 26 wykonane z nylonu, silikony, tytanu w różnych wariantach kolorystycznych pozwolą dopasować według własnego gustu.
 • Powiadomienia ze Smartfona - urządzenie pokaże SMS-y, e-maile i powiadomienia w momencie gdy jest on zintegrowany z kompatybilnym urządzeniem.
 • Dostęp do sklepu Connect IQ - ściągnij zindywidualizowane tarcze zegarka, dodawaj pola danych i aplikacje ze sklepu Connect IQ
 • Wbudowane aplikacje sportowe - skorzystaj z fabrycznie wgranych profili aktywności dla biegów terenowych, biegania, pływania, jazdy na rowerze, narciarstwa, wiosłowania, wędrówek, golfa i wielu innych
 • Wskazania osiągów - zegarek pokaże zaawansowane pomiary treningów takie jak parametry dynamiki biegu czy pułap tlenowy dostosowany do temperatury i wysokości na której się znajdujesz. Urządzenie jest wyposażone również w asystenta odpoczynku i innych funkcjonalności.
 • Funkcja ClimbPro - dzięki wykorzystaniu funkcji ClimbPro możesz sprawdzać bieżące podejścia i podjazdy w czasie rzeczywistym, nachylenie, dystans oraz przewyższenie do zrealizowania.
 • Nawigacja - skorzystaj z informacji nawigacyjnej, które poinformują Ciebie w którym momencie należy skręcić.
 • Wyznaczanie trasy powrotnej - wprowadź odległość którą chcesz pokonać i sprawdź proponowane trasy, które poprowadzą Cię do punktu startu. Funkcja Trendline wyznacza trasę najpopularniejszą wśród użytkowników i pozwala odnaleźć najkorzystniejsze drogi znane tylko miejscowym.
 • Funkcja Body Battery - optymalizuj zapasy energetyczne swojego organizmu dzięki informacji o zmianie rytmu pracy serca, o poziomie stresu, jakości snu i innych danych informujących o tym czy możemy trenować, czy należy odpocząć.
 • Tryb ekspedycyjny - wędruj w nieznane szlaki bez obowiązku doładowywania urządzenia - dzięki funkcji trybu ekspedycyjnego z GPS o niskim poborze energii pozwala pracować zegarkowi przez kilka tygodni.

Kluczowe funkcje zegarka Tactix Delta Solar:

Rok wejścia na rynek 2020
Przeznaczenie Bieganie
Przeznaczenie Golf
Przeznaczenie Pływanie
Przeznaczenie Triathlon
Dotykowy ekran Nie
Kolorowy ekran Tak
Personalizacja tarczy Tak
Szafirowe szkiełko Tak
Moduł GPS Tak
Czujnik tętna (HR) Na nadgarstku
Wersja czujnika tętna Garmin trzeciej generacji
Obsługa map Tak
Nawigowanie po trasie Tak
Odtwarzacz muzyki Tak
Powiadomienia z tel. Tak
Płatność zegarkiem Tak
Doładowanie solarne Tak
WI-FI Tak
Wysokościomierz Tak
Kompas Tak
Pulsoksymetr Tak
Monitor aktywności Tak
Monitorowanie snu Tak
Interwały Tak
Asystent odpoczynku Tak
Pułap tlenowy Tak
Wodoszczelność 10 ATM
Dynamika biegu Tak
Bateria w trybie GPS Powyżej 20h
Bateria maksymalnie Powyżej 5 tyg.

Opis

Funkcja Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

Zegarek sportowy Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

STWORZONY DO DŁUGICH MISJI

Ten zegarek taktyczny GPS jest wyposażony w szkiełko umożliwiające ładowanie energią słoneczną, specjalistyczne funkcje taktyczne, a także mapy, pamięć na muzykę, zaawansowane funkcje treningowe i nie tylko.

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition cecha

Możesz ładować zegarek energią słoneczną, aby wytrzymał w terenie tak długo, jak będzie to potrzebne.

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition funkcjonalność

Dzięki wzmocnionej konstrukcji zaprojektowanej zgodnie ze standardami wojskowymi (MIL-STD-810) zegarek ten jest gotowy na wszystko.

Zaleta Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

Działaj w terenie, ale w ukryciu dzięki specjalistycznym funkcjom taktycznym, takim jak zgodność z noktowizorem.

Przewaga Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

Inteligentny i wytrzymały. Płatności, muzyka i powiadomienia na Twoim nadgarstku.

Cechy Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

Nie daj się ograniczać czasowi pracy baterii. Nawet do 24 dni pracy w trybie zegarka.

Funkcje Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

Oprogramowanie AB Elite umożliwia przeliczanie parametrów celowania w strzelectwie długodystansowym w terenie.

