Rabat na pierwsze zakupy! %
infolinia: 61 415 27 51 koszyk (0)

Autoryzowany partner

Garmin Cybex Britax Romer

GB Pockit Air all-terrain

5 (2 opinie)

Producent: GB | Źródło: polska dystrybucja

Bezpieczne zakupy Warto kupić na abcgps.pl

Produkt archiwalny

Gratis W skrócie Opis Specyfikacja Zawartość Gwarancja Akcesoria

Gratis

W skrócie

Typ wózka spacerowy
Rodzaj kół piankowe
Koła skrętne tak
Amortyzacja nie
Montaż fotelika nie
Montaż gondoli nie
Pozycja leżąca nie
Siedzisko przodem
Hamulec ręczny
Regulowana rączka nie

Opis

Model Pockit Air All-Terrain to wyjątkowa spacerówka przeznaczona dla dzieci w kategorii wiekowej od 6 miesięcy do ukończenia 4 roku życia. Prezentowany wózek jest połączeniem wyjątkowego designu, komfortu i wielu kompaktowych nowoczesnych rozwiązań. Pockit Air All-Terrain to model, który doskonale sprawdza się podczas spacerów w miejskiej dżungli, jazdy komunikacją miejską, a także poza miastem i w czasie wakacyjnego wyjazdu. Wózek Pockit Air All-Terrain spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Podwójne koła gwarantują wygodną, płynną jazdę nawet po nierównym wyboistym terenie. Tapicerka z siateczkowej tkaniny zapewnia stały dostęp powietrza, zapobiega przegrzaniu dziecka w upalne dni i odparzeniu delikatnej skóry podczas długich spacerów. Wózek posiada nowoczesną wyjątkowo lekką ramę, która zwiększa komfort prowadzenia. Pockit Air All-Terrain składa się do rozmiarów bagażu podręcznego, dzięki czemu idealnie sprawdza się w podróży samolotem. Niewielką lekką spacerówkę bez problemu można zmieścić w bagażu podręcznym i zabrać na pokład samolotu.

System szybkiego składania do kompaktowych rozmiarów

Wózek jest wyposażony w system szybkiego składania. Złożenie prezentowanej spacerówki do naprawdę kompaktowego rozmiaru zajmuje zaledwie kilka sekund.

Wózek, który spakujesz w bagażu podręcznym.

Jeszcze nigdy podróż samolotem z wózkiem dziecięcym nie była tak prosta. Pockit Air All-Terrain waży zaledwie 4,6 kg i mieści się w bagażu podręcznym. Prezentowany wózek możesz bez najmniejszych komplikacji zabrać w podróż każdym środkiem lokomocji. Spacerówka po złożeniu zajmuje niewiele miejsca w samochodowym bagażniku, mieści się w walizce, a nawet torbie turystycznej. Niska waga umożliwia swobodne przenoszenie bagażu.

Komfortowy i przewiewny

Oparcie spacerówki zostało wykonane z siateczkowej tkaniny, która zapobiega przegrzaniu dziecka nawet w upalne dni, ponadto nie odparza delikatnej skóry malucha. Na chłodniejsze miesiące w sprzedaży dostępna jest specjalna wkładka doczepiana do oparcia (do kupienia osobno) nieprzepuszczająca zimnego powietrza.

System All-Terrain - płynna jazda po każdym terenie

Podwójne koła, w które jest wyposażona spacerówka, czynią z niej wózek miejsko — terenowy. Prezentowany model równie dobrze prowadzi się w miejskiej dżungli, pokonując krawężniki i inne bariery architektoniczne, jak i podczas jazdy po nierównym wyboistym terenie. Pockit Air All-Terrain to lekka wyjątkowo zwrotna spacerówka, zapewniająca płynną bezproblemową jazdę i przyjemność z każdego spaceru.


Zalety wózka:

 • Kompaktowy składany na kanapkę wózek. Prezentowana spacerówka po złożeniu jest zgodna z wymogami bagażu podręcznego.
//images.gb-online.com/q_85,dn_72,h_1440/gbo/product-Pockit-Air-All-Terrain-Rose-Red-Hand-luggage-compliant-8619-8617-8589_wg4pkk
 • Niska waga zaledwie 4,6 kg sprawia, że wózek doskonale sprawdza się podczas transportu, przenoszenia i przechowywania.
//images.gb-online.com/q_85,dn_72,h_1440/gbo/product-Pockit-Air-All-Terrain-Rose-Red-Featherlight-8620-8617-8589_p65ev1
 • System All-Terrain to gwarancja, że spacerówka doskonale sprawdza się w terenie miejskim, jak i podczas rodzinnych wyjazdów za miasto czy dalekich podróży.
//images.gb-online.com/q_85,dn_72,h_1440/gbo/product-Pockit-Air-All-Terrain-Rose-Red-AllTerrain-double-wheels-8622-8617-8589_e2qysi
 • Oddychające oparcie wózka wykonane z siateczkowej tkaniny zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, zapobiega przegrzaniu dziecka nawet w upalne dni i odparzeniu delikatnej skóry. Na chłodniejszą pogodę producent poleca dedykowaną wkładkę do oparcia, zatrzymującą zimne powietrze na zewnątrz wózka (akcesorium dodatkowe).
//images.gb-online.com/q_85,dn_72,h_1440/gbo/product-Pockit-Air-All-Terrain-Rose-Red-Breathable-mesh-8621-8617-8589_rr4bbd
 • Wygodne przechowywanie. Kompaktowa spacerówka po złożeniu jest nadal stabilna i może być przechowywana w pozycji pionowej w dowolnym miejscu.
//images.gb-online.com/q_85,dn_72,h_1440/gbo/product-Pockit-Air-All-Terrain-Rose-Red-SelfStanding-when-folded-8623-8617-8589_sftqpx
 • Daszek przeciwsłoneczny. Innowacyjny daszek przeciwsłoneczny zapewnia cień i skuteczną ochronę przed słońcem nie ograniczając dopływu świeżego powietrza.
//images.gb-online.com/q_85,dn_72,h_1440/gbo/product-Pockit-Air-All-Terrain-Rose-Red-Sun-Shade-8624-8617-8589_ec4db7
 • Obrotowe przednie koła. Przednie koła wózka obracają się wokół własnej osi, dzięki czemu spacerówka jest wyjątkowo zwrotna i bardzo łatwo się prowadzi w terenie miejskim. Blokada obrotu przednich kół umożliwia natomiast bezproblemowe prowadzenie wózka po trudnym terenie poza miastem.
//images.gb-online.com/q_85,dn_72,h_1440/gbo/product-Pockit-Air-All-Terrain-Rose-Red-Front-swivel-wheels-8625-8617-8589_yv0n7i

Specyfikacja

 • Wymiary rozłożonego wózka (dł. x szer. x wys. ): 71 x 42 x 125 cm
 • Wymiary po złożeniu (dł. x szer. wys.):  60 x 35 x 18 cm
 • Waga: 4,6 kg

Zawartość

 • wózek spacerowy
 • daszek przeciwsłoneczny
 • kosz zakupowy

Gwarancja

Opinie Klientów

Napisz opinię
Asia
2021-03-10 12:24:25

Idealny wózek wakacyjny

Jagoda
2020-05-30 21:53:28

Dużo podróżujemy samolotem. W koncu mam wózek, który mogę wrzucic do walizki i nie martwić się czy wózek bedzie cały.

Porównanie z podobnymi produktami

Zuma Kids Moon Graco Myavo Espiro Nox EasyGo Canny Carrello Bravo
Zuma Kids Moon Graco Myavo Espiro Nox EasyGo Canny Carrello Bravo
od 699.00 zł
od 699.00 zł
od 699.00 zł
od 689.00 zł
od 870.00 zł
Dane fizyczne
Typ wózka spacerowy spacerowy spacerowy spacerowy spacerowy
Rodzaj kół gumowe z tworzywa - gumowe gumowe
Koła skrętne tak tak tak tak tak
Amortyzacja tak nie tak tak tak
Montaż fotelika nie tak nie nie nie
Montaż gondoli nie nie nie nie nie
Pozycja leżąca tak tak tak tak tak
Siedzisko przodem przodem przodem przodem przodem
Hamulec nożny nożny nożny nożny nożny
Regulowana rączka nie nie nie tak tak
Trójkołowiec Nie Nie Nie Nie Nie
Waga Wózka 6-12 kg 6-12 kg 6-12 kg 6-12 kg 6-12 kg
Maksymalna waga dziecka Do 15 kg Powyżej 15 kg Powyżej 15 kg Powyżej 15 kg Powyżej 15 kg
Ochrona UV 50 Nie Tak Tak Tak Tak
Typ siedziska Rozkładane Rozkładane Rozkładane Rozkładane Rozkładane
Regulowany podnóżek Tak Tak Tak Tak Tak
Pałąk w zestawie Tak Tak Tak Tak Tak
Rodzaj rączki Pełna Pełna Pełna Pełna Pełna

Akcesoria

wróć do góry