Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Maxi-Cosi Coral 360

Producent: Maxi-Cosi | Źródło: polska dystrybucja

Maxi-Cosi Coral 360 to wyjątkowo lekki fotelik z bardzo dużym daszkiem przeciwsłonecznym zintegrowanym z obudową oraz różnymi ergonomicznymi pozycjami noszenia.

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja Zawartość Gwarancja

Gratis

W skrócie

Maxi-Cosi Coral 360 to fotelik zaprojektowany, aby zapewnić poczucie bliskości. Jest przeznaczony dla dziecka od urodzenia do 12. miesiąca życia o wzroście od 40 do 75 cm i wadze nieprzekraczającej 12 kg.

 • Wersja standardowa - zawiera fotelik samochodowy Maxi-Cosi Coral 360.
 • Wersja 2w1 (z bazą FamilyFix 360) - zawiera fotelik samochodowy Maxi-Cosi Coral 360 wraz z bazą Familyfix 360.
Przedział wagowy dziecka 0-13 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) brak testu
Mocowane Isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix
Przodem do kier. jazdy Nie
Tyłem do kier. jazdy Tak
Regulacja pozycji Nie
Zagłówek z regulacją wysokości Nie
Test plus Nie
Fotel obrotowy Tak, z bazą obrotową
I-Size Tak
Top Tether Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie
Wkładka Redukcyjna Tak

Opis

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Coral 360

Maxi-Cosi Coral 360 to pierwszy modułowy obrotowy fotelik samochodowy 360°, stworzony z myślą o tym, by przenoszenie niemowlaków było ultralekkie. Ta innowacyjna konstrukcja modułowa łączy najwyższy standard bezpieczeństwa z łatwo wyjmowanym lekkim nosidełkiem.

Zgodny

Fotelik Maxi-Cosi Coral 360 jest zgodny z bazą FamilyFix 360 , więc to wyjątkowe, innowacyjne rozwiązanie dla noworodka. Ultrawygodne przenoszenie i możliwość obracania jedną ręką, które cechują Coral 360 , sprawiają, że to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie dla Ciebie i Twojego dziecka. Nosidełko o różnych opcjach noszenia, zapewniające większą intymność, waży zaledwie 1,7 kg i jest całe wyściełane miękką tkaniną. Uchwyty nosidełka można z łatwością wysunąć i schować, dzięki czemu jest ono wygodne zarówno dla rodziców, jak i dla noworodka. Nosidełko łatwo zatrzaskuje się w obudowie, którą można przymocować do obrotowej podstawy montażowej systemu ISOFIX (sprzedawane oddzielnie).

Maxi-Cosi Coral 360 funkcjonalność

Montaż fotelika

Maxi-Cosi Coral 360 jest wyjątkowo łatwy dzięki bazie obrotowa FamilyFix 360, która łączy się z uchwytami ISOFIX w samochodzie. Wepnij fotelik Coral 360 do bazy i ruszaj w drogę! W Twoim samochodzie nie ma punktów mocujących ISOFIX? Nie przejmuj się. Fotelik Coral 360 można również zamontować w samochodzie za pomocą pasa bezpieczeństwa. Baza FamilyFix 360 pozwala zostawić obudowę fotelika Coral 360 w samochodzie, a w tym czasie korzystać z innowacyjnego lekkiego nosidełka (tylko 1,7 kg bez wkładki dla niemowląt), aby przejść z dzieckiem z jednego miejsca do drugiego. Dzięki modułowej konstrukcji możesz swobodnie wyjąć dziecko z obudowy w samochodzie, i to jedną ręką, bez żadnych kłopotów i uderzeń w głowę! Wyjmowanie nosidełka z obudowy i jego ponowne wpinanie nie wymaga żadnego wysiłku. Dźwiękowe i wizualne wskaźniki potwierdzają prawidłowe i bezpieczne użytkowanie.

Zaleta Maxi-Cosi Coral 360

Bezpieczeństwo

Bądź blisko swojego dziecka od pierwszego dnia dzięki innowacyjnej modułowej konstrukcji, która umożliwia noszenie lekkiego (1,7 kg) nosidełka blisko siebie. Dzięki chowanym uchwytom nosidełka można używać w wielu ergonomicznych pozycjach noszenia dla codziennej mobilności. Fotelik z nosidełkiem Coral 360 zapewnia jeszcze większą wygodę z pasem do przenoszenia Coral. To akcesorium sprawia, że można mieć obie ręce wolne i wygodnie przenosić dziecko w miękkim nosidełku. Po prostu wepnij nosidełko do obudowy, a następnie kliknij bazę ISOFIX zapewniającą łatwy montaż! Dzięki łatwo regulowanemu i bardzo dużemu daszkowi przeciwsłonecznemu fotelik Maxi-Cosi Coral 360 zapewnia Twojemu dziecku ochłodę nawet w upalny, słoneczny dzień! Daszek przymocowany jest do obudowy, którą można zamocować na większości wózków Maxi-Cosi. Będąc w drodze, Twoje dziecko może dostać choroby lokomocyjnej. Zdarza się także, że przekąski i napoje nie zawsze trafiają tam, gdzie powinny. Bez względu na okoliczności, pokrowiec na fotelik samochodowy Maxi-Cosi można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Przewaga Maxi-Cosi Coral 360

Zaprojektowany, aby zapewnić poczucie bliskości

Bądź blisko swojego dziecka od pierwszego dnia dzięki innowacyjnej modułowej konstrukcji, która umożliwia noszenie lekkiego (1,7 kg) nosidełka blisko siebie. Dzięki chowanym uchwytom nosidełka można używać w wielu ergonomicznych pozycjach noszenia dla codziennej mobilności. Po prostu wepnij nosidełko do obudowy, a następnie kliknij bazę ISOFIX zapewniającą łatwy montaż! Dzięki łatwo regulowanemu i bardzo dużemu daszkowi przeciwsłonecznemu fotelik Maxi-Cosi Coral 360 zapewnia Twojemu dziecku ochłodę nawet w upalny, słoneczny dzień! Daszek przymocowany jest do obudowy, którą można zamocować na większości wózków Maxi-Cosi. Będąc w drodze, Twoje dziecko może dostać choroby lokomocyjnej. Zdarza się także, że przekąski i napoje nie zawsze trafiają tam, gdzie powinny. Bez względu na okoliczności, pokrowiec na fotelik samochodowy Maxi-Cosi można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Cechy Maxi-Cosi Coral 360

Dlaczego warto wybrać ten produkt?

Funkcja intuicyjnego obracania jedną ręką

Baza do fotelików FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki któremu fotelik Coral 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki.

Funkcje Maxi-Cosi Coral 360

Pierwszy modułowy fotelik samochodowy dla dzieci

Modułowa konstrukcja z wyjmowanym nosidełkiem, zapewniająca idealne dopasowanie i spokojniejszą podróż.

Maxi-Cosi Coral 360 - przewagi

Ultralekki

Nosidełko waży zaledwie 1,7 kg, dzięki czemu jest bardzo łatwe do przenoszenia.

Maxi-Cosi Coral 360 - zalety

Uprząż z systemem Easy-in

Dzięki systemowi Easy-in-harness wkładanie i wyjmowanie dziecka jest szybkie i bezproblemowe.

Atrybuty Maxi-Cosi Coral 360

Cechy

Łatwość użycia

 • Wyjątkowo płynny obrót o 360 stopni za pomocą jednej ręki przy użyciu bazy FamilyFix 360
 • Pierwszy modułowy fotelik samochodowy zapewniający rodzicom niezwykłą wygodę
 • Wyjmowane nosidełko zapewnia łatwość noszenia
 • Różne ergonomiczne pozycje noszenia, dzięki którym jesteś blisko swojego dziecka
 • Innowacyjne, łatwe w użyciu szelki pozostają w pozycji otwartej, dzięki czemu możesz włożyć i wyjąć dziecko w zaledwie kilka sekund
 • Chowane miękkie uchwyty dla maksymalnej wygody noszenia
 • Szybki i łatwy montaż w połączeniu z bazą montażową ISOFIX
 • Przyciski pamięci zapewniają możliwość wyjęcia z wózka Maxi-Cosi i Quinny jedną ręką

Wygoda

 • Maksymalna ochrona przed słońcem dzięki bardzo dużemu daszkowi przeciwsłonecznemu
 • Innowacyjna wkładka otulająca dziecko zapewnia noworodkowi bezpieczeństwo i wygodę

Zwiększony komfort

 • Twojego dziecka dzięki miękkiej wyściółce nosidełka
 • Zgodny z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03), która obejmuje również montaż za pomocą pasa bezpieczeństwa
 • Wskaźniki dźwiękowe i wizualne potwierdzają prawidłowy montaż miękkiego nosidełka na obudowie
 • System ochrony bocznej dla optymalnego bezpieczeństwa w przypadku zderzenia bocznego

Informacje ogólne

 • Nowa ergonomiczna konstrukcja o gładkiej powierzchni sprzyjająca rodzicom
 • Produkt został zatwierdzony do użytku w samolotach (zawsze należy sprawdzić z daną linią lotniczą)

Baza obrotowa Maxi-Cosi FamilyFix 360

Wyjątkowa, obrotowa w 360° baza mocowana jedną ręką umożliwia szybkie i łatwe umieszczenie dziecka w samochodzie. Od urodzenia do ok. 4 roku życia (40-105 cm, waga 0 - 17,5 kg).

Baza Maxi-Cosi FamilyFix 360 umożliwia szybki i łatwy montaż fotelików samochodowych Maxi Cosi Coral 360, Maxi-Cosi Pebble 360 i Maxi-Cosi Pearl 360. I to bez pochylania się, czyli bez obciążenia dla kręgosłupa.

Funkcja Maxi-Cosi Coral 360

Montaż

Nasza baza FamilyFix 360 jest wyposażona w uchwyty ISOFIX i nogę wspierającą, aby zagwarantować najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy montaż fotelika samochodowego. Postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w naszej instrukcji obsługi, aby poprawnie zamocować fotelik w samochodzie.

Po instalacji można zostawić bazę Maxi-Cosi FamilyFix 360 w samochodzie i montować fotelik samochodowy Maxi-Cosi w bardzo łatwy sposób za pomocą Click & Go. Dzięki obrotowemu o 360° uchwytowi na bazie, foteliki samochodowe 360° można płynnie i łatwo obracać za pomocą jednej ręki, więc są idealne dla zapracowanych rodziców, którzy często mają zajęte ręce. Technologia FlexiSpin sprawia, że baza obraca się w dowolnej pozycji odchylenia.

Bezpieczeństwo

Wskaźniki wizualne i dźwiękowe na bazie informują, czy fotelik samochodowy jest prawidłowo zamocowany, a system kontroli obrotu TravelSafe Rotation Control zapewnia rodziców, że dziecko bezpiecznie podróżuje tyłem do kierunku jazdy.

Linia Maxi-Cosi FamilyFix 360 jest zgodna z normą i-Size, i umożliwia podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do 4 roku życia, aby dodatkowo ochronić głowę i szyję dziecka.

Opracowana z myślą o długim użytkowaniu, nasza nowa generacja obrotowych fotelików samochodowych jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia aż do 4. roku życia! Foteliki samochodowe obrotowe o 360° tak łatwo obrócić, że można to zrobić nawet jedną ręką.

Dlaczego warto wybrać ten produkt?

Intuicyjne obracanie za pomocą jednej ręki

Baza FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki czemu foteliki samochodowe 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki.

Maxi-Cosi Coral 360 cecha

Obracanie FlexiSpin

Technologia FlexiSpin sprawia, że baza obraca się w dowolnej pozycji odchylenia.

Maxi-Cosi Coral 360 funkcjonalność

Tyłem lub przodem do kierunku jazdy od urodzenia do 4. roku życia

Można bezpiecznie podróżować tyłem lub przodem do kierunku jazdy z dziećmi od urodzenia aż do 4. roku życia.

Zaleta Maxi-Cosi Coral 360

Audiowizualna sygnalizacja prawidłowej instalacji

Dzięki specjalnym wskaźnikom dowiesz się, kiedy fotelik jest właściwie zamocowany.

Przewaga Maxi-Cosi Coral 360

Cechy

Łatwość użytkowania

 • Baza FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki któremu foteliki samochodowe 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki.
 • Technologia FlexiSpin sprawia, że baza obraca się w dowolnej pozycji odchylenia.
 • Click & Go umożliwia prosty montaż zatrzaskowy fotelika samochodowego.

Bezpieczeństwo

 • Można bezpiecznie ustawić tyłem lub przodem do kierunku jazdy; możliwość podróżowania z dziećmi od urodzenia do 4. roku życia.
 • Dzięki specjalnym wskaźnikom dźwiękowym i wizualnym dowiesz się, kiedy fotelik jest właściwie zamocowany.
 • Uchwyty ISOFIX i noga wspierająca zapewniają najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy sposób montażu fotelika samochodowego.
 • Zgodność z normą i-Size dzięki możliwości podróżowania tyłem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia dziecka dla dodatkowej ochrony głowy i szyi.

Cechy ogólne

 • Blokada obracania TravelSafe zapewnia bezpieczne podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do 15. miesiąca życia.

Nagrody

Funkcja Maxi-Cosi Coral 360
Maxi-Cosi Coral 360 cecha

Specyfikacja

Wymiary Maxi-Cosi Coral 360:

Funkcja Maxi-Cosi Coral 360
Maxi-Cosi Coral 360 cecha
Maxi-Cosi Coral 360 funkcjonalność
Zaleta Maxi-Cosi Coral 360
Przewaga Maxi-Cosi Coral 360
Cechy Maxi-Cosi Coral 360
Funkcje Maxi-Cosi Coral 360
Maxi-Cosi Coral 360 - przewagi
Maxi-Cosi Coral 360 - zalety
Atrybuty Maxi-Cosi Coral 360
Funkcja Maxi-Cosi Coral 360
Maxi-Cosi Coral 360 cecha
Maxi-Cosi Coral 360 funkcjonalność
Zaleta Maxi-Cosi Coral 360

Wymiary Maxi-Cosi FamilyFix 360:

Przewaga Maxi-Cosi Coral 360
Cechy Maxi-Cosi Coral 360
Funkcje Maxi-Cosi Coral 360
Maxi-Cosi Coral 360 - przewagi
Maxi-Cosi Coral 360 - zalety
Atrybuty Maxi-Cosi Coral 360
Funkcja Maxi-Cosi Coral 360

Zawartość

Wersja standardowa:

 • Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Coral 360
 • Wkładka dla noworodka baby-hugg
 • Daszek przeciwsłoneczny

Wersja 2w1 (z bazą Familyfix 360):

 • Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Coral 360
 • Wkładka dla noworodka baby-hugg
 • Daszek przeciwsłoneczny
 • Baza Maxi-Cosi FamilyFix 360

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji Maxi-Cosi Coral 360: 24 miesiące

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Porównanie z podobnymi produktami

Maxi-Cosi Marble 0-13 kg BeSafe iZi Modular X1 i-Size 0-18 kg BeSafe iZi Go Modular X2 i-Size 0-13 kg
Maxi-Cosi Marble fotelik 0-13 kg BeSafe iZi Modular X1 i-Size 0-18 kg BeSafe iZi Go Modular X2 i-Size 0-13 kg
od 1409.00 zł
od 1110.00 zł
od 849.00 zł
Dane fizyczne
Przedział wagowy dziecka 0-13 kg 0-18 kg 0-13 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) 4 - 5
Mocowane Isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix
Przodem do kier. jazdy Nie Tak Nie
Tyłem do kier. jazdy Tak Tak Tak
Regulacja pozycji Tak Tak Nie
Zagłówek z regulacją wysokości Tak Tak Nie
Test plus Nie Tak Nie
Fotel obrotowy Nie Tak, z bazą obrotową Tak, z bazą obrotową
I-Size Tak Tak Tak
Top Tether Nie Nie Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie Nie Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny Wewnętrzny Wewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak Tak Tak
wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij