Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Garmin Vivosmart 4

5 (3 opinie)

Producent: Garmin | Źródło: polska dystrybucja

Garmin Vivosmart 4 to stylowa opaska łącząca funkcje fitness z funkcjami powiadomień z telefonu. Opaska wyposażona jest m.in w czujnik tętna, pulsoksymetr oraz funkcję monitorowania snu w fazie REM.

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja Zawartość Gwarancja FAQ Akcesoria

Gratis

W skrócie

Garmin Vivosmart 4 – Opaska fitness, z funkcjami monitorowania aktywności, czujnikiem tętna, pulsoksymetrem oraz możliwością połączenia z smartwatchem. Vivosamart 4 idealnie nadaje się do monitorowania naszej kondycji i zdrowia, zarówno w nocy jak i w dzień.

Opaska Vivosmart 4 została wzbogacona w stosunku do swojego poprzednika w:

 • Pulsoksymetrem – mierzącym poziom natlenienia krwi,
 • Zaawansowane monitorowanie snu, z uwzględnieniem poszczególnych faz snu
 • Dłuższy czas działania na baterii (7 dni zamiast 5 w Vivosmart 3)
 • Nowy zmieniony design, z elegancką metalową ramką
Śledzenie aktywności Tak
Monitorowanie snu Tak
Skład ciała Nie
Pomiar tętna Tak
GPS Nie
Wielodyscyplinowy Tak
Wodoodporność Tak
Dotykowy ekran Tak
Powiadomienia z tel. Tak
Czas działania 5 dni - 8dni

Opis

3 lata gwarancji

Śledź swoją aktywność fizyczną w dobrym stylu

 • Smukły, inteligentny monitor aktywności łączy modny wygląd eleganckich metalowych akcentów oraz jasny, czytelny wyświetlacz
 • Posiada funkcję zaawansowanego monitorowania snu w fazie REM, a także potrafi zmierzyć natlenienie krwi w ciągu nocy przy użyciu nadgarstkowego pulsoksymetru
 • Narzędzia do monitorowania kondycji i zdrowia to między innymi nadgarstkowy pulsometr, całodzienny pomiar wysiłku, minutnik oddychania relaksacyjnego, pomiar pułapu tlenowego oraz monitor energii Body Battery™
 • Zawiera specjalne liczniki aktywności dla pieszych wędrówek, biegów, treningów siłowych, jogi i innych
 • Otrzymuj alerty wibracyjne dla wszystkich powiadomień, między innymi połączeń, czy wiadomości tekstowych (odpowiedzi tekstowe dostępne dla użytkowników urządzenia Android™)
 • Zegarek dotrzyma Ci kroku dzięki baterii, której czas pracy wynosi do 7 dni (z wyłączeniem monitorowania SpO₂ podczas snu) – możesz go też nosić podczas pływania oraz pod prysznicem

Podkreśl swój styl, zwiększając jednocześnie sprawność dzięki naszemu monitorowi aktywności vivosmart 4. Ten smukły monitor aktywności, którego można używać również podczas pływania, jest wyposażony w wiele funkcji pozwalających gromadzić dane na temat sprawności fizycznej oraz zdrowia, które wspomogą Cię w dążeniach ku zdrowszemu i aktywniejszemu stylowi życia. Nadgarstkowy pulsoksymetr umożliwia oszacowanie natlenienia krwi nie tylko podczas snu, ale także w każdym momencie dnia. Urządzenie monitoruje również tętno na nadgarstku i posiada przydatne funkcje, takie jak całodzienny pomiar wysiłku, minutnik oddychania relaksacyjnego oraz odczyty pułapu tlenowego. Ponadto, monitor energii Body Battery pozwala stwierdzić, kiedy jest czas na wysiłek oraz odpoczynek. Do basenu i pod prysznic – vívosmart 4 pozwala na stałą aktywność dzięki 7 dniom czasu pracy baterii, a inteligentne powiadomienia z wibracjami zapewniają aktualne informacje (po połączeniu z kompatybilnym urządzeniem).

Stylowy, elegancki wygląd

Ten smukły monitor aktywności na nadgarstek – dostępny w wielu kolorach – doskonale pasuje do Twojego stylu dzięki wyróżniającemu się wyglądowi, metalowymi akcentom i jasnemu, czytelnemu wyświetlaczowi. Wyświetlacz jest włączony tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz. Po włączeniu automatycznie dostosowuje się on do poziomu oświetlenia otoczenia, dlatego jest czytelny nawet w intensywnym świetle słonecznym. Niezależnie od tego, czy idziesz do biura, na siłownię, basen czy gdziekolwiek indziej, urządzenie vívosmart 4 idealne dopasuje się do Twojego stylu życia.

Pulsoksymetr na Twoim nadgarstku

Pulsoksymetr w urządzeniu vívosmart 4 oszacuje poziom natlenienia krwi. Pomiary pulsoksymetru są zależne od wielu czynników, w tym ogólnego stanu zdrowia i sprawności. Kontrola wskaźnika natlenienia krwi może pomóc zmierzyć ilość tlenu wchłanianego przez organizm. Włącz funkcję nocnego pomiaru SpO2, lub użyj jej, aby dokonać pomiaru w dowolnym momencie i dowiedz się więcej o swoim ciele.

Pulsoksymetr na Twoim nadgarstku

Zaawansowane monitorowanie snu

Sen jest ważny dla ogólnego stanu zdrowia, dobrego samopoczucia i wydajności fizycznej. Aby dowiedzieć się, jak śpisz, vívosmart 4 monitoruje fazy snu płytkiego, głębokiego oraz REM, wraz z ruchem podczas snu. Aby uzyskać więcej informacji, włącz funkcję pulsoksymetru w celu sprawdzenia natlenienia krwi podczas snu. Po przebudzeniu można z łatwością przeglądać i porównywać statystyki snu w aplikacji mobilnej Garmin Connect™.

Zaawansowane monitorowanie snu

Optymalizacja energii organizmu

Monitor energii Body Battery w urządzeniu vívosmart 4 wykorzystuje kombinację wysiłku, zmienności tętna (HRV), snu i aktywności do pomiaru rezerw energii organizmu w każdym momencie, co pozwala zaplanować dzień tak, aby zoptymalizować czas aktywności i odpoczynku. Większa liczba oznacza, że możesz podjąć wysiłek, a mniejsza sugeruje, aby się rozluźnić i trochę odpocząć przed rozpoczęciem treningu. Body Battery może również pomóc w uporządkowaniu wzorców w ciągu kilku tygodni, co pozwoli zrozumieć, jak kilka ostatnich dni wpłynęło na to, jak się dziś czujesz.

Optymalizacja energii organizmu

Całodzienny pomiar wysiłku

W ciągu dnia najprawdopodobniej doświadczasz momentów stresu, ale jak często? Urządzenie vivosmart 4 określi, czy Twój dzień jest spokojny, zrównoważony czy stresujący. Śledząc HRV (interwały między uderzeniami serca), urządzenie vívosmart 4 oblicza i wyświetla poziom stresu. Dostępna jest także opcjonalna funkcja „przypomnienia o relaksie”, którą można włączyć w serwisie Garmin Connect. Jeśli Twój poziom wysiłku podniesie się w ciągu dnia, otrzymasz alert wibracyjny, a na wyświetlaczu pojawi się wiadomość („Chwila na zaczerpnięcie powietrza?”), aby zasygnalizować, że czas na odrobinę relaksu. Korzystaj z minutnika oddychania relaksacyjnego, który pomoże Ci opanować technikę poczwórnego oddechu, która jest sprawdzona w uspokajaniu umysłu i ciała.

Całodzienny pomiar wysiłku

Śledź swoją aktywność

Urządzenie vivosmart 4 powita Cię każdego dnia spersonalizowanym celem kroków do zrobienia. Następnie będzie monitorować i wyświetlać postęp. Oprócz liczenia kroków funkcje śledzenia aktywności obejmują także liczbę pokonanych pięter, spalonych kalorii, minut intensywnej aktywności itp. Zobaczysz również pasek ruchu oraz otrzymasz alerty wibracyjne, które przypomną, że czas wstać i się poruszać.

Śledź swoje treningi

Można korzystać także z wgranych liczników aktywności, aby na przykład kontrolować czas wykonywanych ćwiczeń. Gdy korzystasz z funkcji aktywności treningu siłowego, urządzenie zarejestruje ćwiczenia, powtórzenia i serie, a także czas wysiłku i odpoczynku, dzięki czemu możesz zostawić notes w domu. Jeśli zapomnisz o uruchomieniu stopera, funkcja Move IQ™ w urządzeniu vívosmart 4 automatycznie wykryje ćwiczenia takie jak spacerowanie, pływanie, jazda na rowerze i trening na maszynie eliptycznej, a nawet rozpocznie pomiar czasu danych aktywności. Po zakończeniu aktywności zostaną przesłane do serwisu Garmin Connect – naszej społeczności online – gdzie można przeglądać, edytować i udostępniać aktywności ze znajomymi i przyjaciółmi.

Codzienne monitorowanie kondycji i dobrego samopoczucia

Za pomocą danych pomiarów tętna na nadgarstku Elevate™ oraz oszacowanego pułapu tlenowego urządzenie vívosmart 4 może podać aktualny poziom sprawności. Ogólnie rzecz biorąc – przy wzroście sprawności aerobowej, wzrasta również pułap tlenowy. W oparciu o dane pułapu tlenowego vívosmart 4 może oszacować wiek sprawnościowy, który to z czasem możesz obniżyć dzięki ciężkiej pracy i ćwiczeniom. Aby uzyskać więcej informacji, vívosmart 4 powiadomi Cię o nieoczekiwanym wzroście tętna powyżej określonego progu. Jeśli po ponad 10 minutach bez wykonywania żadnej aktywności Twoje tętno nadal przekracza określony próg, otrzymasz alert.

Codzienne monitorowanie kondycji i dobrego samopoczucia

Bądź na bieżąco

Dzięki monitorowi aktywności vívosmart 4 na nadgarstku nie musisz wybierać między pozostaniem w kontakcie a byciem aktywnym. Sprawdź pogodę, kontroluj swoją muzykę, otrzymuj inteligentne powiadomienia, znajdź telefon, odpowiadaj za pomocą wstępnie zdefiniowanych wiadomości tekstowych (dotyczy tylko systemu Android), a także uzyskaj dostęp do powiadomień z serwisów społecznościowych na wyświetlaczu urządzenia – to wszystko bez konieczności wyjmowania telefonu.

Bądź na bieżąco

Połącz się i startuj

Śledzenie swoich aktywności i osiągnięć jest łatwe dzięki vivosmart 4. Monitor aktywności jest automatycznie synchronizowany z naszą społecznością internetową Garmin Connect, w której można przejrzeć swoje postępy, dołączyć do wyzwań, zbierać kolorowe odznaki, a nawet udostępniać wyniki przez media społecznościowe. Garmin Connect to bezpłatny serwis internetowy, z którego można korzystać za pośrednictwem strony internetowej lub poprzez aplikację mobilną Garmin Connect.

Specyfikacja

Ogólne:

 • Materiał obiektywu: Poliwęglanowy
 • Materiał ramki: Aluminium
 • Materiał paska: Silikon
 • Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.):
 1. Mały/średni: 15 × 10,5 × 197 mm - Rozmiar pasuje na nadgarstki o obwodzie 122–188 mm
 2. Duży: 15 × 10,5 × 223 mm - Rozmiar pasuje na nadgarstki o obwodzie 148–215 mm
 • Masa:
 1. Mały/średni: 20,4 g
 2. Duży: 21,5 g
 • Klasa wodoszczelności: Tak (pływanie)
 • Ekran dotykowy: Tak
 • Typ wyświetlacza: OLED
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 6,6 mm x 17,7 mm
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 48 × 128 pikseli
 • Czas działania baterii
 • Do 7 dni (z wyłączeniem monitorowania SpO₂ podczas snu)
 • Pamięć/historia: 7 aktywności z pomiarem czasu, dane śledzenia aktywności z 14 dni

Cechy zegarka

 • Czas/data: Tak
 • Automatyczny czas letni:Tak
 • Budzik:Tak
 • Minutnik:Tak
 • Stoper:Tak

Czujniki

 • Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™:Tak
 • Wysokościomierz barometryczny:Tak
 • Akcelerometr:Tak
 • Czujnik oświetlenia otoczenia:Tak
 • Pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji:Tak

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

 • Łączność: Bluetooth® Smart i ANT+®
 • Powiadomienia z telefonu:Tak
 • Text response/reject phone call with text (Android™ only):Tak
 • Prognoza pogody:Tak
 • Sterowanie muzyką:Tak
 • Znajdź mój telefon:Tak
 • Funkcja Znajdź mój telefon:Tak
 • Pilot VIRB®:Tak
 • Zgodność ze smartfonami: iPhone®, Android™
 • Zgodność z Garmin Connect™ Mobile:Tak

Funkcje śledzenia aktywności

 • Licznik kroków:Tak
 • Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować):Tak
 • Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków):Tak
 • Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu):Tak
 • Spalone kalorie:Tak
 • Piętra w górę:Tak
 • Przebyty dystans:Tak
 • Minuty intensywnej aktywności:Tak
 • Funkcja TrueUp™:Tak
 • Funkcja Move IQ™:Tak
 • Wiek sprawnościowy:Tak (w aplikacji)
 • Monitor energii Body Battery™:Tak
 • Całodniowe śledzenie stresu:Tak

Fitness Equipment/Gym

 • Dostępne profile aktywności na siłowni: Automatyczne liczenie powtórzeń
 • Trening siłowy, trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, joga:Tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

 • Strony własnych danych:Tak
 • Niestandardowe profile danych:Tak
 • Auto Lap®:Tak
 • Pułap tlenowy:Tak
 • Konfigurowalne alerty:Tak

Funkcje związane z tętnem

 • Strefy tętna:Tak
 • Alerty tętna:Tak
 • Kalorie na podstawie tętna:Tak
 • % maksymalnego tętna:Tak
 • Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia):Tak

Funkcje biegowe

 • Dostępne profile biegu: Bieganie

Funkcje pływackie

 • Dostępne profile pływania: Pływanie w basenie (wersja podstawowa)

Funkcje monitorowania dzieci

Wyzwania Toe-to-Toe™: Tak

Zawartość

 • Inteligentny monitor aktywności Vívosmart 4
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych
 • Podręczniki użytkownika

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie.
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta

Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz.

Opinie Klientów

Napisz opinię
Hania
2021-05-19 15:10:22

Opaska elegancka z dobrym pomiarem.

Kasia
2021-03-04 12:31:37

Super opaska, posiadająca dużą ilość funkcji. Dobrze łączy się z telefonem.

Noe
2020-09-20 08:41:35

Niewielka opaska fitnesowa, nie przeszkadza w noszeniu. Żona jest zachwycona.

FAQ

 • Czym jest Body Battery? 19 września 2018

  Jest to monitor energii - urządzenie Vivosmart 4 analizuje zmienność rytmu serca, poziom stresu, jakość snu i dane aktywności w celu określenia ogólnego poziomu energii.

 • Czy urządzenie ma czujnik tętna? 19 września 2018

  Urządzenie posiada wbudowany czujnik tętna, a dodatkowo jest wyposażone w pulsoksymetr - który szacuje poziom natlenienia krwi.

 • Czy urządzenie jest kompatybilne z wszystkimi telefonami? 19 września 2018

  Urządzenie łączy się z telefonem poprzez Bluetooth - listę wymogów technicznych można znaleźć tutaj: https://support.garmin.com/en-US/?faq=pvL8aWsaLU2iKyvF8VrpP9

 • Czy można otrzymywać powiadomienia z telefonu? 19 września 2018

  Informuje o powiadomieniach ze smartfona dotyczących połączeń i esemesów, a także o powiadomieniach z sieci społecznościowych i wielu innych (zależnie od ustawień powiadomień ze smartfonu).

 • Czy urządzenie informuje o stanie pogody? 19 września 2018

  Urządzenie podaje aktualną temperaturę oraz prognozę pogody ze smartfona.

 • Czy można sterować muzyką z poziomu urządzenia? 19 września 2018

  Urządzenie pozwala na sterowanie odtwarzaczem muzyki w smartfonie.

 • Czy opaskę trzeba nosić na nadgarstku? 19 września 2018

  Zaleca się nosić opaskę poniej kości nadgarstka.

 • Czy trzeba samemu wpisywać cel ilości kroków na dany dzień? 19 września 2018

  Urządzenie automatycznie tworzy dzienny cel kroków w oparciu o poziom poprzedniej aktywności. W miarę jak użytkownik porusza się w ciągu dnia, urządzenie rejestruje postęp w realizacji dziennego celu. W urządzeniu jest ustawiony domyślny cel 7500 kroków dziennie.

 • Czy Vivosmart 4 ma wymieniane opaski? 26 września 2018

  Nie, urządzenie jest połączone na stałe z opaską.

 • Czy opaska ma opcję możliwości wyłączenia łącza Bluetooth? 1 marca 2019

  Oczywiście jest taka możliwość.

Akcesoria

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij