Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Garmin Edge 830

5 (3 opinie)

Producent: Garmin | Źródło: polska dystrybucja

Garmin Edge 830 to licznik rowerowy z GPS, który posiada wgrane trasy rowerowe, a także możliwość dodawania nowych tras. Urządzenie zostało wyposażone m.in. w duży, kolorowy i dotykowy wyświetlacz, WIFI i alarm antykradzieżowy. Edge 830 to ulepszona wersja modelu 820.

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Mapy Specyfikacja Zawartość Gwarancja Akcesoria

Gratis

W skrócie

Licznik rowerowy z GPS Garmin Edge 830 rejestruje aktywność podczas jazdy rowerem. Dzięki temu urządzeniu jesteś w stanie zaplanować swoją trasę, sprawdzić warunki na drodze oraz dowiedzieć się, jaki rzeczy powinieneś ze sobą zabrać. Edge 830 to licznik wyjątkowy do jego najważniejszych cech należą:

 • Żywotna bateria - Nowe, lepsza bateria, która sprawia, że z urządzenia można korzystać do 20 godzin!
 • Duży, dotykowy i kolorowy ekran - Ekran dotykowy o średnicy 2,6" pozwala na swobodne przeglądanie parametrów przejazdu, nawet w trakcie jazdy.
 • Alarm antykradzieżowy - System Bluetooth monitoruje położenie roweru i w przypadku jego zmiany wysyła powiadomienie za pomocą aplikacji Garmin Connect.
 • WIFI - Urządzenie można podłączyć do sieci WIFI.
 • Checklista - Podpowiada, co powinniśmy zabarać ze sobą w podróż.
 • Wykrywanie zdarzeń - Na bieżąco monitoruje sytuację na trasie i ostrzega rowerzystę, przed ewentualnymi utrudnieniami.
 • Automatyczne powiadomienia na numery awaryjne - W przypadku, gdy na trasie dojdzie do niebezpiecznego incydentu licznik przy pomocy aplikacji i telefonu wysyła automatyczne powiadomienie na numer awaryjny.
Czas pracy 20 h
Wysokościomierz barometryczny Tak
Wgrywanie map Tak
Planowanie trasy Tak
Możliwość połączenia z czujnikiem tętna Tak
Możliwość połączenia z czujnikiem kadencji Tak
Możliwość połączenia z czujnikiem mocy Tak
Akcelerometr Tak
Zaawansowane treningi Tak
Live track Tak
Wielkość ekranu 2.6 cala
Ekran kolorowy Tak

Opis

3 lata gwarancji

Licznik rowerowy GPS z mapami i ekranem dotykowym

 • Dynamiczne monitorowanie wydajności dostarcza informacji na temat pułapu tlenowego, regeneracji, obciążenia treningowego, aklimatyzacji do wysokości i temperatury, odżywieniu, nawodnieniu i innych parametrów *1.
 • Funkcje bezpieczeństwa jazdy na rowerze *2 obejmują nowe powiadomienia alarmowe, grupowe wysyłanie wiadomości i śledzenie, wykrywanie zdarzeń oraz zgodność z radarem cofania i światłami Varia™, dzięki czemu można widzieć pojazdy i być widzianym na drodze.
 • Wgrana fabrycznie mapa Garmin Cycle Map z funkcją wyznaczania tras, pozwala poznawać najciekawsze trasy w okolicy. Posiada również funkcję tworzenia tras na urządzeniu, funkcję przeliczania trasy w razie zjechania z kursu i wyznaczanie dogi powrotnej do punktu startu. Model do jazdy górskiej zawiera dane Trailforks z informacjami o stopniu trudności szlaków.
 • Dostosuj urządzenie, korzystając z bezpłatnych aplikacji, widżetów i pól danych dostępnych w sklepie Connect IQ™.
 • Funkcja pomiaru dynamiki MTB zlicza skoki, ich dystans i czas spędzony w powietrzu, a także trudność i płynność jazdy, dzięki czemu uzyskujesz wyniki, które możesz następnym razem pobić.
 • Czas działania baterii: do 20 godzin w trybie GPS; możliwość wydłużenia do 40 godzin dzięki opcjonalnej baterii zewnętrznej Garmin Charge™ lub trybowi oszczędzania baterii.

Kto korzysta na tym, że liczniki rowerowe Edge 830 z ekranem dotykowym zapewniają dynamiczne monitorowanie wydajności i informacje Insights, wspierające rozwój? Ty. Bez względu na to, czy zdobywasz medale, startujesz w Ironmenach, czy też lubisz jeździć po szutrach, ulicach, bezdrożach lub innych drogach, Edge 830 to idealne urządzenie dla Ciebie.

Zwiększ stopień zaawansowania swojego treningu

Urządzenie Edge 830 gromadzi nie tylko standardowe dane — dostarcza również dynamiczne analizy Insights, które pomogą Ci bić swoje rekordy. Zobacz, jak Twój organizm radzi sobie w różnych warunkach otoczenia i jak aklimatyzuje się do temperatury i wysokości *1. Otrzymuj powiadomienia o konieczności nawodnienia się lub pożywienia. Sprawdź, czy ostatni trening obejmował zarówno aspekty wytrzymałościowe i progowe, jak i intensywny wysiłek. Po sparowaniu ze zgodnymi czujnikami Garmin urządzenie Edge 830 oblicza krzywą mocy, nowy wskaźnik śledzenia mocy, który porównuje Twój wysiłek wykonany podczas jazdy z poprzednimi tygodniami i miesiącami. Bez względu na to, gdzie trenujesz, możesz synchronizować zorganizowane treningi w TrainingPeaks™ i naszej internetowej społeczności fitness Garmin Connect™z urządzeniem Edge. Możesz także wyświetlić nadchodzące treningi w danym tygodniu i płynnie rozpocząć odpowiedni trening, gdy nadejdzie czas.

Zwiększ stopień zaawansowania swojego treningu

Podróżuj bez obaw

Niezależnie od tego, czy trenujesz ze znajomymi czy dojeżdżasz do pracy, Edge 830 pozwala poważnie podejść do kwestii bezpieczeństwa. Umożliwia wysyłanie wiadomości grupowych i śledzenie, dzięki czemu pozostaniesz w kontakcie, nawet gdy odłączysz się od znajomych *2. Urządzenie jest także wyposażone w funkcję wykrywania zdarzeń, która automatycznie wysyła Twoją pozycję do kontaktów alarmowych w przypadku wykrycia wypadku. Aby jeszcze bardziej zwiększyć świadomość, sparuj Edge 830 z radarem wstecznym i światłami Varia,aby widzieć pojazdy i być widzianym na drodze. Nowy chroniony kodem PIN alarm rowerowy wyśle powiadomienie na Twój telefon, jeśli rower zmieni położenie pod Twoją nieobecność.

Podróżuj bez obaw

Nawigacja skręt po skręcie

Edge 830 ma wgraną mapę Garmin Cycle Map oraz zapewnia szczegółowe wskazówki i ostrzeżenia nawigacyjne, które informują o kolejnych zbliżających się skrętach. Korzystaj z jasnego i czułego ekranu dotykowego, aby tworzyć nowe jazdy i kursy bezpośrednio w urządzeniu Edge. Aby pomóc Ci odkrywać nowe drogi, funkcja wyznaczania tras według popularności wybiera trasy i szlaki, które najczęściej pokonują rowerzyści. Oczywiście Edge 830 poprowadzi Cię z powrotem na trasę, jeśli z niej zboczysz, lub z powrotem do punktu startowego, jeśli zdecydujesz się na wcześniejszy powrót do domu. Dzięki dwukrotnie szybszemu obliczaniu trasy, w porównaniu z poprzednimi modelami, możesz spędzać więcej czasu na jeździe, a nie na czekaniu.

Nawigacja skręt po skręcie

Zawojuj szlaki

Gdy wymagana jest zmiana scenerii, Edge 830 poprowadzi Cię po szlakach górskich. Zacznij od pobrania bezpłatnej aplikacji Trailforks z naszego sklepu Connect IQ Store i odblokuj dane Trailforks w urządzeniu Edge. Obejmujące szlaki z ponad 80 krajów, mapy Trailforks zawierają najlepsze i najbardziej aktualne informacje, takie jak warunki na szlaku, mapy cieplne i wiele innych. Jeśli zatrzymasz się w trakcie jazdy, nowy tryb podglądu rozwidlenia automatycznie wyświetli zbliżające się rozwidlenia drogi i pokaże, w którym miejscu na szlaku się znajdujesz. Podczas jazdy Edge 830 szczegółowo śledzi Twoje postępy dzięki nowym pomiarom parametrów dotyczących jazdy górskiej, takim jak liczba skoków, ich dystans i czas spędzony w powietrzu. Kolejna funkcja to Trudność, która ocenia poziom trudności jazdy na podstawie informacji GPS oraz danych wysokości i przyspieszenia, a także funkcja Płynność, która mierzy płynność zjazdu szlakiem, dzięki czemu zawsze masz wyniki, które możesz następnym razem pobić.

Zawojuj szlaki

Wspinaj się jak zawodowiec

Dzięki Edge 830 i nowej funkcji ClimbPro wspinaczka może stać się Twoją tajną bronią. Podczas pokonywania trasy lub kursu automatycznie wyświetla ona pozostały wznios i nachylenie terenu. Pokazuje to, ile jeszcze musisz wytrwać, i pomaga ocenić wysiłek w pozostałej części jazdy.

Wspinaj się jak zawodowiec

System e-roweru SHIMANO STEPS

Po sparowaniu licznika rowerowego Edge z obsługiwanym systemem e-roweru SHIMANO STEPS wyświetlany jest dedykowany ekran stanu e-roweru z polami danych, stanem systemu i komunikatami ostrzegawczymi. Oprócz pomiarów z urządzenia Edge, takich jak czas, odległość i prędkość, można także sprawdzić poziom pomocy, bieg, czas działania akumulatora i pozostały dystans, który można przejechać.

System e-roweru SHIMANO STEPS

Dostosuj urządzenie

Tylko firma Garmin umożliwia dostosowanie urządzenia za pomocą bezpłatnych aplikacji, widżetów i pól danych dostępnych w sklepie Connect IQ Store. Aplikacje takie jak AccuWeather MinuteCast informują o tym, kiedy przestanie padać, dzięki czemu możesz określić idealny przedział czasu na rozpoczęcie jazdy. A jeśli planując jazdę, korzystasz z takich stron jak Strava, Komoot lub Wikiloc, pobierz te aplikacje, aby zaimportować ulubione trasy bezpośrednio do urządzenia Edge. A jeśli szukasz kawiarni lub sklepu rowerowego w pobliżu, skorzystaj z aplikacji Yelp , aby pobrać ich lokalizacje i wyznaczyć do nich bezpośrednią trasę w urządzeniu Edge.

Dostosuj urządzenie
edge 830 w trasie

*1 W połączeniu ze zgodnymi czujnikami.
*2 Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem. Zobacz wymagania i ograniczenia funkcji bezpieczeństwa i śledzenia.

Mapy

Wszystkie urządzenia posiadają fabrycznie zainstalowaną mapę Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras).

W naszej ofercie znajdują się również zestawy z dodatkowymi mapami: OpenStreetMap Topo Polska oraz PL TOPO.


OSMapPL TOPO
Rodzaj:Dodatkowa mapa topograficzna Polski: OpenStreetMapDodatkowa mapa: PL TOPO
Występuje w wersji produktu:W wersji z OpenStreetMap Topo PolskaW wersji z PL Topo
Pokrycie:Mapa Polski (+ mapa krajów Europy i świata, dogrywana przez użytkownika) Mapa Polski (+ mapa Europy, dogrywana przez użytkownika)
Zawartość:Zawiera sieć drogową, plany miast, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, punkty POIZawiera sieć drogową, plany miast, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, punkty POI
Aktualizacje:Darmowe aktualizacjePłatne aktualizacje (pierwszy rok gratis)
Częstotliwość aktualizacji:Zazwyczaj raz w miesiącuAktualizowana 4 razy w roku
Przypisanie licencji:Licencja bez przypisania do urządzeniaLicencja przypisana do urządzenia

Źródło OpenStreetMap: © autorzy OpenStreetMap, Open Database License

Specyfikacja

Ogólne

 • Wymiary fizyczne: 50.0 x 82.0 x 20.0 mm
 • Ekran dotykowy:
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 2.6" kolorowy
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 246 x 322 pikseli
 • Masa: 79.1 g
 • Bateria: akumulator litowo-jonowy
 • Czas działania baterii: do 20 godzin w trybie treningowym GPS
 • Klasa wodoszczelności: IPX7
 • Kolorowy wyświetlacz: Tak
 • Bardzo czuły odbiornik: Tak

Mapy i pamięć

 • Możliwość dodawania map: Tak
 • Mapa bazowa: Tak
 • Waypointy/ulubione/pozycje: 200
 • Trasy: 100 tras
 • Historia okrążeń: do 200 godzin

Czujniki

 • GPS: Tak
 • GLONASS: Tak
 • Wysokościomierz barometryczny: Tak

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

 • Powiadomienia z telefonu: Tak
 • Pilot VIRB®: Tak

Funkcje śledzenia aktywności

 • Spalone kalorie: Tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

 • Strony własnych danych: Tak
 • Auto Pause®: Tak
 • Trening interwałowy: Tak
 • Zaawansowane treningi: Tak
 • Auto Lap®: Tak
 • Pułap tlenowy: Tak
 • Virtual Partner: Tak
 • Autoprzewijanie: Tak

Funkcje biegowe

 • Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem): Tak (niektóre wersje)

Funkcje rowerowe

 • Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami): Tak
 • Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu): Tak
 • Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras): Tak
 • Zgodność z urządzeniem Vector™: Tak
 • Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów): Tak (rejestruje dane ok. 1 na sekundę)

Garmin Connect®

 • Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych): Tak
 • Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do Garmin Connect): Tak

Dodatkowe

 • Inteligentne powiadomienia wyświetlają tylko teksty i połączenia
 • Pamięć wewnętrzna: 16 GB
 • Osobiste rekordy rowerowe: Tak
 • Kompatybilny z radarem i światłami rowerowymi Varia ™: Tak
 • Zdalna kompatybilność Edge®: Tak
 • LiveTrack: Tak
 • GroupTrack: Tak
 • Zaawansowana analiza wydajności i mocy, w tym VO2 max, doradca odzyskiwania, śledzenie FTP / Watts / kg, warunki wydajności / próg mleczanowy / wynik stresu, a także zaawansowana dynamika jazdy na rowerze i powiązane funkcje
 • Profil trenera rowerowego do kompatybilnego wyświetlania i sterowania danymi trenera Turbo
 • Kompatybilność segmentów na urządzeniu dla dynamicznych i wciągających zawodów w jeździe: Tak
 • Temperatura pracy: -20 ° C do + 55 ° C
 • Połączone funkcje za pośrednictwem smartfona: Tak
 • Kompatybilny z Garmin Connect ™ i Garmin Connect ™ Mobile: Tak
 • Integracja z elektronicznym przełączaniem Shimano Di2: Tak
 • Alarmy pogodowe: Tak
 • Zgodność z Wi-Fi®: Tak
 • Światło Ambient: Tak
 • Trasa w obie strony: Tak
 • Planowanie trasy: Tak
 • Wykrywanie incydentów: Tak
 • Plany treningowe / treningi: Tak
 • Zgodny z Connect IQ™: Tak
 • Monity audio: Tak
 • Automatyczne uruchamianie (zegar uruchamia się automatycznie przy niestandardowej prędkości): Tak
 • Kompatybilność elektroniczna ANT + ™: Tak
 • Kompatybilny z trenerem rowerowym ANT +: Tak
 • Strava Segments zgodny: Tak
 • Wynik stresu: Tak
 • Tryb oszczędzania baterii: Wydłuża żywotność baterii nawet o 50 procent, jednocześnie śledząc szczegóły jazdy
 • ¹ Zaawansowane treningi wymagają konta Garmin Connect

Zawartość

Wersja standardowa:

 • Edge 830
 • Uchwyt na kierownicę montowany na płasko
 • Uchwyt standardowy
 • Linka zabezpieczająca
 • Przewód USB
 • Dokumentacja

Dodatkowo w wersjach z mapami:

 • Wersja Edge 830 + OSM Topo Polska: dodatkowo mapa topograficzna Polski OpenStreetMap wgrana do urządzenia oraz Folia ochronna Gllaser 5h
 • Wersja Edge 830 + PL Topo: dodatkowo mapa topograficzna PL TOPO wgrana do urządzenia

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie.
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta

Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz.

Opinie Klientów

Napisz opinię
Pablito
2020-11-23 19:05:38

Uważam, że nawigacja jest najlepszy wyborem na rower szosowy. Mimo niewielkiego rozmiaru urządzenie zapewnia dużo funkcji, nawigowanie pod dany adres sprawdza się znakomicie.

Adam
2020-08-28 15:16:49

Zmieniłem z Edge 800 i jestem zadowolony. Urządznie szybko liczy trasę. Ekran dotykowy działa dobrze nawet podczas deszczu.

Dorian
2020-06-02 11:01:53

Kolejny licznik z nawigacją Garmina jaki zakupiłem i znowu się nie zawiodłem. Uwielbiam urządzenia Garmin za jakość wykonania i łatwość obsługi.

Akcesoria

wróć do góry