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition - przewagi

JAKOŚĆ I ZAAWANSOWANA KONSTRUKCJA

Wytrzymała, spełniająca amerykańskie normy militarne (MIL-STD-810), a zarazem wyrafinowana konstrukcja jest wyposażona w duży wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala, który jest o 36% większy niż w poprzednich modelach tactix.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Wzmocniona, elegancka konstrukcja, czarna stalowa ramka z powłoką węglową (DLC) i odporne na zadrapania szafirowe szkiełko skrywające technologię umożliwiającą ładowanie energią słoneczną.

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition - zalety
Atrybuty Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

OPROGRAMOWANIE AB ELITE W WERSJI BALLISTIC EDITION

Obliczaj rozwiązania z zakresu celowania w strzelectwie długodystansowym w terenie dzięki wbudowanemu kalkulatorowi balistycznemu.

Funkcja Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

ZGODNOŚĆ Z TRYBEM NOCNYM

Możesz łatwo przełączać między widokiem dziennym a nocnym dzięki ekranowi, który można odczytać również podczas noszenia noktowizora.

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition cecha

TRYB UKRYCIA

Tryb ukrycia zapobiega zapisywaniu i udostępnianiu pozycji GPS oraz wyłącza bezprzewodową łączność i komunikację, nie wyłączając operacyjnych funkcji zegarka.

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition funkcjonalność

PRZYCISK WYMAZYWANIA DANYCH

Jeśli bezpieczeństwo danych stanie się problemem, przycisk bezpieczeństwa wyczyści dane użytkownika urządzenia.

Zaleta Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

TRYB JUMPMASTER

Funkcja ta umożliwia obliczanie punktów otwarcia na dużych wysokościach zgodnie z wytycznymi wojskowymi i pomaga dotrzeć do celu po skoku.

Przewaga Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

DWA FORMATY POZYCJI

Można łatwo zsynchronizować lokalizację z innymi, wyświetlając na jednym ekranie układ UTM (Universal Transverse Mercator) i wojskowy system odniesienia siatki (MGRS).

Cechy Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

ODWZOROWANIE PUNKTÓW TRASY

Ustaw i zapisz zdalne pozycje geostrategiczne, które będą później używane do nawigacji.

Funkcje Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition
Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition - przewagi

OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS

Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition - zalety

CZUJNIKI ABC

Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, czyli wysokościomierza dla uzyskania danych wysokości, barometru do monitorowania pogody oraz 3-osiowego elektronicznego kompasu.

Atrybuty Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

TRYB WYCIECZKI

Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu między ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o bardzo niskim zużyciu energii oznaczają wielotygodniowy czas pracy baterii.

Funkcja Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

MAPY TOPOACTIVE EUROPE I MAPY NARCIARSKIE

Korzystaj z map TopoActive Europe do wyznaczania tras nowych przygód. Wyświetlaj nazwy biegów i oceny trudności szlaków dla 2000 kurortów narciarskich

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition cecha

FUNKCJA CLIMBPRO

Korzystając z funkcji planowania wspinaczek ClimbPro na pobranych trasach, można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition funkcjonalność

POLA GOLFOWE

Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

Zaleta Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

SZCZEGÓŁOWA NAWIGACJA

Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

Przewaga Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

PLANOWANIE TRASY POWROTNEJ

Podaj dystans, który chcesz pokonać, i otrzymaj propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline™ do wyznaczania popularnych tras umożliwia znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.

Cechy Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

BATERIA ŁADOWANA SŁONECZNIE

Uzyskaj do 21 dni pracy baterii przy użytkowaniu w pomieszczeniu lub do 24 dni w trybie zegarka z ładowaniem energią słoneczną1. Uzyskaj do 15 godzin pracy baterii przy użytkowaniu pomieszczeniu w trybie GPS lub do 16 godzin w trybie ładowania energią słoneczną.

Funkcje Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

MENEDŻER ZASILANIA

Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition - przewagi
Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition - zalety

APLIKACJE SPORTOWE

Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po sztucznych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

Atrybuty Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

DYNAMIKA JAZDY GÓRSKIEJ

Śledź szczegóły każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

Funkcja Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

FUNKCJE SURFINGOWE

Przygotuj się na jazdę na fali. tactix Delta Solar Ballistic Edition współpracuje z aplikacją Surfline Sessions™, która tworzy zapis wideo każdej fali, po której surfujesz przed kamerą Surfline®, więc możesz później obejrzeć film i sprawdzić, jak Ci szło.

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition cecha

SKITURING

Wszystko czego potrzebujesz, w czasie przygód poza trasami. Ten wbudowany profil rozróżnia zjazdy od podejść, automatycznie przełączając się pomiędzy dedykowanymi ekranami danych.

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition funkcjonalność

ANIMOWANE WSKAZÓWKI TRENINGOWE

Zegarek ten jest wyposażony w łatwe do obserwowania, animowane wskazówki treningowe z ćwiczeniami wydolnościowymi, siłowymi, jogą i pilatesem, które można oglądać na ekranie zegarka. Wybierz spośród fabrycznie załadowanych animowanych treningów lub pobierz więcej z serwisu społecznościowego Garmin Connect™.

Zaleta Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

STATYSTYKI EFEKTYWNOŚCI

Wyświetlaj zaawansowane pomiary treningowe obejmujące dane dynamiki biegania, asystenta odpoczynku i inne dane1. Pomiary pozwalają nawet oszacować pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość.

Przewaga Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

TECHNOLOGIA PACEPRO™

Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej pod kątem nachylenia terenu

Cechy Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

AKLIMATYZACJA

Ten widżet wyświetla bieżącą wysokość, wysokość, do której organizm się dostosował wraz z powiązanymi pomiarami pulsoksymetru, tętna i częstotliwością oddechu, więc można zobaczyć, jak organizm radzi sobie na bieżącej wysokości.

Funkcje Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

NADGARSTKOWY CZUJNIK TĘTNA

Rejestruj dane tętna i korzystaj z alertów informujących o zbyt wysokim lub zbyt niskim tętnie utrzymującym się podczas odpoczynku. Sprawdź, jak ciężko pracuje Twoje serce podczas ćwiczeń, nawet pod wod

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition - przewagi

PULSOKSYMETR

Czujnik pulsoksymetru wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition - zalety

MONITOROWANIE ODDECHU

Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

Atrybuty Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

Funkcja Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition
Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition cecha

POWIADOMIENIA Z TELEFONU

Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition funkcjonalność

APLIKACJE MUZYCZNE

Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach, w tym Spotify®, Deezer i Amazon Music, a także słuchać muzyki przez słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth®.

Zaleta Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

DYNAMIKA JAZDY GÓRSKIEJ

Śledź szczegóły każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

Przewaga Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

GARMIN PAY

Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców tych usług.

Cechy Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIA

Kiedy poczujesz zagrożenie lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń prześlą dane o Twojej lokalizacji do kontaktów alarmowych.

Funkcje Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

CONNECT IQ™ STORE

Pobierz niestandardowe wzory tarcz zegarka, dodaj pola danych i pobierz aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store.

Mapy

Zegarki Garmin posiadają fabrycznie załadowaną mapę topograficzną Europy Garmin TopoActive Europe, mapę Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras) oraz Garmin Ski Map 2.0.
W naszej ofercie dostępne są również dodatkowe mapy PL TOPO oraz OpenStreetMap Topo Polska.

Funkcja Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition

Garmin TopoActive Europe

 • Rodzaj: mapa fabrycznie wgrana przez producenta do każdej wersji produktu
 • Pokrycie: mapa Polski i Europy
 • Zawartość: zawiera sieć drogową, plany miast, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, punkty POI
 • Aktualizacje: bezpłatne
 • Częstotliwość aktualizacji: niesprecyzowane
Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition cecha

OpenStreetMap

 • Rodzaj: dodatkowa, bezpłatna mapa topograficzna (dostępna w wybranych wariantach)
 • Pokrycie: Mapa Polski (+ mapa krajów Europy i świata, dogrywana przez użytkownika)
 • Zawartość: Zawiera sieć drogową, plany miast, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, punkty POI
 • Aktualizacje: bezpłatne
 • Częstotliwość aktualizacji: zazwyczaj raz w miesiącu
 • Źródło OpenStreetMap: ©autorzy OpenStreetMap, Open Database License
Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition funkcjonalność

PL TOPO 2020.4 (+ EU Topo)

 • Rodzaj: dodatkowa, płatna mapa topograficzna (dostępna w wybranych wariantach)
 • Pokrycie: mapa Polski (+ mapa Europy, dogrywana przez użytkownika)
 • Zawartość: zawiera sieć drogową, plany miast, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, punkty POI
 • Aktualizacje: płatne aktualizacje (pierwszy rok gratis)
 • Częstotliwość aktualizacji: zazwyczaj 4 razy w roku

Specyfikacja

Ogólne:

 • MATERIAŁ OBIEKTYWU: Power Sapphire™
 • MATERIAŁ RAMKI: Stalowa obudowa z diamentopodobną powłoką węglową (DLC)
 • OBUDOWA: Polimer wzmocniony włóknem szklanym, metalowa pokrywa tylna i radełkami
 • PASKI DO ZEGARKA QUICKFIT™: W zestawie (26 mm)
 • MATERIAŁ PASKA: Nylon i silikon
 • KOLOROWY WYŚWIETLACZ: Tak
 • WYMIARY WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS.: 1.4” (35.56 mm) diameter
 • ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS.: 280 × 280 pikseli
 • TYP WYŚWIETLACZA: Czytelny w słońcu, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
 • MASA: Stal: 97 g (tylko etui: 69 g)
 • KLASA WODOSZCZELNOŚCI: 10 ATM
 • PAMIĘĆ/HISTORIA: 32 GB

Rozmiar etui:

 • Szerokość:51 mm
 • Długość: 51 mm
 • Wysokość: 14,9 mm

Pasuje na nadgarstki o tych obwodach:

 • Pasek silikonowy: 127–210 mm
 • Pasek skórzany: 135–213 mm
 • Pasek z tkaniny: 135–213 mm
 • Pasek z metalu: 135–225 mm

Czas działania baterii:

 • Tryb zegarka: do 21 dni / 24 dni w trybie ładowania energią słoneczną*
 • Tryb oszczędzania baterii zegarka: do 80 dni / 120 dni przy ładowaniu energią słoneczną*
 • Tryb GPS: do 60 godzin / 66 godzin przy ładowaniu energią słoneczną**
 • Tryb GPS + muzyka: do 15 godzin / 16 godzin przy ładowaniu energią słoneczną**
 • Maksymalny czas pracy baterii w trybie GPS: do 120 godzin / 148 godzin przy ładowaniu energią słoneczną**
 • Aktywność GPS wycieczki: do 46 dni / 56 dni przy ładowaniu energią słoneczną*

* Ładowanie energią słoneczną przy założeniu całodziennego użytkowania w tym 3 godzin pracy dziennie na powietrzu przy oświetleniu 50 000 luksów.** Ładowanie energią słoneczną przy założeniu użytkowania przy oświetleniu 50 000 luksów.

Cechy zegarka:

 • CZAS/DATA: Tak
 • SYNCHRONIZACJA CZASU PRZEZ GPS: Tak
 • AUTOMATYCZNY CZAS LETNI: Tak
 • BUDZIK: Tak
 • MINUTNIK: Tak
 • STOPER: Tak
 • GODZINA WSCHODU/ZACHODU SŁOŃCA: Tak

Monitorowanie stanu zdrowia:

 • TĘTNO NA NADGARSTKU (STAŁE, CO SEKUNDĘ): Tak
 • DZIENNE TĘTNO SPOCZYNKOWE: Tak
 • NIEPRAWIDŁOWE ALARMY TĘTNA: Tak
 • PULSE OX BLOOD OXYGEN SATURATION: Tak
 • WIEK SPRAWNOŚCIOWY tak (w aplikacji): Tak
 • MONITOR ENERGII BODY BATTERY™: Tak
 • CAŁODNIOWE ŚLEDZENIE STRESU: Tak
 • RELAXATION REMINDERS: Tak
 • TIMER ODDECHU RELAKSACYJNEGO: Tak
 • SNU: Tak
 • UWODNIENIE: Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
 • CYKL MIESIĄCZKOWY: Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
 • Czujniki: Tak
 • GPS: Tak
 • GLONASS: Tak
 • GALILEO: Tak
 • NADGARSTKOWY POMIAR TĘTNA GARMIN ELEVATE™: Tak
 • WYSOKOŚCIOMIERZ BAROMETRYCZNY: Tak
 • KOMPAS: Tak
 • ŻYROSKOP: Tak
 • AKCELEROMETR: Tak
 • TERMOMETR: Tak
 • PULSOKSYMETR DO MONITOROWANIA STOPNIA AKLIMATYZACJI: Tak (z aklimatyzacją)

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień:

 • ŁĄCZNOŚĆ: Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
 • APLIKACJA CONNECT IQ™ (TARCZE ZEGARKA, POLA DANYCH, WIDŻETY I APLIKACJE): Tak
 • POWIADOMIENIA Z TELEFONU: Tak
 • ODPOWIEDŹ TEKSTOWA / ODRZUĆ POŁĄCZENIE ZA POMOCĄ WIADOMOŚCI TEKSTOWEJ (TYLKO DLA SYSTEMU ANDROID™): Tak
 • KALENDARZ: Tak
 • PROGNOZA POGODY: Tak
 • OSZCZĘDZANIE BATERII – TRYB ZEGARKA O NISKIM POBORZE MOCY Z MOŻLIWOŚCIĄ DOSTOSOWANIA: Tak
 • STEROWANIE MUZYKĄ: Tak
 • ODTWARZA MUZYKĘ: Tak
 • PAMIĘĆ NA MUZYKĘ: Do 2000 utworów
 • ZNAJDŹ MÓJ TELEFON: Tak
 • FUNKCJA ZNAJDŹ MÓJ TELEFON: Tak
 • PILOT VIRB®: Tak
 • ZGODNOŚĆ ZE SMARTFONAMI: iPhone®, Android™
 • ZGODNOŚĆ Z GARMIN CONNECT™ MOBILE: Tak
 • GARMIN PAY™: Tak

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania:

 • APLIKACJA LIVETRACK: Tak
 • GROUP LIVETRACK: Tak
 • UDOSTĘPNIANIE ZDARZEŃ NA ŻYWO: Tak
 • WYKRYWANIA ZDARZEŃ PODCZAS WYBRANYCH AKTYWNOŚCI: Tak
 • POMOC: Tak

Funkcje taktyczne:

 • TRYB UKRYCIA: Tak
 • TRYB NOCNY: Tak
 • PODWÓJNA SIATKA WSPÓŁRZĘDNYCH: Tak
 • KILL SWITCH: Tak

Funkcje śledzenia aktywności:

 • LICZNIK KROKÓW: Tak
 • PASEK RUCHU (WYŚWIETLANY W URZĄDZENIU PO UKOŃCZENIU AKTYWNOŚCI; WYSTARCZY CHODZIĆ PRZEZ KILKA MINUT, ABY GO ZRESETOWAĆ): Tak
 • CEL AUTOMATYCZNY (ROZPOZNAJE POZIOM AKTYWNOŚCI UŻYTKOWNIKA I WYZNACZA DZIENNY CEL KROKÓW): Tak
 • SPALONE KALORIE: Tak
 • PIĘTRA W GÓRĘ: Tak
 • PRZEBYTY DYSTANS: Tak
 • MINUTY INTENSYWNEJ AKTYWNOŚCI: Tak
 • FUNKCJA TRUEUP™: Tak
 • FUNKCJA MOVE IQ™: Tak

Sprzęt fitness / siłownia:

 • DOSTĘPNE PROFILE AKTYWNOŚCI NA SIŁOWNI: Trening siłowy, trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, pokonywanie pięter, wiosłowanie stacjonarne, pilates i joga
 • TRENINGI WYDOLNOŚCIOWE: Tak
 • TRENINGI SIŁOWE: Tak
 • AUTOMATYCZNE LICZENIE POWTÓRZEŃ: Tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy:

 • STREFY TĘTNA: Tak
 • ALERTY TĘTNA: Tak
 • KALORIE NA PODSTAWIE TĘTNA: Tak
 • % MAKSYMALNEGO TĘTNA: Tak
 • % REZERWY TĘTNA: Tak
 • CZAS ODPOCZYNKU: Tak
 • AUTOMATYCZNE TĘTNO MAKSYMALNE: Tak
 • POMIAR TĘTNA DO WYSIŁKU (URZĄDZENIE MIERZY ZMIENNOŚĆ TĘTNA PRZEZ 3 MINUTY, GDY UŻYTKOWNIK STOI W MIEJSCU, ABY ZBADAĆ SZACOWANE NATĘŻENIE WYSIŁKU; WYNIK JEST PRZEDSTAWIONY NA SKALI 1 DO 100, GDZIE NISKIE WARTOŚCI OZNACZAJĄ NISKI POZIOM NATĘŻENIA WYSIŁKU): Tak (ze zgodnym akcesorium)
 • PRZESYŁANIE SYGNAŁÓW TĘTNA (PRZESYŁANIE DANYCH TĘTNA PRZEZ ANT+™ DO SPAROWANEGO URZĄDZENIA): Tak
 • PRĘDKOŚĆ I DYSTANS GPS: Tak
 • STRONY WŁASNYCH DANYCH: Tak
 • NIESTANDARDOWE PROFILE DANYCH: Tak
 • AUTO PAUSE®: Tak
 • TRENING INTERWAŁOWY: Tak
 • ZAAWANSOWANE TRENINGI: Tak
 • PLANY TRENINGÓW DO POBRANIA: Tak
 • TRYBY ZASILANIA – USTAWIENIA BATERII NA CZAS AKTYWNOŚCI Z MOŻLIWOŚCIĄ DOSTOSOWANIA: Tak
 • AUTO LAP®: Tak
 • RĘCZNIE OZNACZANE OKRĄŻENIA: Tak
 • KONFIGUROWALNE ALERTY OKRĄŻENIA: Tak
 • AKLIMATYZACJA DO WYSOKIEJ TEMPERATURY I WYSOKOŚCI: Tak
 • PUŁAP TLENOWY: Tak
 • STAN WYTRENOWANIA (UMOŻLIWIA SPRAWDZENIE SKUTECZNOŚCI TRENINGÓW DZIĘKI ŚLEDZENIU DANYCH TRENINGOWYCH, JAK PUŁAP TLENOWY, PRÓG BEZTLENOWY, I PORÓWNYWANIE ICH DO AKTUALNYCH DANYCH): Tak
 • OBCIĄŻENIE TRENINGOWE (POŁĄCZONE POMIARY TĘTNA I PUŁAPU TLENOWEGO OKREŚLAJĄCE INTENSYWNOŚĆ TRENINGÓW NA PRZESTRZENI 28 DNI I POMAGAJĄCE W UTRZYMANIU FORMY W ZAKRESIE OPTYMALNYM DLA OSIĄGNIĘCIA CELU): Tak
 • CHARAKTER OBCIĄŻENIA TRENINGOWEGO: Tak
 • EFEKT TRENINGU (AEROBOWEGO): Tak
 • EFEKT TRENINGU (BEZTLENOWEGO): Tak
 • GŁÓWNA KORZYŚĆ (ETYKIETY EFEKTU TRENINGU): Tak
 • KONFIGUROWALNE ALERTY: Tak
 • MONITY DŹWIĘKOWE: Tak
 • CZAS UKOŃCZENIA: Tak
 • VIRTUAL PARTNER: Tak
 • VIRTUAL RACER™: Tak
 • AUTOMATYCZNE AKTYWNOŚCI MULTISPORT: Tak
 • RĘCZNIE WPROWADZANE AKTYWNOŚCI MULTISPORT: Tak
 • ASYSTENT KURSU: Tak
 • SEGMENTY (LIVE, GARMIN): Tak
 • FUNKCJE STRAVA (BEACON, LIVE SEGMENTS): Tak
 • KREATOR KURSU TRASY POWROTNEJ (BIEGANIE / JAZDA ROWEREM): Tak
 • WYZNACZANIE POPULARNYCH TRAS TRENDLINE™: Tak (dostępny jako motyw mapy do noszenia)
 • BLOKADA EKRANU DOTYKOWEGO I/LUB PRZYCISKÓW: Tak
 • PRZYCISKI DOSTĘPU: Tak
 • AUTOPRZEWIJANIE: Tak
 • HISTORIA AKTYWNOŚCI W ZEGARKU: Tak
 • PHYSIO TRUEUP: Tak

Funkcje biegowe:

 • DOSTĘPNE PROFILE BIEGU: Bieganie, bieganie na bieżni, bieganie po torze krytym i bieganie w terenie
 • POMIAR GPS ODLEGŁOŚCI, CZASU I TĘTNA: Tak
 • DYNAMIKA BIEGU: tak (ze zgodnym akcesorium)
 • ODCHYLENIE PIONOWE I ODCHYLENIE OD DŁUGOŚCI („WYSOKOŚĆ ODBICIA” PODCZAS BIEGU ORAZ STOSUNEK KOSZTU DO KORZYŚCI Z DŁUGOŚCIĄ KROKU): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • CZAS I BILANS KONTAKTU Z PODŁOŻEM (CZAS, PRZEZ JAKI STOPA DOTYKA PODŁOŻA PODCZAS BIEGU ORAZ SYMETRIA BIEGU): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • DŁUGOŚĆ KROKU (NA BIEŻĄCO): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • RYTM (LICZBA KROKÓW NA MINUTĘ NA BIEŻĄCO): Tak
 • PRZYGOTOWANIE WYDOLNOŚCIOWE (PO BIEGU TRWAJĄCYM OD 6 DO 20 MINUT URZĄDZENIE UMOŻLIWIA PORÓWNANIE KONDYCJI MIERZONEJ PODCZAS TRENINGU Z OGÓLNYM POZIOMEM KONDYCJI): Tak
 • PRÓG MLECZANOWY (POPRZEZ ANALIZĘ TEMPA I TĘTNA URZĄDZENIE OKREŚLA MOMENT, OD KTÓREGO MIĘŚNIE ZACZYNAJĄ GWAŁTOWNIE SŁABNĄĆ): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • STRATEGIE TEMPA PACEPRO™: Tak
 • TRENINGI BIEGOWE: Tak
 • SYMULATOR WYŚCIGU: Tak
 • OBSŁUGA CZUJNIKA PRĘDKOŚCI I RYTMU (Z CZUJNIKIEM): Tak

Funkcje golfowe:

 • 41 000 WGRANYCH PÓL GOLFOWYCH Z CAŁEGO ŚWIATA: Tak
 • ODLEGŁOŚĆ DO POCZĄTKU, ŚRODKA I KOŃCA GREENÓW: Tak
 • ODLEGŁOŚĆ DO LAY-UPÓW/DOGLEGÓW: Tak
 • POMIAR DYSTANSU UDERZENIA (OBLICZA DOKŁADNY DYSTANS DLA UDERZEŃ WYKONANYCH NA POLU): Automatyczny
 • CYFROWA TABLICA WYNIKÓW: Tak
 • WŁASNE CELE: Tak
 • ŚLEDZENIE STATYSTYK (LICZBA UDERZEŃ, LICZBA PUTTÓW W RUNDZIE, LICZBA UDERZEŃ NA GREENY I FAIRWAYE): Tak
 • GARMIN AUTOSHOT™: Tak
 • PEŁNA MAPA WEKTOROWA: Tak
 • AUTOMATYCZNE AKTUALIZACJE COURSEVIEW: Tak
 • FUNKCJA GREEN VIEW Z RĘCZNYM POZYCJONOWANIEM CHORĄGIEWKI: Tak
 • HAZARDY I CELE NA POLU GOLFOWYM : Tak
 • FUNKCJA PINPOINTER: Tak
 • DYSTANS PLAYSLIKE: Tak
 • WYNIK HANDICAPU: Tak
 • ZGODNOŚĆ Z CZUJNIKIEM TRUSWING™: Tak
 • TIMER RUNDOWY / LICZNIK DYSTANSU: Tak
 • ZGODNOŚĆ Z AUTOMATYCZNYM SYSTEMEM ŚLEDZENIA KIJÓW GOLFOWYCH (WYMAGA ODPOWIEDNIEGO AKCESORIUM): Tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu:

 • DOSTĘPNE PROFILE CZYNNOŚCI REKREACYJNYCH W TERENIE: Piesza wędrówka, wspinaczka, jazda na rowerze górskim, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, SUP, wiosłowanie, pływanie kajakiem, skoki ze spadochronem, działania taktyczne
 • NAWIGACJA OD PUNKTU DO PUNKTU: Tak
 • ELEKTRONICZNA ŚCIEŻKA REJESTROWANA NA BIEŻĄCO: Tak
 • WRÓĆ DO STARTU: Tak
 • TRACBACK®: Tak
 • ULTRATRAC MODE: Tak
 • TRYB W OKOLICY: Tak
 • PROFIL WYSOKOŚCI: Tak
 • DYSTANS DO CELU: Tak
 • WSKAŹNIK TRENDU BAROMETRU: Tak
 • PLANOWANIE WSPINACZEK CLIMBPRO™: Tak
 • AUTOMATYCZNE PRZEŁĄCZANIE MIĘDZY BIEGIEM I WSPINACZKĄ: Tak
 • PRĘDKOŚĆ PIONOWA: Tak
 • CAŁKOWITY WZNIOS/SPADEK: Tak
 • PRZYSZŁY WYKRES WYSOKOŚCI: Tak
 • FABRYCZNIE ZAŁADOWANE MAPY TOPOACTIVE: Tak
 • WGRANE MAPY KURORTÓW NARCIARSKICH: Tak
 • OBSŁUGA POBIERANYCH MAP KARTOGRAFICZNYCH: Tak
 • ZGODNOŚĆ Z APLIKACJĄ BASECAMP™: Tak
 • WSPÓŁRZĘDNE GPS: Tak
 • CELUJ I IDŹ: Tak
 • POMIAR POWIERZCHNI: tak (przez Connect IQ™)
 • KALENDARZ MYŚLIWSKI/WĘDKARSKI: tak (przez Connect IQ™)
 • ODWZOROWANY PUNKT TRASY: Tak
 • INFORMACJE O POŁOŻENIU SŁOŃCA I KSIĘŻYCA: tak (przez Connect IQ™)
 • POZYCJE XERO™: Tak
 • AKTYWNOŚĆ GPS WYPRAWY: Tak
 • TIDES: tak (przez Connect IQ™)

Funkcje rowerowe:

 • ALERT CZASU/DYSTANSU (WŁĄCZA ALARM PO OSIĄGNIĘCIU CELU): Tak
 • KURSY (WSPÓŁZAWODNICTWO Z POPRZEDNIMI AKTYWNOŚCIAMI): Tak
 • MAPA GARMIN CYCLE MAP (MAPA DLA ROWERZYSTÓW Z MOŻLIWOŚCIĄ WYZNACZANIA TRAS): Tak
 • DOSTĘPNE PROFILE JAZDY ROWEREM: Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, jazda rowerem górskim, triatlon
 • OKRĄŻENIA ROWEROWE I MAKSYMALNA MOC OKRĄŻENIA (W CZUJNIKIEM MOCY): Tak
 • WYŚCIG Z AKTYWNOŚCIĄ: Tak
 • WSPÓŁCZYNNIK FTP (FUNCTIONAL THRESHOLD POWER): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • ZGODNOŚĆ Z URZĄDZENIEM VECTOR™: Tak
 • ZGODNOŚĆ Z MIERNIKIEM MOCY (WYŚWIETLANIE INFORMACJI O MOCY ZE ZGODNYCH MIERNIKÓW MOCY ANT+™ INNYCH PRODUCENTÓW): Tak
 • ZGODNOŚĆ Z VARIA VISION™ (WYŚWIETLACZ MONTOWANY NA GŁOWIE): Tak
 • ZGODNOŚĆ Z RADAREM VARIA™ (RADAR WSTECZNY): Tak
 • ZGODNOŚĆ ZE ŚWIATŁAMI VARIA™: Tak
 • RYTM (LICZBA KROKÓW NA MINUTĘ NA BIEŻĄCO): Tak (inteligentne czujniki ANT+® i Bluetooth®)

Funkcje pływackie:

 • DOSTĘPNE PROFILE PŁYWANIA: Pływanie na basenie, pływanie na otwartym akwenie, pływanie/bieganie
 • DANE DOTYCZĄCE PŁYWANIA W OTWARTYM AKWENIE (DYSTANS, TEMPO, LICZBA I CZĘSTOTLIWOŚĆ RUCHÓW, KALORIE): Tak
 • PARAMETRY TRENINGU (STYL PŁYWANIA, LICZBA WYMACHÓW, DŁUGOŚĆ BASENU): Tak
 • WYKRYWANIE STYLU (DOWOLNY, GRZBIETOWY, KLASYCZNY, MOTYLKOWY): Tak
 • DZIENNIK ĆWICZEŃ: Tak
 • PODSTAWOWY LICZNIK CZASU ODPOCZYNKU (OD 0): Tak
 • WŁĄCZANIE ODLICZANIA: Tak
 • TRENINGI PŁYWACKIE: Tak
 • NADGARSTKOWY POMIAR TĘTNA POD WODĄ: Tak
 • TĘTNO (BIEŻĄCE PODCZAS ODPOCZYNKÓW, STATYSTKI INTERWAŁU I SESJI PODCZAS ODPOCZYNKÓW, AUTOMATYCZNE POBIERANIE DANYCH TĘTNA PO PŁYWANIU): tak (z czujnikami tętna HRM-Tri™ i HRM-Swim™)

Funkcje monitorowania dzieci:

 • WYZWANIA TOE-TO-TOE™: Tak (opcjonalna aplikacja Connect IQ)

Zawartość

 • Garmin Tactix Delta Solar Ballistic Edition – czarny z powłoką węglową i nylonowym paskiem taktycznym
 • Czarny silikonowy pasek do zegarka
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych
 • Dokumentacja
 • Wersja Tactix Delta Solar Ballistic Edition + OpenStreetMap Topo Polska: dodatkowo mapa topograficzna Polski OpenStreetMap wgrana do zegarka oraz Folia ochronna na ekran Gllaser 3h
 • Wersja Tactix Delta Solar Ballistic Edition + PL Topo: dodatkowo mapa topograficzna PL TOPO wgrana do zegarka

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie.
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta.

Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54.
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz.

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Porównanie z podobnymi produktami

Garmin Tactix 7 Amoled 010-02931-01 Garmin Tactix 7 Pro Solar [010-02704-11] Garmin Tactix 7 Pro Solar Ballistics [010-02704-21] Garmin Tactix 7 [010-02704-01]
Garmin Tactix 7 Amoled 010-02931-01 Garmin Tactix 7 Pro Edition Garmin Tactix 7 Pro Ballistics Edition Garmin Tactix 7 [010-02704-01]
od 6599.00 zł
od 6099.00 zł
od 7499.00 zł
od 5149.00 zł
Dane fizyczne
Rok wejścia na rynek 2023 2022 2022 2022
Przeznaczenie Bieganie Bieganie Bieganie Bieganie
Dotykowy ekran Tak Tak Tak Tak
Kolorowy ekran Tak Tak Tak Tak
Personalizacja tarczy Tak Tak Tak Tak
Szafirowe szkiełko Tak Tak Tak Tak
Moduł GPS Tak Tak Tak Tak
Czujnik tętna (HR) Na nadgarstku Na nadgarstku Na nadgarstku Na nadgarstku
Wersja czujnika tętna Garmin piątej generacji Garmin trzeciej generacji Garmin trzeciej generacji Inny czujnik
Obsługa map Tak Tak Tak Tak
Nawigowanie po trasie Tak Tak Tak Tak
Odtwarzacz muzyki Tak Tak Tak Tak
Powiadomienia z tel. Tak Tak Tak Tak
Płatność zegarkiem Tak Tak Tak Tak
Doładowanie solarne Tak Tak Tak Nie
WI-FI Tak Tak Tak Tak
Wysokościomierz Tak Tak Tak Tak
Kompas Tak Tak Tak Tak
Pulsoksymetr Tak Tak Tak Tak
Monitor aktywności Tak Tak Tak Tak
Monitorowanie snu Tak Tak Tak Tak
Interwały Tak Tak Tak Tak
Asystent odpoczynku Tak Tak Tak Tak
Pułap tlenowy Tak Tak Tak Tak
Wodoszczelność 10 ATM 10 ATM 10 ATM 10 ATM
Dynamika biegu Tak Tak Tak Tak
Bateria w trybie GPS do 89h do 122h do 122h do 90h
Bateria maksymalnie do 41 dni do 365 dni do 365 dni do 28 dni

Akcesoria

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij