Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

5 (1 opinia)

Producent: Maxi-Cosi | Źródło: polska dystrybucja

Maxi-Cosi Tinca to bardzo lekki fotelik ważący zaledwie 3.2 kg oraz posiadający zgodność z normą i-Size.

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja Zawartość Gwarancja

Gratis

W skrócie

 • Wersja standardowa - zawiera fotelik samochodowy Maxi-Cosi Tinca.
 • Wersja 2w1 z bazą FamilyFix 3 - zawiera fotelik samochodowy Maxi-Cosi Tinca wraz z bazą Familyfix 3.
 • Wersja 2w1 z bazą Tinca - zawiera fotelik samochodowy Maxi-Cosi Tinca wraz z bazą Tinca.
 • Wersja 2w1 z bazą FamilyFix2 - zawiera fotelik samochodowy Maxi-Cosi Tinca wraz z bazą Familyfix2.
Przedział wagowy dziecka 0-13 kg
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) 5 (na pasy)
Ocena ADAC (bezpieczeństwo) 5 (z bazą)
Mocowane Isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix
Przodem do kier. jazdy Nie
Tyłem do kier. jazdy Tak
Regulacja pozycji Tak
Zagłówek z regulacją wysokości Nie
Test plus Nie
Fotel obrotowy Nie
I-Size Tak
Top Tether Nie
Prowadnica Pasa Biodrowego Nie
System Ochrony Bocznej Wewnętrzny
Wkładka Redukcyjna Tak

Opis

Fotelik Maxi-Cosi Tinca

Bezpieczeństwa nigdy nie należy traktować lekko. Ale to nie znaczy, że Twój fotelik samochodowy nie może taki być. Ważący zaledwie 3,2 kg, zgodny z normą i-Size fotelik Tinca został zaprojektowany dla wygody rodziców. Ponadto jego zgodność z normą i-Size gwarantuje zawsze bezpieczną podróż samochodem.

Fotelik samochodowy Tinca to model świetny dla wszystkich, zarówno w samochodzie, jak i podczas spaceru. Z uwagi na lekką konstrukcję fotelik ten bardzo łatwo jest przenosić do i z samochodu. Jest także wygodny i bezpieczny dla Twojego maleństwa dzięki wkładce dla noworodka z poduszką pod główkę.

Funkcja Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

Montaż

Fotelik Maxi-Cosi Tinca pasuje do większości samochodów, tak więc nie musisz się martwić, jeśli jeździsz różnymi autami — w tym zgodnym z normą i-Size foteliku Twój maluch będzie zawsze podróżować bezpiecznie i wygodnie. Ten lekki model dziecięcego fotelika samochodowego można zamocować w aucie za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa lub uchwytów ISOFIX. Nasza instrukcja obsługi przeprowadzi Cię przez kolejne kroki montażu przy użyciu pasa samochodowego, aby zapewnić bezpieczeństwo.

W przypadku montażu z użyciem uchwytów ISOFIX trzeba posiadać odpowiednią bazę. Przymocuj ją do tych uchwytów i pozostaw w samochodzie. Za każdym razem, gdy wsiadasz do auta, możesz jednym kliknięciem przymocować nasz fotelik samochodowy Maxi-Cosi Tinca do bazy, a przy wychodzeniu z pojazdu jednym ruchem go z tej bazy wypiąć. Wskaźniki wizualne powiadamiają Cię, kiedy fotelik samochodowy Maxi-Cosi jest właściwie zamocowany i można ruszać w drogę. Fotelik Tinca można zamontować na Bazie Tinca. (Do zakupienia osobno)

Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg cecha

Bezpieczeństwo

Fotelik zgodny z normą i-Size zapewnia bezpieczną podróż tyłem do kierunku jazdy, gwarantując dodatkową ochronę głowy i szyi dziecka. Wkładka dla noworodka utrzymuje główkę dziecka w bezpiecznej i wygodnej pozycji, gdyż zawsze doskonale pasuje. Ponadto fotelik Tinca zapewnia dodatkową ochronę przed uderzeniami bocznymi. Oznacza to, że w model ten wbudowano udoskonalony materiał jeszcze lepiej absorbujący wstrząsy w sytuacji, gdyby doszło do wypadku.

Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg funkcjonalność

Idealny dla wszystkich

Fotelik samochodowy Tinca to model świetny dla wszystkich, zarówno w samochodzie, jak i podczas spaceru. Jest idealny rodziców, ponieważ jego lekka konstrukcja sprawia, że bardzo łatwo można przenosić dziecko do i z samochodu. Jest też znakomity dla niemowląt dzięki miękkiej wkładce dla noworodka z poduszką pod główkę oraz dużemu daszkowi przeciwsłonecznemu z ochroną UV. Fotelik Tinca jest kompatybilny z większością wózków spacerowych Maxi-Cosi i można go łatwo zdejmować z takiego wózka dzięki przyciskom zwalniania z pamięcią. Po całodziennym użytkowaniu fotelik Tinca bywa brudny, Twój maluch może też cierpieć na chorobę lokomocyjną — z tego względu zadbaliśmy o to, aby tapicerkę fotelika Maxi-Cosi można było łatwo zdejmować. Niezależnie od tego, co się stanie, tapicerkę tę można z łatwością wyczyścić, piorąc ją w pralce (w 30°C).

Zaleta Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

Baza Maxi-Cosi Familyfix 3

Baza znajduje się w zestawie tylko w wersji 2w1.

  Funkcja Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg
  • Montaż w systemie Click & Go
  • Sygnalizacja poprawnego montażu
  • Pasuje zarówno do fotelików dla niemowląt, jak również do fotelików dziecięcych
  • Zwiększone bezpieczeństwo dzięki standardowi i-Size

  Montaż w standardzie Isofix dla:Jade, Coral, Pebble Pro i-Size oraz Pearl Pro 2 i-Size, Tinca.

  Baza Maxi-Cosi Tinca

  Baza znajduje się w zestawie tylko w wersji 2w1.

  Funkcja Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

  Dzięki łatwemu w obsłudze systemowi montażu za pomocą jednego kliknięcia baza Maxi-Cosi Tinca jest doskonale dopasowana do fotelika samochodowego Maxi-Cosi Tinca.

  Montaż

  W dzisiejszych czasach coraz więcej europejskich samochodów ma system ISOFIX, więc istnieje duża szansa, że Twój też będzie nim dysponował. Bazę Maxi-Cosi Tinca w łatwy sposób można zakotwiczyć za pomocą punktów mocujących ISOFIX Twojego samochodu. Upewnij się, że postępujesz zgodnie ze wskazówkami zawartymi w naszej instrukcji obsługi, aby poprawnie zamocować fotelik w samochodzie. Po zamontowaniu możesz pozostawić bazę Tinca w samochodzie. Dzięki temu za każdym razem, gdy wsiadasz do auta, możesz jednym kliknięciem łatwo i bezpiecznie przymocować nasz fotelik samochodowy Tinca do bazy, a przy wychodzeniu z pojazdu jednym ruchem go z tej bazy wypiąć. Wskaźniki wizualne w bazie potwierdzą, kiedy baza Tinca i fotelik samochodowy Tinca są prawidłowo zamocowane i możesz ruszać w drogę.

  Bezpieczeństwo

  W fotelikach Maxi-Cosi przewieziono ze szpitala do domu ponad 50 milionów noworodków. Aby zapewnić Twojemu maluchowi najwyższy poziom bezpieczeństwa, nasze foteliki samochodowe i bazy podlegają ciągłym testom. Zalecamy korzystanie z bazy isofix. Jest łatwa w montażu, a szanse, że zrobisz to źle, są znikome, ponieważ baza informuje o prawidłowym zamocowaniu. Baza fotelika samochodowego Maxi-Cosi umożliwia montaż za pomocą jednego kliknięcia oraz poprawne i bezpieczne mocowanie.

  Montaż z użyciem Isofix, aby zapewnić fotelikowi Tinca zgodność z i-Size

  Opracowujemy produkty, które są praktyczne dla rodziny. Nasza baza Maxi-Cosi Tinca została przygotowana z myślą o rodzicu, który może z łatwością umieścić dziecko w foteliku samochodowym. Dzięki temu nie martwisz się, że montujesz coś w niewłaściwy sposób.

  Baza Maxi-Cosi Tinca została opracowana z myślą o dopasowaniu do fotelika samochodowego Tinca i-Size, dzięki montażowi za pomocą jednego kliknięcia.Ponadto baza Tinca spełnia wymogi najnowszej europejskiej normy bezpieczeństwa fotelików samochodowych i-Size, a zatem zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

  Dlaczego warto wybrać ten produkt?

  Dopasowana do fotelika Tinca

  Baza Maxi-Cosi Tinca została specjalnie opracowana, aby zapewnić montaż isofix fotelika Tinca i-Size

  Funkcja Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

  Wpinanie systemem click-and-go

  Zamontuj swój fotelik samochodowy na bazie Tinca Isofix za pomocą jednego kliknięcia i możesz odrazu ruszać w drogę.

  Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg cecha

  Zgodność z normą bezpieczeństwa I-Size

  Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i zgodność z najnowszymi europejskimi normami bezpieczeństwa i-Size.

  Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg funkcjonalność

  Sygnalizacja prawidłowej instalacji

  Wskaźniki wizualne na bazie potwierdzają prawidłowe dopasowanie, minimalizując ryzyko nieprawidłowego zamocowania.

  Funkcja Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

  Baza Maxi-Cosi Familyfix2

  Mocowanie przy użyciu systemu ISOFIX fotelików Rock i-Size, Tinca i-Size, Pebble Pro i-Size i Pearl Smart i-Size lub Pearl Pro2 i-Size. Od urodzenia do ok. 4 roku życia (45-105 cm, waga 0 - 18 kg).

  Korzystaj z bazy FamilyFix2 w połączeniu z fotelikami Rock i-Size, Tinca i-Size, Pebble Pro i-Size, Pearl Smart i-Size lub Pearl Pro2 i-Size i mocuj je 1 kliknięciem. Maxi-Cosi FamilyFix2 pasuje do fotelików niemowlęcych i dziecięcych, umożliwiając podróżowanie tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do około 4 lat.

  Funkcja Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

  Montowanie

  W dzisiejszych czasach coraz więcej europejskich samochodów ma system ISOFIX, więc istnieje duża szansa, że Twój też będzie nim dysponował. Bazę Maxi-Cosi FamilyFix2 w łatwy sposób można zakotwiczyć za pomocą punktów mocujących ISOFIX Twojego samochodu. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami zawartymi w naszej instrukcji obsługi, aby poprawnie zamontować fotelik w samochodzie.

  Po zamontowaniu możesz pozostawić bazę FamilyFix2 w samochodzie. W ten sposób wsiadanie i wysiadanie będzie znacznie łatwiejsze, ponieważ foteliki samochodowe Pebble Pro i-Size, Rock i-Size i Tinca i-Size można przymocować do bazy jednym kliknięciem. Wskaźniki wizualne w bazie potwierdzą, kiedy fotelik samochodowy Maxi-Cosi jest prawidłowo zamocowany i możesz ruszać w drogę.

  Oczywiście czas leci i nadejdzie chwila, w której maluch wyrośnie z pierwszego fotelika samochodowego. Wtedy możesz nadal korzystać z naszej bazy FamilyFix2, ponieważ pasuje ona również do fotelików samochodowych dla dzieci Pearl Smart i-Size i-Size i Pearl Pro2 i-Size, z których można korzystać do 4. roku życia.

  Bazę FamilyFix2 można połączyć z fotelikami niemowlęcymi Rock i-Size, Tinca i-Size i Pebble Pro i-Size oraz fotelikami dziecięcymi Pearl Smart i-Size lub Pearl Pro2 i-Size.

  Bezpieczeństwo

  W foteliku Maxi-Cosi przewieziono ze szpitala do domu ponad 50 mln niemowląt. Aby zapewnić Twojemu maluchowi najwyższy poziom bezpieczeństwa, nasze foteliki samochodowe i bazy podlegają ciągłym testom.

  Jako producent zalecamy korzystanie z bazy ISOFIX. Jest łatwa w montażu, a szanse, że zrobisz to źle, są znikome, ponieważ baza informuje o prawidłowym zamocowaniu. Baza Maxi-Cosi FamilyFix2 umożliwia montaż za pomocą jednego kliknięcia oraz poprawne i bezpieczne mocowanie.

  Mocowanie przy użyciu systemu ISOFIX fotelików Rock i-Size, Tinca i-Size, Pebble Pro i-Size i Pearl Smart i-Size i-Size lub Pearl Pro2 i-Size

  Rozumiemy, że posiadanie dziecięcego fotelika samochodowego oznacza konieczność jego prawidłowego montażu każdego dnia. Nasza baza Maxi-Cosi FamilyFix2 sprawia, że bezproblemowo zamontujesz fotelik samochodowy, aby zapewnić sobie spokój ducha.

  Baza Maxi-Cosi FamilyFix2 została zaprojektowana tak, aby pasowała do naszych fotelików niemowlęcych Rock i-Size, Tinca i-Size, Pebble Pro i-Size i-Size oraz fotelików dziecięcych Pearl Smart i-Size i-Size lub Pearl Pro2 i-Size, umożliwiając dziecku korzystanie z niej przez okres do 4 lat przy mocowaniu za pomocą jednego kliknięcia.

  Dodatkowo baza FamilyFix2 umożliwia montaż fotelika dziecięcego tyłem do kierunku jazdy. Dla lepszej ochrony głowy i szyi malucha eksperci zalecają, aby dziecko podróżowało tyłem do kierunku jazdy, aż osiągnie 105 cm wzrostu (ok. 4 lat). Jako wiodący specjalista w dziedzinie mobilności dzieci, robimy to, co mówią eksperci, i pozwalamy maluchowi podróżować we właściwy sposób tak długo, jak to możliwe.

  Dlaczego warto wybrać ten produkt?

  Bezpieczeństwo i-Size

  Zgodnie z najnowszą europejską normą i-Size Twoje dziecko może korzystać z fotelika dziecięcego tyłem do kierunku jazdy do ukończenia 4. roku życia.

  Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg cecha

  Potwierdzenie prawidłowego montażu

  Nie bój się, że zamontujesz coś w niewłaściwy sposób! Nasze wskaźniki wizualne gwarantują, że zrobisz to dobrze.

  Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg funkcjonalność

  Montowanie 1 kliknięciem

  Zmniejsz ryzyko niepoprawnego montażu, mocując fotelik dziecięcy do bazy FamilyFix2 ISOFIX.

  Zaleta Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

  Pozycja tyłem do kierunku jazdy do 4. roku życia

  Kompatybilna zarówno w fotelikami samochodowymi dla niemowląt, jak i fotelikami dla dzieci, zapewniając długotrwałe użytkowanie i podróżowanie tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do 4 lat.

  Przewaga Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

  Cechy

  Łatwość użytkowania

  • Użyj zaczepów ISOFIX samochodu, aby zamocować bazę FamilyFix2 i umożliwić montaż fotelika za pomocą jednego kliknięcia
  • Ergonomiczne przyciski zwalniania są łatwo dostępne po obu stronach
  • Regulowana podpórka automatycznie zatrzaskuje się we właściwej pozycji pionowej

  Bezpieczeństwo

  • Wskaźniki wizualne potwierdzają prawidłowe dopasowanie, minimalizując ryzyko nieprawidłowej instalacji
  • Foteliki samochodowe zgodne z normą i-Size dzięki możliwości podróżowania tyłem do kierunku jazdy do 4 lat dla dodatkowej ochrony głowy i szyi

  Specyfikacja

  Maxi-Cosi Tinca:

  • Długość: 73 cm
  • Wysokość: 35,5 cm
  • Szerokość: 44 cm
  • Waga: 3.2 kg

  Baza Maxi-Cosi FamilyFix 3:

  • służy dzieciom od urodzenia do 4 roku życia
  • możliwość wpinania 3 urządzeń - gondoli Jade, "łupinki" dla noworodka i dwukierunkowego fotelika siedzącego do 4 roku życia
  • łatwe wpinanie i wypinanie bazy i urządzeń
  • kompatybilność - ze względu na kształt pasuje nawet do mocniej pochylonych kanap
  • wskaźniki świetlne i dźwiękowe sygnalizują poprawność montażu bazy i urządzeń
  • bezpieczeństwo - zgodna z normą i-Size, bardzo dobre wyniki testów zderzeniowych

  Baza Maxi-Cosi Tinca:

  Łatwość użytkowania

  • Użyj zaczepów ISOFIX samochodu, aby wpiąć bazę Tinca za pomocą jednego kliknięcia

  Bezpieczeństwo

  • Wskaźniki wizualne potwierdzają prawidłowe dopasowanie, minimalizując ryzyko nieprawidłowego zamocowania
  • Zgodność z i-Size dla zwiększonego poziomu bezpieczeństwa
  Funkcja Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

  330

  Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg cecha

  195x600

  Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg funkcjonalność

  440 i 270

  Zaleta Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

  700 i 530

  Funkcja Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

  655 i 610

  Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg cecha

  6.50 kg L635*W205*H355

  Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg funkcjonalność

  5.20 kg

  Baza Maxi-Cosi FamilyFix2:

  Funkcja Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

  Kliknij aby zmienić nazwę

  Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg cecha

  Kliknij aby zmienić nazwę

  Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg funkcjonalność

  Kliknij aby zmienić nazwę

  Zaleta Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

  Kliknij aby zmienić nazwę

  Przewaga Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

  Kliknij aby zmienić nazwę

  Cechy Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

  Kliknij aby zmienić nazwę

  Funkcje Maxi-Cosi Tinca fotelik 0-13 kg

  Kliknij aby zmienić nazwę

  Zawartość

  Wersja standardowa:

  • Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Tinca

  Wersja 2w1 z bazą FamilyFix 3:

  • Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Tinca
  • Baza Maxi-Cosi FamilyFix 3

  Wersja 2w1 z bazą Tinca:

  • Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Tinca
  • Baza Maxi-Cosi Tinca

  Wersja 2w1 z bazą FamilyFix2:

  • Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Tinca
  • Baza Maxi-Cosi FamilyFix2

  Gwarancja

  • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
  • Okres gwarancji: 24 miesiące

  Opinie Klientów

  Napisz opinię
  Eliza
  2021-03-25 15:20:27

  Fotelik bardzo lekki o wadze 3,2kg, montaż bardzo prosty i łatwy, jest rewelacyjny. Testuję go już 2 miesiące. Polecam

  Porównanie z podobnymi produktami

  BeSafe iZi Go Modular X2 i-Size 0-13 kg BeSafe iZi Modular X1 i-Size 0-18 kg Maxi-Cosi Marble 0-13 kg
  BeSafe iZi Go Modular X2 i-Size 0-13 kg BeSafe iZi Modular X1 i-Size 0-18 kg Maxi-Cosi Marble fotelik 0-13 kg
  od 849.00 zł
  od 1110.00 zł
  od 1409.00 zł
  Dane fizyczne
  Przedział wagowy dziecka 0-13 kg 0-18 kg 0-13 kg
  Ocena ADAC (bezpieczeństwo) 5 - 4
  Mocowane Isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix Tak, po dokupieniu bazy isofix
  Przodem do kier. jazdy Nie Tak Nie
  Tyłem do kier. jazdy Tak Tak Tak
  Regulacja pozycji Nie Tak Tak
  Zagłówek z regulacją wysokości Nie Tak Tak
  Test plus Nie Tak Nie
  Fotel obrotowy Tak, z bazą obrotową Tak, z bazą obrotową Nie
  I-Size Tak Tak Tak
  Top Tether Nie Nie Nie
  Prowadnica Pasa Biodrowego Nie Nie Nie
  System Ochrony Bocznej Wewnętrzny Wewnętrzny Wewnętrzny
  Wkładka Redukcyjna Tak Tak Tak
  wróć do góry
  Strona korzysta z plików Cookies

  Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

  OK, zamknij