Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Garmin Forerunner 245

5 (8 opinii)

Producent: Garmin | Źródło: polska dystrybucja

Garmin Forerunner 245 to zegarek z możliwością dłuższej pracy z włączonym GPS-em.

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja Zawartość Gwarancja FAQ Akcesoria

Gratis

W skrócie

Czym się wyróżnia zegarek sportowy Garmin Forerunner 245?

Garmin Forerunner 245 to nowa seria zegarków dla miłośników biegania. Posiada funkcję wirtualnego trenera Garmin Coach, obsługuję funkcję kursów oraz zyskał wsparcie dla systemu Galileo. Dodatkowo zyskał możliwość dłuższej pracy z włączonym GPS.

Kluczowe funkcje zegarka Garmin Forerunner 245:

 • Zaawansowane funkcje mierzenia parametrów fizjologicznych - zegarek ocenia twoja kondycję i określa, czy włożyć w trening więcej wysiłku, czy też nie.
 • Aplikacja Garmin Coach - dzięki tej aplikacji otrzymasz bezpłatnie plan treningów i wskazówki, jak go wykonywać.
 • Pomiar zaawansowanych parametrów biegu - urządzenie mierzy rytm w jakim biegniemy, długość kroku, czas kontaktu z podłożem, bilans oraz oscylację pionową.
 • Bezpieczeństwo i śledzenie - to funkcja, która automatycznie wykrywa wypadek i wysyła lokalizację do wprowadzonych wcześniej kontaktów awaryjnych.
 • Sklep Connect IQ - dostępne są w nim bezpłatne aplikacje, widżety oraz tarcze zegarka.
 • Czas pracy baterii - 7 dni w trybie smartwatcha, 6 godzin w trybie GPS z muzyką lub 24 godziny w trybie GPS.
 • Profile aktywności - wbudowane profile do takich aktywności jak: bieganie (w tym bieg na hali, bieżni), jazda na rowerze, pływanie i wiele innych.
 • Obsługa systemów GPS, Glonass i Galileo - dzięki tym systemom kontrolujesz jak szybko i daleko biegłeś bez względu na teren.
 • Zaawanswowane funkcje wspierające zdrowy tryb życia - korzystając z urządzenia przez całą dobę, możemy monitorować naszą liczbę kroków, spalonie kalorie, sen, poziom stresu i przebyty dystans.
 • Funkcja Body Battery - monitoruje twój poziom energii i gromadzi dane do znalezienia czasu na trening i odoczynek.
 • Możliwości łączenia się - dzięki tej opcji możemy łączyć się z ANT+, funkcja LiveTrack, Bluetooth, otrzymywać powiadomienia ze smartfona i sterować muzyką.
 • Przewidywanie czasu ukończenia wyścigu - pozwala obliczyć wynik na najbliższych zawodach.

Kluczowe cechy zegarka Forerunner 245:

Rok wejścia na rynek 2019
Przeznaczenie Bieganie
Przeznaczenie Pływanie
Dotykowy ekran Nie
Kolorowy ekran Tak
Personalizacja tarczy Tak
Szafirowe szkiełko Nie
Moduł GPS Tak
Czujnik tętna (HR) Na nadgarstku
Wersja czujnika tętna Garmin trzeciej generacji
Obsługa map Nie
Nawigowanie po trasie Nie
Odtwarzacz muzyki Nie
Powiadomienia z tel. Tak
Płatność zegarkiem Nie
Doładowanie solarne Nie
WI-FI Nie
Wysokościomierz Nie
Kompas Tak
Pulsoksymetr Tak
Monitor aktywności Tak
Monitorowanie snu Tak
Interwały Tak
Asystent odpoczynku Tak
Pułap tlenowy Tak
Wodoszczelność 5 ATM
Dynamika biegu Tak
Bateria w trybie GPS Powyżej 20h
Bateria maksymalnie 1 tydzień

Opis

3 lata gwarancji

Biegowy zegarek GPS to zaawansowane urządzenie, w którym znajdziesz przydatne funkcje:

 • Pomiar stanu wytrenowania, który ocenia czy kolejny trening przyniesie korzyści, czy też organizm potrzebuje odpoczynku. Dzięki tej opcji możesz monitorować wydajność treningów i swojego organizmu.
 • Pomiar zaawansowanej dynamiki biegu, w tym długości biegu, bilans czasu kontaktu z podłożem, odchylenia do długości i inne.
 • Otrzymujesz dostęp do darmowych planów treningowych, które możesz pobierać z aplikacji Garmin Coach. Ponadto używając licznych funkcji Garmina możesz tworzyć własne plany treningowe i mieć łączność z internetową społecznością fitness Garmin Connect™.
 • Alarm bezpieczeństwa i lokalizacja to kolejna bardzo przydatna funkcja prezentowanego Garmin Forerunner 245. Sparowany zegarek ze smartfonem wykrywa zagrożenia i wysyła informację, udostępniając aktualną lokalizację do wybranych kontaktów bezpieczeństwa.
 • Możesz personalizować bezpłatnie korzystając ze Sklepu Connect IQ™, w którym znajdziesz zgodne z zegarkiem tarcze i elementy oraz aplikacje.
 • Czas pracy baterii w zależności od trybu: tryb zegarka do 7 dni, tryb GPS 24 godziny.
 • Garmin 245 to profesjonalna analiza danych z treningu. Zegarek śledzi na bieżąco parametry, prowadzi statystyki i analizę wydajności, formy biegowej, historii treningów i postawionych celów. Dzięki prezentowanemu Garminowi możesz w 100% skupić się na treningu, całą resztę znajdziesz w zegarku.
Trening z zegarkiem Forerunner 245

Statystyki i analiza efektywności treningu

Z zegarkiem Garmin Forerunner 245 możesz prowadzić spersonalizowane treningi ustalane na podstawie tworzonych przez Garmina analiz. Dzięki zegarkowi masz możliwość układania inteligentnego planu treningów w oparciu prowadzone i zapisywane pomiary parametrów i profesjonalnie przygotować się do wyścigu. Zegarek mierzy pułap tlenowy (im wyższy, tym większa wydajność treningu) informujący o przygotowaniu wydajnościowym. Garmin ocenia stan wytrenowania na podstawie historii ostatniego treningu i analizę parametrów treningowych. Zegarek dostarcza informacji o szczytowej formie, przetrenowaniu i efektywności treningów. Z Garmin 645 Musicmożesz sprawdzić, jak wykonywane ćwiczenia wpływają na wzrost wytrzymałości, siły, prędkości. Wymienione dane otrzymasz, analizując efekty z treningu aerobowego i beztlenowego. Z prezentowanym zegarkiem możesz przewidzieć, kiedy jesteś w najlepszej formie, gotowy do nowych wyzwań, a kiedy organizm potrzebuje odpoczynku. Ponadto na Garmin Forerunner 245 można wyświetlić zakres aktualnej kondycji i porównać z najlepszymi wynikami z ostatniego treningu. W zegarku znajdziesz statystyki i pomiary z ostatnich 7 dni.

Statystyki i analiza efektywności treningu

Garmin Connect i Garmin Coach

Jesteś fanem biegania? Z Garmin Forerunner 245 masz dostęp do licznych narzędzi internetowych i społeczności internetowej fitness Garmin Connect. Możesz tworzyć swoje własne plany treningowe, pobierać bezpłatne zsynchronizowane z Garminem treningi. Dzięki prezentowanemu zegarkowi możesz korzystać z aplikacji Garmin Coach, w której znajdziesz liczne porady ekspertów, planów treningowych dopasowanych do twojego celu. Z Garmin Forerunner 245 ukończysz, każdy maraton i pierwszy znajdziesz się na mecie, a zegarek pomoże Ci ustalić przewidywany czas ukończenia wyścigu. W prezentowanym urządzeniu znajdziesz profile dla różnych dyscyplin sportu, takich jak pływanie na basenie, jazda na rowerze, wioślarstwo stacjonarne, trening na maszynie eliptycznej i steperze.

Garmin Connect i Garmin Coach
Garmin Connect i Garmin Coach

Kondycja biegowa pod kontrolą — analiza kondycji biegowej

Garmin Forerunner 245 prowadzi pomiar długości kroku, rytmu biegu, oscylację pionową, bilans i czas kontaktu z podłożem. Wskaźniki biegu pozwalają poznać własną kondycję biegową i osiągać coraz lepsze wyniki. Do pomiaru wymienionych wskaźników należy sparować zegarek z kompatybilnym paskiem wyposażonym w czujnik tętna lub urządzeniem Running Dynamics Pod przypinanym do paska.

Kondycja biegowa pod kontrolą — analiza kondycji biegowej

Alarm bezpieczeństwa i połączenia telefoniczne w zegarku

Zegarek Garmin Forerunner 245 sparowany ze smartfonem odbiera powiadomienia o połączeniach telefonicznych, wiadomości SMS oraz e-mail. Z Garminem na nadgarstku możesz śledzić media społecznościowe. Ponadto Garmin Forerunner 245 ma funkcję alarmu bezpieczeństwa. Jest to inteligentne wykrywanie zagrożeń podczas wybranych aktywności i wysyłanie wiadomości do oznaczonych kontaktów alarmowych wraz z aktualną pozycją treningu. Z zegarkiem Garmin GPS Forerunner 245 każdy trening jest bezpieczny, a Ty pozostajesz w kontakcie ze światem.

Alarm bezpieczeństwa i połączenia telefoniczne w zegarku

Personalizacja i dostęp do bezpłatnych aplikacji

Z Garmin Forerunner 245 masz dostęp do Sklepu Connect IQ, w którym znajdziesz bezpłatne aplikacje, widżety, tarcze i elementy zgodne z Twoim zegarkiem. Po zainstalowaniu Strava Relative Effort możesz stawiać wyzwania, z aplikacją AccuWeather MinuteCast sprawdzać aktualną pogodę, dzięki innym aplikacjom zawsze będziesz na bieżąco z informacjami ze świata i mediami społecznościowych.

Garmin Connect — wyzwania i rywalizacja podczas treningów

Z zegarkiem Garmin GPS masz bezpłatny dostęp do serwisu Garmin Connect. Zostań członkiem społeczności internetowej Garmin Connect, udostępniaj swoje osiągnięcia, rywalizuj w sieci i chwal się sukcesami, stawiaj nowe cele i wyzwania. Z serwisu można korzystać ze smartfonu lub strony www.

Monitoruj samopoczucie i fazy snu

Garmin Forerunner 245 śledzi twoje samopoczucie przez cały dzień, jakość snu w nocy. Noś ten wyjątkowy zegarek przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zoptymalizować swój grafik i w pełni wykorzystać zasoby energii. Zegarek jest wyposażony w pulsoksymetr, czyli czujnik szacujący natlenienie krwi, poziom absorpcji tlenu przez organizm w czasie snu. Ponadto z Garmin GPS Forerunner 245 możesz korzystać z Body Battery™, czyli funkcji pomiaru poziomu zasobów energii, która ułatwia znalezienie optymalnego czasu na trening i wypoczynek.

Monitoruj samopoczucie i fazy snu

Specyfikacja

Ogólne

 • Materiał obiektywu w Garmin Forerunner 245: Corning® Gorilla® Glass 3
 • Materiał ramki: Tworzywo wzmocnione włóknem szklanym
 • Quick Release Bands: Tak (20 mm, standard branżowy)
 • Materiał paska: Silikon
 • Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.): 42,3 × 42,3 × 12,2 mm, pasuje na nadgarstki o obwodzie 127–204 mm
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: Średnica 30,4 mm (1,2 cala)
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 240 × 240 pikseli
 • Typ wyświetlacza: Czytelny w słońcu, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
 • Masa: 38,5 g
 • Czas działania baterii: Tryb zegarka: do 7 dni; tryb GPS: do 24 godzin
 • Klasa wodoszczelności: Swim, 5 ATM
 • Kolorowy wyświetlacz:
 • Pamięć/historia: Dane dotyczące 200 godzin aktywności

Cechy zegarka

 • Czas/data: Tak
 • Synchronizacja czasu przez GPS: Tak
 • Automatyczny czas letni: Tak
 • Budzik: Tak
 • Minutnik: Tak
 • Stoper: Tak
 • Godzina wschodu/zachodu słońca: Tak

Czujniki

 • GPS: Tak
 • GLONASS: Tak
 • Galileo: Tak
 • Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™: Tak
 • Kompas: Tak
 • Akcelerometr: Tak
 • Pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji: Tak

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

 • Łączność: Bluetooth®, ANT+®
 • Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje): Tak
 • Powiadomienia z telefonu: Tak
 • Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™): Tak
 • Kalendarz: Tak
 • Prognoza pogody: Tak
 • Sterowanie muzyką: Tak
 • Znajdź mój telefon: Tak
 • Funkcja Znajdź mój telefon: Tak
 • Pilot VIRB®: Tak
 • Zgodność ze smartfonami: iPhone® i Android™
 • Zgodność z Garmin Connect™ Mobile: Tak

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

 • Wykrywania zdarzeń podczas wybranych aktywności: Nie (wymagany jest smartfon)
 • Pomoc: Nie (wymagany jest smartfon)
 • Aplikacja LiveTrack: Tak
 • Udostępnianie zdarzeń na żywo: tylko w systemie Android™

Funkcje śledzenia aktywności

 • Licznik kroków: Tak
 • Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować): Tak
 • Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków): Tak
 • Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu): Tak
 • Spalone kalorie: Tak
 • Przebyty dystans: Tak
 • Minuty intensywnej aktywności: Tak
 • Funkcja TrueUp™: Tak
 • Funkcja Move IQ™: Tak
 • Wiek sprawnościowy: Tak (w aplikacji)
 • Monitor energii Body Battery™: Tak
 • Całodniowe śledzenie stresu: Tak

Sprzęt fitness / siłownia

 • Dostępne profile aktywności na siłowni: Trening siłowy, trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, wiosłowanie stacjonarne i joga
 • Treningi wydolnościowe: Tak
 • Treningi siłowe: Tak
 • Automatyczne liczenie powtórzeń: Tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

 • Prędkość i dystans GPS: Tak
 • Strony własnych danych: Tak
 • Niestandardowe profile danych: Tak
 • Auto Pause®: Tak
 • Trening interwałowy: Tak
 • Zaawansowane treningi: Tak
 • Plany treningów do pobrania: Tak
 • Auto Lap®: Tak
 • Ręcznie oznaczane okrążenia: Tak
 • Konfigurowalne alerty okrążenia: Tak
 • Pułap tlenowy: Tak
 • Stan wytrenowania (umożliwia sprawdzenie skuteczności treningów dzięki śledzeniu danych treningowych, jak pułap tlenowy, próg beztlenowy, i porównywanie ich do aktualnych danych): Tak
 • Obciążenie treningowe (połączone pomiary tętna i pułapu tlenowego określające intensywność treningów na przestrzeni 28 dni i pomagające w utrzymaniu formy w zakresie optymalnym dla osiągnięcia celu): Tak
 • Efekt treningu (aerobowego): Tak
 • Efekt treningu (beztlenowego): Tak
 • Konfigurowalne alerty: Tak
 • Monity dźwiękowe: Tak
 • Czas ukończenia: Tak
 • Virtual Partner: Tak
 • Virtual Racer™: Tak
 • Asystent kursu: Tak
 • Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków: Tak
 • Autoprzewijanie: Tak
 • Historia aktywności w zegarku: Tak
 • Physio TrueUp: Tak

Funkcje związane z tętnem

 • Strefy tętna: Tak
 • Alerty tętna: Tak
 • Kalorie na podstawie tętna: Tak
 • % maksymalnego tętna: Tak
 • % rezerwy tętna: Tak
 • Czas odpoczynku: Tak
 • Automatyczne tętno maksymalne: Tak
 • Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia): Tak

Funkcje biegowe

 • Dostępne profile biegu: Bieganie, bieganie na bieżni, bieganie po torze krytym i bieganie w terenie
 • Pomiar GPS odległości, czasu i tętna: Tak
 • Dynamika biegu: Tak (ze zgodnym akcesorium)
 • Odchylenie pionowe i odchylenie od długości („wysokość odbicia” podczas biegu oraz stosunek kosztu do korzyści z długością kroku): Tak (ze zgodnym akcesorium)
 • Czas i bilans kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu oraz symetria biegu): tak (ze zgodnym akcesorium)
 • Długość kroku (na bieżąco): Tak (ze zgodnym akcesorium)
 • Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco): Tak
 • Przygotowanie wydolnościowe (po biegu trwającym od 6 do 20 minut urządzenie umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji): Tak
 • Treningi biegowe: Tak
 • Symulator wyścigu: Tak
 • Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem): Tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

 • Nawigacja od punktu do punktu: Tak
 • Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco: Tak
 • Wróć do startu: Tak
 • TracBack®: Tak
 • UltraTrac mode: Tak
 • Dystans do celu: Tak
 • Współrzędne GPS: Tak

Funkcje rowerowe

 • Dostępne profile jazdy rowerem: Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu
 • Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami): Tak
 • Wyścig z aktywnością: Tak
 • Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu): Tak
 • Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie): Tak
 • Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny): Tak
 • Zgodność ze światłami Varia™: Tak
 • Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco): Tak

Funkcje pływackie

 • Dostępne profile pływania: Pływanie w basenie
 • Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu): Tak
 • Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy): Tak
 • Efektywność pływania (SWOLF): Tak
 • Dziennik ćwiczeń: Tak
 • Treningi pływackie: Tak

Connectivity

 • Zgodność ze smartfonami: iPhone® i Android™

Zawartość

 • Garmin Forerunner 245
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych
 • Dokumentacja

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie.
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta

Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz.

Opinie Klientów

Napisz opinię
Lenka
2021-05-30 15:06:23

Super zegarek dla biegaczy długodystansowych. Lekki i wygodny.

Janek
2021-05-16 16:37:33

Polecam jest dobry

Przemek
2021-05-02 15:57:46

Kupiłem ten zegarek jakieś 2 miesiące temu, biegam 2x w tygodniu po około 1,5h i do tego rekreacyjnie rower z rodziną. Bateria trzyma super w moim przypadku 10 dni. Zegarek sprawuje się świetnie i jest bardzo prosty w obsłudze. Obsługa w sklepie rewelacyjna, bardzo pomocne i fachowe doradztwo. Polecam

Jajo
2020-12-05 10:20:06

Dobrze mierzy tętno i ma dokładnego gps-a.

Michał
2020-12-01 07:20:46

Bateria, rozmiar oraz dokładany czujnik tętna więcej mi do szczęścia nie potrzeba.

Jacek
2020-10-21 19:34:55

Żona zadowolona

Domik
2020-09-17 16:41:31

Super zegarek do biegania, ma wszystko co potrzebne do treningu.

BiegowyRomek
2020-09-02 19:31:32

Ultralekki zegarek biegowy. Bardzo długo wytrzymuje bateria używająć GPS-a. Witrualny trener Garmina pomaga przygotować lepszą formę.

FAQ

 • Czy ten zegarek Garmin ma rosyjskie menu? 4 listopada 2019

  Tak, jest możliwość wyboru języka rosyjskiego.

Akcesoria

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij