Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

Garmin Zumo 595 LM Europe Travel Edition [010-01603-1W] + GRATIS

Producent: Garmin | Źródło: polska dystrybucja

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Mapy Specyfikacja Zawartość Gwarancja FAQ Akcesoria

Gratis

W skrócie

Wielkość ekranu: 5 cali
Typ ekranu dotykowy pojemnościowy
Czas pracy na baterii do 4h
Widok poziomy i pionowy Tak
Wodoszczelność Tak
Obsługa kart pamięci microSD
Polski lektor i menu Tak
Zakres mapy Europa
Bezpłatna aktualizacja mapy Dożywotnio
Łączność z kaskiem przez Bluetooth Tak komunikaty + połączenia telefoniczne
Łączność Wi-Fi Nie
Odtwarzacz muzyki MP3 Tak
Prostota obsługi 10/10
Informacja o korkach Nie
Informacja o fotoradarach Tak
Planowanie podróży Tak
Widok skrzyżowań Tak
Starowanie głosem Nie
Zabezpieczenie przed kradzieżą Nie
Aplikacja mobilna dla Android / iOS Tak

Opis

Funkcja Garmin Zumo 595 LM Europe Travel Edition [010-01603-1W] + GRATIS
Garmin Zumo 595 LM Europe Travel Edition [010-01603-1W] + GRATIS cecha

Nawigacja motocyklowa Garmin Zumo 595 LM Europe Travel Edition

Nowa Edycja Garmin Zumo 595 LM Europa Travel Edition posiada dodatkowo bezpłatną aktualizacje oraz dodakowe mapy państw:

 • Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Afryki Południowej, Australi i Nowej Zelendii Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Zaawansowana nawigacja motocyklowa do planowania nowych przygód

 • Przystosowany do obsługi w rękawicach, czytelny w świetle słonecznym oraz działający w dwóch położeniach wytrzymały ekran dotykowy o przekątnej 5 cali jest także odporny na trudne warunki pogodowe (IPX7)
 • Szczegółowe mapy Europy z ich bezpłatną, bezterminową5 aktualizacją
 • Garmin Adventurous Routing™ wyszukuje kręte lub pagórkowate drogi i stara się unikać autostrad
 • Ostrzeżenia o ostrych zakrętach, przejazdach kolejowych, fotoradarach i nie tylko
 • Tryb głośnomówiący i powiadomienia ze smartfonu2 na ekranie urządzenia Zūmo
 • Sterowanie muzyką z odtwarzacza MP3 lub smartfonu i strumieniowe przesyłanie usług muzycznych Spotify®3

Stworzony do ekscytującej jazdy

Zūmo 595LM został wyposażony w funkcję Garmin Adventurous Routing™ umożliwiającą planowanie ciekawych tras z uwzględnieniem krętych, pagórkowatych dróg terenowych. To nawigacja motocyklowa stworzona z myślą o emocjonujących przygodach. Duży ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 5 cali można obsługiwać w trybie poziomym lub pionowym. Ekran redukuje odblaski światła i poprawia czytelność wyświetlacza, nawet w jasnym świetle słonecznym.

Zalety technologii Bluetooth

Zsynchronizuj urządzenie Zūmo ze zgodnym smartfonem2 oraz z zestawem słuchawkowym lub kaskiem z obsługą technologii Bluetooth (sprzedawane osobno). Bezpiecznie przechowuj telefon w kieszeni lub kufrze i korzystaj z możliwości prowadzenia rozmów przez zestaw głośnomówiący bez odrywania uwagi od drogi. Odbieraj również personalizowane powiadomienia z telefonu 3 o połączeniach, SMS-ach, alertach aplikacji i nie tylko, które będą wyświetlana na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego.

Zaleta Garmin Zumo 595 LM Europe Travel Edition [010-01603-1W] + GRATIS
Przewaga Garmin Zumo 595 LM Europe Travel Edition [010-01603-1W] + GRATIS

Ciesz się muzyką w podróży

Chcesz zabrać ze sobą w podróż własną muzykę? Zūmo pozwala sterować muzyką i multimediami ze zgodnego odtwarzacza MP3 lub smartfonu2, bezpośrednio na wyświetlaczu ekranu dotykowego. Możesz nawet przesyłać ulubione listy odtwarzania z popularnego serwisu muzycznego Spotify3.

Cechy Garmin Zumo 595 LM Europe Travel Edition [010-01603-1W] + GRATIS

Bezpieczniejsza podróż dzięki łączności ze smartfonem

Jakie są warunki na trasie przed Tobą? Zūmo 595LM może połączyć się z radarem monitorującym pogodę i odbierać bezprzewodowo informacje o ruchu drogowym za pośrednictwem aplikacji Smartphone Link7. Jest ona również wyposażona w funkcję LiveTrack, która pozwala znajomym na śledzenie Twojej trasy, gdziekolwiek jesteś.

Bezpieczniejsza podróż dzięki łączności ze smartfonem

Zachowaj większą uwagę dzięki alertom dla motocyklistów

Aby poprawić koncentrację na drodze i zachęcić do bezpiecznej jazdy, Zūmo 595LM wyświetla pomocne alerty dotyczące zbliżających się ostrych zakrętów, zmian w ograniczeniach prędkości, przejazdów kolejowych oraz przejść dla zwierząt, stref wokół szkół i nie tylko. Dodatkowo otrzymasz powiadomienie przed wjazdem w ulicę jednokierunkową po prąd. Przesyłane są również alerty o zbliżających się fotoradarach 1. Co więcej w przypadku długich podróży ostrzeżenie o zmęczeniu4 będzie sugerowało porę i miejsca na odpoczynek. Funkcja Up Ahead wyraźnie zaznacza ważne lub pomocne punkty na trasie przed Tobą, bez przełączania widoku mapy na wyświetlaczu. Natomiast funkcja łatwego kształtowania trasy pozwala na dodawanie do niej punktów i jej modyfikację, biorąc pod uwagę preferowane obszary lub konkretne drogi.

Garmin Zumo 595 LM Europe Travel Edition [010-01603-1W] + GRATIS - zalety
Atrybuty Garmin Zumo 595 LM Europe Travel Edition [010-01603-1W] + GRATIS

Bezpieczniejsza podróż dzięki łączności ze smartfonem

Bezpieczniejsza podróż dzięki łączności ze smartfonem

Wbudowany komputer podróży z cyfrowym wskaźnikiem paliwa znajduje się w standardowym wyposażeniu urządzenia Zūmo 595LM. Dzięki niemu łatwo oszacować, ile kilometrów można przejechać, zanim zbiornik będzie pusty. Alerty o konieczności postoju na tankowanie informują, kiedy należy zatankować, a nawet wskazują lokalizacje stacji benzynowych. Przydatny wskaźnik limitu prędkości sygnalizuje, kiedy należy zwolnić. Dodatkowo kompas cyfrowy i baza danych punktów szczególnych pomagają w zlokalizowaniu punktów serwisowych, dealerów i wielu innych punktów usługowych. Dostępny w Zūmo dziennik historii usług pozwala śledzić daty serwisowania, przebieg i przeprowadzone naprawy motocykla.

Nawigacja z użyciem rozpoznawalnych punktów orientacyjnych

Garmin Real Directions™ nadaje nową definicję wskazówkom nawigacyjnym. Oprócz wymawiania nazw ulic Zūmo dostarcza wskazówek, korzystając z rozpoznawalnych punktów orientacyjnych, budynków i skrzyżowań z sygnalizacją świetlną (np. „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem”). Co więcej, dzięki danym Foursquare® urządzenie Zūmo ma w pamięci miliony nowych i popularnych miejsc, które warto poznać.

Garmin Zumo 595 LM Europe Travel Edition [010-01603-1W] + GRATIS cecha

Bezterminowe aktualizacje map

Nawigacja Zūmo 595LM zapewnia darmowe aktualizacje map5 przez cały okres użytkowania urządzenia, dzięki czemu trasy zawsze zawierać będą najbardziej aktualne punkty szczególne i mapy oferowane przez firmę Garmin.

Bezpieczniejsza podróż dzięki łączności ze smartfonem

Widok skrzyżowań photoReal zapewnia realistyczny podgląd skrzyżowań i rozjazdów na trasie, ułatwiając nawigowanie w skomplikowanym ruchu. Jasna kolorowa strzałka na wyświetlaczu oraz pomocne uwagi głosowe wskazują właściwy pas, jaki należy zająć, aby skręcić lub zjechać z trasy. Nawigacja wyświetla trójwymiarową wizualizację terenu i wzniesień. Dodatkowo funkcja TracBack® pozwala na powrót tą samą trasą. Ekran działający w dwóch położeniach.

Funkcja Garmin Zumo 595 LM Europe Travel Edition [010-01603-1W] + GRATIS
trasy po bezdrożach

Dodatkowo nawigacja obsługuje trasy po bezdrożach oraz posiada funkcję planowania podróży powrotnej. Umożliwia automatyczne zaplanowanie trasy w oparciu o czas, dystans i lokalizację. Funkcja "Kręte drogi" proponuje trasy z licznymi zakrętami.

Monitorowanie ciśnienia w oponach

Aby zwiększyć bezpieczeństwo na drodze, Zūmo 595LM jest zgodne z czujnikiem monitorującym ciśnienie w oponach 6 firmy Garmin (TPMS, sprzedawany osobno). Do każdej opony potrzebne jest jeden czujnik TPMS (do użytku wyłącznie z metalowymi trzpieniami zaworu). Czujniki TPMS korzystają z technologii bezprzewodowej do przesyłania informacji o ciśnieniu opon, które możesz przeglądać w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu urządzenia Zūmo.

Garmin Zumo 595 LM Europe Travel Edition [010-01603-1W] + GRATIS cecha

Zgodność z kamerą VIRB®

Zgodność z kamerą VIRB®

Możliwość współpracy Zūmo 595LM z serią kamer HD VIRB firmy Garmin (sprzedawane osobno) pozwala na rejestrowanie najważniejszych momentów z podróży. Urządzenie umożliwia zdalne starowanie kamerą VIRB – nagrywanie można rozpocząć i zatrzymać z poziomu wyświetlacza Zūmo. Dzięki temu z łatwością i przyjemnością będziesz rejestrować i przeżywać na nowo każdą przygodę.

Garmin Zumo 595 LM Europe Travel Edition [010-01603-1W] + GRATIS - przewagi

Aktualizacje i dodatki

Aplikacja Garmin Express™

Aplikacja Garmin Express™ służy do aktualizowania urządzenia Zūmo 595LM. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych lokalizacji z jednego urządzenia do drugiego oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i ikon pojazdów. Co więcej — oprócz uchwytu motocyklowego — wszechstronne urządzenie Zūmo 595LM jest również wyposażone w uchwyt samochodowy i przewód zasilający, dzięki czemu możesz z niego korzystać zarówno w swoim samochodzie, jak i na motocyklu.

Solidny i gotowy do drogi

Dzięki wytrzymałej konstrukcji odpornej na działanie paliwa, promieni UV i trudnych warunków pogodowych Zūmo 595LM to urządzenie stworzone do pracy w ciągłym ruchu. Urządzenie Zūmo zostało dokładnie przetestowane pod kątem upadków i wibracji, aby sprostać każdym warunkom drogowym. Informacje na temat pogody i ruchu drogowego za pośrednictwem aplikacji Smartphone Link.

1 Ostrzeżenia o fotoradarach na światłach nie są dostępne we wszystkich regionach.
2 Wymaga kasku, zestawu słuchawkowego lub smartfonu zgodnego z technologią Bluetooth (sprzedawane osobno). Aby otrzymywać powiadomienia z telefonu w urządzeniu nawigacyjnym, należy pobrać bezpłatną aplikację Smartphone Link. Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat za roaming należy skontaktować się z operatorem. Może być wymagana subskrypcja.
3 Sterowanie muzyką i multimediami działa w przypadku urządzeń iPhone® 4S i nowszych oraz iPod touch® 2. generacji i nowszych. Wymagane jest mobilne urządzenie cyfrowe obsługujące usługę Spotify® oraz płatna subskrypcja (jeśli jest dostępna). Usługa Spotify jest dostępna w tych krajach i jest obsługiwana przez urządzenia przenośne z systemem Android ™ i iOS oraz inne urządzenia wymienione poniżej.
4 Ostrzeżenie o zmęczeniu włącza się po długim okresie jazdy bez przystanków.
5 Warunki bezterminowej subskrypcji map
6 Nie do użytku w samochodach.
7 Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth. Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. Może być wymagana subskrypcja

PREZENTACJA WIDEO:

Mapy

Funkcja Garmin Zumo 595 LM Europe Travel Edition [010-01603-1W] + GRATIS

Specyfikacja

Własności fizyczne i działanie

 • Wymiary urządzenia, szer. x wys. x gł.: 14,9 x 9,7 x 3,3 cm
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 10,8 x 6,5 cm, przekątna 5 cali (12,6 cm)
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 800 x 480 pikseli
 • Typ wyświetlacza: odblaskowo - przezroczysty
 • Waga: 374,5 g
 • Bateria: litowo-jonowa
 • Czas działania baterii: do 4 godzin
 • Gniazdo słuchawkowe/wyjście audio: tak
 • Bardzo czuły odbiornik: tak
 • Klasa wodoszczelności: IPX7

Mapy i pamięć

 • Fabrycznie załadowane mapy ulic: tak
 • Zawiera dożywotnią aktualizację map: tak
 • Gwarancja nüMaps: tak
 • Widok budynków 3D (wyświetla budynki w 3 wymiarach): nie
 • Wbudowana pamięć: wewnętrzny dysk SSD
 • Obsługa kart danych: karta microSD™ (do nabycia osobno)
 • Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): tak
 • Waypointy/ulubione/pozycje: 1000

Funkcje nawigacyjne

 • Wymowa nazw ulic (np. Skręć w ulicę Dębową za 200 m): tak
 • Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) brak języka polskiego: nie
 • Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi: nie
 • Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic): nie
 • Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu): tak
 • Widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań): tak
 • Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.): tak
 • Zgodność z XM® Navtraffic , Radio w USA: nie
 • Technologia Bluetooth®: tak
 • Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie): tak
 • Usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie): tak
 • Odtwarzacz MP3: tak

Dodatkowe

 • Planowanie podróży: tak
 • Dziennik podróży: tak
 • System monitorowania ciśnienia w oponach: tak, dla maks. 4 opon; poszczególne czujniki do nabycia osobno
 • Wyznaczanie tras po krętych drogach: tak
 • Podróż w obie strony: tak
 • Dziennik historii usług: tak
 • Sterowanie VIRB™: tak
 • Obsługa tras: tak
 • Obsługa własnych map: tak
 • Obsługa map TOPO: tak
 • Obsługa Spotify: tak (w połączeniu ze zgodnym telefonem)
 • Wymienna bateria: tak
 • Narzędzie "przed Tobą": tak
 • Przewód zasilający urządzenia podłączony do źródła zasilania powinien obsługiwać napięcie do 12V (typowe) i natężenie do 1A. Zużycie energii przez urządzenie zūmo: 5 V; 2 A.

Zawartość

 • Urządzenie Garmin ZUMO 595 LM
 • Bezterminowa subskrypcja map (informuje o niej oznaczenie „LM” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 • Bateria
 • Uchwyt motocyklowy i elementy montażowe
 • Motocyklowy przewód zasilający
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Kabel USB
 • Dokumentacja
 • Instrukcja obsługi w języku polskim

Gwarancja

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące standardowej gwarancji +12 miesięcy dodatkowej gwarancji na urządzenie udzielane przez naszą firmę. Łącznie 36 miesięcy gwarancji krajowej na urządzenie.
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta

Zarówno przed jak i po zakupie możesz liczyć na nasze wsparcie.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@abcgps.pl

Oficjalna pomoc techniczna Garmin: 00 800 441 24 54
Strona pomocy technicznej Garmin: //www.garmin.com/pl/support/

Zaktualizuj sprzęt lub dodaj mapy - pobierz.

Opinie Klientów

Napisz opinię

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

FAQ

 • Z jakimi telefonami jest kompatybilny ten model? 23 lipca 2018

  Producent udostępnia listę kompatybilnych urządzeń - można sprawdzić na liście, do których modeli pasuje: https://support.garmin.com/pl-PL/?faq=lvfeD8uSkXAgxsnxdaAV0A&productID=595197

Porównanie z podobnymi produktami

Garmin Zumo XT [010-02296-10] Garmin Zumo XT2 [010-02781-10]
Garmin Zumo XT [010-02296-10] Garmin Zumo XT2 [010-02781-10]
1699.00 zł
2349.00 zł
Dane fizyczne
Wielkość ekranu: 5,5 cala 6 cali
Typ ekranu dotykowy pojemnościowy dotykowy pojemnościowy
Czas pracy na baterii do 6h do 6h
Widok poziomy i pionowy Tak Nie
Wodoszczelność Tak Tak
Obsługa kart pamięci microSD microSD
Polski lektor i menu Tak Tak
Zakres mapy Europa Europa
Bezpłatna aktualizacja mapy Dożywotnio Dożywotnio
Łączność z kaskiem przez Bluetooth Tak komunikaty + połączenia telefoniczne Tak komunikaty + połączenia telefoniczne
Łączność Wi-Fi Tak Tak
Odtwarzacz muzyki MP3 Tak Tak
Prostota obsługi 10/10 10/10
Informacja o korkach Tak Tak
Informacja o fotoradarach Tak Tak
Planowanie podróży Tak Tak
Widok skrzyżowań Tak Tak
Starowanie głosem Nie Nie
Zabezpieczenie przed kradzieżą Nie Nie
Aplikacja mobilna dla Android / iOS Tak Tak

Akcesoria

wróć do góry
Strona korzysta z plików Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszym regulaminie. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w swojej przeglądarce.

OK, zamknij